Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון
לפני 5 דקות, Mikelt89 כתב:

מחאת קפלן עושה ועשתה יותר נזק ממנו לפני ה-7 ולאחריו, כל הרשתות הערביות נהנות בכל הפגנה שלהם ומראות כמה פילוג ישנו כביכול בעם ושרוצים להוריד את ביבי,
והם כמובן מתייחסים לכולם כאל מתנחלים באדמה כבושה, כלומר אם רק היכולת הייתה היו שוחטים כל אחד שם, 
אני לא בטוח שמחאת קפלן מבינים כמה נזק הם עושים, צריך בשביל זה איזה 2 תאים במוח. 

מחאת קפלן פוגעת בתדמית החזקה של ישראל בתקשורת הערבית, אוקיי. "בזכות" מי המחאה הזאת התעוררה? מי ניסה לשים ז' בעין לחצי מהאזרחים פה והתעלם משר הביטחון שלו והרמטכל? נאסרלה? סינוור? חמינאי? לא...

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4680

• SlowRide

4492

• פינדר

3542

• m3x7r3m3

2926

לפני 5 דקות, Mikelt89 כתב:

מחאת קפלן עושה ועשתה יותר נזק ממנו לפני ה-7 ולאחריו, כל הרשתות הערביות נהנות בכל הפגנה שלהם ומראות כמה פילוג ישנו כביכול בעם ושרוצים להוריד את ביבי,
והם כמובן מתייחסים לכולם כאל מתנחלים באדמה כבושה, כלומר אם רק היכולת הייתה היו שוחטים כל אחד שם, 

מחאת קפלן התחילה לפני כשנה. ביבי תיאר את התרחיש של החמאס במדוייק אחד לאחד לפני 6 שנים.

הוא ידע מהתרחיש, נכשל בהכנת המערכת אליו (חא רק צבאית. איפה מל"ח, איפה פס"ח, איפה תפקוד של מערכת אזרחית אחת חוץ ממשרד הדתות?) והם אשמים?

• אהבתי 3

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין איזו חגיגה הייתה לליכוד אילו המתקפה הזו הייתה מתקיימת במשמרת של ממשלת השינוי.

איזה מטעמים הם היו עושים מזה.

• אהבתי 1

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, Shmulik_Miata כתב:

מעניין איזו חגיגה הייתה לליכוד אילו המתקפה הזו הייתה מתקיימת במשמרת של ממשלת השינוי.

איזה מטעמים הם היו עושים מזה.

זה לא מעניין כי מחדלי האישים האלה אני בכלל לא מצפה לכלום.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, Mikelt89 כתב:

מחאת קפלן מצילה את המדינה. ביבי ניסה להשתלט על מערכת המשפט בדיוק כמו במדינות אחרות שהדמוקרטיה שלהם נפגעה בצורה משמעותית.

אם מר ביטחון/כלכלה ראה את המצב, היה יכול להודיע על עצירת החקיקה ובחינה שלה מחדש. להעיף את רוטמן ולוין שעשו כמויות של נזק ממרכז העניינים, ולנסח רפורמה חדשה.

ההפגנות היו עוצרות.

אבל היה לו יותר חשוב להעביר רפורמה שתיתן לו אינסוף כוח, למרות אזהרות ביטחוניות מהרמטכל ושר הביטחון, ובסוף עוד מאשימים את העם. אחלה לוגיקה.

איך בכלל אפשר להשוות בין אחריות של אזרחים שמפגינים סה"כ שנה, לראש המערכת במשך 20 שנה?!

השנאה למפגינים / אהבה לביבי מעוורת אותך, גורמת לך לחשוב שאנחנו עיוורים. הבן אדם הזה הוא אסון. וכן אני שונא אותו, ומאחל לו הרבה שנים בכלא.

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest Mikelt89
לפני 20 דקות, DubelBoom כתב:

השנאה למפגינים / אהבה לביבי מעוורת אותך, גורמת לך לחשוב שאנחנו עיוורים. הבן אדם הזה הוא אסון. וכן אני שונא אותו, ומאחל לו הרבה שנים בכלא.

המפגינים ואתה שונאים יותר את ביבי או את החמאס? אני מניח שאני יודע את התשובה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכל הדברים, אני אוהב ביביסטים שמספרים לעצמם על היכולות השכליות המוגבלות של המפגינים.

אתה יודע, סטטיסטית, מה לעשות, האליטות הישראליות דווקא לא בצד של ביבי. אפילו בימין על מלא, העשירים והמוצלחים יותר נמצאים בציונות הדתית.

מעניין למה. בעצם אני יודע. כי כבר שאלתי על זה ביביסטים בעבר.

• אהבתי 2
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה זה קשור שונאים או לא?

אובייקטיבית, הוא והממשלות שלו במשך השנים נכשלו טוטאלית. 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, יבגניפ כתב:

מכל הדברים, אני אוהב ביביסטים שמספרים לעצמם על היכולות השכליות המוגבלות של המפגינים.

יכולות שכליות מוגבלות מחד, אבל פעולות חובקות עולם ורב-מערכתיות מאידך.

זה בערך כמו שביבי הוא שליט כל יכול, אבל קומץ 0מולנים מפריעים לו למשול 20 שנה.

וכן, כל זה עושה להם היגיון.

• אהבתי 5
  • מצחיק 1

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Mikelt89 כתב:

רגע מעניין אותי לדעת אם ביבי לא היה בשלטון בזמן ה-7 לאוקטובר כל זה לא היה מתרחש?

רגע מעניין אותי לדעת אם בנט היה בשלטון בזמן ה-7 לאוקטובר גם היית אומר שזה לא קשור אליו?

כנ״ל:

לפני 19 דקות, Mikelt89 כתב:

אני מניח שאני יודע את התשובה. 

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest Mikelt89

בינתיים הנאצים החדשים ממשיכים לבסס את מעמדם באירופה וארה"ב, ומנגד מצניחים להם סיוע מכל החורים, מהאוויר מהיבשה מהים רק חבל שגם לא מהחור של הת**. 
העולם הזה הלך קפוט, חשבתם היטלר היה הכי גרוע, הוא מתגמד לעומת תומכי החמאס. 

image.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד תודה לנתניהו שהורס את כל קשרי החוץ, שבמשך שנים פירק את שירות החוץ, שבאופן סיסטמטי מסתכסך עם כל מנהיגי העולם החופשי שמצילים אותנו, ולא לשכוח, שמטפח סביבו עדת חדלי אישים שהקריטריון היחיד לקידומם הוא הנאמנות המוחלטת.שלהם.

האיש הזה - והמפלגה שבנה (כולל הלווינים שטיפח, כמו סמוץ׳ ובן שמונה) הוא האסון הגדול ביותר שגידל העם היהודי מאז בר כוכבא.

לפני שעה, Night Driver כתב:

זה לא מעניין כי מחדלי האישים האלה אני בכלל לא מצפה לכלום.

למי התכוונת? לממשלה הנוכחית או הקודמת? לא שלא היו בממשלה הקודמת חדלי אישים (סילמן?), אבל אפילו לפוליטיקאית כושלת כמרב מיכאלי לא הייתי קורא חדלת אישים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו? נגמרו האצבעות?

מה שקרה במשך כמה שנים הוא שנתניהו אפשר לקטר לממן את החמס. עכשיו הוא מסרב לערב את הרש״פ ולמעשה מגיש לסינוואר את הניצחון. אבל זה מה שקורה לעם שמתלהב מ״מנהיג״ שהוא איש מכירות מעולה, אבל מושחת וחסר יכולת לקבל החלטות חיוניות, גם אם לא פופולריות אצל ה״בייס״.

ואל תצפה לסיוע מהחבר הדימיוני. זה יגיע רק בדימיון.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...