Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיתון כלכלי ? מישהו מרגיש משהו ?

stum
שימו לב! השרשור הזה בן 1052 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Just now, hans כתב:

הכול נכון, אבל מה שניסיתי להדגיש זאת העובדה שיש מגזרים שיתאוששו מזה בקלות יחסית -

שום דבר לא משפיע עליהם מעבר ל״מצב רוח״.

לתיירות בין מדינות עוד לא התגלה פיתרון ברמה הגלובלית, ולכן זה עסק מת עד להודעה חדשה.

אני חולק על זה. 

לדעתי העולם לא באמת התאושש ממשבר 2008 והמון עסקים התנדנדו על על תפר בין הפסד לרווח המון, המון, המון זמן. לדעתי המון בעלי עסקים יזרקו את המפתחות כי הם יבינו שאין טעם להמשיך. 

כפי שאמר היטלר ערב הפלישה לברית המועצות You only have to kick in the door and the whole rotten structure will come crashing down.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון
לפני 17 שעות, sperial כתב:

אין לי מושג מה עלויות תספורות נשים. אשתי מסתפרת פעם ב-3 חודשים אצל הספר שלי תמורת 35 ש"ח

אלה עדיין המחירים של תספורות בצפון? 

במרכז זה לפחות 60 שקל אצל ספר נורמלי, לא כולל טיפ. 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, SlowRide כתב:

אלה עדיין המחירים של תספורות בצפון? 

במרכז זה לפחות 60 שקל אצל ספר נורמלי, לא כולל טיפ. 

ספר נורמלי שמחזיק מספרה עם שיפוץ טוב ויודע מה הוא עושה לא יכול לקחת פחות מ-40/50 שקל לתספורת גבר בלי להפסיד כסף. 

אישית הלכתי לספר של 50 שקל והלכתי לספר של 70-80 שקל ואני חושב ששווה להוסיף עוד 20-30 שקל בחודש בשביל תספורת יפה ומודרנית 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיימינג לכל מי שביקש

חשוב להדגיש שהכותבת המקורית של הפוסט כבר מחקה אותו, כנראה כי היו עוד אנשים כמוני שתייגו את בעל העסק ודרשו ממנו לתבוע אותה במקום להתקפל

הפוסט הזה, זה פוסט של הזייה כלשהי שפשוט החליטה לתפוס על זה טרמפ ולהרוס לבנאדם את הפרנסה

רוב הזמן פרטי העסק על הקבלה לא היו מוסתרים! זה משהו שהיא עשתה רק בשעות האחרונות

לפני 2 שעות, BloodFist כתב:

טרנספורטר עד כמה שאני זוכר יש חובת הצגת מחירים בארץ (בוורסיה כזו או אחרת...)
אצל הקצב שאני קונה אצלו יש מחירון כללי על הקיר (ז״א שיש דברים שנמצאים בויטרינה או מאחורה ולא כתובים אבל ברמה העקרונית הרוב נמצא שם)

Sent from my iPhone using Tapatalk

הספר בתגובה לסיפור צילם את המחירון שלו

המחירון על הטיפול שהיא עשתה כתוב משהו כזה: 1500-2500

כי זה משתנה מסוג השיער, אורך השיער, כמות העבודה וכו' לטענתו

אני  לא ספר אבל אני מבין את זה.

גם עבודה שלי יכולה לעלות מחיר מסויים ויכולה לעלות 30% יותר לאותה כמות של גופי תאורה

כי פתאום במקום מסוים אני צריך למשלוח מאות מטרים של חשמל ועבודה של שעתיים יכולה להפוך לעבודה של 6 שעות בקלות

עוד פעם

אני מאמין שהשיימינג זה היה נטו תוצאה של בנאדם ששילם ואמרו לו שהוא פראייר, אז החליט להתנקם בבעל העסק

טיפש בעל העסק שלא תבע אותה

עריכה אחרונה על ידי Transporter
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ברור שעדיף אבל בצפון הייתי מקבל תספורת באותה רמה ב40 שקל כולל טיפ.

תספורת של 50 שקל פה במרכז זה 20 דקות שהוא עובר לך עם מכונת תספורת על כל הראש. אם אתה רוצה תספורת מקצועית שלא תתבייש ללכת ברחוב עד שהשיער יצמח קצת צריך לשלם לפחות 60 שקל, לא כולל טיפ.

לפני 5 דקות, ChemGuy85 כתב:

ספר נורמלי שמחזיק מספרה עם שיפוץ טוב ויודע מה הוא עושה לא יכול לקחת פחות מ-40/50 שקל לתספורת גבר בלי להפסיד כסף. 

אישית הלכתי לספר של 50 שקל והלכתי לספר של 70-80 שקל ואני חושב ששווה להוסיף עוד 20-30 שקל בחודש בשביל תספורת יפה ומודרנית 

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, dorban3 כתב:

ענף המסעדות שכבר סבל מבעיות לפני הקורונה ממשיך לסבול יותר עכשיו וצריך לעזור להם בצורה מהירה או שפשוט הרבה יסגרו. גם התחום של האירועים לא יודע מתי יצא מהמשבר הזה.

בעיקר בתי קפה סובלים כי אין להם הרבה להציע ב-take-away.

המון אנשים יישבו בבית מובטלים,אולי כן יהיה להם ביקוש.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, Transporter כתב:

עוד פעם

אני מאמין שהשיימינג זה היה נטו תוצאה של בנאדם ששילם ואמרו לו שהוא פראייר, אז החליט להתנקם בבעל העסק

טיפש בעל העסק שלא תבע אותה

סתם מחפשת הנחה. בעל עסק חכם עדיף לא להתעסק עם אחת כזאת סתם תגרור אותו לויכוחים מיותרים. 

היה מחירון וזה מה יש. תודה ולהתראות.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, ChemGuy85 כתב:

כפי שאמר היטלר ערב הפלישה לברית המועצות You only have to kick in the door and the whole rotten structure will come crashing down.

אתמול חגגנו את זה שהוא טעה....

• מעניין 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, ChemGuy85 כתב:

סתם מחפשת הנחה. בעל עסק חכם עדיף לא להתעסק עם אחת כזאת סתם תגרור אותו לויכוחים מיותרים. 

היה מחירון וזה מה יש. תודה ולהתראות.

אתה לא מבין, הוא פנה אליה אחרי הפוסט נתן לה הנחה של 600 שח !

היא כתבה פוסט נוסף וכתבה "קבלתי זיכוי 600 שח, עדיין בושה לדעתי , שתפו את הפוסט ואל תתקרבו אליו"

אני באמת באמת לא מבין בעלי עסקים שמריוויחים טוב (מאמין שהוא מרוויח טוב) ומהססים לתבוע חוצפנית שכזו

רק היום ראיתי שהיא מחקה את הפוסטים וביקשה להפסיק להפיץ את זה

כנראה הבינה שבסוף תקבל תביעה.

בעל העסק עשה טעות חמורה שלא ישב כבר במהלך השבת וניסח מכתב מאיים

זה מרתיח אותי לראות אנשים שמתנהגים ככה. פשוט חוצפה

מה זה "עדיף לא להתעסק" ?

כל הרשת מדברת על הפוסט הזה

הוא הופץ בכל מיני קבוצות שעשו שיתוף למאות אלפי אנשים

למה מגיע לבעל העסק כזה נזק? הוא גנב ? רימה ? בסך הכל בנאדם שחושב שהעבודה שלו שווה יותר משל השכן שלו. על מה את עושה שיימינג?

אנשים חייבים ללמוד שעל טעויות כאלה משלמים והרבה

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הוא עשה שלוש טעויות הראשונה שהוא ניסה להצדיק את המחיר שלו, השנייה שהוא נתן לגברת הנחה והשלישית שהוא נכנס למשחק שלה. 

אם הוא היה מתעלם ממנה תוך חצי יום כולם היו שוכחים מזה בכלל. אנחנו דור של הפערות קשב וריכוז. כל דקה יש גירוי חדש. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, ChemGuy85 כתב:

לדעתי הוא עשה שלוש טעויות הראשונה שהוא ניסה להצדיק את המחיר שלו, השנייה שהוא נתן לגברת הנחה והשלישית שהוא נכנס למשחק שלה. 

אם הוא היה מתעלם ממנה תוך חצי יום כולם היו שוכחים מזה בכלל. אנחנו דור של הפערות קשב וריכוז. כל דקה יש גירוי חדש. 

מסכים עם כל מה שכתבת. זה המחיר ומי שלא רוצה שלא יכנס לכאן

אבל

אנשים יתחילו לשקול מילים רק כשיתפרסם שאחת כזאת קיבלה תביעה ושילמה ביוקר.

בשנים האחרונות היד קלה על ההדק. כל בעל עסק שלא מצדיק את הלקוח בכל מחיר ובכל מצב הופך לפושע מסוכן שצריך לשרוף אותו

אני לא מכיר את בעל הבית אבל לי אישית הוא לא נשמע בנאדם חכם במיוחד אם זאת הדרך שלו להתמודד עם נוכלת כזאת, שכנראה ציפתה לזיכוי מלא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלקה עולה מינימום אלפייה

לפני 4 שנים היה אפשרי לעשות ב500-600 שקל מזומן בבית של ספר. וגם זה לא לשיער ארוך.

אם זה שיער ארוך ומתולתל תכינו את ה2000 שקל קל

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, eladns כתב:

החלקה עולה מינימום אלפייה

לפני 4 שנים היה אפשרי לעשות ב500-600 שקל מזומן בבית של ספר. וגם זה לא לשיער ארוך.

אם זה שיער ארוך ומתולתל תכינו את ה2000 שקל קל

זה לא החלקה אלא גוונים אבל מה זה משנה?

כלם לוקחים 500 ובא לו לקחת 2000

הוא לא חייב לה דין וחשבון

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון.

אין תשובה שמפחידה אותי מהמשפט:"נסתדר" זה אני יודע שאני הולך לאכול את כל הצינור!

מכניס את הרכב למוסך- נסתדר

פלאפון לתיקון- אל תדאג נסתדר

לא! לא נסתדר!

תן מחיר או שאל תיגע בכלום

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...