Jump to content

idan10

 • פרסום הודעות

  1,077
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

11 נייטרלי

אודות idan10

 • דירוג
  נהג שודים (> 1000 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. C5 היברידית נטענת צפוייה להגיע בשנה הבאה
 2. נהגתי גם בfeel וגם בשיין פק, יש הבדל בריסון עובי הצמיגים אך לטעמי לא משהו היסטרי שמבטל את פעולת השיכוך המעולה לעילא אפילו בגנט ה19
 3. היי יואב, מהיכן המידע על הטבת מס 1010 לנירו פלאג אין ? בכל מקום ראיתי ששווי השימוש שלו בערך 3460 , זה מסתדר לי עם הטבת ה500.
 4. ה C5 מפנקת ונוחה יותר מכל suv שנחת בארץ, לדעתי. מגיעה עם 5 שנות אחריות. 2 רמות גימור, תעשה השוואה במפרט בין רמה את לשנייה ותראה אם שווה לך ההפרש. בנוסף תשווה לרכבים אחרים על הקנה שלך. מגלה לך ״סוד״, רמת גימור הכניסה feel בC5 משתדרגת בגנט 18 במקום 17 ולוח מחוונים דיגיטלי 12.3 אינטש כמו בגרסה היקרה יותר.
 5. עשיתם בחירה מעולה לדעתי, מחזר אחרי דגם הדיזל, מדוע בחרתם בנזין ולא דיזל?
 6. אגב, הבנתי כי צפויות להגיע תוך כחודשיים עד 3 ה-3008 היברידית ו- 2008 חשמלית.
 7. נהג לילה, בזה מדובר. "הכפייה הדתית" כיוון שמדובר במקום עבודה חרדי. אין לי טענה כלפי המעסיק, ידעתי את זה לפני. יותר מזה, המעסיק נותן אחזקה מלאה ברמה הגבוהה שניתן ואומר לך, אתה לא חייב לקחת רכב, קח אחזקה מלאה. אז כמה שזה מקומם, יש לנו עוד רכב ליסינג בבית, אמנם קטן מאוד, אך זה מה שעוזר ל"בלוע את הצפרדע" בצורה מובנת. כמו כן מכיר מס' חברות פרטיות שהבעלים דתי, רכביו לא נוסעים בשבת אך הוא סופג את שווי השימוש עליו. כל עוד הדבר ידוע מראש לעובר, אין שום דבר לא חוקי בזה. שבת שלום.
 8. בדיוק. נהג לילה צודק בהחלט. המון מעסיקים מטעמי דת משביתים את רכבי העובדים בשבת, עקב כך מעסיקים אף מגלמים את שווי השימוש לעובד כך שבפועל העובד נוסע ברכב חברה משלם שווי שימוש כחוק במשכורת אך המעביד משלם בפועל. במקרה שלי אני עובד במגזר הציבורי ולכן אין אפשרות למעסיק לגלם לי את שווי השימוש. לגבי אחזקת רכב, ככל הנראה שזה מה שאעשה בסופו של דבר, המספרים אכן מצביעים שזה הצעד הכלכלי הנכון, אך אני בהחלט צריך לשקול זאת מול הנוחות והפינוק שמפיקים מרכב חברה שמוחלף כל 3 שנים. תודה רבה.
 9. מה הנגזרת של השורה - עלות אחזקה שנתית של רכב פרטי, ממה מורכבת? מניח שמתדלוקים לכל השנה+טיפול שנתי, ומה עוד? יצא לי כ20K ?
 10. היי מיסטר תודה רבה על הטבלה, שאפו..... ערכתי- שכחתי לציין שלבת הזוג שברולט ספארק חדשה מהעבודה, לא מוגבל לשבתות וחגים. מה זה החישוב של ריבית אלטרנטיבית על ההון העצמי?
 11. שלום רב, כיום עם רכב מהעבודה, משלם רק שווי שימוש (2960 ש"ח שווי - הורדה נטו 1400 ש"ח) עוד 4 חודשים הרכב יהיה אצלי 3 שנים, ק"מ נכון להיום 50K. הרכב לא נוסע בשבת מטעמי המעסיק. לאחר סימולצית שכר הכוללת אחזקת רכב ולא קבלה ממקום העבודה המשכורת גדלה בעוד 2500 נטו! כל חודש. (אי תשלום שווי שימוש+תשלום אחזקה) בנוסף תשלום לביטוחים ולאגרת רישוי בנפרד מול הצגת קבלה. עריכה: קיים בבית כיום רכב עבודה נוסף לאישה - שברולט ספארק רחמנא לצלן, אבל אומרים תודה. מה דעתכם? רכב מהעבודה או קניית רכב פרטי? תודה רבה.
 12. תודה. ביצעת כבר שיעורי נהיגה בc1 ? מה סדר גודל עלויות שיעור נהיגה? ומכמה שיעורים מוגדר לעשות לפני בחינה? תודה.
 13. הרישיון הוא בנוסף לקיים.
 14. תודה רבה, יש לי טופס חתום ע"י רופא + אופטימטריס. מדוע אני צריך ללכת למשרד הרישוי? אי אפשר ישר להירשם לתיאוריה? תודה.
×
×
 • Create New...