Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם, הרי אפשר להגיב גם בלי, וממש לא בא לנו להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

stum

מיתון כלכלי ? מישהו מרגיש משהו ?

Recommended Posts

כמו שאמרו זה משהו שלוקח זמן.

אם אני דורש 10K על הרכב שלי כי אני חושב שאין מיתון, ואני שם לב שאף אחד לא קונה כי אין לאף אחד כסף וגם אני קצר בכסף, אני אוריד ל 8K את המחיר, והנה לך ירידה במחירי הרכב, פשוט משהו שלוקח זמן.

ככה גם לגבי דירות.

לא בטוח שיהיה מיתון כפי שצופים, בסך הכל המצב הכלכלי שלנו הוא טוב - מעמד הביניים חי מאוד יפה, בניגוד למדינות כמו ספרד. מה שאומר שניתן יהיה להתאושש מזה בלי פגיעה משמעותית. זה תלוי אם סיימנו את המערכה או שהיא עוד תמשיך (באופן כללי בכל העולם).

Clio 172 Phase 2

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

ייצוא בטחוני נתמך על ידי ארה"ב,חברות הייטק ברובן בבעלות אמריקאים,אם הם יסגרו את הברז יש ישפיע גם עלינו.

Mazda 3 5D 2015

Honda Civic 2016

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
פורסם (נערכה)
לפני 18 שעות, stum כתב:

מחירי הדירות נשארו אותו דבר.

מחירי הרכבים נשארו אותו דבר.

החלב הביצים המילקי והגבינה במכולת עולה אותו דבר.

אתה ממש חי בבועה

חבר טוב מנסה נואשות למכור דירת 4 חדשים חדשה ובמצב נדיר (לא מחיר למשתכן!). לא מגיע אליו אף קונה. אפילו לא אחד. אפילו לא מנסים לעשות משא ומתן

היום יצא פוסט שיימינג בפייסבוק על ספר שלוקח 2000 שח להחלקה (אם אני לא טועה)

המתלוננת באה ומתלוננת ש"אין לו זכות לדרוש סכום כזה"

היא לא באה ומתלוננת על הטיפשות שלה שלא טרחה לשאול, אלא על בעל העסק שמתמחר את העבודה שלו לפי מה שהוא מאמין בו

אז היא עושה לו שיימינג וקוראת לנשים לא להכנס אליו

הוא פנה אליה ונתן לה זיכוי על סך 600 שח, אז היא כתבה פוסט והבהירה שלמרות הזיכוי היא עדיין קוראת לאנשים לא להכנס אליו

זה ^ בחסות הקורונה

אנשים כאן מרוויחים פחות, חלקם מפוטרים,חלקם ממורמרים כי הבן זוג שלהם  פוטר

ואלה ההשלכות

למה אותו ספר צריך להתנצל  שהוא גובה 2000 שח ? אני כשאני מגיע לבית עסק  לפני שאני נותן את האשראי אני שואל כמה עולה. זאת אחריותי

יש קצביה שמוכרת נתחים  ב 30-40% יותר ממה שאני קונה אצל המתחרים. אני אעשה להם שיימינג? למה ? אני לא נכנס לשם פשוט. זהו

עריכה אחרונה על ידי Transporter
  • עצה טובה! 2

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

צרכנות מבונה היא עניין בסיסי. 

אין לי מושג מה עלויות תספורות נשים. אשתי מסתפרת פעם ב-3 חודשים אצל הספר שלי תמורת 35 ש"ח, והפסיקה לצבוע את השיער לפני הרבה שנים, כאשר שכנעתי אותה ששחור הוא יפה ולא צריך לשפוך על הראש דליי סיד. אבל זה מחזיר אותי למדריכה בסיור בסן פרנסיסקו לפני הרבה שנים: היו לה שתי הערות. האחת היא לא לתת כסף לדרי הרחוב, כיוון שהוא יוצא על סמים. האחרת היא שכל עוסק רשאי לדרוש כל סכום שירצה תמורת מרכולתו, ועל הקונה להזהר ולהחליט האם התמורה ראויה. אבל היה בתחילת ימי הרשתות החברתיות, והיום אני מוסיף - גם המוכר יזהר בדרישותיו, כדי שלא ימצא עצמו בפוסט ויראלי כועס.

לגבי דירות - לפני כ-8 שנים החלפתי דירה. הדירה שקניתי היתה בוק למעלה משנה, זו שמכרתי, שהיתה אמורה להיות מבוקשת וגם לגבי מחירה התפשרתי מהר מאד, נמכרה רק לאחר כ-6 חודשים. לא קל למצוא את השילוש של מוכר, קונה ודירה שישלימו את העסקה. הוסף לכך את תקנות הריחוק החברתי עד לפני שבועיים (ושגם כיום טרם הוסרו, אם כי הציבור נוטה להתעלם מהן) וכמובן את המשבר הכלכלי של לא מעט משפחות, ותקבל דירות שיחכו בשוק לא מעט זמן. ובניגוד לרכב שהפסד עליו יכול להיות כואב אבל לא שובר כלכלית, ירידה חריפה במחיר דירה יכולה להשפיע על משפחה שנים רבות.

לא יודע :confused:

אבל רגע.... יש לי רעיון....

ארוץ לשאול את אישתי, היא טובה בזה. :lol:

מכוניות זה לא מעניין

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
פורסם (נערכה)
לפני 44 דקות, Transporter כתב:

למה אותו ספר צריך להתנצל  שהוא גובה 2000 שח ? אני כשאני מגיע לבית עסק  לפני שאני נותן את האשראי אני שואל כמה עולה. זאת אחריותי

אצלנו בקבוצה מקצועית שיימינג שכר טרחה זה דבר בשגרה. כל כמה זמן מוצאים איזה מודעה של משרד שנותן מחירי כניסה נמוכים ותוקפים אותו. כאשר לא יודעים למכור ערך מוסף ללקוחות מנסים ליצור תיאום מחירים כדי שלא יהיה ללקוח לאן לברוח. 

Untitled.thumb.jpg.9f588bc5f6babae47bf8b62c45b9527b.jpg

לפני 2 שעות, discoTD5 כתב:

נדמה לי שלא. 

אם אני לא טועה, הוראת בנק ישראל אומרת שהריבית על הדחייה לא תעלה על הריבית המקורית של ההלוואה. בוודאות לא ריביות פיגורים. 

אני משוכנע שימצאו דרך אחרת לחלוב את העדר. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 8 דקות, ChemGuy85 כתב:

אצלנו בקבוצה מקצועית שיימינג שכר טרחה זה דבר בשגרה. כל כמה זמן מוצאים איזה מודעה של משרד שנותן מחירי כניסה נמוכים ותוקפים אותו. כאשר לא יודעים למכור ערך מוסף ללקוחות מנסים ליצור תיאום מחירים כדי שלא יהיה ללקוח לאן לברוח. 

Untitled.thumb.jpg.9f588bc5f6babae47bf8b62c45b9527b.jpg

בכל תחום מראים את אותם עסקים שעובדים במחירי זנות

גם בתחום החתונות, יש אנשים שיוצאים מהבית וחוזרים בלי שקל ביד, הם פשוט לא מבינים את זה כי הם שוכחים שבבוקר תדלקו ב-100 שח, בערב נתנו 300 לעובד, שילמו עוד 100 על חומרים וגבו סך הכל 500 שח מהלקוח

העובד שלהם מרוויח יותר מהם.

אבל למה לעשות שיימינג ?

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
פורסם (נערכה)

לא יודע למה עושים שיימינג... משעמם לאנשים בחיים.

• תודה 1

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 5 דקות, ChemGuy85 כתב:

לא יודע למה עושים שיימינג... משעמם לאנשים בחיים.

לאנשים אין כסף , אנשים ממורמרים

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 1 שעה, Transporter כתב:

מצד אחד נכון אבל מצד שני יש חובה להציג מחירון ואף אחד מאיתנו לא יודע מה כתוב בו.

מה שהספר עשה דומה לקיוסק,שתבוא לקנות אצלו קולה, יגיש לך בקבוק, יפתח אותו ויבקש 50 שקל. אתה לוקח בחשבון שיכול להיות שיהיה יקר אבל גם ביקר יש תקרה.

חוץ מזה כל זמן שהיא אומרת עובדות שכל אחד יחליט אם הוא בסדר או לא. כל בעל עסק לפני שנוקט בצעד כלשהו צריך לחשוב מה המשמעות של זה לכל הכיוונים.

• עצה טובה! 2

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 2 שעות, sperial כתב:

אשתי מסתפרת פעם ב-3 חודשים אצל הספר שלי תמורת 35 ש"ח, 

35₪ לתספורת??

אתה בטוח שלא שכחת איזה 0 מצד ימין של המספר??

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הוא לא שכח שום אפס.

מגבלת חתימה

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
פורסם (נערכה)

אני מסתפר ב-70 שקל בחודש. האמת אחלה ספר צעיר ומוכשר שווה תוספת של 20-30 שקל למחירי שוק. 

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לא שכחתי כלום. 25 ש"ח לגבר, 35 לאשה. 

מכוניות זה לא מעניין

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
פורסם (נערכה)

הולי שיט אתה מסתפר אצל ספר ששירת בצבא האדום? מה זה המחירים האלה?

Pin en Soviet & Eastern Bloc Military (Советский и Восточного ...

• מצחיק 1

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע. אשתי מצאה אותו, ואנחנו מסתפרים אצלו כבר 15-20 שנה לפחות. 

מכוניות זה לא מעניין

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...