Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טבעות בוכנה תפוסות צריכת שמן

יוסיד
שימו לב! השרשור הזה בן 794 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיה סיד 2016 סיים טיפול לא מזמן בוצע ניקוי פיח מהסעפת + k44 מתחיל לאכול שמן המכונאי טוען שזה טבעות בוכנה תפוסות פלשינג יפתור תבעיה איך אפשר לדעת שזה לא בלוק או ראש מנוע?...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם האוטו לא התחמם או לא לא סוחב לא אמור להיות בעיה במשהו גדול וקריטי כמו בלוק.

אל תהיה בציפייה שתוסף יעשה קסמים ב50 שקל אבל שווה לנסות.

בטוח שהשמן שנעלם הוא מאכילה ולא נזילה קטנה? תציץ שוב מכל מקום ותראה אם אתה מוצא משהו. מקום נפוץ זה בדרך כלל האטם שסתומים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

K44 לא יעזור בכלום לניקוי פיח בגלל שזה מנוע GDI הזרקה ישירה. (מנוע שבו הדלק מוזרק ישירות לצילינדר ולא לסעפת היניקה)
כמה קילומטר עבר הרכב? וכמה שמן הוא אוכל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב עבר 110אלף האכילת שמן התחילה אחרי הטיפול ואחרי ששמנו חומרים על מנת להעביר את ברכב טסט בבדיקת זיהום לא אומר שזאת הסיבה אבל אולי ... יורד חצי מיכל ב 2000 קמ ...בכל מקרה אם פלשינג לא יעזור איך אפשר לשחרר את הטבעות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חצי מיכל ל2000 קילומטר זה המון! לא סביר שזה יופיע בצורה פתאומית או בגלל ששמתם חומרים להפתחת זיהום או שפתאום נתפסו טבעות בוכנה.
אמרת שעשיתם טיפול לא מזמן אולי בטיפול הרכיבו משהו לא טוב ויש נזילת שמן? או שפשוט לא שמו מספיק שמן?

אג איזה דיאגנוסטיקה המוסכניק עשה כדי לקבוע שמדובר בטבעות בוכנה תפוסות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Gavrik כתב:

K44 לא יעזור בכלום לניקוי פיח בגלל שזה מנוע GDI הזרקה ישירה. (מנוע שבו הדלק מוזרק ישירות לצילינדר ולא לסעפת היניקה)
כמה קילומטר עבר הרכב? וכמה שמן הוא אוכל?

למה לא? עדיין ינקה את הפיח על ראש מנוע ובוכנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי הבחור רשם "ניקוי פיח מהסעפת", ששם הפיח בדיוק גורם לתקלות בגלל שהוא מפריע ומגביל את זרימת האוויר ואת הפעולה התקינה של שסטומי היניקה.
הוספת תוסף מקסימום תנקה קצת פיח מהבוכנה מה שלא משפיע על שום דבר.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, יוסיד כתב:

קיה סיד 2016 סיים טיפול לא מזמן בוצע ניקוי פיח מהסעפת + k44 מתחיל לאכול שמן המכונאי טוען שזה טבעות בוכנה תפוסות פלשינג יפתור תבעיה איך אפשר לדעת שזה לא בלוק או ראש מנוע?...

אפשר לבדוק דליפה.

אם הבעיה ברמת רינגים - סליב האוויר ייצא לאגן השמן\PCV\בית מדיד שמן.

יוצא מהסעפות - שסתומים.

למערכת קירור - ראש מנוע.

טבעות יכולות להיתפס בגלל היווצרות משקעים בגלל שרפת שמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
בתאריך 25.1.2022 בשעה 17:06, tribel כתב:

אפשר לבדוק דליפה.

אם הבעיה ברמת רינגים - סליב האוויר ייצא לאגן השמן\PCV\בית מדיד שמן.

יוצא מהסעפות - שסתומים.

למערכת קירור - ראש מנוע.

טבעות יכולות להיתפס בגלל היווצרות משקעים בגלל שרפת שמן.

הפתרון שהמכונאי שלי נתן לי זה לעשות פלאשינג כדי לשחרר את הבוכנות..מכונאי אחר אמר שזה לא יפתור את הבעייה ואף יגרום נזק הרכב באחריות חודש אחרון של חברת הליסינג שרכשתי ממנה אני מנסה להחליף מנוע חושב שזה הפתרון האידיאלי הבעייה היחידה היא שאני לא מכיר תמוסך שהם עובדים איתו ואני לא יודע איה מנוע יביאו לי ומה עבר עליו... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עדכון...הוחלף מנוע לרכב בוכנה אחת היתה תפוסה יש נשאר לי רק לוודא שהממיר הקטליטי לא דפוק היתה בעייה בטסט השאלה אם בדיקת co2 מספיקה כדי להוכיח לחברת הליסינג שהממיר תקול..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 794 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...