Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיז׳ו 3008 רכישה קבוצתית של חברי הפורום

green
שימו לב! השרשור הזה בן 2516 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעניין מאוד. בהצלחה ביוזמה המבורכת. אשמח שתעדכן מה יצא בפגישה. אני מתכנן להחליף רכב באמצע 2018....אז אולי אשקול בהמשך גם את ה 3008 שמוצא מאוד חן בעיניי, למרות שאני מאוד מאוד חושש מירידת הערך של רצחנית של הצרפתיות (טובות ככל שיהיו).

לדוגמא, לחבר יש CX5 2012 והוא מוכר בשבועות הקרובים. אתם לא מבינים את רשימת ההמתנה שיש לו שמחכים שיוציא למכירה (שכנים, חברים, משפחה....). לעומת זאת, מכיר אישה עם 308 שנת 2013 עם 30,000 ק"מ "שיצאה לה הנשמה" עד שמכרה את הרכב....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 392
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

השוואה קיצונית מזו כנראה לא תמצא.

הCX5 נהנה משוק יד 2 מעולה. לעומתו ה308 דור קודם, ובכלל הדור הקודם של פג'ו נהנה משוק ירוד מאוד.

הדור הנוכחי של פג'ו סיטרואן ביצע את התיקונים הנחוצים ואפשר להגיד שיש לפג'ו סיטרואן דגם תחרותי הן מבחינת הביצוע והן מבחינת המחיר כמעט בכל קטגוריה.

אני מקווה שהדור הזה התגלה כמוצלח גם בטווח הארוך.

בעבר לפג'ו לפחות וגם לסיטרואן בחלק מהדגמים היה שוק לא רע בכלל. 205, 106, סקסו, 306, 206 במיוחד. כל אלה נהנו משוק לא רע והיו רכבים מוצלחים.

אין ספק שמדובר בסוג של הימור עם ה3008, ואני כלל לא בטוח כמו שכתבתי לאורך כל השרשור שהנחה תפצה על קטסטרופה אם תתרחש בעתיד, אבל עדיין במכלול השיקולים ויחד עם תנאי רכישה נוחים זה הימור שיכול להשתלם.

מי שרוצה "ללכת על בטוח" יש שלל אופציות נוספות. בסך הכל המכוניות היום ברובן טובות.

green יפה שהצלחתם להגיע לבעל משרה בכירה. זה מראה על רצינות מצידם. עכשיו נותר שתראו רצינות מצידכם.

נסו להגיע לפגישה. גם תבצעו נסיעת מבחן, וגם תוכלו לדבר פנים אל פנים. אחרי הכל רק ככה תתקדמו.

נסו לנסח דרישות כבר לפני. אחרי הכל הרבה אנשים זה הרבה בלאגן. בכל מקרה גם אם לא תגיעו להסכמה אני חושב שהטרחה להגיע לשם שווה את זה. ככה תראו שאתם רציניים ותוכלו לדעת איך מוכנים ללכת לקראתכם.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להלן הגיגים לגבי ה- 3008:

המצלמה האחורית כולל גם מבט על וירטואיל שעוזר עוד יותר.

יש גם מצלמות בתוך מראות הצד ממה שראיתי. אגב, בחו"ל ככל הנראה יש גם עם מערכת מצלמות היקפית, חפש תמונות חזית ברשת ותראה שיש מצלמה מעל האריה בגריל הקדמי.

גרין, לוח מחוונים דיגיטלי יש גם בגרסת האקטיב.

כל השאר הם פיצ'רים נחמדים אבל לא באמת שווים 20K תוספת לטעמי.

אני לא חושב שיש יבואן כלשהו שיקח לך "רק" 20K עבור כל התוספות האלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לכך עברתי שוב על המפרט של גירסת הפרימיום ואין דברים כאלה, יש שם את כל האבזור שקיים למעשה בעולם הרכב.

green

קצת הגזמת שיש ברכב את כל האיבזור שקיים בעולם הרכב... זה בדרך כלל אפשר להגיד על S קלאס או סדרה 7, כאשר מוצג דגם חדש שלהם..

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחשב בכמות האדירה של איבזור בפרמיום בהשוואה לאקטיב הבסיסית יחסית, 20 אלף תוספת זה סביר פלוס. ממש אבל ממש לא הרבה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו איבזור, הדבר היחיד שחבל הוא שהורידו את הפתיחה החשמלית לבגאז׳, פיצ׳ר שימושי ביותר.

אגב, להזמין אותו מהם בהזמנה מיוחדת זה 5000 ש״ח.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרין, לוח מחוונים דיגיטלי יש גם בגרסת האקטיב.

כל השאר הם פיצ'רים נחמדים אבל לא באמת שווים 20K תוספת לטעמי.

ניחא אבזור הבטיחות היה זהה בין הגירסאות, אבל הוא לא, כך שלדעתי האישית דגם האקטיב לא בא בחשבון.

מעבר לכך שגם המושבים טובים יותר, עם יותר אפשרויות כיוונון, שזה תורם לנוחות ביום יום.

גם חישני גשם ואורות זה לא דבר שיש להזניח, זה תורם רבות לבטיחות.

ובכלל, קצת מבאס לקנות את גירסת האקטיב שמרגישה ערומה.

אגב אל תשכח שחלק לא מבוטל של תוספת המחיר יחזור אליך בעת המכירה, כך שזה לא ממש 20,000₪..

אבל כל אחד יעשה את החשבון שלו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן אישי לא הרגשתי שגרסת האקטיב עירומה.

חיישני גשם ואורות יש לי כרגע בלאון, זה לא ממש משנה או מורגש. בטח שלא תורם לתחושת הבטחון שלי.

את אפשרויות כוונון המושבים כנראה שפספסתי, מה ההבדל בין האקטיב לפרימיום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי אישית לא מובן איך רכב ב170 אלף מגיע אם פנסי הלוגן

כי לא הכל בעולם זה פנסי הלוגן.

חבר שלי קנה מרצדס GLA, והוא הוסיף 30K תוספת, בשביל לקבל עוד קצת פוזה כולל פנסי LED,

אם הייתה שואל אותי, לא הייתי מוסיף יותר מ1K או 2K לתוספת הזו, הייתי מסתפק בהלוגן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי אישית לא מובן איך רכב ב170 אלף מגיע אם פנסי הלוגן

גם לי לא ברור מה מפריע. אולי הייתי מוכן להוסיף כמה אלפים עבור פנסי קסנון אם הייתי נוסע הרבה באזורים בינעירוניים חשוכים. אבל לד?

האמת שיש משהו בדבריו.

תאורת הלד ב-3008 זה לא רק פוזה, היא גם אביזר בטיחות מהמעלה הראשונה.

העוצמה שלה גבוהה יותר מפי-2 מהעוצמה של ההלוגן.

אומנם זה לא אומר שהאלומה תהיה יעילה פי-2 מזו של ההלוגן (את זה רק המבחנים של ארגון IIHS יכולים לקבוע), אבל בהחלט יש לה נקודת פתיחה טובה יותר.

אם אני זוכר נכון תאורת ההלוגן ב-3008 מגיעה עם רפלקטור רגיל כך שגם הסבה ל-HID או לד לא תהיה יעילה או פשוטה.

אני יכול לומר שאחרי שמתרגלים לנסוע עם HID תאורת הלוגן מרגישה כאילו נוסעים ללא אורות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2516 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...