Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

חן, נכון זו המשוואה.

ובתור מנהיג באירופה, כיום יש בעיה רצינית לבחור , למי תינתן העדיפות.

אם הייתי אני בדילמה הנ"ל, אני בעד האזרחים שלי קודם.

(סוגר , ובורר ומכניס קצת זרים, ובודק טוב את אלה אשר כבר הכנסתי)

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן, אתה צודק, אבל נראה שהעולם הולך היום לאט לאט לכיוון של אי-השיוויון ההפוך. אנשים מרגישים שהמדינה צריכה לדאוג להם קודם, ולא משנה מה ההשלכות. הבחירות האחרונות בארה״ב הן רק הסנונית הראשונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טראמפ מחק את כישלון אובאמה

פרופ' איתן גלבוע

קו אדום חדש: נשיא ארה"ב, בניגוד לקודמו, החליט שלא לעבור בשתיקה על התקיפה הכימית של צבא אסד

נשיא ארה"ב דונלד טראמפ מעצב סדר חדש במדיניות החוץ והביטחון של ארה"ב, בעיקר בנושא של נשק להשמדה המונית. הוא החליט שלא לעבור בשתיקה על התקפת אסד בנשק כימי על מחוז אידליב. דיבר - ועשה. זאת, בניגוד לקודמו ברק אובאמה, שדיבר - אבל ברגע המבחן ברח. טראמפ מחק את כישלון אובאמה והציב קו אדום חדש מול שימושים או איומים להשתמש בנשק להשמדה המונית, בכל מקום בעולם.

עריכה אחרונה על ידי martines
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם, אבל אותי קצת משעשע שטראמפ אומר "אמריקה פירסט" אבל איכשהוא מצליח יותר מחוץ לאמריקה מאשר בתוכה...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המתקפה האמריקנית הייתה חכמה, מהירה (כ-72 שעות אחרי ההתקפה הכימית), מדודה, ממוקדת ומדויקת. הענישה שוגרה לכתובת הנכונה, לבסיס שממנו המריאו המטוסים שהטילו את הנשק הכימי. היא הייתה, כנראה, תוצאה של תהליך קבלת החלטות טוב ויעיל, בשיתוף גנרלים עתירי ניסיון צבאי, שר ההגנה ג'ימס מאטיס, היועץ לביטחון לאומי הרברט מקמסטר והשר לביטחון פנים ג'ון קלי. בניגוד לאיומים של מתנגדי טראמפ על כך שהוא פזיז וידו תהיה קלה על ההדק, הוא דווקא הוכיח שיקול דעת וזהירות בבחירת התגובה ההולמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרטינס, זה חמוד שאתה חושב שטראמפ באמת השפיע על המתקפה האמריקנית מעבר ללאשר את מה שהגנרלים שלו הציעו.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[h=2]סדר בכאוס הבינלאומי[/h] טראמפ שיגר מסר ברור ומהדהד לזירה הבינלאומית כולה וכן למדינות במזרח התיכון. בניגוד לאובאמה, שהשיג לאחור את מעמדה של ארה"ב בעולם כמנהיגת העולם החופשי, טראמפ מחזיר אותה לעמדות השפעה ולעשיית סדר בכאוס הבינלאומי. אובאמה הפקיר את סוריה והמזרח התיכון לרוסיה ולאיראן. טראמפ מאותת שמדיניותו שונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בהחלט שמח על מדיניות טראפ בנוגע לסוריה (לאחר שאובמה בחר להסתכל מהצד כש500 אלף איש נרצחים)

וכנראה שתיהיה התפתחות לגבי צפון קוריאה, הגיע הזמן לטפל בציר הרשע בעולם הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרטינס, זה חמוד שאתה חושב שטראמפ באמת השפיע על המתקפה האמריקנית מעבר ללאשר את מה שהגנרלים שלו הציעו.

אישר= השפיע באופן מלא וישיר על התקיפה האמריקאית.

משהו שאובמה לפניו לא אישר , לא השפיע ואפשר לכאוס בסוריה לתפוח.

אגב, מאיפה לך שלא טראמפ הוא שביקש מבעלי התפקידים והגנרלים שלו להציע לו מספר תוכניות לתקיפה אמריקאית בסוריה לאחר השימוש בנשק כימי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשעשע הוא שלא הפסיקו בשמאל האמריקאי להאשים את טראמפ שהוא שתול רוסי/סוכן של פוטין/בובה וכו', ועכשיו מאשימים אותו שהוא מסכן את היחסים עם רוסיה (טיימס, cnn).

אגב האזנות, לא ראיתי לזה התייחסות כאן, אבל פורסם לפני כמה ימים (ועבר מתחת לרדאר בארץ) שבמסגרת מעקב של הnsa אחרי אישים מסויימים (חלקם רוסים) הם נפגשו עם אנשים בסביבתו של טראמפ (לפני שנה בערך).

הקטע שבמצב כזה (של אזרח אמריקאי שנקלע להאזנה לצד השני של השיחה) החוק האמריקאי מחייב הסתרה של שמו של אותו אזרח מכל הרשומות כך שלא ניתן יהיה לזהות אותו.

מי שפעלה לחשוף את השמות של כל אותם מקורבים לטראמפ, הייתה לא פחות ולא יותר סוזן רייס.

מיותר לציין שדה פקטו זה אומר שהאזינו לאנשים בסביבתו של טראמפ.

נכון זה לא תומך לחלוטין בטענה של טראמפ, אבל זה קצת מקעקע את האמינות של אנשי אובמה שהכחישו מההתחלה שהיו דברים בכיוון בכלל.

Sent from my FL02 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין כמה זמן הוא עוד יישאר בתפקיד. אני לא נותן לו אפילו שנה (ויהיה עצוב מאוד אם הוא ישרוד את כולה).

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספייסר מפגין שיאים חדשים של בורות:

http://www.nydailynews.com/news/politics/sean-spicer-hitler-didn-chemical-weapons-article-1.3043835

ממה שאני מבין (ולא התעמקתי), זו היתה פשוט פליטת פה לא מחושבת ותו לא.

לפחות הנקודה שהוא מנסה להגיע אליה (לגנות את בשאר ואת רוסיה התומכת בו) ראויה.

אני חושב שמה שהוא ניסה לומר הוא שהנאצים לא השתמשו באמצעי לוחמה כימית בשדה הקרב עצמו. זו כשלעצמה כמובן הערה שאני לפחות צריך לרענן את זכרוני בעניינה כדי לבדוק את נכונותה אבל אם אני לא טועה - הוא צודק.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין גבול לטיפשות ולחוסר הידע

אויש גם ראיתי בטמקא כי טראמפ לא הגיע לליל הסדר בבית הלבן

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...