Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

בתאריך 1.9.2021 בשעה 13:38, SlowRide כתב:

ככה זה, על כל פאנבוי יש הייטר. זה החוק השלישי של ניוטון.

אני לא יודע אם התכוונת, אבל זה אשכרה נכון 😲 היית צריך להוסיף "הפוך ושווה בכוחו".

בתאריך 1.9.2021 בשעה 12:53, Korgan כתב:

היי, מה איתי? לירדים תל אביבים מתחילים איתי כל הזמן.

מה? את המדינה?

חדש לי. לא ידעתי.

לא ממש.

Good talk. אכן, הבאת פה מידע חשוב ומקיף שתומך בדעתך. תודה.

בתאריך 1.9.2021 בשעה 14:51, evc כתב:

כלומר הם קמים בבוקר, נוסעים לעבודה בשעות העומס, חוזרים מהעבודה בערב בשעות העומס. נוסעים לקניות ובילויים בשעות העומס. בסופ"ש נוסעים לאיזה טיול עם שאר המוני בני ישראל.

אני חושב שרוב חברי הפורום הם כאלה.

הם לא עושים מעבר לכך, לא נוסעים לימי מסלול, ימי נהיגה, לא נוהגים במיוחד באמצע הלילה שזה מיעוט החברים, גם בפורום הזה לדעתי.

אם הם לא עושים שום דבר שמתחבר לתחביב הזה של שלהם, איך החביבה שלהם את המכוניות באה לידי ביטוי?

זה בדיוק ההבדל בין חובב לאדם רגיל - שזה התחביב שלו והוא נהנה ממנה, אז הוא יעשה מאמץ כדי למצוא לו זמן. הוא יצא מוקדם יותר לעבודה או יישאר עד מאוחר כדי להתחמק מהפקקים, ייקח פניה כזו או אחרת מהר יותר או יוציא זנב בכיכר (אם יש לו הנעה אחורית, או אם הוא סתם דפוק, כמוני), הוא ייסע לסופר הרחוק יותר כי הוא יודע שיש בדרך כביש נחמד. פעם בחודש-חודשיים-שנה הוא ייקח את האוטו למסלול או לטיול בשבת, ובנסיעה להורים/ילדים/נכדים הוא יהיה זה שינהג בכביש 6 ויעשה את זה ב-140 קמ"ש במקום ב-120. 

זה חובב רכב (יותר נכון חובב נהיגת כביש, חובבי "רכב" יש גם כאלה שאוהבים דברים ברכבים שלא בהכרח קשורים לנהיגה ספורטיבית) שיקנה רכב עם ביצועים/התנהגות טובים מהממוצע (בין אם זו מודל 3/S או לא). 

הרי ברור שבדיוק 0% מהאנשים (שאינם בעלי סיאט סטייג' 8.12) לא נוהגים כאילו הם יושבים על הזנב של המילטון כל יום כל היום. אבל מי שלא עושה את זה בכלל, לא מוצא את הזמן או לא מנצל את ההזדמנות כשהיא מציגה את עצמה, הוא לא חובב נהיגה (וזה לא נאמר בקטע מזלזל או מתנשא, אלא כאבחנה. כמו להגיד שמי שלא מבשל כשהוא לא חייב אינו חובב בישול).

בתאריך 1.9.2021 בשעה 14:51, evc כתב:

אבל אני קצת מגזים, יש עדיין פה ושם הזדמנויות לבצע רק מעשה מגונה בכביש גם לאנשים רגילים ולכן גם הם יכולים להנות בצורה מוגבלת ברכב עם ביצועים, כפי שציינת :-)

בדיוק! זה לא עניין של 0/1. זה לא או שאני תקוע פגוש לפגוש כל החיים שלי או שאני על 9,000 סל"ד (או המקבילה הטסלאית. שם 9000 סל"ד זה בטח איזה 4 קמ"ש) עם צמיגים צורחים. 
נהנים מזה, מדי פעם, כשזה אפשרי, מנצלים חלק מהיכולות, ומבסוטים כי יודעים שיש עוד ושבפעם הבאה, כשיהיה אפשר ובטוח מספיק, ננצל עוד טיפה. 

בתאריך 1.9.2021 בשעה 15:47, vadim6385 כתב:

זה כיף, אבל זה nice to have ולא יותר. בחיים האמיתיים אתה לא צריך משהו מעבר ל11 שניות 0-100 של קורולה אוטומטית. אולי גם את זה לא חייב.

ברור שזה Nice to have. אף אחד עדיין לא מת כי היה לו אוטו איטי מדי. זה כל הרעיון בתחביב - לקנות דברים שהאדם הרגיל שאינו חולק איתך את התחביב יסתכל עליהם ויגיד WTF? למה אתה צריך את זה?

בתאריך 1.9.2021 בשעה 18:19, evc כתב:

אולי נחכים קצת, במחילה ממך, בתור בעלים של טסלה, תאר לנו בבקשה את שבוע הנהיגה האחרון שלך, איפה נהגת בארץ, באיזה שעות, בימי חול או סופ"ש, האם תנאי הכביש אפשרו לך למצות ביצועים טובים יותר בפועל מקורולה ממוצעת בהאצות, בסיבובים וכו' לכמה זמן זה החזיק וכו'

יומני היקר, השבוע אני והאוטו שלי (שהוא בכלל לא טסלה) לחצנו על דוושת התאוצה עד הסוף 19 פעמים ועוד 6 פעמים כמעט, אבל לא לגמרי עד הסוף.

שמעתי את הצמיגים עושים רעש 8 פעמים וה-ABS הופעל 3 פעמים בכניסה לפניות. 

הפסקל עף מהמקום בו תקעתי אותו פעם אחת (זה היה ממש מצחיק, וגם לא החזרתי אותו מאז, אז אני לא בטוח שהנתון הזה יכול להיספר).

אבל ברצינות, אלה דברים שאי אפשר לכמת בצורה הזו. אם נחזור לאנלוגיה של הבישול/אוכל, האם מישהו שבישל פתיתים עם קטשופ 5 פעמים בשבוע החולף (כי הוא לא מצליח להכין כמות נורמלית) הוא חובב אוכל יותר גדול מזה שבישל ביף בורגניון פעם אחת, עשה אסאדו 16 שעות פעם אחרת, ובשאר הימים הזמין כל פעם ממסעדה אחרת? האם מי שהיה לו שבוע (או חודש, או אפילו יותר) לחוצים/עצבניים/עצובים/צפופים ולא הצליח לנצל את האוטו שלו ברמה שאתה תצדיק שהיא "מספקת כדי להיקרא חובב" אסור לו לקנות רכב לא סטנדרטי ולהתלהב ממנו?

אגב, השעות/ימים/מיקום בכלל לא משנה. מה זה חשוב אם הייתה לי פניה פנויה בדרך לעבודה או שהייתי תקוע בפקק בגלל עבודות באמצע הלילה?

בתאריך 1.9.2021 בשעה 20:35, evc כתב:

אני לא מדבר רק על טסלה, אלא טוען באופן כללי שביצועים כמו של טסלה אינם ניתנים לניצול או ניתנים לניצול באופן מוגבל מאד בכבישי ארצנו במהלך חיים רגיל של נהיגה.

כל דבר שהוא מעבר לסטנדרט הבסיסי ניתן לניצול באופן מוגבל מאוד בחיי היומיום של כל אדם סטנדרטי. 

רוב האנשים לא מנצלים את הטלפון שלהם על 100%, לא צופים אך ורק בתכני 4K בטלוויזיה, ולא שותים כל היום רק אספרסו מהמכונה. אבל להרבה מאוד אנשים עדיין יש מוצרים שהם מעבר לבסיס ההכרחי, כי זה כיף, זה נחמד, וזה מה שמניע את הכלכלה קדימה. אחרת כולנו עדיין היינו נוסעים על אופניים בתוך המערות שלנו.

לפני 14 שעות, ch2856 כתב:

כאשר מישהו כותב את המשפט המטומטם "זה ממש כסף על הרצפה, רק על זה מגיע למאסק פרס ישראל" מה כבר אפשר להגיב? 

אפשר להגיד לו "אני מסכים בגדול, אבל בוא, חיים שלי, אתה קצת מגזים. אוטו סבבה, לא אומר שלא. אבל לא בדיוק FTL Travel".

והוא יגיד לך שברור שהוא מגזים, אבל זה בשביל להעביר נקודה ולהדגיש כמה ה-VFM של האוטו מצוין.

ואתה תגיד לו שה-VFM של האוטו באמת ממש טוב, ותכלס הביצועים שלו פצצה, אבל זה שהכל נעשה מהמסך קצת מעצבן.

והוא יסכים איתך.

ותלכו לשתות בירה. ולא נחפור אחד לשני במשך 280 פאקינ' עמודים!!!!! :LOL: 

לפני 14 שעות, robertf כתב:

IMG_Tesla.thumb.jpg.77b9de119c73fbcaa700823fd198aa1e.jpg

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

עאלק "קורס סקיפרים" הוא אומר לי. 

עכשיו אני מבין למה הכתבה שאתה חייב לי מתעכבת. אתה לא מסוגל לצאת מהאייפון האדום שלך למספיק זמן כדי לסדר חזרה את האיברים הפנימיים. בטח גם כשהוא בטעינה אתה יושב בפנים ומחייך כמו ילד בן 4.

😘 תתחדש, ותהנה. למרות שאין איפה בארץ.

לפני 10 שעות, yor2 כתב:

ואחשב טלסה. התחילה בתיקון יזום. של צינור המזגן הסורר.

החליטו להגיע עד הבית או מקום העבודה. רכבים שהגיעו מסין.

גם אשייפו מקלדת בעברית. ובקרוב נראה לי גם שפת הממשק תהיה בעברית.

N12 - טסלה עושים "טיפול מונע" לרכבים בגלל בעיה במזגנים (mako.co.il)

תיקון יזום.jpg

תיקון יזום?! כדי למנוע תקלה אפשרית?! מה?!?!?!

How Dare You Greta GIF

*להשתמש בגיף של ברטה על משהו שקשור לרכב חשמלי זה רוע מסוג אחר לגמרי. אני מבסוט על עצמי.

• אהבתי 3
  • מצחיק 2

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 6.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 30 דקות, פבל כתב:

אף אחד עדיין לא מת כי היה לו אוטו איטי מדי

אבל מה אם ירדוף אחריי רוצח בניסן GTR?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, vadim6385 כתב:

איך זה יכול לקרות בישראל? הרי כל המדינה פקקים לטענת שניצל. ולמה שהרוצח יסע בgtr? לא אמרנו שכולם יכולים להסתפק בטיוטה קורולה? 

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
  • אהבתי 1
  • מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 11 שעות, vadim6385 כתב:

תתקשר למשטרה ותגיד שיש פה מישהו שעושה מירוצים לא חוקיים במכונית ספורט.
תוך שניה יתפסו אותו + כותרות בטמקא.

• מצחיק 3

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אני פאנבוי של טסלה. לא כי טסלה זה הרכב הכי טוב בעולם - הוא לא, אבל כי הוא מציג מהפכה שתגיע לכולנו - גם לאלה שמצהירים שלא יהיה להם רכב חשמלי ב 10 שנים הקרובות - לטעמי הם טועים, בקצב הנוכחי תוך 5 שנים לחלק גדול מאיתנו יהיה רכב חשמלי.

2. לי אין בעיה באופן אישי לקבל ולשמוע ביקורת על טסלה, כל עוד היא עניינית ונכונה ולא המצאות וניפוחים של שטויות.

3. אין לי מושג מה המדינה תעשה בעתיד לגבי מסים ועלויות חשמל, לדעתי גם להם אין מושג עדיין, בינתיים אני נהנה מהמסים המוזלים ועלויות התחזוקה הזולות לעומת כל רכב שהיה לי אי פעם.

4. אחרי 7500 ק"מ על הטסלה שלי - אני תוהה אם אלה שמדברים נגד - באמת נסעו/נהגו בטסלה לפני שהם רצים להביע דעה מוצקה.. לדעתי רובם המוחלט לא. 

5. מהירות מ 0 ל 100 לא מה שקובע - אבל כשרוצים כח ויש זמין בכל מהירות ובכל זמן - זה הרבה יותר כיף מקורולה 1.6 שלוחצים והיא תוהה עם עצמה איך להתייחס לזה..

6. מישהו כתב על אופן הפעלת המזגן ונוחות התפעול באופן כללי - אני פחות מוריד את העיניים מהכביש - יותר לוחץ על כפתור קטן בהגה ואומר לאוטו מה אני רוצה - בינתיים הוא מבצע יפה רק חבל (בעבור אחרים) שאין בעברית, אבל הבטיחו שעובדים על זה.

7 ואחרון - אני אמנם גר רחוק בצפון, אבל מזמין כל אחד שרוצה להכי את הרכב שלי מקרוב, לעשות סיבוב ולחוות דעה - גם אם היא תהיה פחות טובה בסוף, זה בסדר גמור - רק שיהיה אמיתי ומתוך ניסיון.

עריכה אחרונה על ידי wonderd
  • אהבתי 5

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.9.2021 בשעה 19:47, evc כתב:

קודם כל תודה על הדיווח היפה והכנה שלך על הטסלה שלך והטרחה לצורך כך.

יש חברי פורום אחרים בעלי טסלה שלא טרחו לעשות כך.

לגופו של ענין לא פיספסתי כלום, אותי עניינה רק נקודה אחת והיא היכולת בפועל של נהג במהלך חיים רגיל להשתמש בביצועים העודפים של טסלה, הא ותו לא. לא חווית נהיגה כוללת ולא בטיח.

אם נזקק את ההודעה בנושא הזה, אז:

ברוב השבוע האחרון אתה בפקקים עם אוטו פיילוט- כמו קורולה.

כמה שניות ביום כאשר כביש ספיציפי פנוי, אתה לוחץ לכמה שניות ומרגיש כמו רכבת הרים- כלומר מיצית ביצועים טובים יותר מקורולה בפועל לכמה שניות.

סופ"ש עולה את ירושלים כאילו זה גבעתיים נניח עוד חצי שעה בשבוע- לא ברור אם הפקת בפועל ביצועים טובים יותר מקורולה ויותר משאר התנועה או הפקת ביצועים דומים רק בנינוחות גדולה יותר.

בסדר גמור, בינתיים נראה כמיצוי מוגבל ביותר של ביצועי הטסלה אבל שגרמו לך להנאה. ושוב אני מדבר נטו על היכולת להשתמש בביצועים העודפים של הטסלה במהלך חיים רגיל (ולא רק בטסלה דווקא) ולא על חווית הנהיגה הכוללת.

אתה פשוט צריך להבין שלא כל חובבי הנהיגה רוצים לשבת בפאקינג מקרר על גלגלים כדוגמת טויוטה קורולה כל הזמן.

אני בדרך כלל לא מגיב, למרות שקורא כמעט כל שרשור בפורום הזה. 

אבל חייב להגיב על כמות התגובות ההזויות שמשוות רכבים שמטרתם להסב הנאה וסיפוק למשתמש בהם, לעומת רכבים שמטרתם היחידה היא להביא את המשתמש מנקודה א׳ לנקודה ב׳ בצורה האמינה והזולה ביותר.

אם אתם אוהבים לנהוג ואוהבים מכוניות, איך זה מסתדר לכם בראש להשוות את הטסלה לטויוטה קורולה? מה אתם עושים בפורום כזה אם דפוס המחשבה שלכם הוא ששני הרכבים מגיעים מנקודה א׳ לנקודה ב׳ וזה הכל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר כתבתי לו בעבר שאם הייתה טענה שמערכת הנעה חשמלית חזקה יותר גוררת הפחתה משמעותית בטווח הנסיעה לדוגמה, אז הייתי יכול אולי להבין את הטענה שלו, אבל אם לא, מה זה משנה לו בכלל אם יש או אין הרבה כוח - מי שרוצה יכול לנהוג כמו סבתא גם על פרארי. כמובן ששימוש בכל הכוח הזמין פוגע לאורך זמן בסוללות ומקצר משמעותית את הטווח הזמין, אך גם זה לא שונה במיוחד ממי שנוהג באופן נמרץ ברכב בנזין. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת הגיע הזמן לקרוא סקירה ממקור ראשון של בעלים, בהשוואה לרכב "דומה" . אני מחכה שרוברט יתפנה ויתן סקירה יותר מקיפה בהינתן שאחת המכוניות שהייתה בבעלותו הייתה 330e . 

ככל שעובר הזמן, ועם הנסועה היורדת שלי עקב שינוי הרגלי העבודה ומיקום המשרד ביחס למקום המגורים. גם חרדת הטווח נעלמת. ובשיחות עם שני שכנים שכבר בעלים של טסלה LR (עובדים בירושליים, גרים במרכז) כל הנושא הופך לפשוט , מטעינים כל לילה שני. 

ובהתחשב ברצון שלי להשיג תמיד יותר ממה שנותן הרכב הנוכחי, ככל הנראה הטסלה תהייה עדיפה על הפורמנטור VZ מבחינות רבות.😉

ובנסיעה לאילת שזה 350 קילומטר מהבית, אטען לפני כל יציאה בהשוואה ל 820 ק"מ שעשיתי עם הרכב הנוכחי (סבתא,מינהלתית) אוותר על תחושת הניצחון של " לאילת וחזרה על מיכל אחד ונותר עוד קצת ליום המחרת 😄

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 56 דקות, ch2856 כתב:

כבר כתבתי לו בעבר שאם הייתה טענה שמערכת הנעה חשמלית חזקה יותר גוררת הפחתה משמעותית בטווח הנסיעה לדוגמה, אז הייתי יכול אולי להבין את הטענה שלו, אבל אם לא, מה זה משנה לו בכלל אם יש או אין הרבה כוח - מי שרוצה יכול לנהוג כמו סבתא גם על פרארי. כמובן ששימוש בכל הכוח הזמין פוגע לאורך זמן בסוללות ומקצר משמעותית את הטווח הזמין, אך גם זה לא שונה במיוחד ממי שנוהג באופן נמרץ ברכב בנזין. 

בטסלה רק מנוע אחד פועל בנהיגה חלשה (המנוע האחורי)

שצריך כוח\בהאצה, 2 המנועים פועלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, zaf כתב:

מטעינים כל לילה שני

זה קטע חשוב, כי ככול שמדובר במשפחות, באופן ריאלי זקוקים לשתי חניות פרטיות בטאבו, מקבילות ולא טוריות (כשרכב חוסם רכב).

כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, Turbulence כתב:

בטסלה רק מנוע אחד פועל בנהיגה חלשה (המנוע האחורי)

שצריך כוח\בהאצה, 2 המנועים פועלים.

או הנה משהו מענין.. זה גם תלוי מהירות? איפה אפשר לקרוא על זה?

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, wonderd כתב:

או הנה משהו מענין.. זה גם תלוי מהירות? איפה אפשר לקרוא על זה?

לא יודע אם יש חומר לקריאה, אבל ראיתי סרטון ביוטיוב, בו מישהו חיבר מן מד OBD2 וראה את אחוזי פעילות של כל אחד מהמנועים (גרסת LR)

בנהיגה רגילה, רק האחורי פועל. אבל שהוא היה צריך כח, שניהם פעלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, ליפיגו כתב:

זה קטע חשוב, כי ככול שמדובר במשפחות, באופן ריאלי זקוקים לשתי חניות פרטיות בטאבו, מקבילות ולא טוריות (כשרכב חוסם רכב).

זה נכון ואין עם זה בעיה. אני גר ועובד במרכז, נוסע לעבודה  וחזרה 35 ק"מ בפקקים (זה מאד בזבזני בקיץ) ועוד כל מיני סיבובים קניות וכו'. נכנס לחניה לטעון כל 3-4 לילות ולא יורד מ 30-40%. בד"כ דואג לטעון ל 85-90% לפני הסופ"ש למקרה הצורך. מי שלא עובר את ה 50 ק"מ ביום (טווח של PHEV) לא צריך להתחבר יותר מפעמיים בשבוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, פבל כתב:

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

עאלק "קורס סקיפרים" הוא אומר לי. 

עכשיו אני מבין למה הכתבה שאתה חייב לי מתעכבת. אתה לא מסוגל לצאת מהאייפון האדום שלך למספיק זמן כדי לסדר חזרה את האיברים הפנימיים. בטח גם כשהוא בטעינה אתה יושב בפנים ומחייך כמו ילד בן 4.

😘 תתחדש, ותהנה. למרות שאין איפה בארץ.

תודה פבל, הרגת אותי... 🤣 🤣

בתאריך 2.9.2021 בשעה 08:15, SlowRide כתב:

יפה שהזמנת באדום ולא כמו ים הלבנות שהגיעו הנה.

אני בהחלט שמח עם הבחירה באדום 👍

לפני 21 שעות, eitanuch כתב:

וואו. איזה דבר יפהפה. 

🙏

לפני 16 שעות, farkash7 כתב:

רוברט יש לך טעם אש במכוניות!

גם הלבנה שלך?

תתחדש.

תודה! לא, הג׳וליה של השכן שלי שהוא במקרה חבר ילדות קרוב. אם לא היה בחו״ל כשקיבלתי אותה ואז בבידוד אני מניח שכבר היה עושב סיבוב בטסלה כי הוא כבר להוט לנהוג בה.

לפני שעתיים, zaf כתב:

באמת הגיע הזמן לקרוא סקירה ממקור ראשון של בעלים, בהשוואה לרכב "דומה" . אני מחכה שרוברט יתפנה ויתן סקירה יותר מקיפה בהינתן שאחת המכוניות שהייתה בבעלותו הייתה 330e . 

בקרוב (אבל לא לפני שפבל יקבל את הכתבה שלו... )

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...