Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורת מנוע דולקת במאזדה 3 ספיריט 2006

מוטי מוטי
שימו לב! השרשור הזה בן 1255 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 8 שעות, מוטי מוטי כתב:

השמן היה דליל כמו מים ולא החליפו הרבה זמן

לידיעה, אם לא החליפו שמן הרבה זמן אז הוא אמור להיות שחור וסמיך

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמן דליל זה שמן חדש שרק הוסיפו. לאחר זמן די קצר של פעולה הוא אמור להיות כהה וזה בסדר. עד הטסט לרוב שחרחר. שמן שלא החליפו הרבה זמן נראה כמו ג'יפה שחורה מאוד וסמיכה מאוד.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, ב.מ.שרותי רכב כתב:

שמן חדש סמיך יותר - שמן ישן דליל יותר . 

עוד לא נתקלתי בשמן משומש שהוא סמיך יותר משמן חדש . 

כן הצמיגות יורדת לאחר שימוש רגיל, אבל אם לא מחליפים מלא זמן זה הופך למשהו סמיך. 

ככה או ככה עד הטסט השמן יהיה יותר לכיוון השחור.

זה אבל לאחר ממש ממש ממש הרבה זמן...

ברור שאם מחליפים פעם בשנה זה לא יהיה ככה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנורה חזרה והבעיה כנראה היא חיישן MAF וניקוי מצערת משהו יודע מה תווח המחירים פלוס עבודה?

ודרך אגב הבנתי שאפשר לנקות את החיישן במקום להחליפו, ואת המצערת משהו יודע אם בדגם מזדה 3 ספיריט 2006 היא אלקטרונית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 25.10.2020 בשעה 18:27, מוטי מוטי כתב:

שלום.. רכשתי היום מאזדה 3 מדגם ספיריט (מנוע 2000) שנתון 2006 עברה 136 אלף קילומטר.

לפני הקנייה לקחתי אותה לבדיקה בקומפיוטסט באשקלון, שם נומר לי שהרכב בסדר גמור.. רק חסר קצת שמן במנוע הוא טען שכדי לבדוק מערכת הצטה שיש שם רטיבות ושזה יסתכם בלהחליף פלאגים.

מפה לשם נסעתי לעשות העברת בעלות עם הבחור, ופתאום שנסעתי בחזרה לעבודה הבחנתי בנורת מנוע דולקת (Check Engine) חזרתי אל הקומפיוטסט והוא טען שהכל בסדר וזה בעיית חשמל והוא לא מתעסק בזה.. אמרתי לו אבל מזאת אומרת אתה טוען שהמנוע תקין אבל נורת מנוע דולקת אז הוא חיבר את הסורק תקלות וטען שהמערכת מולטימדיה (המסך באוטו) לא מקורית והיא גורמת לשיבוש במחשב כך שנדלקות כל מני נורות בלי סיבה אבל שום נורה לא דולקת חוץ מהנורת מנוע..

הרכב אצלי יום כך שאין לי מושג אם יש הבדל בצריכת הדלק אבל הוא כן נוסע מצויין ומרגיש טוב..

השאלה שלי היא ממה הבעיה יכול לנבוע והאם זה הגיוני ויש קשר בכלל למערכת המולטימדיה? מה הלוז?

לפי הקוד תקלה עליך להסתכל בערכים של long and short Trim, לראות שהם לא גבוהים מידיי, לבדוק חיישן זרימת אוויר ודליפת ואקום מכל מיניי צינורות קטנים, תקלות כאלו אמורות לגרום לתופעה כמו שציינת. 

לפי דעתי זה שהחלפת שמן מנוע זה נחמד וטוב, אבל זה לא מה שיפתור לך את הבעיה ברכב שלך. 

עריכה אחרונה על ידי barak5915
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, מוטי מוטי כתב:

הנורה חזרה והבעיה כנראה היא חיישן MAF וניקוי מצערת משהו יודע מה תווח המחירים פלוס עבודה?

ודרך אגב הבנתי שאפשר לנקות את החיישן במקום להחליפו, ואת המצערת משהו יודע אם בדגם מזדה 3 ספיריט 2006 היא אלקטרונית?

לפי דעתי אתה יכול לעשות לדבר חבל לשלם על דבר כזה

תקנה ב30-40 שקל ספריי מגעים עם ייבוש מהיר, פתח את המעבר בין הפילטר אוויר לבית מצערת (הצינור גומי) תשפריץ קצת על החיישן (אל תנגב תן לזה להתייבש לבד) ותשפריץ כמה שצריך על הבית מצערת ותנקה בעדינות עם מטלית. אבל שתדע שבלי פרק את הבית מצערת אתה מנקה רק צד אחד שלו. לא מספיק? (בספק) או שתפרק או שאם אתה מרגיש לא בטוח בעצמך לך מכונאי שיעשה

אתה יכול למצוא סרטונים ביוטיוב איך לנקות זה מאוד פשוט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אני מתערב כי אני רואה שאני יכול לעזור

*לא להקשיב לבחור שמעליי בשום פנים ואופן לא לנקות חיישן מד כמות אוויר (MAF) עם ספריי מגעים או ספריי קרבורטור, רק ספריי לניקוי חיישן MAF יעודי לו.

אתה מנתק את החיישן לגמרי ואתה משפריץ לתוך המגע שנראה כמו קיסם אוזניים, ולתוך 2 החורים שיש שאתה תראה אותם כבר לבד(או סרטון ביוטיוב)

היו לי את אותם הבעיות במזדה 3 ספיריט 2008 ששמורה כמו תינוק בן יומיים עם 130 אלף קילומטר(מוזמן לבדוק את כל השירשורים הקודמים שלי אצלי בפרופיל)

במידה ואתה מאזור נתניה או השרון קפוץ אליי יש לי גם ספריי לחיישן מד כמות אוויר וגם ספרי קרבורטור לבית מצערת, אעזור לך בהכל באהבה וכמובן לפי הספר.

חשוב מאוד לנקות את הבית מצערת משני הצדדים של הפרפר ובשום פנים ואופן לא לפתוח עם מברג או כל דבר אחר אלה עם חצי סוויץ וגז קבוע, לאחר מכן לנתק מינוס מצבר ל10 דק וב150 קילומטרים הבאים המחשב ילמד את הכל מחדש, ********במידה וזה לא עוזר לבעיה ואם הבעיה אצלך היא כמו אצלי אז תכין תכיס לי הלך מחשב ניהול מנוע בעלות 4 אלף שהיה קצר במערכת בגלל בן **** שנגע במערכות ברכב ועשה קצר למחשב****************** לעוד מידע בפרטי

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
בתאריך 29.10.2020 בשעה 23:43, admtaynov13? כתב:

טוב אני מתערב כי אני רואה שאני יכול לעזור

*לא להקשיב לבחור שמעליי בשום פנים ואופן לא לנקות חיישן מד כמות אוויר (MAF) עם ספריי מגעים או ספריי קרבורטור, רק ספריי לניקוי חיישן MAF יעודי לו.

אתה מנתק את החיישן לגמרי ואתה משפריץ לתוך המגע שנראה כמו קיסם אוזניים, ולתוך 2 החורים שיש שאתה תראה אותם כבר לבד(או סרטון ביוטיוב)

היו לי את אותם הבעיות במזדה 3 ספיריט 2008 ששמורה כמו תינוק בן יומיים עם 130 אלף קילומטר(מוזמן לבדוק את כל השירשורים הקודמים שלי אצלי בפרופיל)

במידה ואתה מאזור נתניה או השרון קפוץ אליי יש לי גם ספריי לחיישן מד כמות אוויר וגם ספרי קרבורטור לבית מצערת, אעזור לך בהכל באהבה וכמובן לפי הספר.

חשוב מאוד לנקות את הבית מצערת משני הצדדים של הפרפר ובשום פנים ואופן לא לפתוח עם מברג או כל דבר אחר אלה עם חצי סוויץ וגז קבוע, לאחר מכן לנתק מינוס מצבר ל10 דק וב150 קילומטרים הבאים המחשב ילמד את הכל מחדש, ********במידה וזה לא עוזר לבעיה ואם הבעיה אצלך היא כמו אצלי אז תכין תכיס לי הלך מחשב ניהול מנוע בעלות 4 אלף שהיה קצר במערכת בגלל בן **** שנגע במערכות ברכב ועשה קצר למחשב****************** לעוד מידע בפרטי

אחי יש מצב שתפנה אלי בפרטי?? זה מאוד דחוף.... הנורה נעלמה ושוב חזרה התקלה היא תערובת עשירה בבנק 1, אני חושד שממיר קטליטי הלך, האוטו נוסע בסדר אבל מרגיש כאילו בטורים נמוכים האוטו קצת לא סוחב רק שאני נותן ממש גז והדלק ממש הולך מהר, ניקיתי מצערת וחיישן MAF פעמיים עם הספריי היעודי שלו והכל... אני פוחד שיש תקלה במערכת הפליטה כי כשאני מתחיל נסיעה יש רעש מהאגזוז קצת מוזר, חלק אומרים שזה תקין אבל אני אישית חושב שיש רעש כאילו יש סוג של בריחה של אוויר

בבקשה מי שמבין במאזדות האלה ויכול ליצור איתי קשר בפרטי אני מאוד מודאג לא יודע מה לעשות אשמח לקבל כל עזרה אפשרית!!! 

בבקשה חברים מי שמבין במאזדות האלה אני מאוד מודאג חייב לקבל עזרה בבקשה תפנו אלי בפרטי מי שיכול אני לא יודע מה לעשות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1255 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...