Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיז׳ו 3008 רכישה קבוצתית של חברי הפורום

green
שימו לב! השרשור הזה בן 2469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 392
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני ממליץ לשניכם לנוח ולקרוא את כל הפוסט שלי ולא לחלק אותו למקטעים.

רשמתי את דבריי על סמך הצעה שאני קיבלתי והצעה דומה שאלון שהיה כנראה חלק מהקבוצה רשם. ציינתי במפורש שאם ההצעה שהקבוצה קיבלה זהה, אז לדעתי, אני חוזר, לדעתי אין פה הצלחה!

וציינתי גם שבלי שום קשר אני הייתי מוכן לרכוש את הרכב הזה במחיר מלא, כי הוא באמת הטוב לדעתי בסגמנט(פרימיום דיזל).

ולבסוף רשמתי שאם דבריו של אלון ושלי אינם נכונים (רחוקים מהצעתכם) אז לוקח את דבריי בחזרה.

אז תפסיקו להתחסד ולחפש במה.

ברכה והצלחה.

אז בעצם לא אמרת שום דבר...אתה, כמו אלון לפניך מנסים להראות שהחושים שלכם במשא ומתן חד מאוד, ובכן ברכותיי...כל הפורום יודע שאתה יודע לנהל משא ומתן.

עכשיו אם נעזוב רגע את יכולת ניהול המשא ומתן שלך, אין לך מושג מה השיגה הקבוצה, אתה מתבסס על הערכות ולכן כל מה שאתה כותב לא רלבנטי.

אני מסכים עם המגיב לפני, עושה רושם שהדיון הזה כבר מוצא ואפשר לנעול אותו.

חבל שדברים כל כך טובים מסתיימים כל כך רע, והכל בגלל מה? שום דבר.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מסכים שאפשר לנעול, חלק מההודעות פה כבר מתדרדרות ופונות באופן אישי במקום להתייחס לנושא עצמו.

השרשור מיצה את עצמו והשיג את המטרה שלשמה נוצר, כן ירבו.

thumb_lock.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...