Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיז׳ו 3008 רכישה קבוצתית של חברי הפורום

green
שימו לב! השרשור הזה בן 2484 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תתחדשו, כל הכבוד.

כיף לשמוע.

יאללה מי מעוניין ברכישה קבוצתית של S class....:lol::lol:

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 392
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה לא הוגן במחירון פחות 6%? אתה מכיר הרבה עסקאות היום שמתבצעות מעל האמור?

מחירון פחות 6% זה ממש אחלה, אם אתה מקבל כסף מזומן. אבל אם בתמורה למחירון פחות 6% אתה נאלץ לבצע עיסקה חדשה במחיר גבוה ממחיר השוק ועוד מוגבל לדגמים של היבואן - בעייה קלה (מדבר בכללי על עיסקת טרייד אין עתידי, לאו דווקא במקרה של 3008... לא רוצה לדכדך אף אחד, נשמע שקיבלו תמורה טובה לכסף כאן ומברוק).

BMW i3s 2019

Hyundai Ioniq 5 4X4 2022

Still refueling: Cadillac Fleetwood 1958

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה הבהרות.

הטרייד-איו במחיר מחירון מינוס 6% לא מותנה ברכישת רכב חדש מהיבואן במחירון הנקוב.

בהחלט יתכן לקבל הנחה על הרכב החדש (במבצע כלשהו) ועדיין לקבל את הטרייד במחיר הנ״ל, אך נכון שבדר״כ לא כך הדבר.

יחד עם זאת, היו כאן אנשים שדיברו על להחליף את הרכב בתוך שנתיים שלוש, להם טרייד במחיר מחירון יהיה שווה הרבה יותר מהנחה של 5,000₪ בעיסקה העתידית.

זה לא מנוע מהם לעשות טרייד אצל יבואן אחר ובתנאים שלו...

לגבי קניה חוזרת (buy back), זה הועלה מול לובינסקי אך לא הסכימו.

אני אישית לא מכיר אף אחד שכן מוכן לעשות זאת.

לגבי האמון שיש ליבואן ברכבי המותג, לצערי אתם צודקים וגם אני מרגיש שאין לו אמון גדול ברכבים שהוא עצמו מוכר.

זה מתבטא בתנאי הטרייד-אין והנכונות שלו לשמר את הלקוחות.

סתם לדוגמא, קרסו מנסים מאוד לשנות את התדמית של רנו ולדעתי הם גם מצליחים במידה מה.

כאשר חבר בעבודה רצה לעשות טרייד-אין על הפלואנס דיזל שלו לאחת חדשה (רכב בן שלוש עם 80,000ק״מ) הם נתנו לו על הרכב שלו מחירון משוקלל (כולל חודשי עליה לכביש) ולא הפחיתו שקל (גם לאחר בדיקה) וגם את הרכב החדש הציעו לו במחיר טוב יחסית (מניח שעם מזומן יכול היה להיות נמוך יותר אבל עדיין המחיר היה אטרקטיבי).

כך משמרים לקוחות ועכשיו הוא מתכוון להחליף למגאן דיזל החדשה.

לגבי הקובע שרועי רוצה לאכול, אתה יכול להירגע ולהשאיר את הקובע על הקולב, התנאים לא התקרבו אפילו לאלו שהועלו כאן בהתחלה..

הם קרובים הרבה יותר לאלו שאני קיבלתי באופן פרטי (כמה מודעות מעלה)..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלון, עם כל הכבוד, עושה רושם שכל ההודעות שלך עסוקות רק בדבר אחד - ניפוח האגו שלך.

אתה חוזר שוב ושוב על כך שאתה קיבלת את ההצעה באופן פרטי, כאילו שזה משנה משהו למישהו.

אתה חוזר על זה כל הזמן, ואתה יודע מה? אני מאמין לך (למרות שלא נתנו לך את זה בכתב ובהחלט ייתכן שהיו חוזרים בהם מההצעה הזאת אם היה מגיע רגע האמת) אבל האם זה משנה משהו?

התשובה היא חד משמעית - לא.

ההצעה שקיבלת (ואני מאמין שאכן קיבלת) אינה משנה שום דבר, שכן אף אחד לא קיבל הצעה זהה לשלך, אפילו לא קרובה לשלך..

עושה רושם שניהלת משא ומתן טוב וקיבלת הצעה טובה, אבל שוב, זה לא משנה שום דבר לאף אחד.

העסקה שבוצעה כאן היא אטרקטיבית *מאוד* וגם הרוכשים וגם לובינסקי יצאו מרוצים מהעניין, לכן מדובר בלא פחות מאשר הצלחה.

אתה צריך להיות מבסוט שקמה יוזמה בפורום שהצליחה בצורה טובה מאוד, ולהיות אופטימי לגבי העתיד שכן זוהי ההוכחה לכך שאכן אפשר גם לקנות רכבים טובים וגם לקבל מחירים טובים מהיבואן.

במקום להתמקד בדברים הטובים (והם רבים) אתה בוחר להתמקד שוב ושוב בכך שזו ההצעה שכבר קיבלת ולהמשיך לנפנף בזה שאתה נורא מוכשר (אני בהחלט מאמין שאתה מוכשר) אבל האמת היא שזה פשוט לא רלבנטי וסתם יוצר סוג של טעם רע באשכול כולו.

אני שוב אאחל כאן מזל טוב לכל הרוכשים, אני הייתי חלק מהקבוצה הזאת עד הסוף (החלטתי כרגע לא לרכוש) אבל אני חושב שזו עסקה טובה מאוד. לובינסקי נתנו גמישות גם בדגמים (פרימיום/אקטיב) וגם משא ומתן ברוח טובה מאוד.

האם היה אפשר יותר? אולי. האם זה אומר שהקניה הקבוצתית נכשלה? ממש לא!

מקוה שיקומו פה עוד יוזמות כאלה ומקוה שיהיו יבואנים נוספים (שקוראים את הפורום כמובן) שירימו את הכפפה ויבינו שזה אינטרס שלהם למכור לקבוצות כאלו.

מזל טוב לכולם!

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יובל אין לי מושג על מה ולמה אתה מתנפח..

האגו שלי לא קשור כאן לכלום.

סה״כ יש כאן חברי פורום (שנעזרו בהם לצורך ההטבה מלובינסקי) אשר מאוד רוצים לדעת באילו תנאים רכשו את הרכבים דרך קבוצת הרכישה.

מתוך כבוד לחברי הקבוצה, אני לא רוצה לפרסם את התנאים שהושגו דרך הקבוצה, למרות שזה מגיע לחברי הפורום.

על כן אני מצאתי לנכון לפרסם את התנאים שאני אישית

השגתי ואין לי שום התחייבות ללובינסקי לא לפרסם אותם בציבור!

אני חוזר שוב ושוב על אותו הדבר מאחר וכל פעם השאלה עולה מחדש.

אני מציין את זה שהקבוצה קיבלה בערך את אותם התנאים לא בכדי להמעיט מההישג של הקבוצה, או מהרצון הטוב של לובינסקי, אלה בכדי להבהיר לשאר חברי הפורום למה ניתן לצפות לאחר מו״מ לרכישת ה-3008 פרימיום דיזל.

אגב על האקטיב ההנחה הייתה משמעותית גדולה יותר לכל מי שרוצה לדעת!

אני אישית מתעב את השיטה שכל אחד מקבל מחיר אחר כתלות ביכולות שלו להתמקח עם היבואן והייתי שמח לשים לזה סוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לשים לזה סוף. קנה דאצ'יה שם זה לא קורה לפי הבנתי.

לגבי ההצלחה של הקבוצה. אני הטלתי בה ספק רב. בעיקר בגלל הדרישות שהועלו. אמרתי קודם שטעיתי, למרות שהיה לי ברור שההצעה שהם קיבלו כנראה לא הייתה קרובה לתנאים שהוצגו פה לאורך השרשור, וזה היה לי ברור לא כי אני יודע מה התנאים שהם קיבלו, אלה כי פשוט התנאים שהועלו היו לא מציאותיים בנקודת הזמן הזו.

עדיין אני מיחס לקבוצה הצלחה, וזה פשוט מאוד להבין למה.

בסופו של דבר השרשור הזה איגד מספר של אנשים שרכש את הרכב הזה בתנאים עדיפים ממה שכל אחד מהם הצליח להשיג לבד.

האם לא יכול להיות שמחר בבוקר יגיע רוכש פלוני אלמוני בודד וישיג עסקה טובה יותר או קרובה? ברור שיכול להיות.

עדיין עובדתית מספר אנשים בחרו לרכוש את הרכב דרך הקבוצה הזו כלומר להם התנאים האלו היו הטובים ביותר שהם פגשו כרגע, ולכן הקבוצה הזו הצליחה. בהחלט יתכן שלדעתך או לדעתם של אנשים אחרים זה עדיין לא משתלם, אבל זה לא מוריד ממידת ההצלחה.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזהה קצת מרירות, אולי בשל נסיון עם ה 301 הפרטית שהיא להבנתי לא ממש להיט מבוקש, בין השאר בשל גיר רובוטי, אבל גם קורולה כזו לא בדיוק נזקקת לסדרנים שיעשו סדר בתור של הקונים. 3008 מצד שני ודאי עם מנוע דיזל, זה סיפור קצת שונה, כך אני מעריך לפחות, יש לה סיכוי לא רע כמשומשת, מאמין שאפילו תמצא מי שיוציא ארנק ויהיה מוכן לשלם עבורה, כן בדיוק כמו ספורטאז'.

מאחל מברוק כמובן לחברים שקנו את האוטו במאוחד, מקווה שהתנאים הדי דרקוניים שהוצבו ע"י היזם, מולאו, לפחות בקירוב ומחפש כובע בטעם סביר כי באמת שלא האמנתי בענין הזה.

מזהה קצת מרירות? בשל נסיון עם 301? אתה ממש מנתח מערכות,

5 רכבי פיג'ו עברו אצלינו במשפחה, 1 נמכרה, לא מהר אך כן נמכרה בסוף במחיר זול, 1 נמסרה בחזרה לעבודה (בליסינג תפעולי), ו3 עדיין אצלינו, פשוט כרגע הבנתי איך זה להתקע עם רכב מבית פיג'ו, סוג של חתונה קתולית, ללא כל ספק שאלה יהיו הפיג'ו האחרונות אצלינו, וזה בעיקר בגלל לוביסנקי, אם בעצמם לא מוכנים לקבל בכבוד את הסחורה שלהם בטרייד אין, אז למה ציפיתה,אישית הבנתי את המסר, מבחינתי שירקבו עם הסחורה הרקובה שלהם, פשוט כך.

וזה ממש לא קשור לשום מרירות או משהו אחר, אלא היבואן עצמו נטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מעוניין להצטרף לברכות ולאיחולים של חברי הפורום על סיומה בהצלחה של היוזמה הברוכה אותה החל חברנו green.

החבר'ה בלובינסקי הפגינו נכונות מרשימה, וכבר מההתחלה התייחסו לקבוצה בצורה רצינית ומפרגנת.

זה התחיל באירוח המכובד שזכינו לו באולם באשדוד, המשיך בנכונות להמשיך להתדיין גם לאחר אותה פגישה, והסתיים בתקתוק מהיר ומרשים של הסיכומים אליהם הגענו.

בנימה אישית, אני מעוניין גם להודות למנהל הבכיר בקבוצת לובינסקי, עימו ניהלנו את המגעים, שלכל אורך התהליך, הפגין רצינות, אורך רוח, והרבה הרבה רצון טוב. ההדיינות איתו היתה באוירה פתוחה מאוד ונעימה מאוד, ובמדינה כמו שלנו בה תודעת שירות הינה במקרה הטוב מונח ערטילאי ומעורפל, הדבר בלט לטובה ישר מההתחלה, ומבחינתי, לא היה טריווייאלי כלל וכלל.

ברשותכם אתייחס למספר עניינים שעלו כאן בדיון:

עוד לפני שהתחלנו במגעים עם נציגי היבואן, הודענו במספר הזדמנויות כאן בשרשור הזה, שכל חבר פורום שמתעניין וחושב להצטרף לרכישה, מוזמן להצטרף לקבוצת הוואטסאפ שהקמנו לצורך העניין ושם יקבל את כל הפרטים.

כל מי שביקש להצטרף, צורף, וכך היה לאורך כל התהליך עד לסגירת העסקה. כל מי שצורף, היה שותף להכל, גם אם בסופו של דבר לא הצטרף לרכישה. בנוסף, כל מי שצורף גם התבקש שלא לפרסם ברבים את הדברים המתפרסמים בקבוצה.

לכן, מי שחושב שהוא רק "מכבד אותנו (או שלא)", בכך שהוא לא מפרסם ברבים את הדברים, שיחשוב שוב.

מי שמתלונן שאנחנו לא מפרסמים פרטים למרות שמבין את הרגישות והמשמעות של הפרסום ברבים, ולמרות שיכל להצטרף לקבוצה בכל שלב ללא התחייבות, ולא עשה זאת, יכול לבוא בטענות רק לעצמו.

לגבי הטענות שהועלו כאן בעניין הדרישות המוגזמות, הציפייה המופרכת, והחלומות באספמיה:

המשא ומתן שניהלנו עם לובינסקי, התנהל כפי שמשא ומתן טוב ובריא אמור להתנהל. וכפי שכבר נאמר, הדברים התנהלו בצורה רצינית, נעימה, ומכבדת. הביקורת שהופנתה כלפי היוזמה שלנו על ידי חלק קטן מהחברים כאן, ואף על ידי חלק קטן מהאחראים כאן, כאשר במקרה הטוב הם מסתמכים בדבריהם על נתונים חלקיים ושמועות, היתה ממש לא לעניין, והדבר לא רק שלא תרם לנו כלום, אלא אף ייצר "רעשי רקע" צורמים, שלא לומר "מקלות בגלגלים".

אני שמח לראות שכעת רובם המכריע של החברים מאוחדים בברכות שהם מרעיפים על היוזמה, גם אם חלקם בהתחלה לא בדיוק ראו את היתרונות הברורים שיש ביוזמות והתארגנויות צרכניות שכאלה, כמו זו שקמה כאן, כיצד היא ממשת הלכה למעשה את העקרונות הברורים עליהם קמו קהילות הפורומים השונות, וכיצד היא תורמת להתנהלות נכונה של חברה צרכנית בריאה שכבר מזמן הגיע הזמן שתתחיל להתקיים במחוזותינו.

דרך אגב יואב, האמת, ביקשנו גם טיול לאורלנדו :wink:, אבל נציג היבואן הודיע לנו שבימים אלו מתבצעות עבודות תחזוקה ברוב המתקנים בפארקים של דיסני, והציע לנו כחלופה בילוי משותף ב escape room הפרטי של לובינסקי.

התבקשנו שלא לפרסם בפורום במה בדיוק עוסק החדר, אבל.. אני סומך על אלון שכבר ימצא את הדרך לגלות לכם :wink:.

לבסוף, תודה מיוחדת לכל החברים שסיימו את היוזמה עם 3008 חדשה (ואני ביניהם), כל אחד מאיתנו הוא ההוכחה המובהקת לכך שהיוזמה שלנו הינה הצלחה ברורה ומיידית בכל מקרה, ובכל קנה מידה.

בברכה

יניב

"היכולת לצטט, הינה תחליף סביר לחוכמה" (ויליאם סומרסט מוהם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נראה שכמה חברים פה מודים ליבואן על כלום,

אם כל הכבוד לקבוצה וליבואן, אם אכן ההצעה של הקבוצה קרובה או בערך למה שאלון הציג כאן, אז צר לי הקבוצה נכשלה!

הישג קבוצת רכישה נמדד בהצלחתו להביא מחירים בפער ניכר ממחירי השוק!

אני ביקרתי כמה וכמה פעמים אצל היבואן וגם אני קיבלתי לבד הצעה דומה לזו שאלון ציין כאן, וכמו כן באמת על האקטיב אפשר להוציא הנחה יותר גבוהה כפי שאלון ציין.

הייתי בכמה סוכנויות, קודם כל בלי שאמרת שלום, כל סוכן, מנהל מכירות יש לו כ2000-3000₪ הנחה לפני משא ומתן.

לפרימיום הגעתי ל5000₪ הנחה, התחייבות לקנות את הרכב בטרייד אין מינוס 5%

אבל היי, זה ברור, שבזמן כזה שהרכב רק הושק אפילו לא שנה והיבואן מוכר את כל ההקצאות שלו, אין לו שום סיבה, כנראה, להוזיל מעבר להנחות הרגילות.

אז קצת פרופורציות.

היוזמה כמובן ברוכה, אין ספק אולי בעוד שנה יוזמה כזו תניב תוצאות טובות יותר כשיהיה פחות ביקוש אם בכלל.

ולרוכשים מזל טוב ובשעה טובה רכשתם רכב נהדר שלפי דעתי נותן התמורה הטובה בסגמנט גם במחיר מלא.

*אם קיבלתם הצעה משמעותית גבוהה מעבר למה שאלון ציין אז ראו פוסט זה כמבוטל*

עריכה אחרונה על ידי idan10

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי למה יש "טרוניות" כלפי חברי הקבוצה. נשמע שהם מרוצים מהסיכומים, אז למה אחרים צריכים למתוח ביקורת? מבחינת הקבוצה, זו היית הצלחה וזה מה שחשוב. נראה לי שברור ומובן לכולם למה היבואן ביקש לא לפרסם ברבים את הפרטים.....

מצטרף לברכות....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלון, התנהגותך שפלה. לא זכור לי כי נהגת כך במסגרת הקבוצת. כשעוד היה לך אינטרס, אז לא צייצת שצריך לחשוף את פרטי העיסקה. אל תהיה צבוע.

אני אישית לא אהיה שותף לכל דבר שיהיה לך בו חלק ולא מציע לאחרים.

עידן, אתה ממשיך לחלק ציונים מבלי שיהיה לך מושג. מי נכשל ומי הצליח.

יש כאן כבוצה של אנשים בוגרים שמשקיעים מאות אלפי שקלים (לא הרכב של אמא שלהם) והאמן לי שהם לא צריכים אותך שתגיד להם אם הצליחו או כשלו.

הקבוצה קיבלה תנאים שאף אחד כאן לא יקבל באופן פרטני. גם לא אלון הגבר. נקודה.

הקבוצה הצליחה בזכות הפורום ואף אחד לא חושב לרגע אחרת אבל בין זה לבין לכבד את הצד השני של העסקה.

אגב, בפגישה הצענו לנציג לובינסקי (אלון אתה לא זוכר כי לא הגעת, עוד עדות לתרומתך) לחשוף את התנאים לטובת אנשים נוספים שאולי ירצו להצטרף. הם כידוע ביקשו שלא וזה לגיטימי לחלוטין.

צרות עין תכונה גלויה לעין.

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד לקבוצה... באמת. אני רק רוצה ליראות תמונה של כל הרכבים ביחד כשתקבלו אותם (לא כי אני לא מאמין) וליראות גם החיוכים וגם הצבעים שבחרתם! תתחדשו!

Sent from my SM-N915F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נראה שכמה חברים פה מודים ליבואן על כלום,

אם כל הכבוד לקבוצה וליבואן, אם אכן ההצעה של הקבוצה קרובה או בערך למה שאלון הציג כאן, אז צר לי הקבוצה נכשלה!

הישג קבוצת רכישה נמדד בהצלחתו להביא מחירים בפער ניכר ממחירי השוק!

לא הבנתי מה המטרה של הפוסט שלך.

להראות שאתה קיבלת הנחה בלי קבוצת רכישה? להראות שהם יכלו לקבל עוד כמה שקלים אחרי מו"מ מייגע?

אז בבקשה תפסיק להיכנס להם לכיס.

הם מרוצים מהעיסקה? מבחינתי הם הצליחו ושייהנו מהמכוניות שרכשו.

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלון, התנהגותך שפלה. לא זכור לי כי נהגת כך במסגרת הקבוצת. כשעוד היה לך אינטרס, אז לא צייצת שצריך לחשוף את פרטי העיסקה. אל תהיה צבוע.

אני אישית לא אהיה שותף לכל דבר שיהיה לך בו חלק ולא מציע לאחרים.

עידן, אתה ממשיך לחלק ציונים מבלי שיהיה לך מושג. מי נכשל ומי הצליח.

יש כאן כבוצה של אנשים בוגרים שמשקיעים מאות אלפי שקלים (לא הרכב של אמא שלהם) והאמן לי שהם לא צריכים אותך שתגיד להם אם הצליחו או כשלו.

הקבוצה קיבלה תנאים שאף אחד כאן לא יקבל באופן פרטני. גם לא אלון הגבר. נקודה.

הקבוצה הצליחה בזכות הפורום ואף אחד לא חושב לרגע אחרת אבל בין זה לבין לכבד את הצד השני של העסקה.

אגב, בפגישה הצענו לנציג לובינסקי (אלון אתה לא זוכר כי לא הגעת, עוד עדות לתרומתך) לחשוף את התנאים לטובת אנשים נוספים שאולי ירצו להצטרף. הם כידוע ביקשו שלא וזה לגיטימי לחלוטין.

צרות עין תכונה גלויה לעין.

לא הבנתי מה המטרה של הפוסט שלך.

להראות שאתה קיבלת הנחה בלי קבוצת רכישה? להראות שהם יכלו לקבל עוד כמה שקלים אחרי מו"מ מייגע?

אז בבקשה תפסיק להיכנס להם לכיס.

הם מרוצים מהעיסקה? מבחינתי הם הצליחו ושייהנו מהמכוניות שרכשו.

אני ממליץ לשניכם לנוח ולקרוא את כל הפוסט שלי ולא לחלק אותו למקטעים.

רשמתי את דבריי על סמך הצעה שאני קיבלתי והצעה דומה שאלון שהיה כנראה חלק מהקבוצה רשם. ציינתי במפורש שאם ההצעה שהקבוצה קיבלה זהה, אז לדעתי, אני חוזר, לדעתי אין פה הצלחה!

וציינתי גם שבלי שום קשר אני הייתי מוכן לרכוש את הרכב הזה במחיר מלא, כי הוא באמת הטוב לדעתי בסגמנט(פרימיום דיזל).

ולבסוף רשמתי שאם דבריו של אלון ושלי אינם נכונים (רחוקים מהצעתכם) אז לוקח את דבריי בחזרה.

אז תפסיקו להתחסד ולחפש במה.

ברכה והצלחה.

עריכה אחרונה על ידי idan10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2484 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...