Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיז׳ו 3008 רכישה קבוצתית של חברי הפורום

green
שימו לב! השרשור הזה בן 2484 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כפי שציינתי בפוסט שלי - יש צדק בדבריך, מצד שני, יתכן שבעצם ההתעניינות הפומבית יתכן שגרמתם לנציגי היבואן לחושב שאתה "לקוחות שבויים", ולמעשה, תרכשו בכל מקרה - ואתם רק מנסים לשפר עמדות.

+1.

בנוסף תזכרו שהיבואן הוא גוף עסקי. מבחינתו גם אם אחד מהמתעניינים היה רוכש את הרכב זה היה שווה.

איחלתי בהצלחה בתחילת השרשור. איחלתי בהצלחה לפני המפגש, אבל לא היו לי אשליות. בהינתן הדיווחים לא ראיתי אף תסריט שהיבואן היה עומד בציפיות של פותח השרשור ושאר המתעניינים. ככל שיעבור הזמן ומשוואת ההיצע מול הביקוש תשתנה אז גם זה השתנה.

מה הרוויחו האנשים שהגיעו לשם? חלקם הרוויחו נסיעת מבחן, עכשיו הם בכלל יכולים להחליט סוף סוף בינם לבין עצמם אם הרכב הזה מתאים להם.

אולי היה עושה טוב היבואן אם היה אומר להם שהוא לא מעוניין. אולי גם לא, אני בטוח שהיו מוצאים ביקורת גם על צעד כזה.

הוא ניסה מצידו לעשות את המקסימום שהוא יכול כרגע, הקצה רכב לנסיעות מבחן למי שרצה וגם לקח תסריט אופטימי שמישהו מהם ירכוש את הרכב בכל מקרה. כך היה נוהג כל גוף עסקי שמוכר את מרכולתו.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 392
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

^^^

בלי שום קשר אתה צודק ועדיף לחכות לרכב כיד שנייה, כל רכב.

או לחכות שנתים שלוש מהשקת הדגם כדי לקבל מבצעים טובים כמו שקורה לרוב אצל כל יבואן.

למשל הייטי שבחתימה שלי הושקה ב-2010 בקול תרועה רמה במחיר של 179900 ש"ח. אחרי עשרה חודשים היבואן פצח במבצע כדי לחסל את המלאי המזדקן. המבצע היה ב-163K, ואני רכשתי ב-153K.

ברור שאם הייתי מגיע ליבואן מיד או כמה חודשים קודם - אין סיכוי שהייתי הנחה כלשהי. ה-3008 הוא דגם מאד מבוקש ( כמו גם הדגמים האחרים שציינתם ) אין (ובעתיד הנראה לעין גם לא יהיה) מלאי "זקן" ולכן הסיכוי לקבל הנחה גדולה - אפסי.

כפי שרשמתי, הכי טוב שיגמר הבאזז על הרכב, או פשוט כקבוצה צרכנית נבונה לחכות על ״הגדר״ למי שזה מתאפשר, שירד הביקוש ביחס להיצע היבואן ייצא במבצעים ואז אולי כקבוצת רכישה יהיה אפשר לדחוק אותו עוד, אז זה יהיה הזמן הנכון.

לגביי התנהגות היבואן יכול להיות שרצה לממש את הדופק ואל לכם לכעוס עליו, גם אם אחד מכם בסופו של יום יקנה את הרכב לבדו, אז המהלך שלהם הצליח.

האם אפשר לדעת איזו הצעה קיבלתם?

עריכה אחרונה על ידי idan10

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון - ביצוע בהצלחה של הרכישה הקבוצתית.

שמח לבשר שלאחר דין ודברים אל מול לובינסקי בוצעה רכישה של מספר הגון של חברי פורום לרכב פג'ו 3008 (ברמות גימור שונות).

מבלי להיכנס למספרים, כמויות ומחירים אדגיש ואומר תודה ללובינסקי ולנציגו שהראו מקצועיות לאורך כל הדרך.

הרגשנו שבהחלט יש אוזן קשבת ורצון טוב מצד היבואן לעזרה הדדית ולקיום המטרה המשותפת של רכישת הרכב.

אני בטוח שרוכשי הרכב יהנו ממנו ויספרו חוויות לאחר תקופת ניסיון.

זה גם מראה שגם התארגנויות מקומיות בפורום (ובכלל) עשויות להביא תוצאות חיוביות גם לרוכשים שנהנים ממחיר אטרקטיבי וגם ליבואן ש"זוכה" למכור מספר הגון של רכבים בעסקה אחת.

תודנ לכולם!

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד! :beerchug:

אני מבין מדוע אינכם מפרסמים את התנאים שקיבלתם.

האם גולש נוסף שמעוניין לרכוש רכב כזה בתקופה הקרובה יכול לפנות אליכם / ללובינסקי לשכפל את ההצעה?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדשו.

לא יודע מה ההצעה שקיבלתם אבל בשורה התחתונה זה לא משנה, אם הקבוצה הזו הובילה לרכישה היא הצליחה. אני שמח להגיד שטעיתי אם טעיתי.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע...למה לא לפרסם את המחיר? איך זה עוזר ללקוח עתידי?

המחיר לא מפורסם מטעמים די ברורים מבחחנת לובינסקי.

רק אומר שאני חושב שזה הוגן לחלוטין מבחינת לובינסקי ומבחינת קבוצת הרוכשים שקיבלה הצעה אטרקטיבית בהחלט.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעמים ברורים אך לא מובנים.

מה, לובינסקי לא הרוויחו בעסקה? הם מכרו בהפסד ולכן רוצים לשמור זאת בסוד? לא.

בסה"כ נתנו מחיר משופר לקבוצה מאורגנת.

אף לקוח בודד לא אמור לצפות לקבל תנאים זהים ולהתלונן כשהוא לא מקבל אותם.

ירצה גם? שיצרף 10 חברים. הוא ירוויח, לובינסקי ירוויחו.

אם כבר, פרסום התנאים יעודד אנשים ליצור עוד קבוצות כאלה. שוב, הרווח הוא של כולם.

נעזרתם בקהילה כדי לקדם את העניין. Give something back.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הצטרפתי ונהניתי מעסקת החבילה הזו ורוצה להודות לכל הפועלים בעניין ל-green שהרים את הכפפה וארגן את הקבוצה, ל-billyboy שהיה הפה שלנו מול לובינסקי וניהל את המו"מ בצורה מכובדת ביותר וכמובן לנציגי לובינסקי - הראשון הוא היוזר הפעיל שלהם בפורום והשני הוא המנהל הארצי שמולו נרקמה העסקה(ואם הוא ירצה להזדהות הוא מוזמן להגיב ולהצטרף לברכות).

אני בטוח שהרכב הזה יוכיח את עצמו וכנראה שנפגש שוב בעוד 3,4,5 שנים לעסקת הטרייד-אין :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מברוק.

לא משנה כמה מכוניות רכשתם ובכמה. כל עוד אתם מרוצים אז השגתם את שלכם.

מבין בהחלט את אי פרסום המחירים. הלכו לקראתכם אז צריך לכבד גם את הצד השני של העסקה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2484 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...