Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

טוב מאוד מה שם עושים.

במדינה הזאת גדל דור של כבשים שחושבים שמחאה עושים בפייסבוק.

כל אחד כאן חושב שמחאה זה משהו שעושים "ברישיון" באיזה פינה נידחת כדי שחלילה לא יפריעו להם לחיות את החיים הקטנים שלהם.

אם ב-2011 במחאה החברתית היו חוסמים כבישים ושורפים מכוניות אולי דירה במדינה הזאת לא הייתה עולה 180 משכורות.

אגב, חסידות גור באשדוד כל הזמן הופכת ניידות משטרה ושורפת פחים בגלל מעצר עריקים.

מעניין שאף פעם לא שמענו על חרדי שנורה כל ידי שוטר. מאוד מעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4646

• SlowRide

4460

• פינדר

3511

• m3x7r3m3

2926

האמת מפחיד להיות עכשיו בחוץ... מפקירים את האזרחים!

מה שמפתיע אותי זה שברשתות החברתיות זה השיח נגד המשטרה, כמו במדינות חשוכות: כן - לשרוף תחנות! להרביץ לשוטרים! משטרה זבל! שוטרים מנייאק!

מה זה??????? מה אנחנו במדינת פושעים איפה שמשטרה זו מילת גנאי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה חדש לך, אבל חלק גדול מהשוטרים היו צעד אחד לפני הפיכה לעבריינים.

כלומר גייסו אותם לתוך המערכת וככה "שיקמו" אותם.

שמע יש בך משהו מיוחד...

המסכנה שלך היא: המשטרה ארגון פשע >> עדיף בלי משטרה........

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה??????? מה אנחנו במדינת פושעים איפה שמשטרה זו מילת גנאי...

שאל רת צמרת הממשלה. התשובה תהיה חיובית.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיפגינו בכיכר רבין או מול הבית של ביבי. למה להתעלל באזרחים? אשתי תקועה בראשון מ6 בערב ועדיין לא הגיעה ליהוד. מחר אני צריך להסיע את אימא שלי לדיאליזה וחושש שהמשוגעים האלו יחליטו לחסום את איילון... לא מזדהה איתם באופן האלים בו הם מפגינים ועוד יותר לא מבין את אלו שתקועים בגללם ועוד מזדהים איתם. אפשר לחשוב שהמשטרה יורה בכל אתיופי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה אמיתית! זה היום השני להפגנות, חוץ מאלימות מה הם דורשים? לתלות את השוטר בכיכר ? חסינות לכל עברין אתיופי ?

- בחור בן 18 הוא כבר לא "ילד".

- לשחק בגן זה לא לשדוד פלאפונים (לכאורה).

- שובב זה לא מישהו שנשר מבית הספר, לא זומן לצבא ובעל מספר תיקים פליליים. אההה והיה צריך להיות במעצר בית (לכאורה).

- ירי לריצפה בשטח בנוי כתגובה של שוטר שזורקים עליו אבנים - אין קשר לגזענות!!!

עריכה אחרונה על ידי Giant_TA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. שתדע שהם קיימים

ב. פיטורים של השוטר

ג. ועדת חקירה

ד. יצירת הרתעה

שיפגינו בכיכר רבין או מול הבית של ביבי. למה להתעלל באזרחים? אשתי תקועה בראשון מ6 בערב ועדיין לא הגיעה ליהוד. מחר אני צריך להסיע את אימא שלי לדיאליזה וחושש שהמשוגעים האלו יחליטו לחסום את איילון... לא מזדהה איתם באופן האלים בו הם מפגינים ועוד יותר לא מבין את אלו שתקועים בגללם ועוד מזדהים איתם. אפשר לחשוב שהמשטרה יורה בכל אתיופי.

ואני ירדתי מהאוטובוס במחלף גן יבנה והלכתי שעה ברגל בשמש הקופחת בשביל להגיע הביתה. הכל בסדר.

הגיע הזמן שאנשים במדינה הזאת יזכרו איך עושים מחאה.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יש לי להגיד?

אתחלי בזה שאני כרגע (21:44) יושב בחניון במרכז המסחרי ביקום, אליו זחלתי ונכנסתי בשש בערב, אחרי שיצאתי מהרצליה בחמש.

אז לא תוכל לטעון שאני מנותק ממצוקת הנהגים בפקקים.

נכון. זה ממש לא פייר לחסום כבישים. היה לי המון מה לעשות בבית הערב.

אבל האם אני כועס?

לא ממש. על הנכים כעסתי הרבה יותר.

כאן אני חושב שיש צדק רב בטענותיהם, ושבגלל שאין להם שום קבוצת לחץ אחרת, זו הדרך היחידה שלהם להגיע לכותרות.

המשטרה עצמה הודתה שיש "שיטור יתר" נגד בני העדה. כל ה"ניסויים החברתיים" שמבוצעים לעיני מצלמות מוכיחים שיש אמת בטענות שלהם.

עצם זה שאתה טוען ש"האתיופים הם עדה אלימה", זה בדיוק הבסיס למחאה.

בדקת האם כל האתיופים כרגע בחוץ? כשהנכים הפגינו, טענת ש"הנכים הם מגזר אלים"?

אגב- בלי שום קשר, יש מצב שהטריגר שהצית את הר אבקת השריפה כרגע, מקורו באמת בתקלת ירי קטלנית, אך לא מכוונת.

זה לא משנה את אלף המקרים האחרים, את האפליה שקיימת נגד אנשים שגוון עורם הןא הדבר היחיד שמבדיל אותם משאר האנשים.

וכדאי גם לשאול: אם יש עברינות גבוהה אצל בני העדה כעובדה סטטיסטית (היפוטתית, לא טוען שיש או אין) ממה היא נובעת?

זה גנטי? או שזו תוצאה של משהו חברתי שניתן לתיקון על ידי מי שהוא לא בן העדה?

יאללה חמישה לעשר, ואין שום תזוזה...

די עם כל טיעוני ה"אפליה" האלו. נמאס.

לפני כמה ימים סאמר חאג' יחיא, כלכלן מוערך מטייבה, מונה ליו"ר בנק לאומי. עכשיו בוא נדבר על אפליה.

יש מספיק מקומות במדינה הזו שאין בהם טיפת אפליה. אני לא מכיר אף אחד שלא התקבל לאוניברסיטה בגלל שם משפחה. אז יכול להיות שערבים מוסלמים לא יכולים להיות טייסים בח"א, או לשרת במוסד, או לעבוד ברפאל. מה אפשר לעשות. אבל אני לא מכיר אפליה תעסוקתית נגד אתיופים. ובוא, אם שוטר יפנה אליך ותענה לו בנימוס ובצורה מסודרת כנראה לא יקרה לך כלום אפילו אם אתה אתיופי. אם מצד שני תברח ותזרוק עליו אבנים, לך תדע איך תסיים. אז יכול להיות שיותר שוטרים יפנו אליך ברחוב, אף אחד לא מת מזה.

אם עדה מסויימת טוענת שהיא לא אלימה, קצת אירוני לשרוף רכבים, ליידות אבנים (ולפגוע), לשרוף צמיגים, לתקוף עוברי אורח, ועל הדרך גם לחסום את כל המדינה. זו אלימות פר סה. אין שום דרך אחרת להסתכל על זה. אני לא מצליח להבין איך זה לא ברור.

טוב מאוד מה שם עושים.

במדינה הזאת גדל דור של כבשים שחושבים שמחאה עושים בפייסבוק.

כל אחד כאן חושב שמחאה זה משהו שעושים "ברישיון" באיזה פינה נידחת כדי שחלילה לא יפריעו להם לחיות את החיים הקטנים שלהם.

אם ב-2011 במחאה החברתית היו חוסמים כבישים ושורפים מכוניות אולי דירה במדינה הזאת לא הייתה עולה 180 משכורות.

אגב, חסידות גור באשדוד כל הזמן הופכת ניידות משטרה ושורפת פחים בגלל מעצר עריקים.

מעניין שאף פעם לא שמענו על חרדי שנורה כל ידי שוטר. מאוד מעניין.

דירה במדינה הזו עולה 180 משכורות כי אנשים משלמים את המחירים האלו. אין הרבה מה לעשות, פרט ללעבור לבניה ממשלתית, או להגביל בחוק את מחירי הדירות, או להעלות את הריבית משמעותית ולרסק את הכלכלה. איזו אפשרות מאלו אתה מעדיף?

גם את הפגנות החרדים היה צריך לפזר בכח מזמן. יש דרך להפגין בלי לשתק את כל המדינה, בטח אם אתה חרדי שחי על חשבון המדינה ולא מוכן אפילו להגיע ללשכת גיוס לקבל את הפטור שלך (אתה מבין שעל זה הם מפגינים עכשיו, כן?)

יש פה (עדיין) כמה אנשים שעובדים ומשלמים (הרבה) מיסים כדי שהמדינה הזו תמשיך לתפקד. אפשר מדי פעם גם להתחשב בהם ולתת להם להגיע הביתה בזמן סביר (או לא סביר, לפחות סטנדרטי) ובלי שאף אחד יתבריין עליהם בדרך. (גם) בשביל זה מחזיקים פה משטרה, לא רק כדי לתת קנסות על מהירות בכבישים ישרים ממצלמות שמעולם לא נבדקו.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, כן תמשיך להגיד לעצמך את זה כמו כבשה טובה באחו.

בצרפת רצו לייקר את הדלק בכמה אחוזים וצרפתים שרפו את פריז במשך חודשים.

כאן אזרח בן 18 נורה על ידי שוטר כי הוא "זרק אבנים".

חרדים זורקים אבנים כבר 20 שנה. שוטר ירה בהם? בוודאי שלא. אם הוא היה עושה את זה היו תוקעים את הראש שלו בחריץ בכותל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מחאה לגיטימית ויש אנרכיה.מה שהם עושים יותר דומה לאנרכיה, דיווח טרי "המפגינים שורפים מכונית בצומת עזריאלי" וזה שירדת מהאוטובוס סבבה לך. לא לכולם יש את הלוקסוס הזה.מה אשתי אמורה לעשות? לנטוש את האוטו במחלף ראשון? מה אני אמור לעשות אם חו"ח המטורפים יחסמו את איילון. לגלגל את אימא שלי בכיסא גלגלים מיהוד לר"ג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

שעתיים וארבעים דקות מת"א לר"ג באוטובוס.

אם יש מישהו שאני מזדהה איתו, זה השוטרים שצריכים להתמודד עם כל החרא הזה משני הצדדים - העדה האתיופית והאזרחים שתקועים שעות בכביש בגללם.

הפעם באמת הגזימו עם כל הנזק והאלימות הזאת.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. שתדע שהם קיימים

ידוע. פעם היתה לי סימפטיה אליהם. כבר לא.

ב. פיטורים של השוטר

למה? אתה יודע מה קרה שם? אני לא. בכל זאת, חזקת החפות וכל זה, עדיף על פרוטקציוניזם. להזכירך, ל"ילד השובב" כבר היו תיקים פליליים (ברמה שצה"ל לא הסכים לגייס אותו).

ג. ועדת חקירה

על מה??? על זה שלא נותנים לילדים שובבים לזרוק אבנים על שוטרים?

ד. יצירת הרתעה

פחחחחחחח ועוד פעם פחחחחחחח. יש מספיק אמצעים לפזר את כולם תוך חצי שעה, פלוס מעצר מנהלי של חצי שנה בתנאי לוקסוס באוהל בסהרונים. את מי הם מרתיעים בדיוק?

ואני ירדתי מהאוטובוס במחלף גן יבנה והלכתי שעה ברגל בשמש הקופחת בשביל להגיע הביתה. הכל בסדר.

יופי לך. לאומלל שהנט"ן שהיה בדרך אליו נתקע היום בפקק היה פחות מזל.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההפגנות שלהם כבר מזמן חצו את הגבול שבין מחאה לגיטימית לאלימות חסרת רסן ואנרכיה.

תקיפת שוטרים, תקיפת אזרחים אחרים, שריפה ופגיעת רכוש, חסימת כבישים ועוד ועוד.

זה מבלי להיכנס בכלל לסוגיה האם ההפגנות מוצדקות או לא (בפעם הקודמת, למי שלא זוכר, הם הפגינו על הרג של בחור אתיופי שניסה לתקוף שוטרים עם סכין).

מה שיותר מטריד מהאלימות שלהם, ומהנזק שכולנו נצטרך לשלם עליו (בצורה ישירה או עקיפה) זה שיש אידיוטים שימושיים (חלקם גם מגיב כאן) שאשכרה תומכים באנרכיה שהם יוצרים כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...