Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

ככה זה, על כל פאנבוי יש הייטר. זה החוק השלישי של ניוטון.

• מצחיק 5

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 6.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 10 דקות, m3x7r3m3 כתב:

כן אבל תנסה להגיד שפורשה ויגואר הם חרא של רכב, במקרה הטוב יצחקו עליך.

לעומת זאת זה זורם על טסלה, גם מאנשים שלא נהגו עליה בכלל.

כלומר בסופו של דבר יש דברים שליצרן מסוים "יחליקו" עליהם, וליצרן אחר לא.

וזה לא רק בעולם הרכב.

נכון, כי זה נהיה ספורט לאומי לרדת על המותג פה, ושוב, עיתונות הרכב מאכילה את הקהל שלה באין סוף שליליות והם אוכלים מכף ידה. 

זה באמת כבר ברמת ההזיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, robertf כתב:

פגם שקיים גם בפורשה, יגואר ובעוד כמה יצרנים אם אני זוכר נכון. 

סבבה, אז אני מבטל הזמנה לשתיים פורשה טייקאן טורבו אחד סוכר.

מרוצה עכשיו?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 56 דקות, robertf כתב:

נכון, כי זה נהיה ספורט לאומי לרדת על המותג פה, ושוב, עיתונות הרכב מאכילה את הקהל שלה באין סוף שליליות והם אוכלים מכף ידה. 

מבלי לתת דעה לכאן או לכאן. לא מדובר בספורט לאומי, אלא בספורט עולמי - לא כל דבר רע צריך להיות ישראלי...

מספיק לחפש בגוגל tesla fanboys and haters ותמצא לא מעט תוצאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, פבל כתב:

אבל אנחנו לא "אדם רגיל"ים, אנחנו חובבי מכוניות, בפורום מכוניות. אז מה מעניין אותי מה הרלוונטיות של משהו למישהו אחר שלא רלוונטי אלינו?

ביצועים טובים זה כיף. ממש. בין אם זה ביציאה מרמזור (כן, אפילו אם צריך ללחוץ על הברקס קצת חזק יותר אח"כ - הזמן עד הבלימה מהנה יותר), בין אם זה בין פניות בכביש מפותל, ובין אם זה ביציאה לעקיפה. ואני מתייחס פה בכוונה רק לתאוצה. לא לאחיזה, פידבק, איזון, שלדה וכו' (שאני לא יודע כמה מכל אחד מהם יש למודל 3 כי לא נהגתי בו).

או, כמו שחבר פורום חכם שלא אנקוב בשמו פעם אמר לי במהלך איזה מבחן, ישבתי לידו, הוא יצא מפניה כלשהי במהירות מכובדת מאוד לתוך קטע כביש ישר וארוך, והמשיך להאיץ עוד ועוד ועוד. שאלתי אותו "מה הרעיון? זה הרי קטע ישר. לא באמת מעניין לנסוע בו מהר" והוא ענה לי "בדיוק בגלל זה. זה קטע משעמם, אני רוצה שהוא ייגמר כמה שיותר מהר"

באנשים רגילים הכוונה לאנשים שחובבים מכוניות ולכן הם כאן, אבל אורח החיים שלהם הוא רגיל, זה לא שחובבי רכב הם גיבורי על שמחליפים תלבושת ויוצאים להציל את העולם עם הבטמוביל שלהם :-)

כלומר הם קמים בבוקר, נוסעים לעבודה בשעות העומס, חוזרים מהעבודה בערב בשעות העומס. נוסעים לקניות ובילויים בשעות העומס. בסופ"ש נוסעים לאיזה טיול עם שאר המוני בני ישראל.

אני חושב שרוב חברי הפורום הם כאלה.

הם לא עושים מעבר לכך, לא נוסעים לימי מסלול, ימי נהיגה, לא נוהגים במיוחד באמצע הלילה שזה מיעוט החברים, גם בפורום הזה לדעתי. חברים אלו באמת נהנים מביצועי הרכב.

עכשיו אני לא אומר שביצועים זה לא כיף, זה כיף גדול לחלקנו, אבל לאנשים רגילים בתנאים האלה שציינתי לנסות להשתמש בהם זה לאנוס את הכביש ולהנות מזה.

אבל אני קצת מגזים, יש עדיין פה ושם הזדמנויות לבצע רק מעשה מגונה בכביש גם לאנשים רגילים ולכן גם הם יכולים להנות בצורה מוגבלת ברכב עם ביצועים, כפי שציינת :-)

עריכה אחרונה על ידי evc
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שלפורשה ויגואר יש את אותן בעיות שיש לטסלה, לא מבטל את הבעיות האלה

לפני 58 דקות, evc כתב:

עכשיו אני לא אומר שביצועים זה לא כיף, זה כיף גדול לחלקנו, אבל לאנשים רגילים בתנאים האלה שציינתי לנסות להשתמש בהם זה לאנוס את הכביש ולהנות מזה.

זה כיף, אבל זה nice to have ולא יותר. בחיים האמיתיים אתה לא צריך משהו מעבר ל11 שניות 0-100 של קורולה אוטומטית. אולי גם את זה לא חייב.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, vadim6385 כתב:

אני לא חושב שזו הייתה הבעיה בהודעה. אלא - מי שם סוכר בפורשה? מאבד את כל הטעם. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 23 דקות, vadim6385 כתב:

זה כיף, אבל זה nice to have ולא יותר. בחיים האמיתיים אתה לא צריך משהו מעבר ל11 שניות 0-100 של קורולה אוטומטית. אולי גם את זה לא חייב

בחיים האמיתיים אתה חייב סוג של כיף כלשהו אחרת אתה תתאבד. בהנחה ומדברים על אנשים שיש להם זיקה למוטוריקה ורכבים, בשביל אחד הכיף זה לרחוץ את האוטו בסופ"ש שיהיה מבריק כמו מראה. לשני זה לטפס על איזה גבעה עם האוטו ולהכין שם קפה שחור כמו בפרסומת של טורקי עלית, בשבילך זה לנסוע ברכב יפני בן 20, בשבילי זה לנסוע ברכב שבדי בן 30 ובשביל מישהו אחר זה לנסוע מהר מאד, להיות מסוגל לעקוף כל דבר בכל תנאי דרך וכל זה בלי לשרוף אפילו טיפת בנזין אחת.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, vadim6385 כתב:

זה כיף, אבל זה nice to have ולא יותר. בחיים האמיתיים אתה לא צריך משהו מעבר ל11 שניות 0-100 של קורולה אוטומטית. אולי גם את זה לא חייב.

חייב את זה? לא (בכל זאת לא חיים ומוות), רוצה את זה בהחלט! 

מזכיר שאנחנו בפורום חובבי רכב , אז זה טיפה מצחיק להגיד שביצועים זה רק משהו שהוא nice to have.

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, vadim6385 כתב:

בחיים האמיתיים אתה לא צריך משהו מעבר ל11 שניות 0-100 של קורולה אוטומטית.

אנחנו יודעים. כדי שתקנה טסלה היא חייבת להכיל תיבה אוטומטית 4 הילוכים שמסתדרת עם שמן בישול ומנוע 1.6 שלא צריך מי קירור.
זה לא משנה איזה גג יש לה או מה הטווח או אם למנכ"ל יש קרחת או פאה מדביבון או זה עולה שקל או 200K אתה הרי לא תקנה את זה.

לפני 20 שעות, Korgan כתב:

מי שמחפש שמירת ערך משקיע בתיק מניות, לא במכונית.

אין כמו להיקבר עם תיק מניות שמן.

• אהבתי 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 53 דקות, farkash7 כתב:

אנחנו יודעים. כדי שתקנה טסלה היא חייבת להכיל תיבה אוטומטית 4 הילוכים שמסתדרת עם שמן בישול ומנוע 1.6 שלא צריך מי קירור.

יש לה תיבת הילוך בודד ומנוע שלא צריך מי קירור גם ככה, אז זה סבבה לגמרי מבחינתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, robertf כתב:

חייב את זה? לא (בכל זאת לא חיים ומוות), רוצה את זה בהחלט! 

מזכיר שאנחנו בפורום חובבי רכב , אז זה טיפה מצחיק להגיד שביצועים זה רק משהו שהוא nice to have.

אני מניח שאתה רוצה ביצועים כי אתה משתמש בהם בפועל ולא סתם שיהיו שם.

אולי נחכים קצת, במחילה ממך, בתור בעלים של טסלה, תאר לנו בבקשה את שבוע הנהיגה האחרון שלך, איפה נהגת בארץ, באיזה שעות, בימי חול או סופ"ש, האם תנאי הכביש אפשרו לך למצות ביצועים טובים יותר בפועל מקורולה ממוצעת בהאצות, בסיבובים וכו' לכמה זמן זה החזיק וכו'

וגם כל מי שרוצה מוזמן לתאר גם את שבוע הנהיגה שלו שנקבל תמונה מהשטח שלא בהכרח מייצגת אבל בכל זאת לפחות כדי לטעום את השטח במקום לצקצק בתיאוריה.

עריכה אחרונה על ידי evc
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, farkash7 כתב:

זה לא משנה איזה גג יש לה או מה הטווח או אם למנכ"ל יש קרחת או פאה מדביבון או זה עולה שקל או 200K אתה הרי לא תקנה את זה.

הערה נוספת - 

כמו שכתבתי בשירשור אחר, אני לא הייתי קונה רכב חשמלי היום, כי בקצב שזה מתפתח היום, זה כמו עם סמארטפונים לפני 10 שנים ומחשבי PC לפני 20 שנה.

כי מה הדבר הבא שייצא? הפחד שלי זה שתקנה משהו היום, וזה יהיה לא רלוונטי תוך חצי שנה-שנה. רכב בנזין/היברידי חדש אין טעם לקנות כבר עכשיו.

אז אם צריך רכב, האפוציה היחידה היום זה לקנות יפנית/קוריאנית משומשת מהסוג שמחזיק עד חצי מיליון בתחזוקה בסיסית, ואז לחכות להאטה בהתפתחות, וקביעה של טכנולוגיה מנצחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...