Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 23 דקות, Potato כתב:

מקווה מאוד שיהיו עוד בחירות.

ביבי גמר את עצמו עם המבצע הזה...

מה אתה שח. ביבי יצא מחוזק, כמו אחרי כל מבצע, והצליח לחסל את בנט תוך כדי.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4564

• SlowRide

4312

• פינדר

3403

• m3x7r3m3

2926

הקוסם טחן עד דק את האלטרנטיבה של גוש השינוי בדיוק! כמו שהוא עולל לגנץ.

עכשיו בנט הטיפש זה שעד לפני שבועיים חשבתי שהוא חכם. ירדוף אחריו כמו משוגע כדי לקושש קצת פירורים -הצעת הרוטציה בטלה למי שלא עודכן.

עכשיו באמת כדאי לו שלא יהיו בחירות חמישיות כי הוא יצא קירח מכאן ומכאן. לא מצליח להבין מה עבר לו בראש....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש משהו אחד שכול הפרשנים לא מדברים עליו ולדעתי הוא בכלל טוב לחמאס:

הרס מסיבי ברצועת עזה זה ממש לא הישג! זה נותן תעסוקה לאזרחים. במקום שהלחץ על החמאס יגבר מבפנים כתוצאה מחוסר מקומות עבודה ופיתוח, אנחנו מספקים להם אותו. עכשיו יהיה מימון מסיבי ל״שיקום הרצועה״ שזה בעקיפין מימון מקומות עבודה. כמה שיותר אנחנו הורסים להם, ככה יותר עבודה יש לתת לאזרחים הרגילים.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עוד משהו שצריך לגמור טריגר כבד למערכה האחרונה היה שי ג'ארח צריך לסיים ש םאת המשפט ולפנות את המשפחות הערביות.

גם למי שחשב קודם שזה פינוי מיותר מבחינת עלות-תועלת עכשיו המצב שונה לחלוטין. אי אפשר לתת לטרור החמאסי להתערב בענייני פנים -זה יהיה תקדים מסוכן מאוד.  

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אמרתי מקודם לחכות עם הפינוי עד שהמתיחות תיגמר ואז להמשיך.

אני אומר עכשיו לפנות מחר בבוקר אם אפשר.

לא עזר בכלום לדחות את הפינוי, הם הציתו מהומה גם כך. מחר בבוקר לפנות משם את מי שצריך ולאכלס בכמה שיותר תאומי בן גביר.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההימור הפוליטי שלי, ביבי מושך לבחירות נוספות, הקול היהודי מושך ימינה, הקול הערבי נשאר בבית, ביבי מקים ממשלת ימין על מלא.

בנט, אם לא מסדר לעצמו שריון בליכוד או עם סמוטריץ, חוזר הביתה לרעננה.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנ"ל,  
אני לא רואה איך ביבי מוותר על הזדמנות ללכת לבחירות כל כך קרוב לסוף סבב. 
כל המנגינה שלו היייתה ביטחון , ביטחון ,ביטחון.. בעוד כל האחרים דיברו על איכות חיים , איכות חיים, איכות חיים. 

אם בראייה שלו הוא חושב שיש לו סיכוי ל 70 מנדטים של ימין על מלא אז הוא ילך על זה.
וגם בבחירות האחרונות עדיין לא כולם האמינו ביעילות החיסונים, עכשיו זה כבר יותר ברור.
הוא ינגן גם על זה. 

מה שבטוח שה 52  מנדטנים שהצביעו לליכוד/בן גביר/ חרדים .. הם כנראה בונקר ולא יזוזו. 

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח גם שהימין יקבל עוד יותר קולות, השמאל ימשיך להמחק, הערבים ישארו בבית ונקבל מדינת דת עוד יותר נהדרת אפילו ממה שיש לנו היום, עם עוד יותר מיסים, עוד פחות חופש כלכלי ועוד המון מיליטנטיות מאנשים שלא שירתו שירות צבאי מלא, אבל יודעים להסביר הכי טוב בעולם איך צהל צריך להתנהל.

האסימון שאולי אפשר ללמוד ממה שקורה על מגבלות הפעלת הכח פה לא יפול. כמו גם האסימון שאולי כדאי לעצור ולשאול מה המטרה - בטח של בן גביר, סמוטריץ' ודומיהם, וגם בכלל. כמו גם האסימון שהשקר שביבי מוכר כבר עשור - כאילו אפשר לשכוח מהפלסטינאים כי אפשר לטוס לדובאי ולרסק שם למבורגיני בכבישים - לא הולך להפוך למציאות. הם כאן. כדי להשאר.

הגישה שלו נכשלה. הגישה של הימין - שבהכללה גסה פחות או יור עוד רגע חוזר לאלטנה כדי להסביר למה לא מצליחים לנצח צבאית את הסכסוך בגלל "השמולנים הבוגדים" - נכשלה. וזה לא ישתנה, למרות שהמונים ימשיכו לפמפם אחד לשני כל פעם על "אשמים בוגדים" - תקשורת, יאיר לפיד, סמולנים ששונאים את עצמם, סגני רמטכלים לשעבר, מפכל המשטרה ומי לא.

( כן, אני יודע. הימין תמיד יכול להגיד שלא ניסו להיות את מה שהוא מציע באמת - הרג המוני בעזה, וטרנספר. בסדר. זו תוכנית מאוד ריאלית, סבירה והגיונית)

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
  • אהבתי 1
  • מעניין 2
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם משהו שתושבי הדרום הבינו בפעם הרביעית : שבטחון הוא לא יודע להביא. הוא יודע להביא קצת שקט , אח''כ בלונים , אח''כ טפטוף רקטות ואז ברד . מדיניות הכלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לי נראה שהיה פה שיתוף פעולה מלא של ממשלת ביבי והחמאס?

ביבי ניצח, כי הכריז על כל המספרים שהכריז, ועל הדרך חיסל את האופוזיציה

חמאס ניצחו, כי בפעם הלא יודע כמה גרמו לישראל להיכנע לעוד הפסקת אש, פלוס התנסו בנשק חדש - התפרעויות של ערביי ישראל

כל צד השיג את מה שרצה להשיג.

כמובן שכל זה בתזמון מושלם עם ניסיון הקמת ממשלת לא ביבי.

המפסידים - אזרחי ישראל והרש"פ, אבל מי סופר אותם.

נתראה במבצע חדש. הנה שיר לכבוד האירוע

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמישהו כותב פה "ימין", למה הוא מתכוון בעצם?

נתניהו זה קצת ימין והרבה מכל השאר.

אפשר גם להציג את זה באור אחר - המדיניות של נתניהו תואמת להפליא את התנהלותו הפוליטית האישית: הישרדות וצבירת כוח.

אולי הוא משתמש במילים כגון "ניצחנו" ברטוריקה, אבל במעשה - רק הישרדות וצבירת כוח.

בתכל'ס, מדינת ישראל של השנים האחרונות גם שורדת וגם צוברת כוח, בלי לפתור שום סכסוך. גישה פרגמטית מעצבנת, אבל עובדת לטווח הקצר ולדור הנוכחי.

על הדרך הדור הנוכחי נכנס למקום ה-20 בדירוג ה-gdp אבל למי איכפת.

עריכה אחרונה על ידי hans
  • אהבתי 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, פינדר כתב:

בנט, אם לא מסדר לעצמו שריון בליכוד או עם סמוטריץ, חוזר הביתה לרעננה.

למה שמישהו ייתן לו שריון איפשהו? מה הוא יעשה, יחזור ל"שמאל"? הוא גמור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יהיו בחירות נוספות בקרוב, הערבים עשויים לקבל קרוב ל20 מנדטים (היו 15 בכנסת האחרונה, עם קצת יותר מ60 אחוזי הצבעה).אני עובד עם הרבה אנשים מהמגזר, יש לא מעט שלא מצביעים כדרך חיים . כעת רובם נחושים ללכת להצביע כדי "להשמיע את קולם".המעטים מתוכם שהצביעו למפלגות ימין, לא ישובו לעשות כן.

• מעניין 1

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה צחקו וירדו על גנץ שלא הכיר את ביבי ובשעת משבר אמיתי ניסה לעשות משהו שבתאוריה היה טוב למדינה. רצחו אותו בכל מקום.

בנט לא צריך לקבל עכשיו אפילו חצי מנדט. רק לעג. הבנאדם לא מצליח להחליט באיזה קואליציה לשבת, מזלנו שלא היה ראש ממשלה.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 3

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...