Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש אפליקציית פודקאסט להחלפת גוגל פודקאסט הגוסס.

Haim_gds

פוסטים מומלצים

קיבלתי מספר הודעות מגוגל כי האפליקציית פודקאסט שלהם תפסיק לעבוד בחודש הבא אז כדאי שאתחיל לחפש אופציות אחרות. 

-לא הצלחתי להבין כיצד מורידים את ההיסטוריה של הגוגל פודקאסט, מה הפורמט של הקובץ? 

-איזו פודקאסטים יוכלו לקרוא את ההיסטוריה של הגוגל פודקאסט?

-מחפש נגן פודקאסטים עם היכולות הבאות

*סינכרון דרך ענן, אני שומע את אותם פודקאסטים  ברכב ובטלפון כך שזה חשוב שאוכל להתחיל פודקאסט במכשיר אחד ולהמשיך במכשיר אחר.

*אופציה לבוקמארק או שמירה כרונולגית של הפודקאסטים הפעילים, אני שומע לפעמים מספר פודקאסטים במקביל ואם אני רוצה לעבור בינהם אני צריך לגלול רשימות שונות של פודקאסטים שונים ונסות להזכר בשם של הפודקאסט...

*פונטים גדולים וממשק פשוט. מהבחינה הזו הגוגל פודקאסט הוא כשלון אדיר, מאוד קשה להשתמש בו ברכב כי בזמן בחירהת הפודקאסט הוא מציג מספר פודקאסטים עם תיאור וכשזה מנסה להכנס למסך של הרדיו הפונטים כ"כ קטנים שלא ניתן לקרוא אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית, עברתי ל-pocket casts. לא התעסקתי יותר מדי ביבוא של הקובץ - פשוט נרשמתי מחדש ל-15-20 פודקאסטים שאני שומע והתחלתי להוסיף לרשימת ההשמעה מהמקום בו הפסקתי בגוגל פודקאסט.

יש תמיכה בריבוי מכשירים, אפשר לשמור את הפודקאסטים שאותם אתה שומע, אתה יכול לפלטר רק את הפרקים החדשים מתוך אותם פודקאסטים.

סך הכל ממשק פשוט אבל מבחינת פונטים אני לא יודע להגיד לך, כי לא היתה לי בעיה איתם גם בגוגל פודקאסט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלתי את אותה השאלה ב Reddit לפני מספר ימים מאחר ואני משתמש קבוע ב Google Podcasts. הקונצנזוס היה - AntennaPod, ובינתיים אני מרוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, wa11a כתב:

למה לא ספוטיפיי?

לספוטיפיי יש את אחד הממשקי פודקאסטים המחורבנים ביותר בשוק + כל הצעדים שהם עשו מבחינת ניסיון להשתלט על שוק שהוא פתוח - דוחים. (שלא לדבר על חוסר תמיכה בפרקים , פרסומות , מעקב אחרי משתמשים ועוד כל מני big no nos)

hard pass

fun fact פודקאסטים דיי באו לעולם מהצד של אפל בתור מוצר חופשי והם עדיין מחזיקים את הדה-פאקטו אינדקס שכל השוק משתמש בו לפרסום פודקאסטים.

מבחינת אפליקציות: בiOS - ההמלצה שלי היא Overcast חד משמעית (כוללת כל מה שביקשת ויותר ועדיין עם ממשק מעולה).

לאנדרואיד - ה2 שהוצעו אכן לא רעות - יש לי ניסיון עם שתיהן. אנטנהפוד השתפרה פלאים.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספוטיפיי לא נוח לי, אני משתמש בו בעיקר לשמיעת מוזיקה והממשק שלו פשוט מחורבן.

יותר גרוע, לפעמים אני מאזין במחשב וכשאני יוצא מהחדר אני מעביר לטלפון ואז הוא מנגן אוסף אחר לחלוטין של שירים ולא ניתן לחזור בחזרה למחשב באותה נקודה שהפסקתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני משתמש בantennapod, אבל אני לא חושב שיש סנכרון בין מכשירים. אולי עם חיבור לgpodder אבל לא ניסיתי, וזה בטוח קצת יותר מורכב ומועד לבעיות מאשר סנכרון מובנה של אפליקציה כלשהי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, DubelBoom כתב:

גם אני משתמש בantennapod, אבל אני לא חושב שיש סנכרון בין מכשירים.

אכן אין מובנה - יש להם דרך עם שרת חיצוני: https://antennapod.org/documentation/general/synchronization#:~:text=AntennaPod can synchronise your subscriptions,is shared with other devices.

לפוקטקאסט יש מובנה עם המשתמש שלהם.

זו נקודה טובה.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Liviur כתב:

fun fact פודקאסטים דיי באו לעולם מהצד של אפל בתור מוצר חופשי והם עדיין מחזיקים את הדה-פאקטו אינדקס שכל השוק משתמש בו לפרסום פודקאסטים.

לא טעות, הם התחילו באתר עצמאי ולאחר מכן כשנפתח אייטונס הם הוסיפו את הפודקאסטים כהתופעה התחילה לצבור תאוצה

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, DareDevil כתב:

לא טעות, הם התחילו באתר עצמאי ולאחר מכן כשנפתח אייטונס הם הוסיפו את הפודקאסטים כהתופעה התחילה לצבור תאוצה

אני אשייף את מה שציינתי.

היו פודקאסטים לפני.

היו RSS פידים בכל מני צורות , סקריפטים להורדות ולעדכון מכשירים עם התוכן וכו.

מה שאפל עשו לא רק עם iTunes אלא תמיד היה פתוח זה את האינדקס של למצא פודקאסטים ולפרסם חדשים שכולם משתמשים בו והרבה מהלקבוע את הסטנדרטים באימוץ של RSS2.0 וכו.

היום כשאתה מחפש פודקאסט -> החיפוש יהיה באינדקס של אפל (גם אם אתה מחפש בגוגל פודקאסטס) וגם הפרסום שלו.

אם אתה מוציא את אפל מהמשוואה - אני לא רואה איך זה היה מגיע לעשירית מהפופולאריות והסטנדרטיזציה שיש היום (בחינם!) ואם אתה מוריד את האינדקס של אפל באייטיונס היום של פודקאסטים - דה פאקטו אתה חוזר לעולם שאתה חייב לחפש פידים ידנית ולהוסיף אותם לאפליקציה ולעדכן אותם כשהם משתנים (לדוגמא פלטפורמות של publishing)

• אהבתי 1

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצאתי חציל ואני מודה שבחיפוש בויקיפדיה, נראה שאין כל כך עקביות (shocking) בנושא הפודקאסטים וההיסטוריה שלהם.

בנסיעות הארוכות שהיו לי עד כה (בעקבות כורח המציאות) והעניין שרציתי לשמוע את ג'ו רוגן והפודקאסט שלו. אז הלכתי על ספוטיפיי שהיא יחסית נוחה אבל בהחלט צריך למצוא משהו אחר, כי יש להם קטע מעצבן שאי אפשר לשמוע שיר ספציפי שאני רוצה לשמוע (מנחש שמדובר על צורך בפרימיום) אלא רק דרך פלייליסט.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, DareDevil כתב:

והעניין שרציתי לשמוע את ג'ו רוגן והפודקאסט שלו

ג׳ו רוגן כבר לא בלעדי לספוטיפיי :)

אם יש לך אייפון - אז תוריד את overcast שציינתי ותפעיל את זה עם smart speed + כפול 1.5 מהירות (זה מבטל זמנים שקטים בצורה חכמה ואז על זה עושה האצה לפי 1.5 או כמה שבא לך בלי לעוות את הקול) -> עושה קסמים לפודקאסטים ארוכים.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, Liviur כתב:

ג׳ו רוגן כבר לא בלעדי לספוטיפיי :)

אם יש לך אייפון - אז תוריד את overcast שציינתי ותפעיל את זה עם smart speed + כפול 1.5 מהירות (זה מבטל זמנים שקטים בצורה חכמה ואז על זה עושה האצה לפי 1.5 או כמה שבא לך בלי לעוות את הקול) -> עושה קסמים לפודקאסטים ארוכים.

בזמנו הוא היה בלעדיי לספוטיפיי היום הוא חזר ליוטיוב.

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא התחיל ביוטיוב אבל מהר מאוד צבר תאוצה כפודקאסט - אז חתם עם ספוטיפיי לבלעדיות ופרסם רק בספוטיפיי ובחידוש חוזה האחרון -> חזר להיות גם בשאר הפלטפורמות.

לטעמי - לא מאבדים כמעט כלום שם מלהקשיב בתור פודקאסט מול יוטיוב ברוב הפרקים

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...