Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 32 דקות, Pika007 כתב:

חלאת אדם שלא רואה חצי דבר מעבר להישרדות האישית שלו.

כשמדברים עם קצף שיוצא מהפה, לא חושבים בבירור.

מתי תבינו: הוא מנהל את ההישרדות של המדינה **בדיוק** כמו ההישרדות האישית. ברמה הזאת של אגו, הוא מרגיש (ומבחינתו לגמרי בצדק) בתור מי שמציל את המדינה (ואת עצמו, מה זה משנה, המושגים הרי מעורבבים) שוב ושוב. 

אדם שלא רואה חצי דבר מעבר להישרדות האישית שלו אורז את הצטעלעך ונוסע למקום אחר, שיעזבו אותו בשקט. יש לנו פה משהו אחר. נו, כץ והורדוס וכיו"ב. :-)

ובינינו, עם או בלי ביבי השטח היה נדלק, לפחות תהיו כנים בדבר הזה. פיגועים והתססות היו בכל הממשלות.

עריכה אחרונה על ידי hans
  • אהבתי 2

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4632

• SlowRide

4443

• פינדר

3496

• m3x7r3m3

2926

לפני 6 דקות, Potato כתב:

חבל שדעת הקהל בישראל היא נגד להפסיק את המבצע ומבחינת כולם הוא דיי סמרטוט.

ממתי לשלטון בישראל אכפת מדעת הקהל בישראל (חוץ מבבחירות כמובן)?

• אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 53 דקות, יבגניפ כתב:

הנה, גם אתה ואני מסכימים שצריך הפרדות כלשהי. הסקרים, עם כל המגבלה שלהם, מראים שזה מה שהרוב מעוניין בו. שזה נהדר. אז מה בעצם הלאה? 

אז כמו שכתבתי, יש כמה אפשרויות.

- הפרדה בסגנון הנוכחי, שטח פה שטח שם, ישוב פה ישוב שם,  המשך מאבק - וואלה, המשך מאבק אפשר לבצע גם בלי הפרדה נוספת.

- ויתור על המדינה

- טרנספר

- אה רגע, טרנספר זה בעייתי מבחינה מוסרית ואין עדיין תמיכה מבחוץ, טוב, נמשיך להתחזק ולהתחמש עד למלחמת העצמאות השנייה שיבצע אחד הדורות הבאים.

• אהבתי 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, hans כתב:

ובינינו, עם או בלי ביבי השטח היה נדלק, לפחות תהיו כנים בדבר הזה. פיגועים והתססות היו בכל הממשלות.

כן, השטח היה נדלק מתישהו, השכנים שלנו מחפשים כל הזמן תירוצים. לא חייבים להצית כל תבערה כזו, אפשר אולי גם לעקוף מסביב. לא חייבים להכנס לכל מארב אסטרטגי של החמאס... אלא אם כן הייתה פה איזו כוונה נסתרת מאחורי העניין.

וזה לפני שמזכירים שחלק מהצתות האלה קשורות ישירות למדיניות TRTB (don't rock the boat) של ביבז.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא הצית.

הוא פשוט לא עקף.

כרגיל, בחירת המילים (כוונה נסתרת??) שהופכת אותו לנבל-על ומשמרת בדיוק את הדימוי שיצר לעצמו. 🤦‍♂️😕 זה בעצם הפח שנפל בו השמאל בעשור האחרון - השפה שבה משתמשים כשמדברים על ביבי. שפה משיחית קונספירטיבית.

עריכה אחרונה על ידי hans
  • אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שלדעתי המבצע היה אמור להמשך,בסך הכל לטענת הצבא הושלמו מטרות רבות והמחיר היה לטענתם פרופורציונלי.

מה גורם למבצע הזה להיות הצלחה או כישלון? חוץ מאיך שהמוח הלא כשיר שלי שופט אותו מבחוץ

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מבחינת הצבא היעדים שתוכננו הושגו. מבחינת דעת קהל, ככה זה עכשיו - היום צריך לתת לכולם להיות מנצחים. תמונות ניצחון שחמאס מפיץ בכל מקום זה כמו גביע השתתפות.

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, hans כתב:

כשמדברים עם קצף שיוצא מהפה, לא חושבים בבירור.

אה, אז מ3מ3מ3 אוהב לשים לי מילים בפה, אתה שם שם קצף? אולי די? לא אוהב. 

כמו כן

[הכנס הטלת ספק בכשירות הקוגנטיבית של הצד השני פה]

הנה, שנינו יכולים לשחק במשחק הזה. עכשיו אפשר לחזור להתייחס לדברים לגופו של עניין?

ההישרדות האישית של ביבז תלויה בהישארותו בעמדת כוח, בעיקר במשרד ראש הממשלה.

מה שתמוה פה זה שאחרי שהוא השתמש באותו טריק כבר יותר מכמה פעמים בודדות, רבים וביניהם אתה משוכנעים שמדובר במשהו אחר. לא, לביבז אין את היכולת "לארוז את עצמו וללכת", איום הכלא מרחף מעל ראשו.

האם השטח היה נדלק? אולי, אולי לא. האם זה היה קורה בעיתוי אחר? בהחלט. האם התגובה והתגובה לתגובה היו חריפות באותה מידה? אני מאוד בספק. האם היה ניתן לעשות משהו כדי להרגיע את הרוחות גם מעט אחרי שפרצו המהומות? חד וחלק כן.

התגובה למהומות בשייח ג'ראח היא מהמטומטמת ביותר שהיו פה אי פעם, ונראה שהרבה יותר חשוב לנו "לצאת גברים" מאשר לטפל בבעיה בשטח.זה עלה לנו משמעותית יותר ממה שנראה לך, לא רק במחיר הדמים.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, hans כתב:

הוא לא הצית.

הוא פשוט לא עקף.

כרגיל, בחירת המילים (כוונה נסתרת??) שהופכת אותו לנבל-על ומשמרת בדיוק את הדימוי שיצר לעצמו. 🤦‍♂️😕 זה בעצם הפח שנפל בו השמאל בעשור האחרון - השפה שבה משתמשים כשמדברים על ביבי. שפה משיחית קונספירטיבית.

כן, הוא לא עקף ולא הצית הוא רק נסע ישירות לתוך האש ושפך בנזין מהחלון. 

אם זה היה קורה פעם אחת ניחא. פעמיים צירוף מקרים מוזר. אבל מדובר בפעם השלישית או אפילו הרביעית שהוא מושך אותנו למלחמה שנייה לפני שהוא מאבד את הכיסא. 

ואתה יודע מה אם מחר יש בחירות הוא לוקח כי האנשים במדינה הזאת מטומטמים. אין לי מילה אחרת לתאר אותם. ואני אומר את זה בתור תושב הדרום. צריכים להחליף את הסמל של עיריית אשדוד לכבשה. 

Eat like a viking with these 7 traditional Icelandic foods

עריכה אחרונה על ידי Avatar Schnitzel
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, hans כתב:

אז כמו שכתבתי, יש כמה אפשרויות.

- הפרדה בסגנון הנוכחי, שטח פה שטח שם, ישוב פה ישוב שם,  המשך מאבק - וואלה, המשך מאבק אפשר לבצע גם בלי הפרדה נוספת.

- ויתור על המדינה

- טרנספר

- אה רגע, טרנספר זה בעייתי מבחינה מוסרית ואין עדיין תמיכה מבחוץ, טוב, נמשיך להתחזק ולהתחמש עד למלחמת העצמאות השנייה שיבצע אחד הדורות הבאים.

יש עוד אפשרויות. רשימת האפשרויות שלך מתכנסת בסופו של דבר למלחמת העצמאות השניה. אומר את זה בצורה הכי צינית שאני יכול: לא יודע בני כמה הילדים שלך, אבל אלא אם אתה מעביר להם אזרחות זרה בירושה, או כמו ליהיא לפיד דמיינת אותם לובשים מדים עוד לפני שהם נולדו - אתה לא רואה כמה זה עצוב?

לפני 10 שעות, hans כתב:

מתי תבינו: הוא מנהל את ההישרדות של המדינה **בדיוק** כמו ההישרדות האישית. ברמה הזאת של אגו, הוא מרגיש (ומבחינתו לגמרי בצדק) בתור מי שמציל את המדינה (ואת עצמו, מה זה משנה, המושגים הרי מעורבבים) שוב ושוב. 

כן, הוא כנראה, בכל הזהירות הנדרשת, חושב שהמדינה זה הוא. השרדותנו = השרדותו שלו. אז מה? חסרים בני אדם עם שגעון גדלות בעולם? אפילו פה בפורום יש כמה..

לפני 10 שעות, hans כתב:

לא יודע אם אתה מצביע ליכוד או לא, אבל אחד הדברים הכי מדכאים שיש בשיח הפוליטי זה בדיוק מה שאתה כותב.

אדם נמצא בשלטון 12 שנה. פרק זמן כמעט נצחי במונחים של העולם הדמוקרטי. רשימת ההשגים שלו היא כמעט ריקה. הוא קנה חיסונים וקנה בכסף אמריקאי 3-4 הסכמי הסדרה עם מדינות מוסלמיות. זהו.

רשימת הכשלונות היא עצומה. פקקים, קישוריות מחורבנת בין הפריפריה למרכז, פשיעה משתוללת של הערבים, ניתוק כמעט פורמלי ממערכת החוק הישראלית של החרדים, מערכת חינוך גרועה אפילו במגזר הכללי, מחירי דיור ומחסור מתמשך בדירות, איראן (ה-נושא שהמשיח חושב שהוא מטפל בו, לא?), דרדור היחסים המתמשך עם הדמוקרטים, שסע חברתי אדיר שהוא אחראי לו - בתור מי שלא רצה להיות ראש הממשלה של כולם אף פעם, תרומה לפגיעה באמון ברשויות החוק בחסות נאומים מתבכיינים שלו, מתן לגיטימציה לכהניסטים גזענים והומופובים ועוד ועוד.

אני לא מכיר בן אדם, גם מהימניים יותר שאני מכיר, שלא טרח להוציא אזרחות זרה אם זה התאפשר לו. זו רמת האמון בעתיד של המדינה שביבי משאר. 

כן, היו התססות בכל הממשלות. 12 שנות נתניהו הפכו את החמאס לגרסה מוקטנת של חיזבאללה. זה לא "התססות". זה כיסוי כל שטח ישראל בטילים מהצפון והדרום, כשאפילו את המענה היחידי שיש לנו אנחנו חייבים לסמולן עמיר פרץ. לא למשיח שהבטיח להביס את החמאס ואת איראן ומעשית נכשל בכל מה שהוא עושה, חוץ מלשווק את עצמו למיליון מצביעים ישראלים.

האסטרטגיה שלו נכשלה. בכל תחום. הוא "מנהיג" גרוע, כנראה הגרוע ביותר שהיה למדינה הזו. וזה, אגב, גם לא מקרי שהליכוד שלו לא טורח לפרסם מצע. אף אחד לא יודע מה נתניהו רוצה. לא בטווח הרחוק, ואפילו לא בקצר. ככה אפשר לכמת כל דבר כמו הצלחה, כמו, נניח, המבצע שהיה עכשיו בעזה. ומימלא למצביעים זה לא משנה.

ועדיין יש אנשים, אולי אתה לא אחד מהם - אני לא יודע, שממציאים הסברים איך זה שכל דבר מחורבן בשנות שלטונו בעצם היה קורה בכל מקרה, או שהוא לא אשמתו. דברים טובים זה ביבי. דברים רעים זה דיפ סטייט וסמולנים חמוצים. גישה מוזרה, לא?

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
  • אהבתי 2
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, SlowRide כתב:

מבחינת הצבא היעדים שתוכננו הושגו. מבחינת דעת קהל, ככה זה עכשיו - היום צריך לתת לכולם להיות מנצחים. תמונות ניצחון שחמאס מפיץ בכל מקום זה כמו גביע השתתפות.

הפצצנו אותם 11 ימים עם הנשק הכי מתקדם שכסף יכול לקנות. מן הסתם יהיה הרבה נזק בעזה. 

אבל הם באמת ניצחו. לא הצלחנו להשמיד אותם, לא הצלחנו להפסיק את ירי הרקטות ודקה אחרי שאבו-מאזן יתפגר החמאס ישתלט גם על הגדה. החמאס ישתקם תוך 2-3 שנים, ישפר את היכולות הבליסטיות שלו עוד יותר ובעימות הבא אולי כיפת ברזל כבר לא תהיה יעלה. ואז אנחנו נהיה לגמרי עמוק בחרא. 

ומי שיהיה חתום על זה הוא מר ביטחון. עדיין כל תושבי הדרום יצביעו לו. כי ככה הם. כבשים. אני רואה את זה במשפחה שלי ב-live. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, SurfHigh כתב:

שמעת פעם על מלחמה שהם לא ניצחו בה? 

לדעתם גם בששת הימים וביום כיפור הם ניצחו. 

לא, הם לא ניצחו במלחמת ששת הימים. הם הפסידו. הם ידעו את זה מצויין. נאסר אפילו נכנס לדפרסיה והפך לצל חיוור של עצמו. אבל עזוב את זה. 

את סיפורי "קרענו את החמאס והחזרנו את השקט לדרום" אני שומע 12 שנה. אחרי כל מבצע קיבלנו את אותו "נאום ניצחון" של ראש הממשלה רק כדי לקבל את החמאס יותר חזק מאי פעם בעימות הבא. לאנשים יש זיכרון קצר ועל זה בדיוק בונה "מר ביטחון" שלנו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, Avatar Schnitzel כתב:

ומי שיהיה חתום על זה הוא מר ביטחון. עדיין כל תושבי הדרום יצביעו לו. כי ככה הם. כבשים. אני רואה את זה במשפחה שלי ב-live. 

אני מתווכח לפעמים עם חבר שמצביע ליכוד למרות שהוא מבין את כל הבעיות. בגדול הטענה העיקרית שלו היא "אם אני לא אצביע ליכוד, אז יהיה פה קומוניזם" (קצת מוקצן אבל זו רוח הדברים). מילא שגם כלכלית נתניהו לא מקדם שום דבר שמזכיר שוק חופשי, זו גישה כל כך עצובה. 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם ביבי ילך מחר ערבים יכבשו את כולנו, ירצחו את הגברים ויאנסו את הנשים. כן, גם את זה אני שומע. וביבי אף פעם לא אשם. אף פעם.  

הבן אדם מתחיל מלחמה 48 שעות לפני שהוא נאלץ לפנות את כיסא ראש הממשלה ואנשים עדיין חושבים שמדובר בצירוף מקרים. עזוב מדובר בכת. חבל על המאמץ שלך. 

תתחיל לעבוד על הדרכון האירופאי שלך. אני כבר התחלתי. (באמת) שכרנו חוקר פרטי שיעזור לנו לאתר את השורשים ברומניה. בתקווה משהו שרד את המלחמה. 

• רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...