Jump to content

youval11

 • הודעות

  538
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

2,790 צפו בפרופיל

הנקודות של youval11

נהג נמרץ

נהג נמרץ (4/14)

7

מוניטין

 1. אוטו מאוד מהנה לנהיגה - אומנם לא השילדה המושלמת {כבעלים אחרי הבמוו של אלפא GT 3.2 שנמכרה לטובת הקופה - יכול להעיד שהשילדה של האלפא איכותית יותר } לטעמי האוטו הזה מענג יותר בנהיגה למרות השילדה - תנוחת נהיגה מושלמת - מהירה יפה והגה מדוייק . טל. מדובר ב " קופה" 5 צילינדר שנדירה עוד יותר בארץ באופן כללי גם ביחס ל"קופה" שנדירות בכללי - לדעתי יש עוד 4 שנוסעות עם חמש צילינדר ,שלי ספציפית היחידה מודל 99 שנכנסה ביבוא אישי ולא דרך הסוכנות -ולכן הדגם של סוף המודל והיחיד עם גיר 6 הילוכים כיסאות ריקרו וכפתור התנעה מקוריים - האוטו עם 85000 ק"מ - שמורה מתוחזקת ומטופלת כל השנים . מהתחלה שהתחלתי לחפש " קופה" כיוונתי רק ל"קופה" הזו - נמכרה לבחור שלטעמי ניסה למכור אותה מאז - לא יודע האם מכר אותה או לא - אוטו מיוחד מאוד מסכים איתך . מושלמת לא - אבל בהחלט קרוב - הכי קרוב שאפשר להגיע ל M5 E39 האוטו הזה
 2. איזה כיף לחפש משהו בפורום - ומשום מקום לראות הודעה של עצמך שבכלל שכחת שכתבת ,ולדעת שהגשמתי את החלום לפני שנתיים וקניתי את הקופה שחלמתי עליה כל השנים,ולהתחיל לפנטז על החלום הבא .
 3. משיב כחובב רכב - וגם כאופטומטריסט מוסמך . אז הבדיקה לוקחת 2 דקות,ואתה חייב לעשות אותה היות שמבחינה חוקית במידה ואתה עושה תאונה ואתה בלי משקפייים אתה בעצם לא ממלא את תנאי הרישיון שלך וחברת הביטוח יכולה לעשות בעיות - ועכשיו לך תוכיח שאתה רואה טוב . היום כבר אין טופס ירוק כמו פעם - וכדי להוציא רישיון אתה נרשם באתר משרד התחבורה והכל נעשה אונליין ,וגם אני מעדכן אונליין אתהתוצאות - אני לא סגור איך מורידים היום הגבלה של משקפיים והאם גם זה השתנה . בגדול יש טופס שאתה נבדק ואופטומטריסט חותם עליו ואז צריך להגיש אותו ,לא סגור שניתן לעשות את זה גם אונליין ,תברר איתם . אבל תשנה ברישיון ,חשוב גם שוטר יכול לתת לך דו"ח על זה ,לא נתקלתי עוד שמישהו שקיבל אבל מציין את העובדה הזו גם .
 4. במידה ואתה רוצה את ה MK1 של הדגם - שנת 81 במצב מדהים,יש לי כיוון בשבילך - אני בטוח שאתה מחפש בגלל איזה רגש אישי את המודל הספציפי - אבל במידה ומעניין אותך אשמח לעזור - אוטו באמת במצב חדש והמחיר בהתאם - לא זול כלל ובטח לא למחפשי מציאות ,מבין מה יש לו ומבקש מחיר גבוה הבחור
 5. בעשר שנים האחרונות אני חיי עם מכוניות מעל גיל 20 כדיילי לכל דבר - אוהב את האופי של המכוניות הישנות יותר . לאישה יש אוטו חדש ואמין שמשרת אותנו כמשפחה לטיולים ויציאות - אבל כדיילי אני לא מתחבר ומקפיד להחליף מדי פעם את שלי ,וזה טוב גם לנפש. עד לפני 6 שנים הייתי עם גולף GTI מודל 1987, ואז עברתי ל E39 ידנית מקורית - והיום אני עם פיאט קופה ליום יום . E39 זה אוטו נהדר מכל הבחינות - לגבי הגיר האוטומטי אני לא יודע להגיד - במידה ותמצא אחת ראויה לא שבורה ולא מגורזנת שווה לשלם עוד כמה לירות שתחסוך בהמשך ובטח תקבל במכירה ,המחירים שלהם למטה וזה הזמן לאסוף כמו שאומרים. הטיפולים גם במידה ולא תעשה לבד לא בשמים רק תקפיד להביא חלקים מראש בעצמך. יש לאוטו תחושה מודרנית לחלוטין בכל פרמטר כמעט ,זה לא E30 אבל לא רחוק בעיני . E36 עם מנוע 6 צילינדר גם נחמד ליום יום אבל קשה למצוא שמורות ,במידה ותצליח המחיר יהיה בהתאם . אני פחות מתחבר ל אחרות שציינת למרות שהחבר עם ה E34 מחזיק לפי התמונות מכונית במצב תצוגה שלא ראיתי שנשמרו בארצנו במצב כזה. תהנה גם מהחיפוש לא פחות חשוב תזכור
 6. הלקוח לא תמיד צודק - למרות הפתגם השטותי והמפורסם שעשה פה נזק לכמה דורות קדימה - הלקוח לא תמיד צודק - אבל הלקוח תמיד לקוח ולפעמים נותני שרות שוכחים את זה - יכול להבין את התסכול שלו שמוציא 200.000 פאקניג אלף שקלים - ומקבל אוטו תקול שמפרקים לך מול העיניים . לא מבין את התרעומת על זה שהגיעו לפשרה והוריד את הפוסט מהרשת - מה ציפתם עבור מה עשה את כל הבלגן הזה - הצליח לו - ואז הוריד .
 7. הכל אפשר - רק שיש מחיר עלות תועלת - זה לא אוטו שאני חושב שעלות הסבה הגיונית בו מכל בחינה
 8. פשוט וקל צאו מהמספרים והמודלים של פעם - כל הרכבים היום גדולים ומגושמים יותר - ולכן מוסיפים דגמים חדשים ומספרים נוספים סדרה 2 החדשה - זהה בגודל ל 3 קופה הישנה והטובה שכולנו זוכרים - E30 E36 סדרה 2 גראן קופה - זהה בגודל כמעט ל 3 ארבע דלתות הישנות יותר סדרה 3 החדשה - זהה ל 5 הישנות בגודל - ואפילו גדולה ורחבה מהן סדרה 5 החדשות - זהות ל 7 הישנות בגודל עיצוב ופאר. סדרה 7 - כבר כמעט לא רואים על הכביש חדשות וזה מסביר הכל . לי בעיקר יש בעיה עם המנועים שנשמעים כמו מכונת תפירה . זה שעברו להנעה קדמית בגדול לצרכן הבסיסי לא אומר כלום- רק נקווה שלא יהרגו לגמרי את רוח המותג ויהפכו ל VW משודרגת - כי AUDI כבר יש
 9. אתמול ב חצות טלפון מהילד שאומר שבאמצע נסיע הגיר נכנס למצב N - נדלקת מנורת אזהרה והאוטו לא נוסע . נסעתי לבדוק ובאמת אין תגובה בגיר והאוטו על זז - מה זה אומר בגיר רובוטי ? למי מומלץ לפנות ? עלות משוערת ? האוטו עם 107000ק"מ מטופל בחברה
 10. היבואן בארץ חזק מאוד במזדה העולמית אני בטוח- ישראל שוק קטן אבל לא בשביל מזדה בכמות המכוניות שמוכרים ומכרו פה - לא שמזדה זה יונדאי או טיוטה בעולם מסביב ולא עומדים בביקושים - היה מבקש עוד 30 מכוניות בשנה - שזה סדר גודל של סוכנות משנה בעיר בינונית אני בטוח שהיה מקבל בקלות ובהנחות שלא חורגות מהנחות שמקבל על כל האחרות שקונה מהם -זה כסף קטן להתווכח עליו שקונה אלפי מכוניות בשנה לריב על הנחה ל30 מיאטות - ביחס לכל ה 3 ו 6 שמכרו פה לאורך השנים ,וביחס לאוכלוסיה אין עוד הצלחה כזו למזדה בעולם . קשור רק ביבואן שבע שלא צריך להתאמץ היות והחוסר תחרות בארץ עושה אותם עצלנים ואת הלקוחות לטרדנים, אז עכשיו תפתח עוד דגם ,ועוד מלאי של חלפים,ועוד סטוק בנמל למה זה טוב - מתחרים בינם ובין עצמם 4 יבואנים גדולים ששולטים על 80% מהשוק ,אין פה תחרות אמיתית - חברות הליסניג מכתיבות את הטון זה הכול .
 11. youval11

  מזל טוב יד2 - אתר חדש

  חוץ מהתמונות הכל פחות מהיר נוח וידידותי למשתמש - דורש לעבוד עם העכבר כל הזמן - לדעתי ברגע שיבחנו את זמן השהייה הממוצע באתר של מבקר - וזה הדבר השני שבודקים אחרי כמות כניסות , יבינו את גודל הטעות בשינוי - היה מעולה קודם - פשטות זו לא מילה גסה באתרים מהסוג הזה בטח שעובדים - לפעמים זה הגאונות שלהם - מתוחכמים לא חסר - תסתכלו על " קרייגלייסט " - הכי פשוט ולא יומרני בעולם - ועובד הכי טוב שיש - לדעתי ממש פגעו בחווית השימוש באתר - לי לפחות .
 12. יבואן שהרס את המותג - במידה וזה היה המותג/המוצר הסוכנות היחידה שלו בטוח שלא היה מתנהג ככה ,גם ברמת המחיר וגם ברמת השרות אח"כ. מדיניות ממשלתית שיוצרת חוסר תחרות בשוק -לאסור יותר מחברה אחת ליבואן , רוצים תחרות אמיתית זו הדרך - ותפסיקו להגיד שמגלגלים אלינו את ההוצאות הנמוכות בגלל שמיצגים יותר ממותג אחד - יצרן שכנראה לא מעניין אותו ממש השוק המקומי ולכן לא מחליף יבואן לארץ - מותג כזה חזק בעולם ,לא עושה כלום ולא ממש מזיז לו השוק הישראלי .
 13. יש לי יונדאי I30 של אשתי מודל 2014 עם גג זכוכית - ברכב שלי אני קושר מעל הגג את הסאפ עם רצט ומותח חזק - במידה ועושה את זה חזק עם מזרון ספוג למטה ישר על הזכוכית - מה הסיכוי שהגג מתופצץ - או חייב גגון?
 14. איזה כיף של טיול רז - כמו תמיד כותב יפה ברור ונותן תחושה כאילו אנחנו חלק מהטיול. פורשה - כבישי נהיגה בגרמניה - מי צריך יותר .
×
×
 • תוכן חדש...