Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיז׳ו 3008 רכישה קבוצתית של חברי הפורום

green
שימו לב! השרשור הזה בן 2485 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 392
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בוודאי שהכבישים היו סלולים היטב. זו אשדוד! העיר סלולה למשעי!

תודה על הביקורת שלך והיה נחמד להיפגש היום בסוכנות באשדוד.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאור כך ולאור החסכון בדלק והמחיר הזול יותר של גירסת הדיזל, גירסת הטורבו בנזין של הפיז'ו מיותרת לחלוטין.

ממש לא מיותרת לחלוטין, ואתה בטח לא יכול לקבוע את זה מבלי שנהגת בה.

כל אחד ומה שמתאים לו.

לגבי הקבוצת רכישה, אני אמנם לא יודע מה השגתם אבל מניח שזה היה שווה את המאמץ אז באמת כל הכבוד.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הפגישה עצמה וההצעה מלובינסקי, מבלי לפרט את תוכן ההצעה (כפי שגרין אמר,כרגע הפרטים יישארו חסויים).

האכזבה מלובינסקי - גדולה מאוד, ההצעה נמוכה משמעותית מהציפיות שלנו, אנחנו עדיין מחכים לעדכון ושיפור.

אומר כבר עכשיו, אני ומארגני קבוצת הרכישה בהחלט נפנה ליבואנים אחרים לבדיקה, כרגע עלה שמה של ה cx5 והאטקה.

ננסה לבדוק עוד ולמקסם את הכוח שלנו, יצאנו בהרגשה שההצעה הייתה לא מספיק אטרקטיבית.

נעדכן

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הפגישה עצמה וההצעה מלובינסקי, מבלי לפרט את תוכן ההצעה (כפי שגרין אמר,כרגע הפרטים יישארו חסויים).

האכזבה מלובינסקי - גדולה מאוד

והנה תזכורת למה שכתבתי לפני מס' ימים:

קשה מאד לדעת אם מהלך כזה יצלח.

מסתבר שהביקוש העולמי ל-3008 גבוה מאד, והיום נתקלתי בכתבה ב-Autoexpress על ביטול של רמות גימור מסויימות (במקרה דנן GT 1.2 אוטומטית) עקב חוסר יכולת לעמוד בביקוש, והתרכזות ברמות גימור פופולריות יותר. נכון לעכשיו מתקבל הרושם שהיבואן מצליח למכור את כל ההקצבה שלו די בקלות. ולכן לא בטוח שמהלך של רכישה קבוצתית יניב הנחה משמעותית כלשהי (בטח לא בסדר גודל "משנה החלטה")

ניסיון לארגן "קבוצת רכישה" למאזדה CX-5 יניב לדעתי תוצאות מגוחכות עוד יותר מאלה של לובינסקי.

אטקה? אולי... תלוי איפה עומד היבואן בין המלאי לעדי מכירה שלו.

אם אתם מחפשים מחיר טוב, "לחמניות חמות" לא יביאו את הסחורה.

לדגמים בעלי הצלחה מסחרית לא מזהירה יש סיכוי לקבלת תנאים טובים כמו: סאנגיונג טיבולי, סובארו XV שמתקרבת לסוף חייה, אולי CX-5 מהדגם היוצא.

לתת הנחה משמעותית בדגם שבו אתה יכול למכור את כל מה שהוקצב לך כמעט במחיר מלא - צריך להיות אהבל.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הצעה דיי פרווה.

אני יכול לומר בוודאות שאת אותם התנאים על גירסת הפרימיום דיזל קיבלתי ללא כל משא ומתן, ללא פגישה עם נציג בכיר של לובינסקי וללא צורך להרחיק עד לאשדוד (מבלי להעליב את האשדודים).

סה״כ ההצעה שקיבלנו היום לא חידשה לי כלום ואם אני לא טועה ציינתי אותה פלוס מינוס כאן בשרשור, אי אילו מאות פוסטים אחורה.

הנחה בסדר גודלה שהוצעה כיום בהחלט לא תגרום לי להניח את החששות שלי בצד ולקפוץ על הרכבת.

כפי שציינו כאן מעלי, אנו (או לפחות אני) נתחיל לבדוק הצעות אחרות.

כגודל הציפיות כך גודל האכזבות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והנה תזכורת למה שכתבתי לפני מס' ימים:

ניסיון לארגן "קבוצת רכישה" למאזדה CX-5 יניב לדעתי תוצאות מגוחכות עוד יותר מאלה של לובינסקי.

אטקה? אולי... תלוי איפה עומד היבואן בין המלאי לעדי מכירה שלו.

אם אתם מחפשים מחיר טוב, "לחמניות חמות" לא יביאו את הסחורה.

לדגמים בעלי הצלחה מסחרית לא מזהירה יש סיכוי לקבלת תנאים טובים כמו: סאנגיונג טיבולי, סובארו XV שמתקרבת לסוף חייה, אולי CX-5 מהדגם היוצא.

לתת הנחה משמעותית בדגם שבו אתה יכול למכור את כל מה שהוקצב לך כמעט במחיר מלא - צריך להיות אהבל.

לא מצפה ממנהל המכירות של לובינסקי להיות ״אהבל״ אבל:

1. יש לא מעט ביטולים מסתבר כך שהרכב כבר לא ממש נמכר כמו לחמניות חמות.

2. הבאז של שחקן חדש (דגם חדש) אוטוטו עובר (אם לא עבר כבר) ואז לא יזיק הצעה אטרקטיבית שתביא לקוחות חדשים שבתורם ככל הנראה יביאו עוד לקוחות המשך.

3. יש לא מעט מתחרים בקטגוריה הזו, חלקם עם מוניטין הרבה יותר חזק מפיזו, אשר מרגישים לא פחות איכותיים ממנה (ואף יותר) ונמכרים באותו המחיר (שמות הדגמים כבר הוזכרו כאן מספר פעמים ואין לי כוונה להתחיל שוב וויכוח עם רוברט.. ;) )

בפועל, זכותו של מנהל המכירות של לובינסקי לעשות מה שהוא רוצה, וברור לי שלקבוצה של 10-15 רוכשים אין כוח ממש גדול.

יחד עם זאת, זה שוק חופשי ואם הוא רוצה שנהיה לקוחות שלו הוא צריך לבוא קצת יותר לקראתינו, אחרת יש מתחרים שנשמח לקנות גם אם לא יתנו הנחה משמעותית.

זו לפחות דעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הביטולים עדיין נראה שהיבואן ימכור את כל מה שיקבל במחירים קרובים למחירון עם הנחות שוליות

אם לא ימכור - הנחות הוא תמיד יוכל לתת.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפועל, זכותו של מנהל המכירות של לובינסקי לעשות מה שהוא רוצה, וברור לי שלקבוצה של 10-15 רוכשים אין כוח ממש גדול.

יחד עם זאת, זה שוק חופשי ואם הוא רוצה שנהיה לקוחות שלו הוא צריך לבוא קצת יותר לקראתינו, אחרת יש מתחרים שנשמח לקנות גם אם לא יתנו הנחה משמעותית.

זו לפחות דעתי.

לקבוצה כזאת יש כוח קניה בהחלט, מדובר על מינימום 1,400,000 ש"ח שנכנסים מיידית לקופה של היבואן.

עם כל הביטולים עדיין נראה שהיבואן ימכור את כל מה שיקבל במחירים קרובים למחירון עם הנחות שוליות

אם לא ימכור - הנחות הוא תמיד יוכל לתת.

שוב כמו שציינתי, הרווח ליבואן הוא מיידי, לפי מה שאתה טוען הוא יכול למכור את 10-15 הרכבים הללו של הקבוצה במחיר מלא, לאנשים אחרים, אבל, רכב אחד או שתיים בחודש.

במקרה הזה הוא יכול למכור את כל הרכבים "מכה" אחת ולשלשל לכיסו הון מיידי.

עושה רושם שקיבלתם בהיסחפות 5000 ש"ח הנחה כמו שהיה בהשקה ולא מעבר, אכן בדיחה מצד היבואן,

אבל זו זכותו בכל זאת.

המשך ברכה והצלחה.

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא העניין אם היבואן ימכור את ההקצאות שיש לו או לא, המכירות של ההקצאות הללו יהיו ללקוחות שמוכנים לרכוש פיז'ו למרות שזו פיז'ו, כלומר לגרעין הקשה של לקוחות חוזרים או לקוחות מסוג מסויים שהולך נגד העדר.

עדיין מכירות של 800 יחידות (ואני לא חושב שהיו מוכרים יותר אם היו עוד הקצאות, המלאים לא נחטפים אלא נמכרים בהדרגה (יש כרגע מלאים לחודשים 11,12) זה טיפה בים אל מול המתחרים.

ללובינסקי יש הזדמנות לצאת ממעגל הלקוחות המסורתי שלה ולפנות אל פלח לקוחות חדש, גם על חשבון צמצום שולי הרווח. זה לא יבוא על חשבון הלקוחות המסורתיים שיקבלו רכבים במועד מאוחר יותר. זה לא משחק סכום אפס.

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב כמו שציינתי, הרווח ליבואן הוא מיידי, לפי מה שאתה טוען הוא יכול למכור את 10-15 הרכבים הללו של הקבוצה במחיר מלא, לאנשים אחרים, אבל, רכב אחד או שתיים בחודש.

.

רכב אחד או שתיים בחודש? [emoji15]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב אחד או שתיים בחודש? [emoji15]

הכוונה או למכור "מכה" אחת 10-15 רכבים ללקוחות רציניים שבאים לקנות עכשיו (קבוצת הרכישה).

או

את אותם רכבים שיכלו להימכר "מכה" אחת למכור בהליך מכירה הרגיל ללקוחות אחרים, זה לאו דווקא יהיה אחד או שתיים בחודש,

פשוט ניסיתי להמחיש את הכוונה במכירה מיידית של כמות רכבים לקבוצת הרכישה.

בלי קשר, היבואן בסופו של דבר יחליט איזה מהלך נכון בשבילו, רק אציין את מה שגרין כתב, זה נראה שמעגל האנשים בקבוצת הרכישה מגיע מבחוץ ולא לקוחות חוזרים של פיג'ו, זה יתרון עצום ליבואן להרחיב את מעגל הלקוחות האישי שלו, ועוד לקבל בונוס בדמות לקוחות הפורום המשפיעים.

עריכה אחרונה על ידי idan10

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל כמות "גדולה בבת אחת" לא צריך כמה קליינטים פרטיים שבאים כקבוצה עם תחושת כח שאין לה באמת ביסוס, יש חברות ליסינג או צרכנים גדולים עם כח, שבכל הכבוד הראוי למאמצים של הקבוצה שכאן, מצויים במקום אחר לחלוטין מבחינת יכולת המיקוח. זה נחמד, אפילו ראוי ליצור מין גוף צרכני אד הוק שכזה עם יכולת מיקוח לכאורה עדיפה על זו של הצרכן הבודד, בפועל זה לא ממש מצדיק את עצמו. לא לחינם שאלתי בתחילת הסאגה הזו אם מישהו מכיר מין נסיון כזה שהצליח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתם רוצים הנחה משמעותית אתם יכולים פשוט להמתין. ככל שהרכב יהיה זמין יותר תהיה יותר גמישות.

מלאים לנובמבר-דצמבר זה ממש לא גמיש וזמין. זהו זמן המתנה של 4 חודשים.

זמין זה להכנס להזמין ולקבל את הרכב שרציתם לאחר 14 יום.

אם אתם רוצים למקסם את ההתאגדות שלכם נסו לפנות ליבואן שמחזיק מלאים והרכב לא חדש חדש.

למשל קיא ספורטאג׳, סובארו xv...

אתם קצת מפריזים בתמורה של היבואן מהעסקה. 10 אנשים שרוכשים פגו 3008 לא ישנו הרבה את גרף המכירות (שבינתיים נמצא בדיוק בנקודת המקסימום בתחום הנוכחי) גם אם הם עוזבים את מאזדה וגם אם הם חסרי פורום ותיקים.

או שתמתינו ויפנו אליכם כי את הפרטים שלכם רשמו כבר בפתיחת השרשור. או שתרחיבו את האופציות.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר השני ששמתי לב אליו הוא עוצמת האוויר ועוצמת הקירור של המזגן, או יותר נכון העדרם. טוב הרכב עמד בשמש וציפיתי לשיפור בהמשך.

הניסיון שלי שונה לגמרי. המזגן ב3008 מעולה ומקרר מאד מהר.

יש גם כפתורי קיצור דרך למערכת המולטימדיה, הנציג הדגים לי לחיצה על כפתור קיצור דרך למערכת העצור וסע ומדובר בתפעול מאד נוח.

ידוע לך איך מגדירים את הקיצורים? לא מצאתי את הדרך עדיין.

ועכשיו אני מגיע לעקב אכילס של הרכב מבחינתי, ההגה, הוא פשוט קטן מדיי וגם שני החלקים הקטומים בחלק התחתון והעליון לא נוחים. בנוסף לזה הוא גם הרבה יותר קל מההגה של המאזדה שלי. כל זה גורם לכך שהתחושה דומה לג'וייסטיק, ההפניה של ההגה מאד חדה, אין סיבוב של ההגה אלא יותר תחושה של הפניית ההגה מצד לצד, אין תחושה ורגישות בסיבוב, כמי שאוהב לנהוג את הרכב להבדיל מלהסיע את הרכב זה הפריע. אבל זה אישי, חברים אחרים בקבוצה אמרו שהם אהבו את ההגה הזה.

הדבר הכי מעניין וכיפי ב3008 הוא ההגה :-D. מתרגלים אליו מהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2485 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...