Jump to content

nathun

 • פרסום הודעות

  288
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

103 טוב

אודות nathun

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

1,762 צפו בפרופיל
 1. מתוך ויקיפדיה: "ישראל היא בין המדינות הצפופות בעולם, עם צפיפות אוכלוסייה של 410 נפשות לקמ"ר, נכון לשנת 2018. צפיפות האוכלוסייה בישראל צפויה לעלות בחדות בעשורים הקרובים עקב קצב גידול האוכלוסייה בישראל, שהוא מן הגבוהים בעולם, והגבוה ביותר מבין מדינות ה-OECD." וזה כאשר שני שליש מהשטח הוא מדברי וקשה למחייה.... מעניין איפה אנחנו מדורגים בצפיפות אוכלוסין אם מחשבים מקו באר שבע וצפונה....
 2. לא הבנתי מה לא הבנת אם אותם 6 המטרים של התמרור הם אכן אפורים - אז מחוץ לשעות של התמרור החניה מותרת ובחינם.... אגב זה שילוב תמרורים מאד נפוץ בת"א - איסור עצירה (מלבד פריקה וטעינה) עם אבני שפה אפורות.
 3. תגיד לי אתה השתגעת?! שכחת שאתה חי במדינה שבה 90% מהאנשים בטוחים שיום אחד יבוא המשיח ואז המתים יקומו מהקברים ויחזרו לשוק העבודה? אם כבר יותר הגיוני במדינתנו הקטנה להקים מחסנים עם סל-חזרה-לחיים שיקבל כל חוזר וברצינות - חללי מלחמה ומערכות הביטחון בוודאי שיש לדאוג לקבורה ארוכת טווח. כל השאר - כמו במדינות מסויימות באירופה - יש לשלם עבור מקום או זמן.
 4. הבנתי תודה רבה! בעזרתו של @מלטבשי אני יודע איזה מזרק בדיוק אני צריך, כמראה אזמין באינטרנט ואלך למוסך לביצוע העבודה. יש המלצות למוסך שיודע להחליף מזרקים בת"א?
 5. אכן יש ארבעה אנג'קטורים אך אחד הוחלף לחדש לפני שנה כך שנשארו שלושה בעייתים... ההחלפה אכן נעשה בדיזל השרון - במזרק מקורי . בזמנו ביררתי על שיפוץ הקיים / החלפה במשומש - זה לא היה הרבה יותר זול וגם האחריות מוגבלת, אז העדפתי לשלם יותר ושים אנג'קטור חדש. אז מה בעצם ההשלכות של מזרקים דולפים?
 6. שלום לכולם, מבקש קצת עצות מחברי הפורום... הסיטרואן המדוברת בת 10 בדיוק ולאחר 170K ק"מ. לפני שנה הוחלף מזרק תקול. בחודשים האחרונים נדלקה מדי פעם נורת מסנן חלקיקים, בעיקר במהירויות גבוהות בכבישים בין עירוניים. למרות נסיעיות בין עירוניות יחסית מרובות ולמרות ניסיון לשים תוסף - הבעיה לא נפתרה ומוסך גבע גם ראו שכל 3 האינג'קטורים (כנראה הישנים) דולפים - מה שכנראה גורם לסתימה של המסנן חלקיקים. אז צעד ראשון היה לנקות את המסנן - זה נעשה לפני מספר ימים אצל גבע (האלופים יש לציין). ועכשיו מגיעה הדילמה לגבי הצעד הבא - טיפול באינג'קטורים - וכנראה שכל השלושה מזרקים הישנים דולפ
 7. מסכים עם כל מי שאומר שצריך להיכנס לצומת לאט ובזהירות ובטח שלא לתת קיק כמו שעשתה הפיקנטו האדומה. אבל יכול להיות שבמקרה הזה גם נהיגה "רגילה" לא הייתה עוזרת. שימו לב שהתאונה קרתה כ-3 שניות לאחר שהרמזור התחלף לירוק!! גם הקיה עמדה רחוק מקו העצירה כך שלקח לה כשניה להגיע רק לקו העצירה, וגם התאונה קרתה בנתיב המרוחק מהצומת. זאת אומרת גם נהג רגוע שהיה עומד על קו העצירה ויוצא בזהירות אל הצומת יכול להיות שלא היה נמנע מהתאונה הזו.
 8. 8:00 בבוקר ביום גשום - לא היו הרבה רכבים במוסך....
 9. סיטרואן C4 2011 מעדכן שהיום בבוקר הייתי במוסך ליטל לתור שנקבע מראש לפני כחודשיים. אולי בגלל התזמון שהגעתי - הכל היה נורא מהיר - פחות מ 20 דק והייתי בחוץ.
 10. אם אתה מצליח לקבל הצעות כאלה מהחברות ביטוח - תשתף אותנו, מעניין כמה באמת זה מוזיל את הפוליסה.....
 11. אוקי, ועדיין, מרגיש לי מאד מוזר להחזיק רכב שאסור לנסוע בו במשך 4 ימים בשבוע... לא חסר מצבים בהם הרכב הראשון בשימוש ופתאום צריך את הרכב השני. אבל הי היום יום שלישי אז אסור להשתמש ברכב?
 12. ומה קורה אם בדיוק ביום שאין ביטוח אתה צריך לנסוע בדחיפות לבי"ח לעזור לסבתא שלך? או סתם קיבלת הודעה מחבר שבדיוק עושה היום על האש לא תלך כי אין ביטוח? ביטוח ליומים בשבוע זה מוצר עם ביקוש כ"כ נמוך (כי זה באמת די מטופש) שהחברות ביטוח אפילו לא נכנסות לזה...
 13. והנה מי שבאמת יכול לענות על השאלה המקורית של פות"ש. עידו12 למה אתה עצבני ואלים על הכביש? נכון הנהג שלפניך זוחל בשמאל, נכון הוא עובר לימין בלי להסתכל במראה. אני מבין גם למה אתה עצבני. אבל למה באלימות? למה לנהוג בפראות? למה "להחזיר לו"? תנסה רגע לשבת להירגע, קח נשימה עמוקה ותענה בכנות למה אתה מתעצבן? ולמה אתה בוחר לפתור את הבעיות הללו בכביש בצורה אלימה? אגלה לך סוד, גם אני מתעצבן בכביש ממה שכתבת, ואני לא אוהב להתעצבן, אבל בשום פנים ואופן לא אבחר לפתור את זה באלימות. אני לוקח נשימה עמוקה, מחכה בסבלנות, אולי אעקוף מימין באופן זהיר - אבל לא אצפור, לא אחתוך, לא אצמד ובטח לא
 14. אז נראה שבאמת צריך לתת להולך הרגל להשלים בבטחה את החצייה, ואין צורך הכרחי שיעלה על המדרכה. טוב לדעת אני רק מבין כמה חשוב מצלמת רכב כי זה יכול להיות לפעמים גבולי 2 מטר לכאן או לכאן או שוטר שבכלל מסתכל מרחוק, כמו אצל פות"ש, כדי לקבל דוח לא מוצדק.
×
×
 • תוכן חדש...