Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אתר / קישור להזמנת חלפים מקוריים

chezik
מעבר לפיתרון נפתר ע"י Deutz912,

פוסטים מומלצים

מעוניין להזמין חלפים מקוריים מחו"ל, המחיר בארץ הוא על גבול ההזייה, אבל חשוב לי דוקא מקורי

אשמח להמלצה על אתר אמין שאפשר לסמוך עליו שיהיה מקורי, אם אפשר גם קישור זה יעזור לי מאד

סיטרואן פיקאסו בנזין 1.6 2016

אני צריך בית מצערת, מק"ט V867527880 (עולה אצל היבואן 4250 ש"ח + מע"מ)

וסליל הגה / כרית אויר, מק"ט 98180635ZD (עולה אצל היבואן 5,000 ש"ח + מע"מ!!! לפי המחיר זה כנראה עשוי מזהב משובץ ביהלומים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• פיתרון

בית מצערת - מקורי. 1069 ש"ח כולל משלוח.

סליל הגה / כרית אוויר - מקורי. 3234 ש"ח כולל משלוח. משומש - 1334 ש"ח כולל משלוח.

משלוח עדיף מאוד רק דרך דואר ישראל (שחרור ממכס קל), תצפה לעמלת מכס.

עריכה אחרונה על ידי Deutz912
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, chezik כתב:

תודה על המידע!

באיזה אתר מדובר?

Alvadi. אלוואדי.

יש גם Cars245 אבל שתי החלקים שהבאת - המצערת תחליפי כמעט אותו מחיר כמו מקורי מ Alvadi (ו15 ימי המתנה).

והחלק השני לא נמצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה

את המצערת מצאתי

את הסליל הגה מקורי גם מצאתי, אבל סליל משומש לא מופיע לי, הוא נותן רק 3 אופציות של מקורי, מתוכם 2 זמינים במלאי,

איך מגיעים למשומש שכתבת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

98180635ZD HEADLIGHTS SWITCH / 98302853ZD / 98302853 / 17400171 FOR CITROËN GRAN | eBay

כאן בקישור, במידה ואתה בוחר להזמין מאיביי משומש ואתה חושש שמא הוא לא יעבוד טוב, לפי מה שידוע לי בתור מוכר לשעבר באיביי מקרה שקרה לי - מכרתי בוסטר הנעה הלקוח פתח מחלוקת בטענה שהבוסטר פגום ללא כל הוכחה רק צילם את הבוסטר וכתב שהוא פגום, ביקשתי ממנו וידאו שיראה לי שהוא לא עובד והוא סירב, איביי נתנו 2 אופציות - 1. להחזיר את הכסף ולקבל את המוצר חזרה ע"י שמנפיק תווית משלוח חזרה (כמובן על חשבון המוכר ולא על הקונה), או להחזיר את הכסף בלי לקבל תמורה.

לא היתה שום אופציה לדחות את טענותיו. לבסוף הוא קיבל החזר כספי מלא והבוסטר גם נשאר אצלו.

כך שכנראה אם אתה חושש שתקבל משהו לא טוב יש סיכוי שתקבל את כספך בחזרה (בכל אופן אני לא לוקח אחריות), רק שתפסיד את עלות הפירוק והרכבה של החלק שהרכיבו במוסך.

עריכה אחרונה על ידי Deutz912
  • מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...