Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, OF כתב:

לדעתי אתה מפספס את המשמעות של "חווית נהיגה". בשבילי זה לא לקצר זמנים בבר גיורא ולנסות לא להוריד רוכבי אופניים בדרך.... למרות שהבנתי שגם שם או במסלול ה P ואולי אפילו LR עושים יותר טוב מרכבים שעולים פי 3. ברוב השבוע האחרון אני בפקקים עם האוטופיילוט והמוזיקה ונהנה מהשעה בדרך לעבודה הרבה יותר ממה שעם הטויוטה. בדרך חזרה לפעמים 471 פנוי ואפשר ללחוץ לכמה שניות ולהרגיש כמו רכבת הרים, זה באמת קצר אם רוצים לא לגמרי לזלזל בחוק, כי הרכב מרגיש עם אינסוף כוח בכל מהירות שהגעתי אליה. אני לא נוהג ספורטיבי אבל גיליתי שזה משאיר אותי עם חיוך של ילד. סופשבוע בירושלים, עולה את העליות כאילו זה גבעתיים, ירידה זה בכלל חוויה - מתי יצא לך לרדת מירושלים בלי לגעת בבלמים?

קודם כל תודה על הדיווח היפה והכנה שלך על הטסלה שלך והטרחה לצורך כך.

יש חברי פורום אחרים בעלי טסלה שלא טרחו לעשות כך.

לגופו של ענין לא פיספסתי כלום, אותי עניינה רק נקודה אחת והיא היכולת בפועל של נהג במהלך חיים רגיל להשתמש בביצועים העודפים של טסלה, הא ותו לא. לא חווית נהיגה כוללת ולא בטיח.

אם נזקק את ההודעה בנושא הזה, אז:

ברוב השבוע האחרון אתה בפקקים עם אוטו פיילוט- כמו קורולה.

כמה שניות ביום כאשר כביש ספיציפי פנוי, אתה לוחץ לכמה שניות ומרגיש כמו רכבת הרים- כלומר מיצית ביצועים טובים יותר מקורולה בפועל לכמה שניות.

סופ"ש עולה את ירושלים כאילו זה גבעתיים נניח עוד חצי שעה בשבוע- לא ברור אם הפקת בפועל ביצועים טובים יותר מקורולה ויותר משאר התנועה או הפקת ביצועים דומים רק בנינוחות גדולה יותר.

בסדר גמור, בינתיים נראה כמיצוי מוגבל ביותר של ביצועי הטסלה אבל שגרמו לך להנאה. ושוב אני מדבר נטו על היכולת להשתמש בביצועים העודפים של הטסלה במהלך חיים רגיל (ולא רק בטסלה דווקא) ולא על חווית הנהיגה הכוללת.

עריכה אחרונה על ידי evc
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 6.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 16 דקות, evc כתב:

אם נזקק את ההודעה 

אין צורך לזקק.. אולי הזמן מועט אבל לי זה עושה טוב על הנשמה. ובכלל, עם היחס הזה לרכב כ Utility, כולם היו צריכים לנסוע בקורולות, לא בטסלה, אבל גם לא בלקסוס, שזה בסוף טויטה שמרגיש יותר סבבה או באאודי שזה די פולקסווגן (שלא לומר סקודה) משודרגת או מרצדס או אפילו פרארי שזה די לא דומה לשום דבר. אבל בחיים האמיתיים אנשים שיכולים להרשות לעצמם, וגם כמה שלא, קונים את הרכבים האלה. אז כנראה שהם מרווחים מזה איזו תחושה טובה. אני לגמרי מכבד את מה שאתה חושב, ואולי יש פה עוד שחושבים כמוך, ואולי הטכנולוגיה חדשה והמחירים יפלו והכל יכול להיות. רק לא ברור לי למה האנטי למותג שעשה הרבה טוב לשוק עד עכשיו (ואם אתה לא אנטי, התנצלותי מראש)    

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, robertf כתב:

פגם שקיים גם בפורשה, יגואר ובעוד כמה יצרנים אם אני זוכר נכון. 

אל תעליב, ליגואר יש חלק מקורי אז לא צריך את עלי... 

והאמת שלא צריך גם את מסתיר השמש כי לאחר יולי-אוגוסט 2021 אני יכול לומר לך בשמחה שלא ניצלים מתחת לגג. 👌

The older you get, the better you used to be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, OF כתב:

אין צורך לזקק.. אולי הזמן מועט אבל לי זה עושה טוב על הנשמה. ובכלל, עם היחס הזה לרכב כ Utility, כולם היו צריכים לנסוע בקורולות, לא בטסלה, אבל גם לא בלקסוס, שזה בסוף טויטה שמרגיש יותר סבבה או באאודי שזה די פולקסווגן (שלא לומר סקודה) משודרגת או מרצדס או אפילו פרארי שזה די לא דומה לשום דבר. אבל בחיים האמיתיים אנשים שיכולים להרשות לעצמם, וגם כמה שלא, קונים את הרכבים האלה. אז כנראה שהם מרווחים מזה איזו תחושה טובה. אני לגמרי מכבד את מה שאתה חושב, ואולי יש פה עוד שחושבים כמוך, ואולי הטכנולוגיה חדשה והמחירים יפלו והכל יכול להיות. רק לא ברור לי למה האנטי למותג שעשה הרבה טוב לשוק עד עכשיו (ואם אתה לא אנטי, התנצלותי מראש)    

אני לא מדבר רק על טסלה, אלא טוען באופן כללי שביצועים כמו של טסלה אינם ניתנים לניצול או ניתנים לניצול באופן מוגבל מאד בכבישי ארצנו במהלך חיים רגיל של נהיגה.

לכן לנפנף ביתרון הביצועים של טסלה כמו שרבים עושים וכל המרדף האובסיסי ממש אחרי ביצועים של חלק מהאנשים וגם בפורום כאן הרבה פחות רלוונטי בפועל. כמובן כל אחד לפי המשקל שהוא נותן לזמנים הקצרים שבהם הוא ממצה את הביצועים העודפים.

בזה סיימתי את הדיון המעניין ומשנה החיים הזה :-)

עריכה אחרונה על ידי evc
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, evc כתב:

אלא טוען באופן כללי שביצועים כמו של טסלה אינם ניתנים לניצול או ניתנים לניצול באופן מוגבל מאד בכבישי ארצנו במהלך חיים רגיל של נהיגה

לא עדיף להוסיף "לפי דעתי" לפני משפט כזה?

כבר כמה עמודים שאני רואה אותך מדבר שטויות

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה "אני טוען" אם לא הבעת דעה שלי, אולי כדאי שתלמד הבנת הנקרא לפני שתכתוב שאחרים "מדברים" (כותבים) שטויות וגם ללמוד קצת נימוס לא יזיק.

יש לך ניסיון מעשי אחר בנהיגת ביצועים משוגעת בכבישי ארצנו, בבקשה יתכבד כבודו ויתאר את שבוע הנהיגה האחרון שלו וכיצד הוא קרע את כבישי ישראל השוממים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, evc כתב:

מה זה "אני טוען" אם לא הבעת דעה שלי, אולי כדאי שתלמד הבנת הנקרא לפני שתכתוב שאחרים "מדברים" (כותבים) שטויות וגם ללמוד קצת נימוס לא יזיק.

יש לך ניסיון מעשי אחר בנהיגת ביצועים משוגעת בכבישי ארצנו, בבקשה יתכבד כבודו ויתאר את שבוע הנהיגה האחרון שלו וכיצד הוא קרע את כבישי ישראל השוממים.

סתם מתעניין - באיזה רכב אדוננו הנכבד נוהג? (אני אהיה מאוד מופתע, בוא נאמר אפילו קצת מאוכזב, אם לא מדובר בטויוטה קורולה)

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, evc כתב:

אבל זו כן הדעה שלך, כי כל הדברים שאתה טוען שלא אפשריים (עד לכדי להשמיץ את כן מי שקונה טסלה) אכן אפשריים בטסלה מודל 3 בישראל. מסתבר שאנשים ממש נהנים מהרכב, מה שאתה לא תקבל בטויוטה קורולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, evc כתב:

אני לא מדבר רק על טסלה, אלא טוען באופן כללי שביצועים כמו של טסלה אינם ניתנים לניצול או ניתנים לניצול באופן מוגבל מאד בכבישי ארצנו במהלך חיים רגיל של נהיגה.

לכן לנפנף ביתרון הביצועים של טסלה כמו שרבים עושים וכל המרדף האובסיסי ממש אחרי ביצועים של חלק מהאנשים וגם בפורום כאן הרבה פחות רלוונטי בפועל. כמובן כל אחד לפי המשקל שהוא נותן לזמנים הקצרים שבהם הוא ממצה את הביצועים העודפים.

בזה סיימתי את הדיון המעניין ומשנה החיים הזה :-)

השאלה שנשאלת, למה אתה מביע את דעתך דווקא בשרשור של טסלה?! (אני לא מתייחס ספציפית אליך, אלה לרעיון של כל המגיבים פה באופן דומה, קשה לי לעקוב אחרי השרשור הזה כדי לדעת בדיוק על מי מדובר, כך שיכול להיות שזה טעות מצידי ליחס את הדברים הבאים דווקא אליך). הרי יש פה עשרות שרשורים על קופרות, במוו M, ואפילו גרוע יותר כמו brz או מיאטות שאפילו המבנה לא שימושי, כולם יצטרכו לחיות בתוך אותם פקקים ויוכלו לנצל את מלא הפוטנציאל של הרכב אולי 5% מהזמן , והם גם יסבלו מחוסר נוחות  ועלויות דלק ותחזוקה מטורפות, אבל משום מה, כל המגיבים פה לא יושבים על אותם שירשורים, כמו עלוקות, כפי שזה נעשה בשרשור על טסלה ומנסים להסביר לכל אותם אנשים איזה טעות זה לקנות רכבים עם יכולות כאלה בארץ ישראל. אבל בשרשור על הטסלה, שמספקת שילוב של נוחות-ביצועים-אבזור בעלויות תחזוקה זולות יותר מקורולה הברידית ובמחיר זול בהרבה מכל המכוניות הנ"ל מדגם בנזין, כל המגיבים נזכרו לספר כמה ביצועים מיותרים וממשיכים לחזור על זה שוב ושוב.

קשה לי להבין אם זה מתיסכול, שנאת ההצלחה של טסלה, אולי מחוסר בטחון או סתם טרוליות טהורה (אולי אפילו בתשלום)

• אהבתי 2
  • מעניין 2
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Uri-G כתב:

השאלה שנשאלת, למה אתה מביע את דעתך דווקא בשרשור של טסלה?! (אני לא מתייחס ספציפית אליך, אלה לרעיון של כל המגיבים פה באופן דומה, קשה לי לעקוב אחרי השרשור הזה כדי לדעת בדיוק על מי מדובר, כך שיכול להיות שזה טעות מצידי ליחס את הדברים הבאים דווקא אליך). הרי יש פה עשרות שרשורים על קופרות, במוו M, ואפילו גרוע יותר כמו brz או מיאטות שאפילו המבנה לא שימושי, כולם יצטרכו לחיות בתוך אותם פקקים ויוכלו לנצל את מלא הפוטנציאל של הרכב אולי 5% מהזמן , והם גם יסבלו מחוסר נוחות  ועלויות דלק ותחזוקה מטורפות, אבל משום מה, כל המגיבים פה לא יושבים על אותם שירשורים, כמו עלוקות, כפי שזה נעשה בשרשור על טסלה ומנסים להסביר לכל אותם אנשים איזה טעות זה לקנות רכבים עם יכולות כאלה בארץ ישראל. אבל בשרשור על הטסלה, שמספקת שילוב של נוחות-ביצועים-אבזור בעלויות תחזוקה זולות יותר מקורולה הברידית ובמחיר זול בהרבה מכל המכוניות הנ"ל מדגם בנזין, כל המגיבים נזכרו לספר כמה ביצועים מיותרים וממשיכים לחזור על זה שוב ושוב.

קשה לי להבין אם זה מתיסכול, שנאת ההצלחה של טסלה, אולי מחוסר בטחון או סתם טרוליות טהורה (אולי אפילו בתשלום)

לא יכולתי לסכם את זה בצורה יותר יפה. אני חושב שהתגובות האלו נובעות משילוב של כל מה שהזכרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, Uri-G כתב:

הרבה יותר פשוט. אם היו יכולים להרשות לעצמם, באורח פלא כל החישובים המעייפים על עלות מול תועלת היו מתחלפים בהתמקדות בדבר אחד- כיף.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתרון אפקטיבי לכל הלוקים בתסמונת הסלידה מטסלה: פשוט רכשו רכב אחר. you're welcome.

כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, X9500 כתב:

אל תעליב, ליגואר יש חלק מקורי אז לא צריך את עלי... 

והאמת שלא צריך גם את מסתיר השמש כי לאחר יולי-אוגוסט 2021 אני יכול לומר לך בשמחה שלא ניצלים מתחת לגג. 👌

גם לטסלה אגב, רק שהם עוד לא פתחו את חנות האביזרים שלהם בארץ. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, ליפיגו כתב:

פתרון אפקטיבי לכל הלוקים בתסמונת הסלידה מטסלה: פשוט רכשו רכב אחר. you're welcome.

התגובות הרגשיות הם לא מסלידה מטסלה אלא ממעריצי המותג והחברה. כאשר מישהו כותב את המשפט המטומטם "זה ממש כסף על הרצפה, רק על זה מגיע למאסק פרס ישראל" מה כבר אפשר להגיב? אתה מכיר את הבדיחה שאומרת איך יודעים שלמישהו יש טסלה? הוא כבר ידאג לספר לך על זה. מה לעשות אבל מכל מה שאני קורא בכל מני קבוצות רכב חשמלי, מדובר באוסף בלתי נסבל של חומר אנושי - Karen קלאסי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...