Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדבקה לרכב של carsforum-מהי דעתכם?

matanfr
שימו לב! השרשור הזה בן 3224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

מה היא מדבקת הפורום המועדפת עליך?  

172 הצבעות

1. 1. מה היא מדבקת הפורום המועדפת עליך?

• אופציה 1 - לוגו הפורום
    • אופציה 2 - כיתוב לבן להדבקה על השמשה
    • אופציה 3 - מדבקה שחורה למסגרת המספר

פוסטים מומלצים

אין לי בעיה להפיץ לאזור ירושלים, אני על הקו ת"א -י"ם כמעט כל יום.

חג שמח.

נ"ב - מדבקה סולידית כבר אמרנו? :roll:

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 588
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני גר בנתניה ואשמח להעביר לכל חברי המושבים באזור ,מתוקף תפקידי אני נוסע הרבה בארץ ,בדרך קבע אני מגיע לאזורי חולון ,רחובות ,גם לצפת וירושלים.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להפיץ מת"א לאיזור עמק יזרעאל.

על הדרך, אני לא חושב שלאנשים תהיה בעיה להעביר את הכמה גרושים עלות אפילו מראש, אני יודע שלי בהחלט לא תהיה בעיה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שיניתי את דעתי. מדבקה לא ניראה לי רעיון טוב כל כך אלא אם כן הרכב שלך ניראה כמו לוח מודעות מקושט בכל מדבקות ה NOS וכד'.

אני אוהב את הרכב שלי נקי. בלי כלום עליו. ויש רבים כמוני גם בפורום אני בטוח. לכן אני חושב שלאנשים כמוני מתאים מדבקה שניתן להדביק על המסגרת של הלוחית רישוי.

או להכין מראש את המסגרת עם הדפס עליו. משהו בסגנון "חבר ב CARS-FORUM" או יוקרתי יותר כמו "CARS-FORUM MEMBER" או "CARS-FORUM CLUB" משהו בסגנון הזה. מסגרת שחורה עם כיתוב בלבן כדי לקבל קונטרסט מקסימאלי וגם כי זה הכי יפה.

בבקשה, תתחשבו באוהבי הרכבים הנקיים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שיניתי את דעתי. מדבקה לא ניראה לי רעיון טוב כל כך אלא אם כן הרכב שלך ניראה כמו לוח מודעות מקושט בכל מדבקות ה NOS וכד'.

אני אוהב את הרכב שלי נקי. בלי כלום עליו. ויש רבים כמוני גם בפורום אני בטוח. לכן אני חושב שלאנשים כמוני מתאים מדבקה שניתן להדביק על המסגרת של הלוחית רישוי.

או להכין מראש את המסגרת עם הדפס עליו. משהו בסגנון "חבר ב CARS-FORUM" או יוקרתי יותר כמו "CARS-FORUM MEMBER" או "CARS-FORUM CLUB" משהו בסגנון הזה. מסגרת שחורה עם כיתוב בלבן כדי לקבל קונטרסט מקסימאלי וגם כי זה הכי יפה.

בבקשה, תתחשבו באוהבי הרכבים הנקיים..

רק היום לתושבי רמת אביב, כפר שמריהו והסביבה:

מדבקה חדשה לפורשה של אבא:

prestigemember01.png

יש אפשרות להדבקה מיוחדת (שקר כלשהו) מצופה 20 קראט במחיר עלות של 200 אלף שקל למדבקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברנו על כל ההצעות שהעלאתם בשרשור, ובחרנו את שלושת ההצעות שאהבנו ביותר.

מיד יצורף לשרשור זה סקר. אתם מוזמנים להיכנס לסקר ולבחור את המדבקה האהובה עליכם ביותר. חשוב מאוד שכמה שיותר אנשים יצביעו בסקר, גם כדי שנדע מה הכמות שצריך להכין וגם כדי שנדע מה באמת אתם רוצים להדביק על הרכב.

אופציה ראשונה:

לוגו הפורום החדש, מודפס ללא הרקע האפור כמובן:

logo.jpg

אופציה שנייה:

מדבקת כיתוב לבנה, להדבקה על השמשה (קצת יותר גדולה ממה שמופיע בקישור)

אופציה שלישית:

מדבקה שחורה לכיסוי מסגרת המספר. לא מצאנו תמונה, אבל נדמה לי שכולם מבינים על מה מדובר.

1111.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברנו על כל ההצעות שהעלאתם בשרשור, ובחרנו את שלושת ההצעות שאהבנו ביותר.

מיד יצורף לשרשור זה סקר. אתם מוזמנים להיכנס לסקר ולבחור את המדבקה האהובה עליכם ביותר. חשוב מאוד שכמה שיותר אנשים יצביעו בסקר, גם כדי שנדע מה הכמות שצריך להכין וגם כדי שנדע מה באמת אתם רוצים להדביק על הרכב.

אופציה ראשונה:

לוגו הפורום החדש, מודפס ללא הרקע האפור כמובן:

logo.jpg

אופציה שנייה:

מדבקת כיתוב לבנה, להדבקה על השמשה (קצת יותר גדולה ממה שמופיע בקישור)

אופציה שלישית:

מדבקה שחורה לכיסוי מסגרת המספר. לא מצאנו תמונה, אבל נדמה לי שכולם מבינים על מה מדובר.

3 כמובן!! אבל מדבקה שחורה? הכוונה למדבקה שחורה עם כיתוב אותיות בלבן בדיוק כמו בתמונה. אני מקווה. :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3 כמובן!! אבל מדבקה שחורה? הכוונה למדבקה שחורה עם כיתוב אותיות בלבן בדיוק כמו בתמונה. אני מקווה. :shock:

כן. מדובר בפס שחור עם כיתוב לבן שכולל את כתובת הפורום אותו מדביקים על התחתית של מסגרת המספר. בדומה למה שעושים הרבה מוסכים וחברות ליסינג.

אי אפשר לעשות גם את 2 וגם את 3 ? וכל אחד יבחר מה הוא הוא רוצה לקנות ?

אפשר, הסקר פתוח עם אפשרות לבחירה מרובה.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...