Jump to content

Itsik

אחראי ראשי
 • פרסום הודעות

  1,166
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

12 נייטרלי

אודות Itsik

 • דירוג
  מנהל פורום אודיו

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. יד ראשונה(00 ברישיון), נהגת יחידה. הוחלפו עכשיו 4 צמיגי מישלין חדשים. עלייה לכביש 8/17, טסט עד אוגוסט. מטופלת במוסכי היבואן כל 15K. עשתה 68,000ק"מ. דיזל פרימיום 1600, חסכונית ומאובזרת מאוד. 112,000ש"ח(גמיש מעט) איציק 054 ארבע שתיים אחת שש שש שבע שבע
 2. עד להקפצה הבאה המחיר יורד ל700, זה גם הזמן שהמערכת תהיה מותקנת ברכב וניתן יהיה לראות אותה עובדת. לאחר מכן תוסר מהרכב והמחיר יחזור למקור. איציק
 3. אקטואלי, גמיש מעט.
 4. עדיין אקטואלי
 5. מולטימדיה מסך מגע 10.1 אינץ' לרכבי סקודה אוקטביה משנים 2013-2017(הוא מתיישב בול במקום המערכת המקורית, יכול להיות שמתאים לעוד רכבים ואולי גם לאחרי 2017 לאחר מתיחת הפנים). רץ על אנדרואיד, מעבד מרובע ליבות. יש מצלמת רברס מחוברת, אבל אני לא מספק את הכבל שלה בעיקר בגלל עצלנות לפרק אותו. זה כבל גנרי שאפשר לרכוש בשקלים בודדים. ניתן לחבר אינטרנט ע"י דונגל 3G/4G או כמו שאני עבדתי ונתתי אינטרנט מהסלולרי. הוויז עובד מעולה וכמו כן כל שאר האפליקציות מהחנות. מתחבר לCAN Bus ונותן חיווי מלא על מערכות הרכב כמו גם שינוי פרמטרים ממש כמו במערכת המקורית. מבקש 1000ש"ח.
 6. אני קניתי את ה3008 פרימיום דיזל וביטחתי בלוביט(של לובינסקי). אפשר לבטח ללא פוינטר/איתוראן אבל הפרמייה עולה בכאלף ש"ח. עכשיו לגבי השניים האלו קיימת אפשרות של מערכת חצי-פעילה(ללא קודן) למערכת פעילה עם קודן(ההבדל אגב זה בין אם אתה מתעורר בבוקר ורואה שאין רכב ואז מתקשר לפוינטר והם מנסים לאתר את הרכב לבין האופציה השניה שבה הם מזהים שלא הוקלד קוד והרכב נוסע ואז מיד מתקשרים אלייך לבירור), גם כאן יש הבדל כלשהו בפרמיות בין שתי המערכות. אני בחרתי במערכת הפעילה בשביל השקט הנפשי שלי, גם אני לא הבנתי מה הכיף בקי-לס עם קודן בהתחלה אבל אח"כ הגעתי לתובנה שללא קודן מישהו יכול פשוט לקחת לי או לאשתי את המפתחות(לאו דווקא לפרוץ אליי הביתה) ופשוט להניע ולנסוע. ומצד שני, זה לא כזה נורא להקליד קוד לפני לחיצה על כפתור ההנעה, עדיין אתה נכנס לרכב ומניע כאשר צרור המפתחות נשאר בתיק. לגבי לוביט, יש להם הסדר עם הראל לגבי ה3008 ולאחר בירור אצל כמה סוכנים וגם בביטוחים הישירים - הם היו האופציה הכי זולה בצורה משמעותית.
 7. משער שאתה מתכוון אליי. אוסיף ואומר שמעבר לבד היחסית צפוף בוילון הגג(יחסית לרכבים אחרים שזה יותר רשת מאשר בד) החלון עצמו גם מושחר מה שמפחית עוד יותר את חדירת השמש. בסופ"ש האחרון ירדתי לאילת עם הרכב, גם ההלוך וגם החזור נעשו בשעות הכי חמות(בחזור יצאתי כשמד הטמפ' הציג 44 מעלות) ואני אומר שוב, אין שום בעיה של חום מהגג והמזגן עושה את עבודתו נאמנה, היה נעים ולעתים הייתי צריך להעלות את הטמפ' כי היה קר מדיי(ואני אחד שסובל מחום).
 8. ומה עם רכבים חדשים שיוצאים מהחברה? יקבלו זיכוי אוטומטי של 500ש"ח עם רישום הרכב?
 9. גם אני מסכים שאפשר לנעול, חלק מההודעות פה כבר מתדרדרות ופונות באופן אישי במקום להתייחס לנושא עצמו. השרשור מיצה את עצמו והשיג את המטרה שלשמה נוצר, כן ירבו.
 10. גם אני הצטרפתי ונהניתי מעסקת החבילה הזו ורוצה להודות לכל הפועלים בעניין ל-green שהרים את הכפפה וארגן את הקבוצה, ל-billyboy שהיה הפה שלנו מול לובינסקי וניהל את המו"מ בצורה מכובדת ביותר וכמובן לנציגי לובינסקי - הראשון הוא היוזר הפעיל שלהם בפורום והשני הוא המנהל הארצי שמולו נרקמה העסקה(ואם הוא ירצה להזדהות הוא מוזמן להגיב ולהצטרף לברכות). אני בטוח שהרכב הזה יוכיח את עצמו וכנראה שנפגש שוב בעוד 3,4,5 שנים לעסקת הטרייד-אין
 11. לי יש MOBIUS שבה אם אתה נמצא בתוך הדקה הראשונה של סרטון חדש ולוחץ על כפתור השמירה אז היא אוטומטית תשמור גם את הסרטון הקודם. ואותו הדבר אם אתה נמצא בדקה האחרונה של סרטון אז היא תשמור גם את הסרטון הבא במלואו.
 12. עדכון: אנחנו חודש וקצת לאחר ההחלפה ובינתיים התקלה לא חזרה.
 13. כשהייתי שם לפני נסיעת המבחן, הם שלחו איזה זוג להתקנה ברדיו מילאנו. לא בטוח שזה מעיד על הכלל.
×
×
 • Create New...