Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדבקה לרכב של carsforum-מהי דעתכם?

matanfr
שימו לב! השרשור הזה בן 3217 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

מה היא מדבקת הפורום המועדפת עליך?  

172 הצבעות

1. 1. מה היא מדבקת הפורום המועדפת עליך?

• אופציה 1 - לוגו הפורום
    • אופציה 2 - כיתוב לבן להדבקה על השמשה
    • אופציה 3 - מדבקה שחורה למסגרת המספר

פוסטים מומלצים

רק שלא תגיע המדבקה לכל מיני חוראנים, שיעשו בושות למוניטין של הפורום.

יהיה מבייש לראות רכב עם מדבקת פורום נוהג בחוסר אדיבות / פראות / חונה שלא כחוק / חוסם חנית נכים וכו'.

אני היחידי שרואה את זה כהזדמנות להראות את התרבות המוטורית שלנו ולראות אם אנו עומדים בסטנדרטים שאני קבענו לעצמנו פה?

מקסימום, אפשר לפתוח שרשור עם צילום של הרכב עם לוחית רישוי מטושטשת בצירוף אזהרה שבפעם הבאה תתקבל נקודת התראה עם אופציה אפשרית לחסימה :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 588
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

צחוק צחוק, אני זוכר שכשהוצאנו את המדבקות, הן היו מאוד מבוקשות, ומאוד איכותיות.

זה גרם לתופעה חדשה.

אנשים היו מנסים לגנוב אותן מרכבים, ובגלל שהמדבקה היתה סופר איכותית (איתמר ?) אי אפשר היה לקלף אותה.

אנשים גנבו פגושים, וחלונות אחוריים של מכוניות רק בשביל המדבקה.

יאללה, מי בא לפנות חמשה-שה ארגזים ?

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את אפילו שלום בקושי אומרת. :wink:

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בקושי מגיעה למפגשים, כבר שכחו איך אני נראת. :roll:

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו בתמונה לא?

אנשים שנוהגים ברכב קבריולט צריכים כובע נהג חדש ,SLOWRIDE ידע לתת את השרטוט המתאים אני לא מצאתי בחיפוש :)

אייל יקח את הציטוט של DJI מהשרשור על ב.מ.וו "מיאטה -הנאה אחורית!"

צ'מפיון יצטרכו לחלק מדבקות לכל פאביה שתימכר כי רק חברי פורום קונים אותן.

יהיו רק שתי מאזדות עם מדבק ,אני ומאיר ,מה שאומר שלבר יהיה הרבה יותר קל לעקוב אחרינו ולחתוך אותנו עם הGTI.

קיצר יהיה שמח ,אני מזמין 20 מדבקות ולא אכפת לי כמה זה יעלה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פורום ג'יפים ישראלי מאוד מפורסם שהם אימצו (ועדיין מאמצים) את הרעיון הזה לפני שנים. זה תופס טוב.

השאלה - איך אנשים יקבלו את המדבקה?

לגבי שם המשתמש על כל מדבקה- נראה לי מיותר.

The best car safety device is

.a rear-view mirror with a cop in it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים שנוהגים ברכב קבריולט צריכים כובע נהג חדש ,SLOWRIDE ידע לתת את השרטוט המתאים אני לא מצאתי בחיפוש :)

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=2948302&postcount=5

:lol: :lol: :lol:

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

חוששני שעדיף שהמנהלים ימחקו את השרשור ההוא עם הכובע. יכול להיות שמר שמואל אבואב מאור ירוק גולש כאן, במסגרת "דע את האויב" והוא יאמץ בחום את רעיון הכובע להצעת חוק חדשה.:lol:

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו כשהייתה לי את ההונדה, רציתי מדבקה של הונדה קלאב אבל לא היה לי איך להשיג, אז הכנתי לעצמי אצל חבר שיש לו בית דפוס.

עשיתי 4 מדבקות בגודל 74*8 ס"מ [בשביל להדביק על החלונות האחוריים] ב 50 שקל.

הנה דוגמא למדבקה שנשארה לי. הדבקתי אותה על החלון בחדר בתוספת השחרה חלקית לחלון.

נראה לי זה הסגנון הכי יפה. מדבקה בלי רקע.

fds.JPG

שונא גזענים !.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעד הרעיון המבורך.

יוסיף הרבה לפורום, נכון שהרכבים מיוצרים כך שאביזרים לא מקוריים לא נועדו לעטר אותם, אבל במקרה של מדבקה, בייחוד אם מדובר במדבקה שנובעת או גורמת לאיחוד כלשהו אפשר להתייחס לכך כיוצא מן הכלל. יכול להיות נחמד להחנות ליד רכב עם מדבקה כזו, שהפחד מעוד שריטה לאוסף בהתנעה הבאה יימוג.

בשמחה ארכוש מספר מדבקות.

*הרעיון שנוגע לWaze אף הוא ייחודי ואני אישית תומך בו.

אריאל.

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השארתי את החולצה והכובע בארץ, הם בטוח כבר התקשו או התפוררו, הסטיקר נמכר עם הסיריון והיה אפילו אחד על הטוסטוס.

אני רוצה חולצה ללא ספק, סטיקר... אני כבר אדפיס לי אחד שיתאים לאוטו, כובע אם יש אז סבבה, יש לי איזה 2-3 תמונות עם הכובע הישן הזה :)

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חולצה?? 'צה! XL בבקשה :wink:

אני חושב שמי שישים על רכבו מדבקת פורום יהיה מחויב לנהיגה מתחשבת יותר, ולו בשל הפדיחה של להסביר בפורום את תמונתו חוסם חנית נכה...

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שמי שישים על רכבו מדבקת פורום יהיה מחויב לנהיגה מתחשבת יותר

כל מי שישים מדבקה, צריך לדווח בפורום סוג הרכב ברשותו. המדבקה של הפורום צריכה לעבוד בשיטה "איך אני נוהג?".:lol:

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3217 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...