Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיתון כלכלי ? מישהו מרגיש משהו ?

stum
שימו לב! השרשור הזה בן 1079 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 9.5.2020 בשעה 08:04, vadim6385 כתב:

אני מצפה שתהיה הצפה בשוק רכב משומש, בעיקר מכוניות בנות עד 3, מאנשים שלא עומדים בתשלומי הלוואות

אני מתלבט אם לרכוש עכשיו רכב יד2 בין 5...לפי מה שאתה אומר כדאי לחכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני לא יודע אם יש או יהיה מיתון, אני כן יודע שכל מי שבקרבתי צמצם צריכה בצורה כזו או אחרת. גם אני דוחה חלק מהדברים עד שהמצב יתבהר. אני מניח שהאטת צריכה יכולה רק להוסיף למדורה הקיימת של מאות אלפי (או מליון) מובטלים. סוג של מעגל?

• רעיון טוב! 2
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, Gosser1860 כתב:

אני לא יודע אם יש או יהיה מיתון, אני כן יודע שכל מי שבקרבתי צמצם צריכה בצורה כזו או אחרת. גם אני דוחה חלק מהדברים עד שהמצב יתבהר. אני מניח שהאטת צריכה יכולה רק להוסיף למדורה הקיימת של מאות אלפי (או מליון) מובטלים. סוג של מעגל?

אז אולי באמת כדאי שאדחה טיפה את הרכישה עד שהשוק יתחיל להתבהר ואולי אזכה למחירים אטרקטיביים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מיתון. 

כולם מצמצמים צריכה לא הכרחית בלי קשר אם יש או אין הכנסות כי אף אחד לא יודע מה יהיה מחר.

אני דווקא לא חושב שתהיה הצפה של רכבים יד שנייה כי קונים פחות חדשים אז זה מתאזן.

עריכה אחרונה על ידי Night Driver
  • רעיון טוב! 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, moranbh כתב:

אז אולי באמת כדאי שאדחה טיפה את הרכישה עד שהשוק יתחיל להתבהר ואולי אזכה למחירים אטרקטיביים יותר.

אתה קונה רכב ב 200,000 ₪ או ב 30,000₪ ?

אם אתה קונה ב 200 מילא להמתין.

אם ב 30 לצורך הדוגמא, אתה לא באמת מצפה שאותו רכב ימכר ב 15,000 , נכון ?

לדעתי ירד בכמה אלפים בודדים.

לא יהיה פה " שחיטות כשרות " של רכבים עם כל הכבוד.

מסקנתי.

מצאת רכב טוב , עיסקה טובה, קנה !

המחירים לא ירדו ב 50 %

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, moranbh כתב:

אתה צריך את הרכב ? קנה אותו היום.

אתה לא צריך את הרכב? אל תקנה אותו בכלל. כך היום, כך גם לפני שנה.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא צריך רכב אבל לא ממש לחוץ עליו לא יקרה כלום אם הוא ישב חודש - חודשיים על הגדר. במקרה הכי גרוע הוא יקנה אותו במחיר שהוא נמכר היום ובמקרה הטוב יהנה מהנחה במעמד הרכישה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, ChemGuy85 כתב:

אם הוא צריך רכב אבל לא ממש לחוץ עליו לא יקרה כלום אם הוא ישב חודש - חודשיים על הגדר. במקרה הכי גרוע הוא יקנה אותו במחיר שהוא נמכר היום ובמקרה הטוב יהנה מהנחה במעמד הרכישה. 

בדיוק מה שחשבתי....לא לחוץ להחליף.

לפני 6 שעות, רק מיאטה כתב:

אתה קונה רכב ב 200,000 ₪ או ב 30,000₪ ?

אם אתה קונה ב 200 מילא להמתין.

אם ב 30 לצורך הדוגמא, אתה לא באמת מצפה שאותו רכב ימכר ב 15,000 , נכון ?

לדעתי ירד בכמה אלפים בודדים.

לא יהיה פה " שחיטות כשרות " של רכבים עם כל הכבוד.

מסקנתי.

מצאת רכב טוב , עיסקה טובה, קנה !

המחירים לא ירדו ב 50 %

בהצלחה

מחכה לכלה הנכונה במחיר הנכון...מסכים שלא יהיה שחיתה במחירים אבל אולי יהיה יותר היצע של רכבים טובים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, ChemGuy85 כתב:

אם הוא לא לחוץ אז שיחכה שנה ובטוח יקנה את אותו הרכב יותר זול.

כשאתה מדבר על עשרות רבות של אלפי שקלים כל אחוז משמעותי אבל כשמדובר על רכבים של 15,000-20,000 התנודתיות תהיה הרבה יותר קטנה אם בכלל כי אלה שימכרו את הרכבים היקרים יקנו את הזולים במקום.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון. תלוי מה טווח המחירים שלו. לדעתי יש סיכוי שנראה מכירה המונית של מכוניות בנות 2-3 שנים שיפלטו לשוק מוצף למוות ממילא. פוטנציאל לחסכון משמעותי. אבל זה לא יקרה מהר אנשים לא זורקים את הרכב ליד 2 בגלל חודש - חודשיים של אבטלה במיוחד עכשיו שהבנקים נתנו לאנשים אפשרות לבצע דחיה בהחזר הלוואות, אבל לקראת החורף בהחלט כן. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Night Driver כתב:

אם הוא לא לחוץ אז שיחכה שנה ובטוח יקנה את אותו הרכב יותר זול.

כשאתה מדבר על עשרות רבות של אלפי שקלים כל אחוז משמעותי אבל כשמדובר על רכבים של 15,000-20,000 התנודתיות תהיה הרבה יותר קטנה אם בכלל כי אלה שימכרו את הרכבים היקרים יקנו את הזולים במקום.

לא לחוץ, סתם רוצה להתפנק ברכב טוב יותר מפיקנטו...ואני בטח לא הולך לקנות רכב מהחברה, מחפש רכב ב 50-60 אלף.

לא חושב שיהיה שחיתה במחירים אך כן חושב שיהיה היצע גדול יותר של רכבים יד2 למכירה, מצב כזה  יגדיל לי את הסיכוי למצוא רכב שמור במחיר הנכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, ChemGuy85 כתב:

לדעתי חכה עם זה מספר חודשים עד שהמצב במשק יתבהר. נכון לעכשיו יש הרבה אבק באוויר קשה לראות לאן הכלכלה זורמת. 

נכון צודק.

בינתיים אני לא רואה שכל יום מתווספים רכבים חדשים למכירה...מאמין שזה יקרה בקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם החלטת להחליף, יש לך את האפשרות בלי להסתכן ואתה יודע בערך מה אתה רוצה אז חפש בנחת וברגע שתמצא את האקזמפלר המתאים תקנה.

בשוק היד השנייה אין שני רכבים זהים ולכן אין טעם להפסיד את הרכב המתאים בשביל אלפייה או שניים. החיפוש גם עולה זמן, כאב ראש ובדיקות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...