Jump to content

ליפיגו

 • הודעות

  304
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  431,1,4,20,471

צפיות אחרונות בפרופיל

3,231 צפו בפרופיל

הנקודות של ליפיגו

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

49

מוניטין

 1. ליפיגו

  רשמית: טסלה בישראל

  או שהגאון חושב שהוא יוציא מטסלה פיצוי גדול (בהצלחה עם זה..), או שהוא באמת גאון מופלג ומסביר לחברת הביטוח שלו ושל נהג המשאית (שהוא אשם ב 100%), שהמשאית זכה ותמה כמו גור של קוקר ספאנייל.
 2. שיומי mi 11 נרכש, וחובר לרכב באמצעות כבל שהיה ברכב. זוועת אימים, לא עובד, מזוהה לרגע ומייד נעלם. החלפתי הכבל לכבל המקורי שהגיע עם המכשיר, עובד פרפקט.
 3. אתמול בערב, AA הפסיק לעבוד במכשיר Galaxy 10 plus. הודעה המדווחת, שהאיזור לא נתמך. בדיקה מראה שגרסת מע' הפעלה היא 9. המכשיר עודכן ל 11 (בעלת הטלפון מעולם לא עדכנה או אפילו בדקה בכלל אי פעם אם קיימים עדכונים..) והכל חזר לעבוד.
 4. האם הביטוח (לא ' ביטוח חובה') לא יתנער מלפצות רכב שעבר שינוי בלי אישור ממשרד הרישוי במקרה ביטוח (שלא נדע)?
 5. נדמה לי שדיברת על "סימטריה בזכויות בין גברים ונשים" ולא על זהות השופטים. אם מישהו חושב שזכויות הגבר בבית דין לענייני משפחה זהה לזו של האשה, אז בהצלחה. אין לי כל כך מה להוסיף.
 6. נסה להגיע לבית דין למשפחה וספר לי על סימטריה בין זכויות הנשים והגברים😉
 7. אני זקנצ'יק יחסית.. היה סגור בשנות ה 90, עד בערך 2006 אאל"ט. זכור לי שהתעצבנו (תל אביבים) מאוד. לא זוכר שכינינו את זה 'מלחמת תרבות' או את הדיירים 'ערסים'. יודע עוד כמה פרוייקטים פרטיים בת-א 'סיפחו' לעצמם שטחי ציבור שהוגדרו ככאלה כתנאי לעצם אישור הפרוייקט? אני משוכנע שאתה מכיר את העניין.
 8. כשאני הייתי בעניינים, במשך שנים היו שם גדרות משני הצדדים שחסמו גישה לציבור, יכות לגשת רק דרך הלובי של הפרוייקט, היכן שהשומרים היו שולחים אותך לעזאזל. אם זה השתנה מאז, אז מצויין.
 9. אני פספסתי את השימוש במילה "ערסים" כשמדברים על ניר דויד או סי אנד סאן. אבל, הואיל ואין לי זמן או חשק לחפש שרשורים על ניר דויד, אני משאיר לך לחפש גם שם התייחסויות לחברי הקיבוץ באמצעות המילה "ערסים".
 10. אני לא מצליח כל כך למצוא את ההבדל הגדול בין מי 1. שמונע ממני גישה לחוף ים באמצעות גדר ויכולת בלתי מוגבלת למימון מאבקים משפטיים (רובם המכריע לא מצביע לש"ס. אם אני צריך לנחש אז הוא דווקא לא מבואס מהרכב הממשלה הנוכחית). 2. מי שמונע ממני גישה למעיין באמצעות התערטלות. כעת, הואיל ומעיין השינאה והגזענות דווקא לא חסום לציבור בכלל, וכנראה שזה די כיף להשתכשך במימיו החמים, אני מבין את התפתחות השרשור, אך מבחינתי, השורה התחתונה היא שמשאב טבע ציבורי לא זמין לי בניגוד לחוק ולא ממש משנה לי מדוע.
 11. אהה נכון, בארסוף וסי אנד סאן באמת לא רואים אם הרוחצים מעורטלים, כשם שלא רואים אם הם חייזרים. אין גישה בכלל, אז אין אפשרות לברר למי מהם עשו ברית.
 12. כן כן, החרדים הרעים האלא דופקים את החילונים. סבבה. ואני אומר בל נשכח שקיבוץ ניר צבי גוזל את הזכות שלנו להינות מנחל עמל (העסי). בית ינאי השתלטו על המצוק וחוסמים גישה שלא כחוק, ארסוף השתלטו על החוף ומונעים כניסה, כנ"ל סי אנד סאן ארגנו לעצמם חוף פרטי. יש בתל אביב, ירושליים וגם חיפה פרוייקטים פרטיים שאמורים היו כחלק מהיתר הבניה להקצות שטח ציבורי, אבל הם חוסמים אותו בפועל וארגנו לעצמם פארקים פרטיים ועוד. ויש עוד מלא. אבל החרדים.. בלה בלה בלה.
 13. כללי אצבע לשמירה על הגיר והמצמד. עשה: - בלום באמצעות הבלמים מבלי לגעת בהילוכים, שלב לניוטרל לפני שהמנוע מגמגמם. - השתמש בהילוכים על מנת להתאים לתנאי הנסיעה והדרך, לא למטרת בלימה. אל תעשה: - אל תבלום באמצעות המנוע ע"י הורדת הילוכים. - אל תישען עם היד על מוט ההילוכים. - אל תחזיק את דוושת המצמד לחוצה ברמזורים. התנהלות נכונה מובילה להחלפת מצמד אחרי 100,000 ולא 30,000 ק"מ. התנהלות נכונה לא מגבירה את קצב שחיקת הבלמים.
 14. ליפיגו

  רשמית: טסלה בישראל

  המאמר של דובי בן גדליהו תמוה, התחזיות של יעקב ויישטיין לא לחלוטיו תלושות אך הנימוק לא תואם מציאות. לטסלה יש בעיקר יתרונות מול מתחריה, כשהיתרון הגדול ביותר זה שאין לה עשרות מליוני רכבי בנזין הסטוריים שצריך לתמוך בהם. ככל שהעתיד הוא חשמלי (ואני מסופק), אין ל"מרצדסים" של העולם שום יתרון טכנולוגי, שיווקי או תרבותי. על מה בכל זאת ויישטין מסתמך (כפי הנראה)? שווי השוק הנוכחי של טסלה הוא בערך 600 מליארד דולר, זה של ב.מ.וו ומרצדס 60 ו 80 מליארד בהתאמה. אך כידוע, בבורסה כמו בבורסה, הנבואה ניתנה לטפשים.
×
×
 • תוכן חדש...