Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

הבעיה הגדולה של בנט שהוא שעט קדימה

ולא הסתכל אחורה לראות אם הסיעה שלו מגבה אותו

התברר ששקד ושיקלי לא איתו

ואז הוא קיפל את הציוד בבזיון.

זה פחות של ביבי ויותר של שקד שלא היתה מוכנה לשרוף את עצמה בימין בשביל תיק הפנים.

אין מזל לאיש

או שרק בהייטק יש לו.

לדעתי בבחירות 5 הוא יתאחד עם סער.

גם לסער יש תבונה פוליטית בגודל של שקל -

האיש שהגן על ביבי בכל ה 3 מערכות בחירות האחרונות

לא מצטרף לממשלה שהוא עצמו שכנע בזמנו את כחול לבן להצטרף אליה

הזיה

עריכה אחרונה על ידי avi 1234
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4608

• SlowRide

4427

• פינדר

3484

• m3x7r3m3

2926

לפני שעתיים, יבגניפ כתב:

( כן, אני יודע. הימין תמיד יכול להגיד שלא ניסו להיות את מה שהוא מציע באמת - הרג המוני בעזה, וטרנספר. בסדר. זו תוכנית מאוד ריאלית, סבירה והגיונית)

לא התוכניות של השמאל מאודד ריאליות והגיוניות.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, fatboy1340 כתב:

כעת רובם נחושים ללכת להצביע כדי "להשמיע את קולם".המעטים מתוכם שהצביעו למפלגות ימין, לא ישובו לעשות כן.

למה שערבי יצביע ימין מלכתחילה? זה כמו חבר מועדון בקשת טעמים שיצביע ש"ס.

לפני 15 שעות, yd b-4 כתב:

עכשיו בנט הטיפש זה שעד לפני שבועיים חשבתי שהוא חכם. ירדוף אחריו כמו משוגע כדי לקושש קצת פירורים -הצעת הרוטציה בטלה למי שלא עודכן.

עכשיו באמת כדאי לו שלא יהיו בחירות חמישיות כי הוא יצא קירח מכאן ומכאן. לא מצליח להבין מה עבר לו בראש....

ניסה לתחמן את ביבי, או ללמד את אבא לעשות ילדים.

לפני שעתיים, hans כתב:

בתכל'ס, מדינת ישראל של השנים האחרונות גם שורדת וגם צוברת כוח, בלי לפתור שום סכסוך. גישה פרגמטית מעצבנת, אבל עובדת לטווח הקצר ולדור הנוכחי.

על הדרך הדור הנוכחי נכנס למקום ה-20 בדירוג ה-gdp אבל למי איכפת.

ממש מדינה שחיה על החרב.

אם לא מלחמות והפיגועים, ישראל לא הייתה מפתחת מערכות נשק מתקדמות.

אם לא היו מפתחים מערכות נשק מתקדמות, לא הייתה פה תעשיית הייטק שמחזיקה את המדינה.

מעניין מה יהיה התירוץ להסלמה הבאה.

ד"א, איפה כל האמצעי פיזור הפגנות מתקדמים שפותחו פה? למה לא משתמשים בהם?

למה לא לפתח גז שיגרום למתפרעים לזרוק הכל ולהתחיל אורגיה המונית? זה יכול להיות גאוני.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, yd b-4 כתב:

בהתחשב בזה שאתה לא יודע אפילו מה התכניות של "השמאל" (מי אלו "השמאל"? מרץ לא בדיוק עומדים לתפוס את משרד ראש הממשלה...) התגובה שלך מעניינת אותי מאוד.

בוא וספר לי בבקשה מה הן אותן תכניות ומדוע הן לא הגיוניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, vadim6385 כתב:

למה שערבי יצביע ימין מלכתחילה? זה כמו חבר מועדון בקשת טעמים שיצביע ש"ס.

גם לי זה מוזר, אבל עובדה. לפי המספרים הליכוד קיבל כמעט מנדט שלם במגזר.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 58 דקות, Pika007 כתב:

בהתחשב בזה שאתה לא יודע אפילו מה התכניות של "השמאל" (מי אלו "השמאל"? מרץ לא בדיוק עומדים לתפוס את משרד ראש הממשלה...) התגובה שלך מעניינת אותי מאוד.

בוא וספר לי בבקשה מה הן אותן תכניות ומדוע הן לא הגיוניות.

תוכנית הדגל של השמאל היא אוסלו.

ובעדינות

היא לא עשתה לנו טוב.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, vadim6385 כתב:

למה לא לפתח גז שיגרום למתפרעים לזרוק הכל ולהתחיל אורגיה המונית? זה יכול להיות גאוני.

לך תאכסן כזה גז בלי שיעלם באופן מסתורי.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, avi 1234 כתב:

ובעדינות

היא לא עשתה לנו טוב.

מאז שאוסלו נקבר עברו 25 שנה. אוסלו הביא להם כמה AK47 ונתן להם שליטה על שטחים. מאז כבר לקחת את מה שנתת בחומת מגן.
הקשר בין האירועים עכשיו לאוסלו הוא כלום בפיתה. אם כבר 12 שנה של שלטון רופס הביאו אותנו לנקודה הזו.

• רעיון טוב! 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, avi 1234 כתב:

ובעדינות

היא לא עשתה לנו טוב.

עברו 25 שנה ואף אחת מהנפשות הפועלות שנוגעות להסכם הזה כבר לא פה. (גם ההסכמים עצמם ומה שהם כללו מתים.) איך זה רלוונטי בדיוק?

אין דבר כזה יותר "תכנית/הסכמי אוסלו". אפשר להפסיק להידבק לזה.

עריכה אחרונה על ידי Pika007
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, yd b-4 כתב:

תחת מה שמכונה "השמאל" (ולמען האמת גם חלק לא מבוטל ממרכז ימין) מתחבאת ההבנה שאין דרך אחרת להסדר פה שלא כולל ויתור טריטוראלי כלשהו. אם זה ריאלי אני לא יודע. אולי זה כבר מת. אבל זה בטוח יותר ריאלי והגיוני מלחכות למשיח, או להצדיק אנשים שמה שמניע אותם זה ציפיה למשיח, רק כי הם נתפסים כ"לא פראיירים" מול הערבים או כל בושליט דומה.

אף אחד לא הולך לספח את יו"ש. אף אחד לא הולך לעשות טרנספר. אף אחד לא הולך לשטח את עזה. אף אחד לא הולך לשלול אזרחות ל-2 מיליון ערבים כאן. אפשר לצעוק את זה עד מחר. לא יקרה. מפה אפשר להתקדם.

• מעניין 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויתור טריטוריאלי? מישהו עוד משתמש בביטוי הזה ב-2021?

נו, לא פלא שהשמאל הצטמק.

ויתור טריטוריאלי נוסף משמעותו השמדה עצמית.

שוב, אליבא דשמאל האמיתי, זאת אופציה ריאלית, הגיונית וראויה. למזלנו, רוב היקום חושב אחרת.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט

אתה מוזמן להצביע למי שרוצה לספח, ולחכות יחד עם החברים האחרים למשיח, שאני בטוח שבן גביר, סמוטריץ', גפני ושאר השותפים על מלא מלא עושים הרבה כדי לקרב את הגעתו. בעולם האמיתי, בו המשיח לא ממהר להגיע, סיפוח, או שימור המצב הקיים, ידחפו שניהם, בסופו של דבר, לכך שהערבים מיו"ש יבקשו אזרחות. ומה תעשה אז? 

אין פתרון אחר בטווח ברחוק שלא כולל הפרדות כלשהי מהפלסטינאים שהם לא אזרחי ישראל. אין. והשמאל הצטמק לא בגלל זה, או לפחות לא בהכרח בגלל זה. פשוט ליותר ויותר אנשים נמאס להיות השורשים בעץ הכסף שאוכלים ממנו כמה מהשותפים הטבעים, בלי לקבל שום דבר בחזרה. וכשבמשך עשור ביבי אכן הצליח לייצר אשליה כאילו אפשר להתעלם ממה שקורה עם הפלסטינאים - זה גם פחות בכותרות מיוקר המחיה או בעיות אחרות שביבי לא מטפל בהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, hans כתב:

ויתור טריטוריאלי? מישהו עוד משתמש בביטוי הזה ב-2021?

נו, לא פלא שהשמאל הצטמק.

שוב, אליבא דשמאל האמיתי, זאת אופציה ריאלית, הגיונית וראויה. למזלנו, רוב היקום חושב אחרת.

סלח לי, אבל- חרטא. הקיסר רוצה לפמפם לכולם שאם נותנים לפלסטינים להקים מדינה באיו"ש אז תוך שבועיים הם מחלקים את ישראל ל 2 וגומרים את כולנו.

בתכלס, תעיף רגע מבט על איך השטחים בנויים. איפה יש ערים, איפה יש כפרים, מה המרחקים ומה תוואי השטח. איכשהו, תאמין או לא, זה לא ממש מדאיג אותי.

אני גם תוהה וזו שאלה שאף פעם לא קיבלתי לגביה תשובה, לא משנה כמה אנשים שאלתי:

יש פלסטינים. עובדה מוגמרת. לא רוצה לתת להם מדינה או שטח עצמאי? בוא תגיד לי מה כן.

רוצה לספח ולשלוט עליהם? אתה חייב לתת להם שוויון זכויות מוחלט.

לא תעשה את זה? אתה תהפוך למה שהעולם טוענים שאנחנו- אפרטהייד.

ושיהיה ברור, כרגע ישראל היא בשום פנים ואופן לא מדינת אפרטהייד. היא תהיה כזו אם תרצה לספח אוכלוסיה כלשהי ולא לתת לה שוויון זכויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, יבגניפ כתב:

אין פתרון אחר בטווח ברחוק שלא כולל הפרדות כלשהי מהפלסטינאים שהם לא אזרחי ישראל. אין

היפרדות זה משהו אחר. אין מחלוקת על כך שהיפרדות (ע"ע חומה) זה פיתרון סביר. אבל כתבת "ויתור טריטוריאלי". אלה שני דברים שונים.

לפני 5 דקות, Pika007 כתב:

סלח לי, אבל- חרטא. הקיסר רוצה לפמפם לכולם שאם נותנים לפלסטינים להקים מדינה באיו"ש אז תוך שבועיים הם מחלקים את ישראל ל 2 וגומרים את כולנו.

אני גם תוהה וזו שאלה שאף פעם לא קיבלתי לגביה תשובה, לא משנה כמה אנשים שאלתי:

יש פלסטינים. עובדה מוגמרת. לא רוצה לתת להם מדינה או שטח עצמאי? בוא תגיד לי מה כן

אתה יכול לזעוק חרטא עד מחר. זה בדיוק מה שהפלסטינים טוענים שיעשו כבר 70 שנה. אין שום סיבה הגיונית להאמין שפתאום יפעלו אחרת. לגמור את כולנו? כן, זאת המטרה המוצהרת ברי"ש גלי.

לגבי הקמת מדינה פלסטינית - ישראל כבר הציעה את זה 5 פעמים, ובכל פעם הסירוב היה בצד השני.

בנוגע לעובדות המוגמרות למיניהן - בסופו של דבר אחד העמים לא יהיה פה יותר. לא נעים לשמוע, אבל הניסיון ההיסטורי חד משמעי - עימותים כאלה מסתיימים בחיסול או בהגלייה אחד הצדדים.

אז מה כן עושים? שורדים עוד סיבוב בקרב.

• אהבתי 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט

היפרדות זה משהו אחר. אין מחלוקת על כך שהיפרדות (ע"ע חומה) זה פיתרון סביר. אבל כתבת "ויתור טריטוריאלי". אלה שני דברים שונים.

מה ההבדל לדעתך?

מנסה להבין את המינוחים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...