Jump to content

admtaynov13?

 • פרסום הודעות

  712
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

12 נייטרלי

אודות admtaynov13?

 • דירוג
  נהג נמרץ (> 500 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. את הירידת ערך של ה208 הוא יפסיד בהחלפת קלאצים ומוח גיר בקליאו ובאיביזה. רק פה הוא יהנה מרכב יותר טוב בכמעט בכל פרמטר.
 2. אתה צודק טעות מחשבתית שלי, בתקווה שלא תחזור הנורה אם תחזור ארסס ואנגב.
 3. לא ניגבתי חח אבל נתתי לזה להתייבש קצת, חושב שצריך לפתוח שוב ולנגב? אין לי בעיה לעשות זאת.
 4. בסוף נרכש מתאם בעלות של 50 ש"ח ונורה לרכב בעלות של 15 ש"ח הרכב עבר טסט הבלתמים היחידים זה צמיגים אחוריים שבחורף הקרוב יוחלפו לכמו הקדמיים פרימסי 4 וזהו בעיקרון. מעדכן שאתמול נדלקה לי נורת כרית אוויר, היום רוסס ספריי מגעים על שני הקונקטורים נהג ונוסע, הנורה כרגע נעלמה. הבנתי זה מחלה במזדות האלה.
 5. היה פה נושא שמישהו קנה טויוטה ראב4 חדשה מהחברה ואחרי איזה 400 קילומטר הלך הגיר והוחלף, בדיוק מהסיבה הזאת יש אחריות, אין מה לעשות יש כשלים לפעמים, הבחור שקנה רנו קנדו והלך הטורבו אחרי 25 אלף זה עוד סביר, אבל אחרי כמה קילומטרים זה כבר כשל שיכול להיות בעוד מכלולים בגיר והמוסך רק החליף מצמדים ואי אפשר לדעת איזה עוד בעיות יצוצו בהמשך שהרכב לא יהיה באחריות, גם יש מצב שעוד כמה עשרות קילומטרים יהיה עוד פעם כשל במצמדים והוא יצטרך לחזור שוב.
 6. זאת נבלה וזאת טרפה, קח 208 1.2T גיר פלנטרי ותהנה מכל היתרונות של מנוע טורבו חזק וחסכוני, נוחות ואמינות, בדוק את עניין הרצועה הידוע לשמצה, לדעתי בתקציב הזה עם קצת מאמץ תמצא אחת שמורה וטובה אודות לירידת ערך גבוהה של פיג'ו. רק שוב בדוק את עניין הרצועה.
 7. אוקטביה 5 דלתות עם בגאז ענק ליונדאי עד כמה שזכור לי בגש ממש גדול אבל פתח טעינה קטן שמקשה על העניין. למזדה עד כמה שאני זוכר בגאז לא כזה גדול(יש 2020 לחבר 5 דלתות.)
 8. קונים את זה כמו לחמניות, זה השתלט על כל השוק הישראלי, זה הרכב הכי רווחי שיש על פי נפגע DSG7
 9. אני מבין אתה לא אוהב רנו אם אתה רוצה לקפוץ לים שים בגד ים, אם אתה רוצה ללכת לקניון למדוד בגדים תבוא עם משהו נוח כמו מכנסון אתה מחפש כוח והנאה קח RS אתה מחפש סופר מיני זריזה וזולה קליאו עדיפות לידנית אתה מחפש משפחתי מגאן רגילה
 10. דבר עם סוכנות פיג'ו קבע נסיעת מבחן אם עוד עושים אני בזמנו עשיתי אחת אחלה רכב המחיר אם אני זוכר חדשה 140 אלף הדגם בלי הגג פנורמי(אם עוד מוכרים) אין כל כך בעיות עם המנוע אחרי המתיחת פנים עם ה208 כוח. רק לבדוק כמובן שלא שברו את הרכב בימי מסלול
 11. עושה רושם גדול שהמסנן סתום פשוט תחליף אותו וזהו.
 12. זה לא משנה באמת שורה תחתונה אתה רוצה להכנס למוסך כל 7500 אלף קילומטרת לטיפול? זה אומר במקרה הטוב פעמיים בשנה במקרה הרע יכול להיות גם 5 פעמים לאלה שנוסעים הרבה כמו אחי הגדול
 13. רכיב תקול אבל הרכיב הזה תמיד היה תקול עם בעיות במצמדים ומוח גיר, אולי צריך להפסיק יצור של זה וזהו למה יגיע יום לא היה אחריות והלקוח יאכל אותה.
 14. איך אתם משווים לאון למזדה 3 פותח הנושא רגיל לאמינות ואתם דוחפים לאון שכנראה גם יצטרך להחליף קלאצים ומוח גיר בקרוב.. תמשיך עם מזדה וזהו חבל לחפש הרפתקאות. מניסיון בשנתונים האלה הלך גיר לרכב חדש אחרי שנה.
 15. בוא אני אקצר לך תחפש 208 בגלל שזה צרפתיה אתה תקבל רכב עם שנתון מתקדם בכלום כסף ככה פחות תקלות, בדוק את עניין הרצועה ובמקסימום תחליף בעלות של 1500 חוץ מזה רכב מומלץ מאוד.
×
×
 • Create New...