Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסוי שבר פנסים\מראות ביטוח מקיף , מישהו התנסה?

dany

פוסטים מומלצים

לילה טוב חברים,

לאחרונה נסדק לי פנס בצורה לא ידוע שהחלפתי בעצמי, אך אז נזכרתי שיש בביטוח כיסוי לשבר פנסים.

בפוליסה מצויין שזה תקף במקרה תאונה.

מישהו הפעיל את הביטוח הזה? האם הוא נחשב כתביעת ביטוחאו לא כמו לדוגמא גרירה או שמשה?

למיטב זכרוני עולה גרושים כמו כיסוי שמשות.

תודה מראש.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עשית הרחבה בפוליסה לפנסים ומראות אז לא תרשם תביעה. 

ברכב של אבא שלי תיקון מראת צד ההשתתפות עצמית אני חושב שהיתה 400₪ (עברו כמה שנים) ולדעתי עם פנסים העלות זהה אבל הכי טוב שתבדוק עם חברת הביטוח. אם זה אור קדמי תבדוק לגבי כיוון אורות אחרי ההחלפה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי פעם רוורס ופיצצתי פנס אחורי,

יש לי הרחבה לפנסים ושמשות עולה עוד איזה 120 ש”ח

פניתי אליהם עלה לי השתתפות 230נש”ח אם אני לא תועה, ללא שום רישום של תביעה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון אישי זה לא נחשב כתביעה,
לכל חברת ביטוח יש הסדרים עם מוסכים ספציפיים בהם ניתן לתקן, ובמידה וקיים החלק חליפי ולא מקורי הם ישתמשו בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מועדים לשמחה.

רק לציין, כי בדרך כלל ההרחבה הזו תקפה לפעם אחת בפוליסה (בשנה). ולכן כדאי לממש את הזכות לקראת סוף הפוליסה, ואם זה משהו זניח לא להשתמש בתחילת התקופה מחשש שיבוא נזק רציני אחר מראה / פנס שבור.

• רעיון טוב! 1

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחלק מהביטוחים זה כלל לא חלק מהפוליסה אלא נספח (בדומה לגרירה, שירותי דרך וכו') ולכן לא נרשמת תביעה. אבל צריכה להיות פגיעה בתאונה בלי פגיעה נוספת (כי אז מדובר בתביעה רגילה).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

גם כדאי להזכיר, כמו שנידון לא פעם בפורום, שהחלקים המתקבלים בביטוח הזה הם תחליפיים ובאיכות נמוכה.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...