Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

בניגוד לנושאי תפקידים שנבחרים ע״י העם, הדובר הרשמי של הבית הלבן ממונה (או אמור להיות ממונה) ע״פ כישוריו ולכן הוא ודאי לא אמור להיות ״האמריקאי הממוצע״. וגם אם הוא לא בקיא בכל הפרטים הקטנים בנושא מסוים - מצופה ממנו לבדוק טוב טוב כל עובדה לפני שהוא פולט אותה מול התקשורת, או פשוט לא לפלוט אותה.

במיוחד בנושא שנוגע לליבם של כ״כ הרבה אזרחים אמריקאים - יהודים בעיקר, אבל לא רק - שלא לומר, מצביעים פוטנציאליים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניחא שמי שנבחר על ידי טראמפ לייצג את הבית לבן טיפש...

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שידוע לי הדובר לא נבחר על ידי הנשיא אלא על ידי בית הנבחרים.

דובר הבית הלבן ממונה על ידי הנשיא.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובינתיים אצל הדמוקרטים דברים זזים לכיוונים לא רצויים ?

קית' אליסון אנטישמי גלוי שונא ישראל מונה לסגן יו"ר המפלגה הדמוקרטית

ראיתי את הסרטון, חיפשתי וקראתי עליו לא מעט בגוגל, ולא מצאתי אזכור או הוכחה לכך שהוא ״אנטישמי גלוי״.

לגבי ״שונא ישראל״ - אין ספק שהוא די שמאלני (תומך בפתרון שתי המדינות וכו׳) ולכן בעיני כל מי שתומך בשלטון הנוכחי בישראל הוא נתפש כגורם מקשה. אבל ״שונא״ ישראל? זה קצת מוגזם. בביקוריו באיזורנו הוא נפגש עם שני הצדדים באופן שווה, ואפילו כשהגיע לביקור בעזה ערך באותה הזדמנות ביקור גם בשדרות ואשקלון כדי לראות את ההרס שנגרם בשני הצדדים.

״שונא״ מרמז על כוונות רעות. האם באמת לנ״ל יש כוונות רעות כלפי ישראל? סה״כ מדובר בפוליטיקאי אמריקאי שנמצא על הצד השאלני של הספקטרום (נניח אפילו שמאלני מאוד), אבל רוצה מאוד (לפי הצהרותיו) בפתרון של שלום בינינו לבין הפלשתינים. רק בעיניים פנאטיות, שקשה להן לקבל דעות שונות משלהן, המשמעות היא ״שונא ישראל״.

עריכה אחרונה על ידי malcishua
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל מה ? לקלקל להם את ההתעסקות בקטנות ? הם נהנים מזה נורא.

רק בשבילך - הנה קטע שמתאר יפה את מה שאני מדבר עליו. לקראת הסוף הוא מדבר על הכיוון החדש של הממשל כלפי סוריה.

הנה, בדיוק בגלל קטעים כאלה אני אומר שאתה טרול. פשוט קשה לי להאמין שאתה א. באמת תראה את כל הסרטון הזה עד הסוף, ב. שאתה תבין מה לעזאזל הוא רוצה, ג. שאתה באמת חושב שיש שם משהו חיובי כלפי ספייסר, וד. שאתה לא תראה שהבנאדם קוקו לגמרי - הוא מסיים את הסרטון עם (סלח לי על הפראפרזה): "אז הנה מה שהבטחתי לכם בהתחלה, שלוש סיבות למה ספייסר הוא בעצם בסדר" - ואז הוא עוצר ועושה כאילו הוא חושב על משהו, צועק משהו על משטר חדש בסוריה ומסיים ביציאה מהפריים תוך כדי שהוא מקפיץ כדור פינגפונג באוויר. ואם האנשים הנורמליים שקוראים כאן חושבים שאני מקצין - אתם מוזמנים לצפות בדקה האחרונה של הסרטון המטופש הזה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^ תגובה נהדרת.

זה לא היה מיועד אלי, כי כמו ילד קטן אתה לא מתייחס יותר למה שאני כותב, גם אם אני מעלה טענות הגיוניות ומשמעותיות אל מול הדברים שאתה אומר.

לא "מתחשק לי" להטריל את השרשור. מתחשק לי לכתוב דברים על טראמפ והממשל שלו. ספציפית כאן הגבתי לטענה שאתה העלית, ובצורה לגיטימית לחלוטין - בניגוד למה שטרול היה עושה. אתה יודע מי העלה טענה לא לגיטימית? מי ששם לינק לסרטון מטופש וחסר הקשר לנושא השרשור.

אה, וחברש'ך טראמפ בינתיים מצליח נהדר לקיים את ההבטחות שלו ב-100 הימים הראשונים לכהונה. דוגמאות נבחרות:

* לא הצליח להחליף את אובמהקר, והתוכנית שהציע כללה ביטול ביטוח בריאות למיליוני אנשים וקיצוץ בביטוח הבריאות לעניים - בניגוד להבטחות שלו של "ביטוח לכולם"

* ה"מלחמה" במהגרים הוחלשה משמעותית ע"י מערכת המשפט

* הצעות לרפורמת המס שלו נתקלות בהתנגדות גם בצד הרפובליקני

* הבטחות ההוצאה על תשתיות מתבררות כחסרות סיכוי - בין השאר, פשוט אין מספיק עובדים

* השרירים נגד סין או נאטו מתגלים כסתם מסך עשן - במציאות אי אפשר לעשות מלחמת סחר

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחייאת רוני

פתח שרשור חדש מעללי / מחדלי טראמפ וצוותו.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל מה? יש לנו שרשור נהדר כאן. ממש לא צריך כמה שרשורים על טראמפ. שלא יעלה לו לראש ויחשוב שהוא יותר חשוב ממה שהוא :wink:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אנשים נחמדים שם בשמאל הנגד פאשיזם באמריקה..

ארה''ב: העיר פורטלנד ביטלה את 'מצעד השושנים' המסורתי, בעקבות איומי אלימות מצד Antifa

https://www.google.co.il/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=5&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiS0c6pu8fTAhVSsBQKHaucCKsQFgg7MAQ&url=http%3A%2F%2Fnews.xoox.co.il%2Fitem_2551984.htm&usg=AFQjCNH1fHBqQg9S3pHzeOcCJJ1aJgp7Bw

העיר פורטלנד ביטלה את 'מצעד השושנים' המסורתי, בעקבות איומי אלימות מצד ארגון השמאל Antifa.

במצעד, שמתקיים כבר 11 שנים, נהוג לחלק פרחים לעוברים ושבים וכן לחגוג את הקיום של תרבויות שונות

בעיר.

Antifa איימו לפוצץ את האירוע באלימות במידה ויופיעו רפובליקנים. בעקבות זאת,

החליטו בעיר פורטלנד לבטל את המצעד כליל.

הביטול של המצעד בא כמה ימים לאחר שהרצאתה של ההוגה השמרנית אן קולטר (ANN CULTER)

באוניברסיטת ברקלי בקליפורניה, בוטלה עקב איומים מצד ארגון Antifa.

מקור: https://goo.gl/nUvzIz

נחמדים החברה שם, ורק לחשוב אם הימין היה מבצע זאת.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים נחמדים שם בשמאל הנגד פאשיזם באמריקה..

ארה''ב: העיר פורטלנד ביטלה את 'מצעד השושנים' המסורתי, בעקבות איומי אלימות מצד Antifa

...

אייל.

אכן מעניין, אבל מה הקשר לשרשור הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...