Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיצוי מחברת ביטוח על טוטאלוס - רכב שהיה ליסינג ועובר במשפחה

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, fatboy1340 כתב:

ההחזר מתבצע לחשבון בנק ( יש לצרף צילום של צק שלך עם פרטי הבנק) או לכרטיס אשראי אם הזנת כזה באזור אישי ממשלתי

במקום צ'ק שלח אישור ניהול חשבון שאתה מוציא מאתר הבנק ושולח במייל כ-PDF.

באזור האישי באתר הממשלה אתה מזין כרטיס אשראי כאמצעי זיהוי, איני יודע האם נשמר לצרכים אחרים. אולי בבקשת החזר תוכל להזין שוב.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הוא תקין בגדול, ועבר טסט. סוס טוב.

אני במקומך מבקש מהשמאי להוציא "דו"ח גלובלי", דהיינו לא לתקן את הרכב במוסך הסדר אלא במוסך שלך. לבקש ממנו להוציא שמאות על 40% פחות 1 ש"ח - כך שאתה מקבל מעט פחות מערך הנזק אבל יכול לתקן לבד ויישאר לך אולי גם עודף, במוסך אחר. אם הוא יסרב תסביר לו בצורה עניינית אבל החלטית כי ההתנהלות שלו לא נראית לך מקצועית ואתה תדרוש מחברת הביטוח להעמיד לך שמאי אחר.

לפי ההתנהלות יש לי הרגשה כי הפגיעה בשלדה היא מינורית או לא קיימת. 

עריכה אחרונה על ידי tinoki

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא העלית תמונות, אבל לפי התיאור שלך מדובר בפגוש ודלת, מן הסתם פנס, לפי השילוב של פגוש ודלת אולי גם מתלה ואז סביר שפגיעת שלדה. וכמובן ירידת ערך, שנכנסת גם היא לתחשיב האובדן להלכה.

אם הניחוש שלי נכון הרכב הזה לא יחזור להיות מה שהיה. ולמכור אותו כנראה לא תוכל, אולי בכמה פרוטות.

@tinokiעד כמה שזכור לי אבדן להלכה הוא 50%, לא 40.

@סולל הדרךאתה צודק, אם המובילאיי רשום ברישיון. מכל מקום, לא מדובר במשהו שאפשר להתקין או לכייל עצמאית, אין מה לעשות בו. 

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, sperial כתב:

במקום צ'ק שלח אישור ניהול חשבון שאתה מוציא מאתר הבנק ושולח במייל כ-PDF.

באזור האישי באתר הממשלה אתה מזין כרטיס אשראי כאמצעי זיהוי, איני יודע האם נשמר לצרכים אחרים. אולי בבקשת החזר תוכל להזין שוב.

לא יחזירו לו כלום כי במועד ביטול הרכב (אם אכן זה יקרה) הוא יהיה בבעלות הסוחר ולא בבעלותו, כך שאת החזר אגרת הרישוי יקבל הסוחר.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי על הפן הטכני.

בכל מקרה, הבחור צריך לפעול מול חברת הביטוח אף אחד אחר .

הבן השני שלי טיטל* מכונית לפני שנתיים, לקח לו למעלה מחצי שנה, אפילו קרוב לשנה, לקבל את הזיכוי של האגרה.

ובכל זאת נראה לי שהדרך לצמצם הפסדים היא להפטר מהרכב על ידי אבדן להלכה/מלא, כי בשוק היד השניה הוא יהיה שווה אפס.

*גרם לה טוטאל לוס.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על העזרה ועצות, ממש.

אני כרגע מחכה לדו"ח שמאי.

אני לא בטוח אם כל העצות רלוונטיות, אני כבר חתמתי על הטופס של הטוטאלוס במוסך לפני כשבוע. זה היה לפני שהשמאי התחיל להציע את כל הקונץ הזה - אמר לי שיש נזק בשלדה, בשבילי די נגמר הסיפור. מחכה לדו"ח שמאי לראות מה המצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם - הביטוח הציע לי את האפשרות של להפעיל את המקיף על המקרה, ולא אצטרך לעשות כלום ושום דבר מכאן הלאה. הבנתי שזה נרשם כתביעה לביטוח.

אמרו לי גם שזה לא מייקר אחרי שהתביעה מתקבלת, אבל גם שזה כן מייקר. יש למישהו מושג בעניין הזה? זה יחסוך את כל ההתעסקות עם כל הגורמים בעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...