Jump to content

boy23

 • פרסום הודעות

  40
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות boy23

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)
 • תאריך לידה 30/10/1994
 1. boy23

  מתלבט אם לעשות ביטוח לרכב?

  טוב כנראה שאחדש את הביטוח.. תודה
 2. boy23

  מתלבט אם לעשות ביטוח לרכב?

  מה הסיכון בלהשאיר רכב בלי ביטוח חובה?
 3. boy23

  מתלבט אם לעשות ביטוח לרכב?

  אני מבין אבל זה מצב שברור לכל חברות הביטוח אני מאמין שרוב מי שבמצב שלי ונגמר לו הביטוח שוקל אם לחדש.. חברות הביטוח גם מבינות שאני עושה את זה לא בגלל שקרה משהו לי או לאוטו יש גורם מדיני שאוסר על נסיעה, ואם חברת ביטוח אחת תערים קשיים תפדל יש הרבה חברות בשוק
 4. boy23

  מתלבט אם לעשות ביטוח לרכב?

  החובה עולה 2200 שקל זה רבע מעלות הרכב ככה שאין לדעתי טעם אני עונה לעצמי?
 5. היי, נגמר לי מחרותיים הביטוח ואני מתלבט אם לעשות ביטוח עכשיו יש הסגר של 100 מטר אסור לצאת מהבתים אז הרכב חונה ואין שימוש. לדעתי ההסגר הזה יקח חודש-חודשיים. ביטוח שנתי עולה לי באזור ה3 וחצי-4 ככה שאם אני חוסך חודשיים של ביטוח זה הרבה כסף בשבילי.. אני יכול לעשות זאת או שיש בעיה?
 6. ואם נחזור רגע לנושא האשכול, עוד נקודה חשובה והיא שהמיאטה היא עדין האופציה הזולה ביותר עם התחזוקה והאמינות הטובים ביותר עכשיו במידה וזה המצב נוצר מצב שהרבה רוצים לרכוש אותה לאחר נפילת הערך הגדולה מה שגורם להיצע מאוד גדול ליד2 ולהיצע נמוך יותר ביד 1 משום שכנראה וכסף הוא השיקול לא הכי חשוב מבחינת קוני המיאטות יד1 (מה שכן אתם תעיפו אותה מהר )
 7. עוד גורם לשמירת ערך טובה של המיאטה היא שרוכשי היד2 מחפשים רכב זול וקל לתחזוקה שעונה על כמה שיותר צרכים ולכן לא נכנסים לZ4 וכו.. בניגוד אליהם לרוכשי היד ראשונה יש שיקולים קצת שונים והכסף כנראה משחק פחות תפקיד חשוב.
 8. ברז זה לא מיאטה סורי. הגג זה חלק ענק מהחוויה.. חחחח ראיתי את זה וצחקתי בקול 140.. לא מזמן היה בחור שניסה חצי שנה להיפתר מNC2 ב120 בסוף מצא כנראה פראייר.. האמת נכון מה שאמרת לגבי הND והNA כרגע יש שם קיפאון מוחלא כבר כמה שנים
 9. נכון שיש פורום רודסטרים אך אינני שואל בענייני תחזוקת המיאטה אלה בעניין שווי שוק, מספר נתונים יבשים למי שלא מכיר: 1. מיאטה 2019 נמכרת כרגע במחיר של 255 אש"ח - מחיר חסר פרופורציה אך כך קבע היבואן. 2. לא נמכרה מיאטה בין השנים 2011-2015 (דרך היבואן) - מה שתקע את מחירי היד2. 3. מיאטה דגם NC שנת 2008 נמכרת באזור ה100 (תלוי מצב) - מחיר אסטרונומי לכל הדעות לרכב בן מעל 10 שנים. 4. דגם NC נמכר בין השנים 2006-2011 וND נמכר בין 2015 עד יומנו. לדעתכם מה קורה בשוק הלא רגיל הזה? והאם חלה עליה או שמה דעיכה ברכישת מיאטות? כרגע אין ולא מיאטה ND אחת ביד2, או שאנשים לא מוכרים עדיין או שמספר הND שנרכשו מהיבואן מאוד מצומצם ואולי בצדק?
 10. אם כל הכבוד לסיריון הצורה שלה קצת נשית.. האימפרזה בובה של רכב טיפולים זולים, מאוד מאוד מאוווודדד אמינה כפי שהוא ביקש הבעיה היחידה היא הדלק אבל זה משתלם אם מסתכלים על אחזקה כוללת והיא פשוט יפה :inlove:
 11. היי, הלך לי היוניט ברקס ברכב ואני רוצה להחליף אותו במקורי (קניתי תחליפי ב100 שקל לאחר שנה שבק חיים לכן לא מתעסק) הבעיה היא שאני לא יודע מה המק"ט של החלק בשביל אני אוכל להזמין אותו מאייבי.. מה לעשות? יש אתר שאני יכול להביא לו את סוג הרכב והוא ממפה אותו לפי סוגי חלקים ומקטים?
 12. טוב אז נסעתי היום בבוקר למוסך מורשה סובארו בצפון להחליף את הרפידות וזה הסיפור: לאחר ההחלפה יצאתי עם עובד מהמוסך לבדיקת הבלמים ותוך כדי הנסיעה אנו שומעים רעשים מכיוון הבלמים לא הבנו ממה הם נגמרים ולאחר שחזרנו למוסך ובדקו לי את הרכב הם אמרו כי הפנצר מכר שהחליף לי צמיגים (לפני חודשיים) שם לי משקולות גדולות על הגנטים וכשהם מסתובבים הם פוגעים בקליפר ומפה בא הרעש. אמרתי להם שלא יכול להיות בגלל שלפני זה לא היה לי רעש שכזה, ונהפוך הוא, באתי להחליף רפידות בגלל רעש החריקה שהקודמות עשו לי. התווכחתי איתם אך הם סירבו להאמין ואמרו אין מה לעשות לך לפנצר מכר שישים לך משקולות חדשות. לאחר שיחה עם אבא שאמר תעשה שם בלגן כי לא יכול להיות שיעשו לך כזה דבר, וכך קרה שהרמתי את הקול קצת ואמרתי שלא יכול להיות שזה המצב במקרה שמע אותי מאחור בעל המוסך שהגיע לבדוק מה קרה, לאחר שהסברתי לו הוא אמר לי בוא נראה, דיבר בערבית עם העובדים שלו ולאחר מכן הם הרימו את הרכב והוציאו את המשקולות ובכך נפתרה הבעיה. הוא חזר והוסיף שאני נוסע בלי משקולות ואני צריך לנסוע לפנצר מכר על מנת לעשות כיוון פרונט ולהוסיף משקולות שלא יפריעו לקליפרים. ושוב וויכוח של מילה שלו מול שלי בטענה שהרעש היה לפני. בנוסף לחוסר הנוחות הזאת כשבאתי לשלם הופתעתי לגלות שהמחיר קפץ מ400 ש"ח ל550 ש"ח בטענה שהעלות כוללת מע"מ ועבודה (למרות שבשיחה לפני שאלתי ונאמר שהמחיר 400 כולל עבודה). לבסוף שילמתי 500. המסקנה שיצאתי מכל הסיפור הזה היא שרק כשמרימים את הקול מתחילים לשמוע אותך והדבר הכי חשוב הוא שאני לא חוזר בחיים למוסך הזה.
×
×
 • Create New...