Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

• תגובות 57.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4684

• SlowRide

4502

• פינדר

3546

• m3x7r3m3

2926

לפני שעתיים, עדי-אל כתב:

אתה לא יכול לצאת בהצהרות כאלו לפני שאתה מחסל את החמאס.

אני גם לא מבין למה לא תוקפים כבר ברפיח (לעניות דעתי היה צריך כבר בהתחלה)

אז תחסל את חמאס. 

אהה, אבל גם את זה ביבי לא החליט לעשות.

עזוב נו הוא אפס אין מה ללכת פה מסביב. 

העיקר רגב ולוין צועקים על גלנט, היחידי שעוד נורמלי ועם חוט שדרה בליכוד.

לפני 7 דקות, asix כתב:

הוא גם אישר את הסיפוח אבל לא נתן אור ירוק לסיפוח.

הכי מצחיק שזה היה בתקופה שטראמפ היה מצייץ בערך "ביבי יא אפס תספח כבר".

עריכה אחרונה על ידי יובל .מ.
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, יובל .מ. כתב:

העיקר רגב ולוין צועקים על גלנט, היחידי שעוד נורמלי ועם חוט שדרה בליכוד.

בטח אתה שומע את הקולות הללו מאנשים שאומרים שסער יחזור לליכוד.

אני שמעתי וניסיתי להחזיק את עצמי מלצחוק לבנאדם בפרצוף.

רק גנץ יכול לחזור לביבי שוב ושוב. יש אנשים שפשוט חיים בסרט. סער יחזור לליכוד ואז ירדו עליו שחזר לליכוד. אני לפחות מקווה שהוא יודע את זה..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.3.2024 בשעה 02:59, Ziv כתב:

אם יש להם מדינה, אז יש להם את כל הזכויות של מדינה. 

יכולים להביא נשק מאמא רוסיה - טנקים, טילים קצרי וארוכי טווח, נ"מ, מטוסים - מה שירצו.

ואתם לא תוכלו לצייץ לגבי זה.

עזבו נשק, כל המחבלים המרצחים הנוראיים ביותר שגירשנו למדינות ערב זכאים לחזור לעזה.

מה שאתם מבקשים זה שניצור לנו עוד צבא חיזבאללה בדרום. 

לא תודה.

אשמח אם אדוני יציע אלטרנטיבה אם כך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

האלטרנטיבה שצריך לדבר עליה היא לא אם תהיה להם מדינה או לא, אלא איך מבססים פה הנהגה יוזמת שתגיב כראוי במקרה והמדינה הפלסטינית השכנה מתחמשת ומתכננת לתקוף אותנו.

כי ראינו שגם בלי מדינה, למרות שהם תקפו את הערים שלנו אינספור פעמים ברקטות ולמרות שהיה הרבה מודיעין על בניית מנהרות ואימונים לקראת מתקפת טרור על אדמת ישראל, ההנהגה בחרה שלא לעשות יותר מדי.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך מבססים?

זה תלוי באזרחים, לא בהנהגה.

להפסיק להצביע לדמויות ולהתחיל להצביע לדעות יכולה להיות התחלה טובה.

המפלגה היחידה שלי לה מצע זאת יש עתיד ולמעשה זאת המפלגה היחידה שעם מצע מסודר ומובן שאתה יכול להיכנס לאתר שלה ולקרוא

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לחלוטין.

זה נטו אחריותנו, ולא מוגזם בכלל לומר שאנחנו משלמים עכשיו על הבחירות שלנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest Mikelt89

רגע מעניין אותי לדעת אם ביבי לא היה בשלטון בזמן ה-7 לאוקטובר כל זה לא היה מתרחש?
 כלומר חמאס היה אומר בבוקר ה-7 לאוקטובר אחרי כל התכנון וההתארגנות "הא חביבי ביבי לא בשלטון בואו נוותר ונכנע?"
עד כמה הדעה שלכם מוטרפת משנאה לבנאדם, שחררו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Mikelt89 כתב:

רגע מעניין אותי לדעת אם ביבי לא היה בשלטון בזמן ה-7 לאוקטובר כל זה לא היה מתרחש?
 כלומר חמאס היה אומר בבוקר ה-7 לאוקטובר אחרי כל התכנון וההתארגנות "הא חביבי ביבי לא בשלטון בואו נוותר ונכנע?"

לא יודע אם זה היה קורה או לא אבל העובדות הן שזה קרה במשמרת שלו ובגיבוי המחדלים המתמשכים שלו.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Mikelt89 כתב:

לא שונא אותו, אבל משוכנע שהדרך שלו הובילה אותנו למצב הנוכחי,

ובטוח שהוא חייב לקחת אחריות כי זו המשמרת (הארוכה מאאאודד) שלו.

דרך של פילוג והסתה, דרך של שקרים ומניפולציות, של עידוד העסקנות הקטנה, הצעקנית והמתחנפת,

של הבאת החברה הישראלית לסף של מלחמת אחים.

כל זה לא קרה בדיוק ב-6/10 אלא בכל השנים שלפני כן. כירסם לנו את המדינה ואת הנשמה.

לא שונא אותו. בז לו.

ולא! לא משחרר. מה פתאום.

• אהבתי 8
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, Mikelt89 כתב:

בזמן ה7 באוקטובר זה לא משנה. ביבי ראש ממשלה בערך 20 שנה. ביבי מימן את החמאס, לביבי אין מספיק אמון בתוך הארץ וגם בעולם כדי לפתוח במלחמת מנע נגדם, ביבי לא עשה אפילו רבע צעד לבניית אמון כלשהו בין הצדדים, ביבי הגדיל ובנה עוד התנחלויות שדרשו עוד כוח אדם צבאי בשטחים, ביבי ''מר ביטחון'' לא עשה כלום כשהחליטו לקצץ בכמות המסוקים שזמינים בכוננות (כמובן שיש גם אחריות לחיל האוויר ומי שקיבל את ההחלטה, אבל הוא כל הזמן טוען שרק הוא ידאג לביטחון, יש לו לגמרי את המקום להגיד שזה לא רעיון טוב ולעצור את זה. בשביל זה הוא נבחר).

לא חסר.

• אהבתי 8
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest Mikelt89

מחאת קפלן עושה ועשתה יותר נזק ממנו לפני ה-7 ולאחריו, כל הרשתות הערביות נהנות בכל הפגנה שלהם ומראות כמה פילוג ישנו כביכול בעם ושרוצים להוריד את ביבי,
והם כמובן מתייחסים לכולם כאל מתנחלים באדמה כבושה, כלומר אם רק היכולת הייתה היו שוחטים כל אחד שם, 
אני לא בטוח שמחאת קפלן מבינים כמה נזק הם עושים, צריך בשביל זה איזה 2 תאים במוח. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 10 דקות, Mikelt89 כתב:

1. זה לא רק באשמתו. יש בזה הרבה שותפים.

2. זה לא רק מה7.10. הוא הוביל את המדיניות שחמאס הוא נכס כבר שנים רבות, ואיפשר להם להחזיק יכולות כאלה.

3. זה לא עניין של שנאה בכלל. הגישה שלו לא עובדת וצריך להחליף אותה. הוא הוביל אותנו למקום רע איך שלא תסתכל על זה, גם לפני 7.10.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...