Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

• תגובות 56.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4599

• SlowRide

4420

• פינדר

3472

• m3x7r3m3

2926

לפני 2 דקות, Pika007 כתב:

לקח לי זמן להבין שאחרי 10 דקות של גלילה אני עדיין באותו הפוסט. אני חושב שזה הגיע לסף שלתוים האלקטרוניים האלו יש כבר משקל פיזי

לי קרס הדפדפן מרוב שזה ארוך

• מצחיק 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, m3x7r3m3 כתב:

אתה רואה, אנחנו יכולים להגיע להסכמות 😉

נכון, בגלל זה אני אופטימי 

אתם פשוט מתעלמים מהסתירה בקביעה ש"זה לא אותו דבר", למרות שזה כן, כלומר אם מתעלמים מההבדל האפלייתי בנושא.

מה שאני מנסה להעביר זה לא להצביע על סתירות, זה להביא אתכם לנקודת הסתירה, שתבינו שיש סתירה, ותקבלו החלטה מושכלת מה לעשות עם הסתירה הזו.

והרי זה גם בדיוק מה שאתם מנסים לעשות.

לא בדיוק. גם כי לפעמים אתה חושב שיש סתירה, אבל אין, כי הפער הוא בהגדרה, ובמצב כזה אתה מניח ששלך טובה יותר. אבל גם כי זה חסר תכלית. טאם אתה מביא, למשל, פרשנות או הסברים משפטיים למשהו שאתה מאמין בו - זה הרבה יותר מעניין מעניין. אני יכול לשבת, לקרוא, להסיק אם זה מסתדר לי או לא. ולי אישית זה לפחות גורם לקרוא וגם קצת ללמוד יותר, לפעמים, על הדרך, כמו שקרה לנו לפני כמה חודשים עם הדוח של קהלת או מי שזה לא יהיה. ומכיוון שאנחנו פה סתם להעביר את הזמן - זה יותר נחמד, לפחות בעייני.

לפני 1 דקה, DareDevil כתב:

לי קרס הדפדפן מרוב שזה ארוך

thats what she said?

בערך

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, hans כתב:

תכל'ס לליאור היה הרבה יותר קל במבנה פורום "עץ", שדי אבד עליו הכלח.

רדדיט שלחו מייל שאלו על מה אתה מדבר.

• מצחיק 1
  • מעניין 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, hwgeek כתב:

הופתעתי ליראות שיש אשכרה עיתונאים אמיתיים לשם שינוי שאומרים את האמת בפנים:

סוג של חרבונא, אבל גם הוא זכור לטוב.

יש גם כמה כאלה בתקשורת הבריטית (ומסיבות דומות).

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, Blaz00r כתב:

תשמע, אם משעמם, יש לי כמה הצעות...

אני פתוח לשמוע... לא נראה שאני משתחרר מהסיפור הזה בזמן הקרוב.

גם המנהל שלי תקוע עכשיו בחו"ל אז בכלל נוסף לי עוד דברים לעשות...

אבל אתמול הצלחתי לכתוב 6 שורות קוד בין לבין!

לפני 13 שעות, יבגניפ כתב:

נכון, בגלל זה אני אופטימי 

אני אוהב כשאתה אופטימי

לפני 13 שעות, יבגניפ כתב:

לא בדיוק. גם כי לפעמים אתה חושב שיש סתירה, אבל אין, כי הפער הוא בהגדרה, ובמצב כזה אתה מניח ששלך טובה יותר. אבל גם כי זה חסר תכלית. טאם אתה מביא, למשל, פרשנות או הסברים משפטיים למשהו שאתה מאמין בו - זה הרבה יותר מעניין מעניין. אני יכול לשבת, לקרוא, להסיק אם זה מסתדר לי או לא. ולי אישית זה לפחות גורם לקרוא וגם קצת ללמוד יותר, לפעמים, על הדרך, כמו שקרה לנו לפני כמה חודשים עם הדוח של קהלת או מי שזה לא יהיה. ומכיוון שאנחנו פה סתם להעביר את הזמן - זה יותר נחמד, לפחות בעייני.

גם אם מגיעים למצב שבו הפער הוא בהגדרה, זה מעניין כי אפשר לצלול להגדרות וללמוד ולשכלל הגדרות.

הסברים ופרשנויות משפטיות יש הרבה פחות עכשיו כי המערכת הפוליטית משותקת פחות או יותר, ולכן בג"צ באופן טבעי פחות מתעסק בעניינים פוליטיים.

אגב יש לי ניתוח משפטי לא קצר שעשיתי על שייח' ג'ראח, שכונת שמעון הצדיק, ושכונת נחלת שמעון אם הנושא הזה מעניין אותך

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אגב יש לי ניתוח משפטי לא קצר שעשיתי על שייח' ג'ראח, שכונת שמעון הצדיק, ושכונת נחלת שמעון אם הנושא הזה מעניין אותך

שתף, למרות שבכנות אתה מכיר את הגישה שלי (ברור לי מה נכון משפטית מבחינת המדינה לפחות)

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי התראה שצוטטתי בשרשור הזה, אבל הטלפון שלי לא מצליח להתמודד עם המטח ששוגר בעמוד הקודם וקורס, אז מתנצל מראש אבל לא רואה את ההודעה. 

שיא חדש בפורום, ללא ספק :)

• מצחיק 2

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור הוספתי סטיק של ראם כדי שהכרום יצליח להתמודד עם מה שקרה בעמוד הקודם.
totally worth it

• מצחיק 3

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 4 דקות, ניקו פ. כתב:

קיבלתי התראה שצוטטתי בשרשור הזה, אבל הטלפון שלי לא מצליח להתמודד עם המטח ששוגר בעמוד הקודם וקורס, אז מתנצל מראש אבל לא רואה את ההודעה. 

גם שלי קרס. חיכיתי עד שיהיו מספיק הודעות בשרשור שיעבור עמוד כדי להכנס..

• מצחיק 3

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, יבגניפ כתב:

שתף, למרות שבכנות אתה מכיר את הגישה שלי (ברור לי מה נכון משפטית מבחינת המדינה לפחות)

לא התייחסתי בכלל לעניין פוליטי-מדיני אלא משפטי גרידא.

זה עקרונית באנגלית, אבל אם תהיה דרישה אני יכול לתרגם את זה

ipiccy_image.thumb.png.ea8c26b5467c5efba3bb55d20cbf3628.png

לפני 17 דקות, ניקו פ. כתב:

התגובה לך לא הייתה ארוכה:

חטיבת כפיר היא בהגדרתה מיועדת להתמודד עם אותו מתאר בדיוק, רק במקום בלוד, בפאתי רמאללה, או פאתי שכם, או אפילו בתוך הערים האלה עצמן.

לפני 16 דקות, yotams4 כתב:

ליאור הוספתי סטיק של ראם כדי שהכרום יצליח להתמודד עם מה שקרה בעמוד הקודם.
totally worth it

לפני 6 דקות, SlowRide כתב:

גם שלי קרס. חיכיתי עד שיהיו מספיק הודעות בשרשור שיעבור עמוד כדי להכנס..

Laughs in 32GB RAM 

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה לא עניין האורך, פשוט כל העמוד ההוא קרס לי תמיד.

כפיר לא הוכשרה לזה. כפיר הוכשרה להיות חטיבה לוחמת באזור איו"ש, זה שהיא מתעסקת בעבודות שיטור (כמו יתר החטיבות) זה פשוט פאק נוסף שתומך במה שכתבתי. זה שבפועל הצבא עושה עבודות שיטור זה פאק. מניח שחסגר סד"כ במשמר הגבול או לא יודע מה. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חטיבת כפיר היא בהגדרתה מיועדת להתמודד עם אותו מתאר בדיוק, רק במקום בלוד, בפאתי רמאללה, או פאתי שכם, או אפילו בתוך הערים האלה עצמן.

לא נכון.
אתה יודע שהחטיבה התחילה לתפוס קווים גם מחוץ לאיו"ש כולל בגזרת לבנון נכון? היא כבר לא חטיבה שהתפקיד שלה זה שטחים, הצבא הבין שהוא מאבד חטיבה סדירה אם הוא הופך אותה למג"ב משופר ומנסה לשנות את זה.
זה קשה כי אי אפשר להתעלם מכך שהעבר של החטיבה רודף אותה, העובדה שהיא חטיבה שמזוהה עם השטחים והעובדה שהיא חטיבה שהמפקדים שלה צמחו בשטחים משפיעה על המקצועיות שלה.
לא נפרט הרבה אבל אין מה להשוות אותם לצנחנים/גולני נניח, וזה לא בגלל החומר האנושי, זה בגלל שהם היו מג"ב משופר במשך שנים וזו שדרת הפיקוד שם.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות ב-20 שנה האחרונות, כפיר הוכשרה בדיוק לזה, זה שזה לא נראה לך הגיוני, או פאק נוסף, זה לא אומר שזה לא ככה.

ב-20 שנה התחלפו כל החיילים בחטיבה, מהמח"ט ועד אחרון האפסנאים והטבחים, כולל במילואים.

אין היום בסדיר או במילואים חייל בכפיר, שהוכשר אחרת, אלא לטיפול בהפרות סדר אלימות והתפרעויות, שיטור, פיזור מוקדי הפגנות, מעצרים במוקדים מסוכנים וכו'.

עריכה - זה פונה גם לפרקש, הקווים מחוץ לאיו"ש זה תוספת, אני לא מדבר על קווים אלא על ייעוד וכפועל יוצא מהייעוד ההכשרה שהם עוברים כדי לממש את הייעוד הזה.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...