Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

ספייסר מפגין שיאים חדשים של בורות:

http://www.nydailynews.com/news/politics/sean-spicer-hitler-didn-chemical-weapons-article-1.3043835

לא ברור של מי הבורות כאן.

Did Hitler Really Use Chemical Weapons?

This Stanford professor (a computer scientist and technology historian) says the Nazis never used poison gas on the battlefield. The infallible Wikipedia says they may have done so once, to end a three-month siege of Soviet troops. This article says Hitler wanted to use them, but a Nazi scientist persuaded them not to, by exaggerating the threat of Allied retaliation. And here’s a book that says neither side used chemical weapons in WWII because both feared a massive retaliation, possibly against civilians.

Again, this does not affect Kerry’s and Obama’s case for bombing, but in the future it might work better to say “Not even Hitler . . .”

Read more at: http://www.nationalreview.com/corner/357359/did-hitler-really-use-chemical-weapons-fred-schwarz

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרטינס, מה שכתבת, זה הדבר הכי מתאמץ שקראתי אי פעם.

אתה מבין שהעיקר כאן, זה שהיטלר השתמש בגז כדי להשמיד אנשים, נכון?

אתה מבין ששון ספייסר לא יודע מה זה מחנה השמדה, ולכן השתמש בביטוי החדש "holocaust center"?

וכן, היטלר אולי לא השתמש בגז "On his own people", ואולי גם לא בשדה הקרב - סתם, רק על יהודים, צוענים ועוד, שישבו במבחנות. רק שהניסיון להראות כאן "הבדל" או רמות חמורה שונות, די גובל באנטישמיות.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור של מי הבורות כאן.

Did Hitler Really Use Chemical Weapons?

This Stanford professor (a computer scientist and technology historian) says the Nazis never used poison gas on the battlefield. The infallible Wikipedia says they may have done so once, to end a three-month siege of Soviet troops. This article says Hitler wanted to use them, but a Nazi scientist persuaded them not to, by exaggerating the threat of Allied retaliation. And here’s a book that says neither side used chemical weapons in WWII because both feared a massive retaliation, possibly against civilians.

Again, this does not affect Kerry’s and Obama’s case for bombing, but in the future it might work better to say “Not even Hitler . . .”

Read more at: http://www.nationalreview.com/corner/357359/did-hitler-really-use-chemical-weapons-fred-schwarz

די מרטינס, באמת?

אתה יכול להרגע, שון ספייסר זה לא טראמפ ואנחנו לא מתבלבלים ביניהם. אתה לא חייב להגן עליו בחירוף נפש. הוא סתם איזה טמבל שטראמפ בכלל לא באמת רצה. האמת הפשוטה היא שספייסר ניסה להדגיש כמה נוראים המעשים של אסד, אז הוא השווה אותו לבנאדם הכי נורא שהוא יכל לחשוב עליו, ואז, בהיותו לא חכם במיוחד, התבלבל ובלבל את עצמו. הוא גם הבין את הטעות קצת מאוחר יותר, אבל במקום להתנצל הוא פשוט אמר "תודה על ההבהרה".

האמירה שלו ש"היטלר לא השתמש בחומרים כימיים בשדה הקרב" היא עלובה כי מה זה מחנה השמדה אם לא שדה קרב שבו צד אחד חזק לאין ערוך מהצד השני? והאמירה ש"היטלר לא השתמש בחומרים כימיים על האנשים שלו" היא אפילו יותר עלובה, כי מה הפאקינג קשר.

ואגב, טראמפ לפני כמה שנים טען שלא צריך להתערב במה שקורה בסוריה. הוא לא פצה את הפה גם כשאסד השתמש בחומרים כימיים בעבר. קראתי (ואני לא יודע אם זה נכון) שהפעם הוא התרצה והחליט להגיב רק כי הבת שלו שכנעה אותו. ואגב, אני מקווה שברור לך עד כמה זה עלוב שהבת שלו והחתן שלו מייעצים לו בעניינים של בטחון לאומי.

אין גבול לטיפשות ולחוסר הידע

אויש גם ראיתי בטמקא כי טראמפ לא הגיע לליל הסדר בבית הלבן

זה היה יכול להפתיע אותי לפני כמה חודשים, כי הרי הוא אוהב יהודים, והבת שלו יהודיה, והחתן שלו יהודי וכולי וכולי - אבל גם הם לא הגיעו לליל הסדר בבית הלבן. נראה שטראמפ עושה רק מה-בראש-שלו. אובמה, אגב, הגיע כל שנה לליל הסדר בבית הלבן (אבל יש יאמרו שזה לא חוכמה - הוא הרי גר שם, בניגוד לטראמפ...)

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אההה

הוא עשה סדר משפחתי מצומצם בחיק משפחתו, אי שם בק.ק ניו יורק

ומה זה סדר בבית הלבן?

כל כך הרבה יהודים משרתים בבית הלבן.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי השימוש בגז כנגד גרמנים

מוזמנים כולם לביקור במחנה הריכוז דכאו, מחנה שטיפל ביהודים הגרמניים בגז.

ביקור חובה למי שמגיע לבקר במינכן

ולא לשכוח גם ביקור חובה בכפר האולימפי

אחרי זה מוזיאון BMW ושאר דברים יפים שיש להציע לעיר הזאת

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין אם האדון התכוון למה שהוא אמר, ובין אם ביטא את עצמו לא נכון, הוא צריך להיות מגורש בבושת פנים עקב בורות נוראית. אדם אשר נמצא בכזה תפקיד, אסור שיהיה עד כדי כך חשוך.

אלפא, מעלה את הדופק

alfa 164 Super V6 96', alfa 33 1.7 I.E

alfasud Sprint QV ,alfa 159 JTDm

'Lincoln Navigator 5.4 V8, Volga GAZ-24 74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני מבין (ולא התעמקתי), זו היתה פשוט פליטת פה לא מחושבת ותו לא.

לפחות הנקודה שהוא מנסה להגיע אליה (לגנות את בשאר ואת רוסיה התומכת בו) ראויה.

אני חושב שמה שהוא ניסה לומר הוא שהנאצים לא השתמשו באמצעי לוחמה כימית בשדה הקרב עצמו. זו כשלעצמה כמובן הערה שאני לפחות צריך לרענן את זכרוני בעניינה כדי לבדוק את נכונותה אבל אם אני לא טועה - הוא צודק.

אההה, הוא ״ניסה לומר״ משהו אחר לגמרי... הבנתי.

כשאתה דובר הבית הלבן, אין שום מקום ל״פליטות פה לא מחושבות״. אלא אם כמובן אתה הדובר של טראמפ. במקרה כזה אתה פשוט מחקה את הבוס שלך.

ד״א, אולי במקרים אחרים אפשר לטעון לכוונה כזו או אחרת, אבל במקרה כזה - שני דברים שכל כך מזוהים אחד עם השני, היטלר והשמדה בעזרת גז - פליטה כזו יכולה להתפרש אך ורק כבורות, ולא שום דבר אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בורות זה בטוח. וזה כמובן חמור מאוד כשמדובר בדובר הבית הלבן.

אבל מהכתבה שקישרו אליה ראיתי כבר האשמות בכוונת זדון להכחשת שואה וכדומה שלדעתי לא מאוד מבוססות.

פשוט שילוב של טיפשות ושל פליטת פה לא במקום. תזכרו שבאמריקה זה לא נושא שאינטגרלי לזהות האומה כמו כאן אז תיתקלו שם בהרבה בורות בנושאי שואה.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא אמריקה מדינה שמבינה טוב מאוד יהודים. הנה, אובמה השתתף בסדר פסח מדי שנה מאז תחילת כהונתו. טראמפ מעסיק הרבה יהודים. הוא ובתו יודעים לכתוב #ChagSameach בטוויטר. אז נכון שהוא שכח להזכיר את היהודים ביום השואה, אבל עדיין - שיעיף כבר לכל הרוחות את הספייסר המפגר הזה, שלא תורם לו במאומה כבר מהרגע הראשון.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אההה, הוא ״ניסה לומר״ משהו אחר לגמרי... הבנתי.

כשאתה דובר הבית הלבן, אין שום מקום ל״פליטות פה לא מחושבות״. אלא אם כמובן אתה הדובר של טראמפ. במקרה כזה אתה פשוט מחקה את הבוס שלך.

ד״א, אולי במקרים אחרים אפשר לטעון לכוונה כזו או אחרת, אבל במקרה כזה - שני דברים שכל כך מזוהים אחד עם השני, היטלר והשמדה בעזרת גז - פליטה כזו יכולה להתפרש אך ורק כבורות, ולא שום דבר אחר.

נו באמת, תפסתם את הגוי הזה בפליטת פה ועכשיו אתם וכל התקשורת מנסים פוצחים בצווחות וחגיגות ומנסים להפוך עכבר להר. מה גם שיש גרעיני אמת בטעות הזו כי כמו שחן כתב, במלחמת העולם השניה (בניגוד לראשונה) לא היה כלל שימוש בנשק כימי בשדה הקרב, למרות שאני די בטוח שגם אתה מלכישוע לא ידעת את זה כי מה שלימדו אותך על מלחמת העולם השניה היה השואה ולא הרבה מעבר לזה. חן היה היחיד שציין את העובדות ההסטוריות .

אז טעה הגוי, ועכשיו מתנפלים עליו כל היהודים חוגגים בזעקות רמות של תתפטר ובושה וכו ... כאילו הוא חייב משהו למישהו כאן וכאילו ישראל היא מרכז העולם ודובר הבית הלבן נמצא שם רק כדי לשרת את ישראל בגאון, כל כך יהודי מצידכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, מרטינס, אני לא נוטה להשתמש בטעון ה״אתה טרול״ בויכוחי סרק שמנהלים לכיף, אבל... אתה טרול?

מה זה משנה אם הוא גוי או לא?

מה זה משנה אם השתמשו בנשק כימי כדי להרוג חפים מפשע, או כדי להרוג חיילים במלחמה?

למה לעזאזל אתה מנסה לזכך את היטלר? עד כדי כך חשוב לך טראמפ? אתה בכלל מבין מה הטענה שלך פה? או שאתה מגיב על אוטומט?

הוא לא חייב שום דבר לאף אחד מאיתנו. הוא חייב קצת יותר מזה ליהודים האמריקאים, שחלקם - כולל הפטרון של ראש הממשלה שלך - התעצבנו עליו גם כן, משום מה. ואם אתה לא מבין (וכנראה שלא - הרי הרגילו בימין לחשוב שביקורת על ישראל ואנטישמיות אחד הם) - טעון שהוא בבסיסו גובל באנטישמיות לא קשור לישראל.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבגניפ, יש גם נטייה יהודית כזו של רגישות ייתר וטפילת האשמות של אנטישמיות על גויים בקלות ייתר ועל כל שטות. ולזה התכוונתי בדברים שלי קודם.

מעבר לזה, ציון עובדות היסטוריות לא מהווה "זיכוך"(לא ברור לי למה הכוונה בזה) או הרשעה או כל דבר אחר, והעובדות הן שבמלחמת העולם השניה (בניגוד לראשונה) לא היה שימוש בנשק כימי בשדה הקרב. היה שימוש נרחב בנשק כימי למטרות השמדת בני אדם אבל בשדה הקרב באופן די מפתיע לא היה שימוש. אתה מנסה להתוכח על זה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרטינס, לתומי חשבתי שהשרשור הזה עוסק בטראמפ. לציון עובדות היסטוריות יש קונטקסט, בדרך כלל. הקונטקסט כאן הוא טראמפ, השינויים שהוא מביא איתו והאנשים שהוא ממנה לתפקידים שונים. אם אתה רוצה לנהל שרשור היסטורי נפרד על סוגי הנשק בהם נעשה שימוש במלחמת העולם השניה - אשמח, רק שלי אין מה לתרום לנושא ואני לא מתלהב מניהול ויכוחים היסטוריים על סמך קריאה בויקיפדיה.

במקרה הזה - אם נשאר עם הקונטקסט המקורי - הדובר הנ״ל אמר שאפילו היטלר לא השתמש בנשק כימי נגד בני עמו. טענה לוגית כזו של השוואה, הדבר היחיד שהיא עושה, זה להצביע על כך שאסד חמור יותר מהיטלר. כמובן, טעון לגיטימי, קשה להשוות בין דיקטטוריים בעלי חיבה לרצח עם. אלא שהטעון הזה הוא גם דבילי להחריד, כי באותה המידה אפשר להגיד ש״אפילו היטלר לא ירה באף בן אדם״ (ולטעון שכל רוצח עם אקדח הוא גרוע מהיטלר), ו״אפילו היטלר לא אנס״ (ולטעון שכל אנס גרוע מהיטלר), ״אפילו היטלר לא ביקשת תספורת״ (ולטעון שטייקונים ישראלים גרועים מהיטלר) ו״אפילו היטלר לא הטריל בקארספורום״ (אתה מבין את הכוונה ואין לזה סוף).

אז עכשיו אתה מגיע ומנסה לזכך את האמירה כי מסתבר שבשדה הקרב היטלר באמת לא השתמש בנשק כימי. רק שזה לא משנה לאותם השישה מיליונים שהוא הרג לא בשדה הקרב, אלא במחנות השמדה. וגם לא לאותם עשרות המיליונים שנפגעו בדרכים אחרות ולא גז כימי. מה שמשנה כאן הוא העיקרון והבורות. בורות כי היטלר בהחלט הרג לא מעט, כמו שאתה בטח יודע, גם בגז. ועקרון כי ההשוואה דבילית להחריד, כמו שכבר כתבתי למעלה. כמובן, אם אתה וספייסר רוצים עדיין לחשוב שאסד גרוע מהיטלר כי אחד פיזר גז בעיר והאחר עשה את זה ב-holocaust centers - שיבושם לכם.

אגב, יש גם נטייה ישראלית יפה להתעלם מאנטישמיות מובהקת, אם חושבים שהאנטישמי שונא ערבים יותר ממה שהוא שונא יהודים, או סתם תומך ישראל, כי הוא מחכה שיבוא המשיח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרטינס,

כיוון שאנחנו בפורום רכב, אני אמליץ לך ללחוץ על הבלם ואפילו להרים ארמברקס לרגע. נניח והוא לא אמר את מה שאמר מתוך רוע/אנטישמיות (בתקווה), אבל אדם הקמתו ותפקידו אמור לדעת דברים בסיסיים מההיסטוריה וגם לשקול מה הוא אומר. אחרי הכל, הוא לא דמות פרטית שמפצחת גרעינים בפארק השכונתי. האמירה שלו התקבלה האמירה אנטישמית, מכיוון שעולה ממנה סילוף עובדות היסטוריות. הפעם אני חייב להסכים עם החברים ממחנה השמאל, כי קודם כל אנחנו יהודים וישראלים, ולכולנו מטרה אחת משותפת, למרות חילוקי הדעות "בקונספט" הכללי לפתרון הבעיה.

אלפא, מעלה את הדופק

alfa 164 Super V6 96', alfa 33 1.7 I.E

alfasud Sprint QV ,alfa 159 JTDm

'Lincoln Navigator 5.4 V8, Volga GAZ-24 74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...