Jump to content

MikMan

 • הודעות

  1,589
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

1 עוקב

צפיות אחרונות בפרופיל

3,758 צפו בפרופיל

הנקודות של MikMan

נהג שודים

נהג שודים (6/14)

32

מוניטין

 1. לפי הנתונים שמוצגים פה לא נימכרו טסלות מודל S? לא מיבאים לארץ או שלא קנו?
 2. דאצ'יה וגם רולסרויס לא מגיעים מנמל אילת... דבר שני הדגם באמת אמור להגיע בזמן הקרוב. ולמה בכלל להסתיר את הרכבים בכיסוי? רב הרכבים באים או משונעים על המשאית ללא כיסוי.
 3. כדי שלא יפגע במכירות של המלאי הישן. ברגע שאנשים ידעו שהרכב החדש פה ואפילו לצורכי תקינה בארץ למה לקנות את הדגם הישן?
 4. אמריקה חברים אמריקה! זה פנסים בתקן אמרקאי... תתחילו להתרגל. לא ניתנים לכיוון ואלומת פיזור האור של 2 הפנסים אותו הדבר להבדיל מתקן ארופאי שהפנס הסמלי קצת יותר "סגור" ביחס לימני. עכשו תעריכו את המראה בתוך הרכב שאפשר להסתכל על התנועה מאחור שיש בה עמעמם אורות גבוהים אוטומטי.. רציתם אמריקה מנוע גדול ותקן אמרקאי.. תתרגלו.
 5. שלום היום על הכביש מדרום לצפון( אילת צפונה) ניראתה משאית מובילה עם רכבים מכוסים בלבן, ניראים כמו ג'יפונים והאמת מרובעים מספיק כדי להזכיר את הניסן אקסטרייל החדשה... לא הצלחתי לצלם או ליראות סמל כי היתי בנתיב הנגדי... יש פה מישהו שיכול אולי להגיד אם אכן זה ניסן או משהו אחר?
 6. MikMan

  קודיאק מול 5008

  בהחלט מחזק שהניסן היא הפחות טובה משלשת הרכבים גם גודל גם בטיחות וגם נוחות אבל זה כבר הרגשה אישית. בקשר לירידת ערך כניראה שהפיז'ו לא תשמור על ערכה כמו הקודיאק.
 7. זה אחד מההבדלים בין רכבים של סיאט ל vw לדוגמא. תראה גם שאין כיוון לחגורות בטיחות. יש רק מנורה אחר בתקרה של הרכב מאחור, ןעוד כל מיני דברים שחסרים מטעמי חיסכון בעלות.
 8. MikMan

  רשמית: טסלה בישראל

  לאחרונה יצא לי לעשות סיבוב בטסלה פרפורמנס... פשוט מדהים. האמת לתת לילד לנהוג ברכב כזה "מטורף" לא בטוח שזו החלטה נכונה. לא מדבר על ה "ל". פשוט ביצועים של "רכב על" לילד בן 18 זה שילוב לא טוב. לדעתי כמובן.
 9. תקנה קרטינג... אחלה דריפטים אפשר לעשות איתו כמובן במסלול.
 10. איזה מחיר גבוה, אני חשבתי יותר בכיוון של 200 ומטה לדגם הזה ואולי לאחד מתחתיו. מה שיהיה רלוונטי להרבה אנשים זה ה iv80 לדעתי בגלל הפחד לא להתקע באמצע הדרך לאילת. כמובן שכולנו נוסעים כל יום לאילת ובגלל זה חשיבות הדבר. אחכ למבצע "חבר" שיהיה כמובן רלוונטי לצ'אמפיון שיביאו הרכב.
 11. כמה שירשורים ניפתחו על זה... עוקץ. מדהים איך אנשים חושבים שיקבלו רכב בכלום כסף והכל תקין.
 12. בעלות היום אפשר להעביר באינטרנט באתר הממשלתי. צריך רק שהמוכר והקונה יהיו רשומים בו (לוקח 4 דקות להירשם) וההעברה מתבצעת דרכו תוך 10 שניות. בלי דואר ובלי נעלים 24 שעות כול השבוע. בהצלחה.
 13. קודם כל אתה קונה רכב מליסינג שתדע שכניראה מבחינת רמת הגימור הוא הרמה הכי נמוכה. דבר שני הדף שהדפיסו לך יפה מאוד אבל לא רואים מטעם מי ההדפסה... מוסך מורשה, מוסך כללי או סתם פקידה נחמדה שרשמה מיכתב יפה ב word והדפיסה לך... הדבר הכי חשוב לדעתי ברכבים מתוצרת vag ובניהם סקודה זה מה המצב של הקלאצ'ים והאם יש תקלות במכטרוניק. בכל מקרה הדעה שלי היא לא לקנות רכב מליסינג או ממגרש ובמידה ואתה באמת מחליט לרכוש אותו קח הרכב לבדיקה שלך או במכון שאתה בוחר כמובן או אפילו במוסך מורשה למרות שהם לא כל כך בעניין בדיקות אבל ישמחו "לעשות בדיקת קיץ" לקראת הקיץ ולמצוא את כל הליקויים. בהצלחה.
 14. שלום לכולם יש לנו פיז'ו 3008 דגם פרימיום ובזמן הרכישה לא הוספנו את הוויז המקורי במערכת. ביקשו 3500 אלף שח שהיה ניראה לנו מחיר מופרז ולכן לא הוספנו. כיום משתמשים באנדרואיד אוטו חיבור בעזרת כבל, עובד בסדר אבל רצינו לבדוק אופציה לסדר את הוויז כבר בתוך המערכת... מי יודע איך אני עושה את זה? או איפה עושים את זה?
 15. נוחות בעיקר, לגבי בטיחות אז המקום האמצאי בשורה השניה הוא הבטוח ביותר ולאחריו אחרי הנהג. אבל אחרי הנהג זה הכי לא נוח, תעשה את השיקול שלך.
×
×
 • תוכן חדש...