Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכרת רכב מRentalcar.com

asaf1342

פוסטים מומלצים

אהלן,

אני נוסע בימים הקרובים לפראג ומשם נוסע עם רכב לגרמניה.

אני צריך לשכור רכב וראיתי שהמחירים של הרכבים זולים משמעותית אם אני שוכר דרך האתר Rentalcars.com, של חברת Booking ולא דרך החברה עצמה.

מישהו יודע לתת חוות דעת האם כדאי? או עדיף ללכת על יותר בטוח ולשכור דרך החברה עצמה (רכב פחות טוב במחיר גבוה פי 2).

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכרתי כמה פעמים דרך רנטאלס, באירופה ובקנדה.

לא הייתה שום בעייה. מגיע לחברת ההשכרה, ההזמנה שלך על המחשב שלהם וזהו.

באחת הפעמים לא היה את הרכב שהזמנתי, שודרגתי לקטגוריה מעל ללא תוספת.

בכל המקרים ההזמנה הייתה סגורה מהארץ כמה שבועות לפני הנסיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק את תנאי הביטוח, סביר שמדובר בביטוח צד על ידי צד שלישי. מעשית זה אומר שאם תקרה תאונה, וחברת הביטוח תשמח ״להמציא״ בעיות למישהו שמבחינתה חסר ביטוח, תצטרך לשלם ולבקש החזר מחברת הביטוח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולהוסיף על דברי @Rשף שצריך לבחון היטב את תנאי הביטוחים. תביא בחשבון שאתה עלול להגיע לדלפק ההשכרה ולגלות שאתה צריך להשלים ביטוחים, ובדלפק אתה לקוח שבוי שמשלם ביוקר.

עוד דבר שאתה צריך לבדוק הוא האם צריך לשלם תוספת על שכירות cross border. שלא יהיו הפתעות.

אני זוכר לטובה את השירות שקיבלתי מהם פעם אחת כאשר חברת השכרה ניסתה לעשות לי תרגיל נהג צעיר לאחד הבנים (היה בן 25 ו-11 חודשים וניסו לצייר ואותו כפחות מ-"עד 25") ורנטאלקארס פתרה את הבעיה די ביעילות.

בשנים האחרונות עברתי להזמין דרך האתרים הישראליים של חברות ההשכרה, קיבלתי הנחות דרך מועדוני לקוחות, בעיקר של כרטיסי אשראי. חוץ מזה, אני מעדיף לשלם את דמי הביטוח ישירות לחברת ההשכרה, פתרו פעמיים בצורה פשוטה מצבים של תאונה ושל פריצה לרכב צורת החלפת מפתח במפתח בהליך של 20 דקות בלי לשלם אגורה. אילו הייתי עם ביטוח חיצוני כנראה שהייתי צריך לשלם אלפי אירו ואז להתחיל הליך (יותר או פחות מוצלח) של תביעת הביטוח החיצוני.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכרתי כמה פעמים מהם ועשיתי הרחבת ביטוח אצלם
באף אחת מהפעמים לא היתה שום בעיה, חברת ההשכרה לא עשתה בעיות או חיפשה פגמים.

ההנחות של המועדונים הם הרבה פעמים ישראבלוף
יש הנחה של 7% להוט באופרן + 5% במעמד החיוב
פרסמו שבפסח ההנחה עולה ל 9% ליעד ספציפי
בדקתי את המחיר הרגיל באתר (היתה הנחה לפסח), התקשרתי להוט והמחיר הרגיל האתר היה יותר נמוך!

עריכה אחרונה על ידי סולל הדרך
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי זכורה משום מה הנחה של 17% אבל אני לא זוכר באיזה מועדון, ואולי זה לא מהשנה האחרונה.

מכל מקום, אני מעדיף לשכור מהאתר הישראלי של החברה הבינלאומית משתי סיבות:

1. עד כמה שאני מבין הסכם השכירות כפוף לדין הישראלי.

2. מעדיף לשלם יותר אבל לקבל כיסוי ביטוחי רחב בלי השתתפות עצמית. הסיפור שהיה לי לפני 5 שנים עדיין טרי במוחי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, asaf1342 כתב:

אהלן,

אני נוסע בימים הקרובים לפראג ומשם נוסע עם רכב לגרמניה.

אני צריך לשכור רכב וראיתי שהמחירים של הרכבים זולים משמעותית אם אני שוכר דרך האתר Rentalcars.com, של חברת Booking ולא דרך החברה עצמה.

מישהו יודע לתת חוות דעת האם כדאי? או עדיף ללכת על יותר בטוח ולשכור דרך החברה עצמה (רכב פחות טוב במחיר גבוה פי 2).

תודה

השתמשתי בשירותים שלהם פעמיים והיה בסדר גמור.

אבל אני ממליץ לך כיוון אחר שלא שקלת. כתבת שהשווית בין rentalcars.com מול השכרה ישירה מהחברה.

אבל כמו ש rentalcars.com היא מתווך בינך לחברת ההשכרה יש עוד המון מתווכים כאלו.

השכרה ישירה מול החברה כמעט תמיד יקרה יותר

אני בד"כ שוכר דרך אופרן בארץ. בד"כ מחיר דומה ולפעמים יותר זול. אני מעדיף שיש לי אפשרות להתנהל מול אדם אמיתי בישראל ולא רק מול אפלקציה. זה עדיף.

עם אופרן שכרתי הרבה פעמים ומעולם לא היתה לי בעיה. גם תנאי הביטוח יותר שקופים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות.

שאלה נוספת על Rentalcars.com, אני רואה שם אופציה של Audi A6 באחלה מחיר מחברת PANEK. הבעיה היא שבאתר שלהם הרכב הזה בכלל לא מופיע.

יש סיכוי שרכב יהיה זמין דרך אתר מתווך אך לא דרך האתר של החברה עצמה?

ומישהו במקרה מכיר את החברה הזאת? כי הם קצת לא ברורים לי האמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשתדל לא להשכיר מחברות קטנות

בכל מקרה כמעט תמיד אי אפשר לדעת מה תקבל

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעמים רבות שכרתי דרכם. עבד טוב. גם לשבוע הבא בעזרת השם.

מעדיף לשכור מחברה עם דירוגים טובים, וחוזר לשכור מאותה חברה שוב ושוב דרך רנטלקארס ולא ישיר.

לעיתים יצא לי משתלם יותר ישירות בסיקסט אירופה וארה”ב. כמעט תמיד לא.

לעניין הביטוח: רנטלקארס מציעה הרחבת אחריות שלה שזה בעצם החזר הוצאות כמו של כל ביטוח חיצוני. לא משתלם. אני מבטח תמיד דרך הראל כחלק מביטוח הנוסעים. יוצא הכי זול. לפני כעשר שנים הייתה לי תביעת ביטוח באוקראינה והביטוח החיצוני הישראלי  (לא זוכר מי) שלמו מיד לחא בעיות ע”פ קבלות, דוח נזק ופירוט אשראי להוכחת התשלום. בשנה האחרונה היה לי נזק מינורי (במולדובה) של 50$ והראל רצו רשימה ארוכה של טפסים, שויתרתי.

לגבי מעברי גבול: אכן לא כלול, אבל גם בהשכרה ישירה איננו כלול.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...