Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות: קליאו ספורט או ש"ע (או: פקחו עיניים ועזרו לי למצוא את רכב תחביב)

Fazer
שימו לב! השרשור הזה בן 271 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

@דובצע אני חבר בכמה קבוצות פייסבוק של המוזרים האלו עם האוטובית, כיון שפעם רציתי לקחת את המשפחה לטיול כזה. מדובר בסכומים אחרים לגמרי, וגם... חייב להודות שזה פחות הקטע שלי.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 90
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 2 דקות, Coro כתב:

מה רע במיאטה?

שום דור לא בתקציב

Rcz זה לא רכב ספורט

הקבריולט בדומה לשאר ה 206 לא רעה, רק שכאן הרוב שבורות.

• רעיון טוב! 1

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Or05230 כתב:

Rcz זה לא רכב ספורט

צודק - גם ה 206 למיניהן הן לא בדיוק רכבי ספורט, השלדה של ה GTI אולי סבירה, אבל בלי שנהגתי אני בטוח שהמנוע שלה חלש מדי בשביל זריזות אמיתית, וה CC מאבדת קשיחות בגלל החוסר בפח מלמעלה, וגם המנוע שלה לא מאוד חזק.

חשבתי על הפז'ואים גם כיון שהן קצת מיוחדות, וגם כי נראה לי שמבחינת מוסכים מתמחים ומבחינת פשטות הטיפול וזמינות החלפים הן יותר קלות לתחזוקה מאשר רנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי כבר 500 אבארט שמתחילות להכנס לתקציב, אולי ג'ולייטה - לאלה לא חסרים מוסכים טובים אם אתה יכול להגיע לפתח תקווה וזה אפילו לא בטווח של ה2 טסטים שזה באמת דבר מעצבן מאוד אבל לא נורא אם באמת האוטו מיושר קו ולא נוסע הרבה. (חוץ מענייני זיהום אוויר ולרשום דברים ברישיון, אלה משחק מפגר כל טסט)

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, liorwohl כתב:

ראיתי כבר 500 אבארט שמתחילות להכנס לתקציב

אני יודע שכולם עפים על האבארט כאחרונת ההוט האץ' הקלאסיות, ואפילו היה מבצע על חדשות לא מזמן ובדקתי אפשרות של מימון, אבל אני לא יודע איך להגיד את זה בלי להעליב אף אחד ובלי להישמע כמו בומר מקובע... רכב ספורטיבי צריך גם להראות כמו רכב ספורטיבי, וה 500 האלו, גם בגירסת אבארט, נראות לי (בעיקר מבפנים אגב) קצת כמו צעצוע של הילדים שלי, מחוסר רצון להיכנס למחוזות תאוריים שאינם פוליטיקלי קורקט.

ג'ולייטה חדשה פשוט לא עושה לי את זה, היא גדולה מדי, עם יותר מדי דלתות, מעריך אותה מאוד כרכב, פשוט לא הכיוון שלי.

חייב להגיד תודה לכל המשתתפים בבריינסטורמינג הזה, בלי ציניות אתם עוזרים לי מאוד לזקק את המחשבה שלי בנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת יותר גבוה, ויש לך 208 gti

https://www.yad2.co.il/s/c/ub8o7ffd

• אהבתי 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שכדאי לך גם להכניס את עלות התחזוקה לחישוב. אם תקנה רכב בתקציב שלך ופתאום תצטרך להשקיע 5-10 אלף ביישור קו או בתיקונים של תקלות, אז עדיף כבר להרים את התקציב מלכתחילה.

אני ראיתי בחודשים האחרונים פיג'ו 208 GTI בשנים הראשונות שלה, DS 3 (עם המנוע המאתגר) וגם קליאו 4(שחורה, אחרי ירידה במחיר לסביבות ה46 אלף) בסכומים האלה. 

הקליאו לא ביד2 יותר. (התייאש או מכר כנראה)

אולי כדאי להסגר על כמה דגמים, להטיל רשת חיפוש כמה חודשים ולקנות שתמצא רכב מתחוזק..

עריכה אחרונה על ידי Lior_Django
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאני מבין

2 דלתות 

3 דוושות.

כמו שראית וקראת, קצת קשה למצוא משהו קולע בתקציב שלך. 

תנסה אולי רק לשם הרעיון, לוותר על צמד דלתות ותראה שיש יותר מבחר

ואולי משם תוכל להמשיך. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני בערך חודשיים הלכתי לראות 172 שפורסמה "בין חברים"

יש יישור קו שצריך לעשות לרכב, אבל הבסיס שלו טוב (פנים וחוץ שמורים, אין תקלות מהותיות)

הייתי מוכן לעסקה רק אם המחיר יהיה נמוך משמעותית ממחיר הפרסום, אבל ביני לבין המוכר היה פער של 5000 שח.

בינתיים לרכב גם נגמר הטסט, ועם המצב שהוא היה (נזילה מאטם מכסה שסתומים) אני בספק שהוא העביר בלי קומבינה.

אבל אם תרצה פרטים, אולי כדאי לך לבדוק ואולי זה יתאים לך. אין לי בעיה לשתף אותך בכל הדברים שצריך לעשות ברכב ולהסביר לך גם מה עלה מהמחקר שאני עשיתי בנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין ברכבים כאלו מדאי אבל תזכרות פיננסית קטנה.

עלת רכב זה לא (רק) מחיר הרכישה אל מחיר השימוש והשווי הסופי לאחר ההרפתקאה.

לקנות ב50 אלף רנו שבורה/ב100 אלף מיאטה אמינה ששומרת עלך ערכב כמו זהב.......

אולי מראש עדיף את המיאטה.

ימאס לך? תמיד תוכל למכור ולפדות את השווי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם חשבתי על אבארט 500, עד שראיתי את תגובתך.

לא מתמצא כ"כ במחירים(מתוודה שגם לא בדקתי), אבל אולי בדקת שנכנסת לתקציב, איזושהי מיני ?

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 271 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...