Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיתון כלכלי ? מישהו מרגיש משהו ?

stum
שימו לב! השרשור הזה בן 1082 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 5 שעות, Transporter כתב:

אני לא מסכים איתך...

בהרבה קצביות שאני קונה בשר אין מחירון

אם אני לא בטוח במשהו אני שואל.

בשביל מה יש לנו פה ?

אני אישית, כשאני יושב במסעדה ומבקש לשנות משהו במנה ומלצר אומר לי "זה עוד 10 שקל" אני מרגיש מובך. אתה מסתכל עליי ומתריע על תוספת 10 שקל ? אני נראה לך בנאדם ש 10 שקל יהרגו אותו ?

כשאתה נכנס למספרה הספר לא אמור לעצור אותך בכניסה ולהגיד לך "רגע אל תכנס אם אין לך 2000 שקל"

המחיר לטיפול כזה יכול לעלות 1000-1500-2000 והיא יודעת את זה.

בסופו של דבר לא מדובר כאן בבקבוק קולה שיכול לעלות 11 ויכול לעלות 12 אלא בטיפול שיש הבדל של מאות שקלים במחיר

זה חוצפה מצידה ללכת לעשות אותו ולא לשאול

אותו דבר גם במוסך.

אני תמיד שואל כמה עולה. ותמיד אומר למוסכניק לפני שאתה מתקן כל דבר אתה מדבר איתי.

יש אנשים שאומרים לו קח את האוטו תתקשר אליי כשמוכן. הם לא יכולים לבוא בטענות ולהגיד לו כלום.

ומספרה זה עסק הרבה יותר מסודר ממוסך. בקשת פן קבלת פן, אף אחד לא ידחוף לך תיקון בלמים על ויגיד לך "כבר תיקנתי תשלם"

אגב , איך רואים שהיא חרא בנאדם?

הוא התקשר אליה ונתן לה זיכוי 500 או 600 שח

היא פרסמה שלמרות שקיבלה זיכוי הוא חוצפן ומציעה לאף אחד לא להכנס אליו

אני במקומו מתקשר לעורך דין שלי ועושה מה שאפשר כדי לתבוע אותה.

בסופו של דבר לא מדובר פה בעקיצה, לא מדובר פה במרמה,  היא יצאה מטומטמת ובוחרת להכפיש אותו, כנראה כי חברות שלה אמרו לה שהיא פראיירית

אין שום סיבה בעולם לעשות לו שיימינג,

זה כמו שאני אעשה שיימינג למרצדס ואתלונן שג'יפ שלהם עולה יותר מיונדאי. חוצפנים

למיטב ידיעתי החלקה זה טיפול של מאות שקלים ולא אלפי שקלים.

כנראה ניסה לעקוץ, נתפס עם המכנסיים למטה, ניסה לקנות שתיקה ונכשל. אם המחיר שלו היה במסגרת הסביר היה עונה שזה מחיר סביר והיא סתם משגלת את המוח.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

טרנספורטר עד כמה שאני זוכר יש חובת הצגת מחירים בארץ (בוורסיה כזו או אחרת...)
אצל הקצב שאני קונה אצלו יש מחירון כללי על הקיר (ז״א שיש דברים שנמצאים בויטרינה או מאחורה ולא כתובים אבל ברמה העקרונית הרוב נמצא שם)

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעסק שלי אני לא מרגיש, להפך, כל העבודה שלא הייתה בחודש הזה מגיעה אליי בבום עכשיו ואני מגיע למחזור יומי גדול פי כמה מהשגרה.

אבל מדי פעם מגיעים לי לקוחות שאין להם כסף לשלם על התיקון ורק רוצים שלילד יהיה במה להתעסק, אני עושה השתדלות ומטפל בהם בחינם במידת האפשר, כך שלדעתי יש עוד זמן עד שאני אראה דברים כאלו בהיקף גדול יותר... אנשים עוד חיים על הרזרבות, ומי שעוד לא חזר לעבודה או מי שהעסק שלו לא השתקם עדיין, יכול להיות יתחיל להצטמצם עוד בהמךש.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיתון כבר כאן, גם אם עדיין (חלקנו) לא מרגישים אותו.

מבחינת שוק הדיור - השוק כבר שנתיים מדשדש, עכשיו המצב בכלל בעייתי.

שוק הרכב - חכה ונראה, עכשיו הם קצת מרגישים אוויר כי מוכרים קצת, עוד חודש-חודשיים נראה את התמונה האמיתית.

הצפי הוא ל-10% מובטלים וזה המון, וזה בלי לחשב סיבוב נוסף של קורונה שעשוי לבוא עלינו.

מי שמבין שיש סיכוי לסיבוב שני מתחיל כבר מעכשיו לחסוך וצורך פחות.

הצריכה הפחותה הזאת היא מה שמביאה למיתון.

אגב מיתון השנה היא עובדה מוגמרת, נשאר רק לנחש האם זה יהיה 2% או 5%.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, nimrod7676 כתב:

אל תדאגו, טראמפ ידפיס כסף ויהיה בסדר 

אתה שייך לדור שלא ידע משבר כלכלי אמיתי. אני גם לא. מה שמתרחש עכשיו בארה"ב זו העברת הון הכי גדולה בהיסטוריה של האנושות מעמד הביניים מתרושש בזמן שעשירים הופכים להיות עוד יותר עשירים בחסות הפד. נראה כמה זמן זה יחזיק מעמד ומה תהיה התוצאה.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, eladns כתב:

גם אני! מסתפר במקלט ב30

7 דקות מטכ"לי ויצאת.

תחשוב שאתה בא לספר המדובר, יש 2 אנשים בסך הכל לפנייך, אתה אומר זורם נכון?

מה מסתבר? ש2 = 3 שעות המתנה!

עדיף להקשיב לתקליט של הוט- מיד נתפנה ונענה

זה הזמנת תור מראש. אין לו walk ins. בגלל שזה הזמנת תור מראש, אני מגיע והוא תמיד מוכן. מורידים כוסית ויסקי ביחד, והוא מתחיל לעבוד. אחר כך יש מגבת מחוממת על הזקן לריכוך. וגם גילוח בתער וסידור הצורה של הזקן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, ChemGuy85 כתב:

אתה שייך לדור שלא ידע משבר כלכלי אמיתי. אני גם לא. מה שמתרחש עכשיו בארה"ב זו העברת הון הכי גדולה בהיסטוריה של האנושות מעמד הביניים מתרושש בזמן שעשירים הופכים להיות עוד יותר עשירים בחסות הפד. נראה כמה זמן זה יחזיק מעמד ומה תהיה התוצאה.

לא נכון. 

קודם כל הוא תומך בעצמאים, 

והכסף שהוא נותן לעשירים בסופו של דבר משמש בעיקרו לשימור מקומות עבודה. 

אתה מתאר לעצמך מה יקרה אם הבורסה תיפול? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, nimrod7676 כתב:

לא נכון. 

קודם כל הוא תומך בעצמאים, 

הכסף לא זורם לעצמאיים הוא זורם בעיקר לתאגידי ענק. העצמאיים הקטנים והאנשים הקטנים בארה"ב עדיין מחכים ל-unemployment check שלהם והם ימשיכו לחכות עוד הרבה, הרבה זמן. 

ציטוט

והכסף שהוא נותן לעשירים בסופו של דבר משמש בעיקרו לשימור מקומות עבודה. 

oh my sweet summer child

ציטוט

אתה מתאר לעצמך מה יקרה אם הבורסה תיפול? 

לא יודע. חוץ מזה מי אמר שהזרמת 4 טריליון דולר לשוק ב-6 שבועות כסף שהולך בעיקר לעשירים זה הצעד הנכון?

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו ששאלו בשרשור אחר לגבי דירות - אלה תהליכים איטיים ומיתון נוצר בהדרגה.

גם פה אני רואה שכולם ״חמים״ על נושא מחירי הדיור ורק מחכים לסימן הכי קטן של ירידה כדי סוף סוף לנצח את המערכת... לא יקרה!

קצת קיפאון, וחזרה לשגרה.

המגזר שנפגע הכי חזק וימשיך להיות מקורקע לחלוטין לפחות עד סוף השנה זה ענף התיירות שמתבסס על תיירות חוץ.

אאל״ט מועסקים בענף המלונות כ-40,000 איש, וגם אם באופן תיאורטי תיירות הפנים תחזור לרמה הקודמת,

הרי שמגבלות הכניסה של תיירים מבחוץ (3.5 מיליון איש ב-2017 לעומת שום כלום החל ממרץ 2020)

מבטיחה שאותם 40,000 ימשיכו להישאר מובטלים.

אגב, לא נראה לי שמספר הזה כלולים בעלי צימרים - שהם יהיו הראשונים להתאושש.

אני לא יודע כמה מורי דרך במשרה מלאה יש בארץ, ולא יודע כמה מועסקים באתרי תיירות -

אבל שוב, אלה ענפים שבהם הפגיעה למשך זמן ארוך מובטחת.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, hans כתב:

המגזר שנפגע הכי חזק וימשיך להיות מקורקע לחלוטין לפחות עד סוף השנה זה ענף התיירות שמתבסס על תיירות חוץ.

אאל״ט מועסקים בענף המלונות כ-40,000 איש, וגם אם באופן תיאורטי תיירות הפנים תחזור לרמה הקודמת,

הרי שמגבלות הכניסה של תיירים מבחוץ (3.5 מיליון איש ב-2017 לעומת שום כלום החל ממרץ 2020)

מבטיחה שאותם 40,000 ימשיכו להישאר מובטלים.

אגב, לא נראה לי שמספר הזה כלולים בעלי צימרים - שהם יהיו הראשונים להתאושש.

כל מקצוע שיש בו אינטרקציה מול אנשים אחרים נפגע קשה החל מנהגי מוניות ועד אלוהים יודע מה. 

זו חלוקה של אובדן מקומות עבודה בארה"ב לפי מגזרים. פנאי ואירוח נפגע הכי קשה (ובפער ניכר), אבל תסתכל כמה עסקים אחרים נפגעו החל מבנייה, ייצור, תחבורה (נהגי מוניות מישהו?). 

312515751_USUNEMPLOYMENT.thumb.jpg.9b1a76c3434e2e82c5dfdd69d9b8a09d.jpg

לפני 4 דקות, hans כתב:

כמו ששאלו בשרשור אחר לגבי דירות - אלה תהליכים איטיים ומיתון נוצר בהדרגה.

מיתון לא נוצר בהדרגה אלא אנחנו במיתון נקודה. אנשים עדיין עפים מכוח האינרציה הם לא קלטו כמה חזק היה הברקס. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין עולם שבו יש 10% מובטלים ומחירי הדיור נשארים זהים.

מחירי הנדלן הם בבועה של המשק, כשהמשק חזק הם עולים ולהיפך, הם לא חיים בואקום

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ענף המסעדות שכבר סבל מבעיות לפני הקורונה ממשיך לסבול יותר עכשיו וצריך לעזור להם בצורה מהירה או שפשוט הרבה יסגרו. גם התחום של האירועים לא יודע מתי יצא מהמשבר הזה.

בעיקר בתי קפה סובלים כי אין להם הרבה להציע ב-take-away.

עריכה אחרונה על ידי dorban3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכול נכון, אבל מה שניסיתי להדגיש זאת העובדה שיש מגזרים שיתאוששו מזה בקלות יחסית -

שום דבר לא משפיע עליהם מעבר ל״מצב רוח״.

באופן ספציפי, מורי דרך תמיד נדפקים בכל פעם שהכלכלה משתעלת, עקב המעמד הדפוק שלהם בתור עצמאים למחצה.

לתיירות בין מדינות עוד לא התגלה פיתרון ברמה הגלובלית, ולכן זה עסק מת עד להודעה חדשה.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...