Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיז׳ו 3008 רכישה קבוצתית של חברי הפורום

green
שימו לב! השרשור הזה בן 2485 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עם כל הביטולים עדיין נראה שהיבואן ימכור את כל מה שיקבל במחירים קרובים למחירון עם הנחות שוליות

אם לא ימכור - הנחות הוא תמיד יוכל לתת.

בשביל כמות "גדולה בבת אחת" לא צריך כמה קליינטים פרטיים שבאים כקבוצה עם תחושת כח שאין לה באמת ביסוס, יש חברות ליסינג או צרכנים גדולים עם כח, שבכל הכבוד הראוי למאמצים של הקבוצה שכאן, מצויים במקום אחר לחלוטין מבחינת יכולת המיקוח. זה נחמד, אפילו ראוי ליצור מין גוף צרכני אד הוק שכזה עם יכולת מיקוח לכאורה עדיפה על זו של הצרכן הבודד, בפועל זה לא ממש מצדיק את עצמו. לא לחינם שאלתי בתחילת הסאגה הזו אם מישהו מכיר מין נסיון כזה שהצליח.

אם אתם רוצים הנחה משמעותית אתם יכולים פשוט להמתין. ככל שהרכב יהיה זמין יותר תהיה יותר גמישות.

מלאים לנובמבר-דצמבר זה ממש לא גמיש וזמין. זהו זמן המתנה של 4 חודשים.

זמין זה להכנס להזמין ולקבל את הרכב שרציתם לאחר 14 יום.

אם אתם רוצים למקסם את ההתאגדות שלכם נסו לפנות ליבואן שמחזיק מלאים והרכב לא חדש חדש.

למשל קיא ספורטאג׳, סובארו xv...

אתם קצת מפריזים בתמורה של היבואן מהעסקה. 10 אנשים שרוכשים פגו 3008 לא ישנו הרבה את גרף המכירות (שבינתיים נמצא בדיוק בנקודת המקסימום בתחום הנוכחי) גם אם הם עוזבים את מאזדה וגם אם הם חסרי פורום ותיקים.

או שתמתינו ויפנו אליכם כי את הפרטים שלכם רשמו כבר בפתיחת השרשור. או שתרחיבו את האופציות.

הכל טוב ויפה, אבל אם זו הייתה הכוונה של לובינסקי מלכתחילה (למנהל המכירות הארצי בפרט) מדוע עדיין עודד את חברינו לנדוד מאות ק"מ על חשבונם וזמנם (יש כאן חבר שהגיע מחיפה) רק בכדי לתת לו את אותה ההצעה שקיבלתי בטלפון??

לדעתי זו התנהגות פסולה ואם אני אישית הייתי מגיע מחיפה עד אשדוד רק בכדי לקבל את אותה ההצעה שכבר קיבלתי בחיפה הייתי יותר ממאוכזב!

זו זכותו המלאה לא לתת אפילו שקל הנחה, אך לדעתי צריך להיות הוגן ולא לטרטר אנשים סתם.

אבל האמת שאני אישית חושב שכל מערך המכירות של לובינסקי לוקה בחסר בכל הנוגע לשרות ללקוח, ואת זה חוויתי במספר סניפים ואפילו בשרות הלקוחות הטלפוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 392
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בדיוק מה שחשבתי. מה אתה מביא אנשים באמצע יום עבודה כדי לבשר להם שאין בשורה? WTF? כמה משועמם ו/או זחוח אתה צריך להיות?

לגבי הנחות - מוכן להמר שלחבר יתנו הנחות משמעותיות יותר...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק מה שחשבתי. מה אתה מביא אנשים באמצע יום עבודה כדי לבשר להם שאין בשורה? WTF? כמה משועמם ו/או זחוח אתה צריך להיות?

לגבי הנחות - מוכן להמר שלחבר יתנו הנחות משמעותיות יותר...

לא יהיה מבצע "חבר" על פיג'ו ובטוח שלא על ה3008 עד סוף השנה לפחות.

וידאתי את זה.

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל טוב ויפה, אבל אם זו הייתה הכוונה של לובינסקי מלכתחילה (למנהל המכירות הארצי בפרט) מדוע עדיין עודד את חברינו לנדוד מאות ק"מ על חשבונם וזמנם (יש כאן חבר שהגיע מחיפה) רק בכדי לתת לו את אותה ההצעה שקיבלתי בטלפון??

לדעתי זו התנהגות פסולה ואם אני אישית הייתי מגיע מחיפה עד אשדוד רק בכדי לקבל את אותה ההצעה שכבר קיבלתי בחיפה הייתי יותר ממאוכזב!

זו זכותו המלאה לא לתת אפילו שקל הנחה, אך לדעתי צריך להיות הוגן ולא לטרטר אנשים סתם.

אבל האמת שאני אישית חושב שכל מערך המכירות של לובינסקי לוקה בחסר בכל הנוגע לשרות ללקוח, ואת זה חוויתי במספר סניפים ואפילו בשרות הלקוחות הטלפוני.

לא פשלה ראשונה של היבואן הנכבד. אם לובינסקי קוראים כאן ואני מניח שכך הוא, הם היו צריכים להבין מהפוסטים של ה"יזם הירוק" של הסיפור הזה שהוא מצפה למשהו שאין להם יכולת ו/או רצון לתת. מה שנותר היא חבורה של אנשים עם תחושת אכזבה שדי בה כדי לשלוח אותם לקונקורציה, חבל ? ודאי, טפשי ? עוד יותר. וזה במיוחד מצער כיוון שמדובר אחרי הכל ביופי של מכוניות שלובינסקי מוכר כאן, לרבות כמובן ה 3008 דנן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ציפיתם שיקרה?

דיברתם ביניכם לבין עצמכם על הנחות של 15,000 ש"ח ואז הסתפקתם בהנחה של 10,000 ש"ח, לדגם חדש, עם הקצאות נמוכות לשוק הישראלי, ומכירות גבוהות מאוד באירופה.

אם יש לכם למי לבוא בטענות זה רק כלפי עצמכם.

בתחילת הפוסט רשם גרין:

אני בכל אופן לא מתכוון לרכוש את ה- 3008 ללא כל הטבה וללא הטבה שתספק אותי, אותי לא מעניין ההקצאות שיש או אין ללובינסקי, תגידו סיסמאות כמו ״אתה רוכש הנחה״ או ״רוכש רכב״?

אז אם הצד שנכנס למו"מ לא רוצה להבין את גבולות הגזרה, ולא מעניין אותו מה רואה וחושב הצד השני, וגם:

אני אדבר תכלס, לי אישית אם לובינסקי יתנו מבצע דומה כמו שהיה לאחרונה לסיטרואן c4 פיקאסו, של טרייד אין במחיר מחירון + הנחה של 7,000 ₪ + אחריות 5 שנים כמו בסיטרואן ויוסיפו גם רכישה חוזרת עתידית לפי מחיר מחירון שישקף שיעור ירידת ערך זהה לשל מאזדה cx5 או מיצובישי אאוטלנדר או יונדאי טוסון, זה למעשה צעד שיבטל את כל החששות (לצורך העניין אם ירידת הערך תהיה טובה בכל מקרה לובינסקי לא יפגעו מפרמטר זה).

אני כמובן ספקני שלובינסקי יכולים או רוצים לתת את זה.

טוב שלא ביקשת גם טיול לאורלנדו כפיצוי על ירידת הערך העתידית של הפיג'ו.

מי שבזבז כאן את הזמן לאנשים אחרים זה אתה לגולשים האחרים וגם לאנשי לובינסקי.

לא התכוננת באמת למו"מ, באת עם דרישות לא מציאותיות, וכנראה לא באמת התכוונת לרכוש 3008.

ז'תומרת אתה היית מוכן לפתוח הזמנה אבל בתנאים לא מציאותיים, וכנראה שגם ידעת שזה לא יקרה, אבל זרמת.

למעשה, פגעת בכל התארגנות שתהיה כאן מול יבואן. כי את הפוסט הזה היבואן יקרא (כל יבואן), והתשובה תהיה "תודה, אבל לא תודה. רוצה להזמין רכב, בוא אלי לסוכנות ותקבל הצעה, כי אין אצלכם שם בקארספורום אנשים רציניים".

צרכנות נבונה לא היתה כאן. תקנה הנחה בניסאן.

when you have to shoot, shoot. don't talk.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף היה להגיע לסניף הראשי מבלי להכין את היבואן. לקחת הצעת מחיר לרכב אחד ולמקסם את ההנחה לאדם בודד. לאחר מכן לשלוף את השפן מהכובע ולשאול אם קונים 8 מכוניות המחיר יכול לרדת יותר.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ציפיתם שיקרה?

דיברתם ביניכם לבין עצמכם על הנחות של 15,000 ש"ח ואז הסתפקתם בהנחה של 10,000 ש"ח, לדגם חדש, עם הקצאות נמוכות לשוק הישראלי, ומכירות גבוהות מאוד באירופה.

אם יש לכם למי לבוא בטענות זה רק כלפי עצמכם.

בתחילת הפוסט רשם גרין:

אז אם הצד שנכנס למו"מ לא רוצה להבין את גבולות הגזרה, ולא מעניין אותו מה רואה וחושב הצד השני, וגם:

טוב שלא ביקשת גם טיול לאורלנדו כפיצוי על ירידת הערך העתידית של הפיג'ו.

מי שבזבז כאן את הזמן לאנשים אחרים זה אתה לגולשים האחרים וגם לאנשי לובינסקי.

לא התכוננת באמת למו"מ, באת עם דרישות לא מציאותיות, וכנראה לא באמת התכוונת לרכוש 3008.

ז'תומרת אתה היית מוכן לפתוח הזמנה אבל בתנאים לא מציאותיים, וכנראה שגם ידעת שזה לא יקרה, אבל זרמת.

למעשה, פגעת בכל התארגנות שתהיה כאן מול יבואן. כי את הפוסט הזה היבואן יקרא (כל יבואן), והתשובה תהיה "תודה, אבל לא תודה. רוצה להזמין רכב, בוא אלי לסוכנות ותקבל הצעה, כי אין אצלכם שם בקארספורום אנשים רציניים".

צרכנות נבונה לא היתה כאן. תקנה הנחה בניסאן.

when you have to shoot, shoot. don't talk.

אני אשתדל לא לענות לך באותו סגנון מזלזל אלא פשוט ולעיניין.

אם קראת את השרשור מתחילתו (וכך עושה הרושם) אז בוודאי ראית שכבר בתחילתו הובהר שנציגי לובינסקי קואים אותו באדיקות.

גם כן שמת לב (וזאת ניתן לראות בתגובה שלך) שהחבר גרין (ועוד כמה) הצהיר כבר מהתחלה למה הוא מצפה פלוס/מינוס.

מאחורי הקלעים, אני יכול לומר לך שהתנהלו גם שיחות עם נציגי לובינסקי אשר גם כן הבינו לאיפה הרוחות נושבות ומה הציפיות.

אני מניח שהם גם ידעו שהם לא מתכוונים לענות על הציפיות ״המוגזמות״ שלנו.

עד פה הכל טוב, זו זכותם המלאה לומר בנימוס ״מצטערים אבל הדרישות שלכם בלתי אפשריות״, אחלה.

באמת שאף אחד לא היה מתאכזב או נעלב מזה.

הבעיה מתחילה כאשר מציג היבואן נתן לחברים הרגשה שתבואו לפגישה עם נציג בכיר ויש על מה לדבר, על אף שידעו מראש שזה ככל הנראה יהיה בזבוז זמן.

למי בדיוק בזבוז זמן? לחברים שנסעו עד אשדוד!

כן כן, ממש לא לנציג היבואן שהרוויח על זה שכר, אלא למי שלקח יום חופש ונסע לדרום לפגישה איתו.

זו לפחות דעתי האישית,

כך אני רואה את זה מהצד (אני אישית לא נסעתי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה בדיוק ציפית שהיבואן יעשה?

רצית קנייה קבוצתית של דגם שגם כהה יש מחסור ממנו ובאת עם דרישות הזויות. היבואן מצידו כיבד אתכם, הקדיש לכם זמן והסביר למה אתם חיים בללה לנד. רצית שאותו בכיר גם יסע אל כל אחד מכם אישית ויסביר לו פרטני?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא אומר שלובינסקי יצאו פה צדיקים. אך מה שכותבים פה חלק מהגולשים - מוכיח שאין להם שמץ שמצו של מושג איך מתנהל שוק מכירת הרכב החדש בישראל, הבנה כיצד היבואן מנהל את המלאי והתמחיר שלו, וכפועל יוצא מזה תזמון בקשת ההנחה ובחירת הדגם בהתאם.

רכשתי לא מעט כלי רכב בחיי, עבורי, ועבור הקרובים אליי. אחדים מהם בהנחות של עשרות אלפים (לפעמים אחרים המתנה בסבלנות של חודשים) למשל הייטי שבחתימה שלי הושקה ב-2010 בקול תרועה רמה במחיר של 179900 ש"ח. אחרי עשרה חודשים היבואן פצח במבצע כדי לחסל את המלאי המזדקן. המבצע היה ב-163K, ואני רכשתי ב-153K.

ברור שאם הייתי מגיע ליבואן מיד או כמה חודשים קודם - אין סיכוי שהייתי הנחה כלשהי. ה-3008 הוא דגם מאד מבוקש ( כמו גם הדגמים האחרים שציינתם ) אין (ובעתיד הנראה לעין גם לא יהיה) מלאי "זקן" ולכן הסיכוי לקבל הנחה גדולה - אפסי.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין את זה ומקבל את זה, זו זכותו של היבואן.

אך בשביל להבהיר לנו את זה הוא לא היה צריך לקבוע איתנו באשדוד.

את זה הוא יכול היה לומר בטלפון..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שציינתי בפוסט שלי - יש צדק בדבריך, מצד שני, יתכן שבעצם ההתעניינות הפומבית יתכן שגרמתם לנציגי היבואן לחושב שאתה "לקוחות שבויים", ולמעשה, תרכשו בכל מקרה - ואתם רק מנסים לשפר עמדות.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-3008 הוא דגם מאד מבוקש

אתה בטוח במה שאתה אומר?

לא נראה לי פיג'ו כל כך מבוקש, אולי בליסינג אבל כלקוחות פרטיים?!

ואני חושב שאתה צודק לגבי השוק, אך כאן יש מקרה שונה שזה רכישה קבוצתית שלא קיימת בשגרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח במה שאתה אומר?

לא נראה לי פיג'ו כל כך מבוקש, אולי בליסינג אבל כלקוחות פרטיים?!

ואני חושב שאתה צודק לגבי השוק, אך כאן יש מקרה שונה שזה רכישה קבוצתית שלא קיימת בשגרה.

1. ביקוש הוא יחסי להיצע. יחסית למה שיש ליבואן למכור - הדגם מבוקש מאד.

2. קשה לקרוא למה שניסו לארגן כאן "קבוצת רכישה", ארחיב על כך מאוחר יותר.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

חבר סיפר לי היום שהוא שמע מנציג מכירות של פז'ו שעכשיו הם יודעים על כל מי שנכנס לאולם תצוגה מה הוא רוצה, עוד לפני שהוא פותח את הפה.

3008.

זה לא אומנות מתוחכמת - תראה לי אדם שנכנס לאולם פיג'ו לבדוק את ה-308 או ה-508.

ה-108 פונה לקהל מאוד מסויים שבמיומנות פשוטה קל לזהותו. נשאר רק ה-208...

ביום שיגיע ה-5008, אז נראה אותם :wink:

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2485 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...