Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדבקה לרכב של carsforum-מהי דעתכם?

matanfr
שימו לב! השרשור הזה בן 3217 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

מה היא מדבקת הפורום המועדפת עליך?  

172 הצבעות

1. 1. מה היא מדבקת הפורום המועדפת עליך?

• אופציה 1 - לוגו הפורום
    • אופציה 2 - כיתוב לבן להדבקה על השמשה
    • אופציה 3 - מדבקה שחורה למסגרת המספר

פוסטים מומלצים

• תגובות 588
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האמת כשאני חושב על מדבקה לרכב אני קצת נילחץ. צריך משהו קטן וסולידי סגנון רכבי הדלקן של החברות, מיני מדבקה הנימצאת בצידיו האחוריים של הרכב או מאחור מתחת לאותיות דגם הרכב. או להשקיע קצת יותר (גם שיווקית) ולהכין ווילון אחורי לרכב . עם הסלידה הענקית שלי מהנושא של מדבקות הייתי עדיין מעדיף מיני מדבקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכן לדעתי,עדיף מדבקה בערך בסדר גודל של מדבקת הטסט,היא לא גדולה ולא מפריעה,אבל שמים לב אליה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכל חבר פורום יסע עם אבטיח על "הגג" של המושבים האחוריים כך שיראו את האבטיח מאחורה ואז נדע שזה חבר פורום.

ולא צריך מדבקה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדבקה בצורת אבטיח עם האותיות CF.

Avatiah.jpg

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביפר, שכחת לשים שירשור לקנה מידה...

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שורה תחתונה, איפה זה עומד? יהיה? לא יהיה? (כניראה שהחתימה שלי לא מודגשת מספיק)

זה תלוי באישור המנהלים, הרבה אנשים התנדבו פה לעזור, חלק התחילו לעשות סקיצות ולדבר עם בתי דפוס.

אני בעד ללכת על זה.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עם בחור שמקושר לבית דפוס, צריך לדעת מימדים סופיים של המדבקה ואיך ידביקו אותה-דהיינו, לחלון, או לגוף לרכב. אני גם צריך לדעת כמה הזמנות יהיו כדי שאוכל לקבל תמחור לפי הכמות שתוזמן. בנוסף, אין לי בעיה לרכז אצלי כמות גדולה של מדבקות כך שמי שגר באזור יוכל לבוא לקחת או שאמסור אותן במקום מפגש מוסכם. אם יש למישהו בעית הגעה ניתן לארגן משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוצאתי כבר מכרז להכנת 2500 מדבקות (עולה בערך גרוש וחצי, לא להיבהל)

כרגע העלות עומדת על 6-7 ש"ח למדבקה אחרי משלוח\מכס\הרפייה.

לקחתי את הדוגמא הזו ובגודל של כ 20 ס"מ אורך על 9 ס"מ רוחב (נא לא לצטט את המשפט הנ"ל בחתימות :lol:) והמדבקה פנימית לחלון זאת אומרת שמדביקים מפנים הרכב החוצה.

זמן הכנה עומד בערך של יומיים כולל איסוף ע"י השליח ועוד משהו כמו 4-5 ימים הגעה לארץ, יום במכס ועוד יום עד שהשליח יביא את המדבקות מהמכס אלי.

אם יש היתעניינות תנו לי את הO.K ואני משגר להדפסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוצאתי כבר מכרז להכנת 2500 מדבקות (עולה בערך גרוש וחצי, לא להיבהל)

כרגע העלות עומדת על 6-7 ש"ח למדבקה אחרי משלוח\מכס\הרפייה.

לקחתי את הדוגמא הזו ובגודל של כ 20 ס"מ אורך על 9 ס"מ רוחב (נא לא לצטט את המשפט הנ"ל בחתימות :lol:) והמדבקה פנימית לחלון זאת אומרת שמדביקים מפנים הרכב החוצה.

זמן הכנה עומד בערך של יומיים כולל איסוף ע"י השליח ועוד משהו כמו 4-5 ימים הגעה לארץ, יום במכס ועוד יום עד שהשליח יביא את המדבקות מהמכס אלי.

אם יש היתעניינות תנו לי את הO.K ואני משגר להדפסה.

שכחתי להוסיף את הדוגמא :oops:

ועל הדרך אני רוצה לציין שאני מאמין שאני יצליח להוזיל עוד את העלויות ברגע שניהיה רציניים יותר.

הוספה של שם החבר בפורום מייקרת את המדבקה משמעותית כי כל מדבקה תיהיה ייחודית לייצור, אם אתם רוצים אפשר להזמין מדבקות של אותיות וכל אחד ירכיב לעצמו את השם בהדבקה וזה עולה גרושים.

סטיקר פורום.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדבקה בצבעים כאלה לא רואים.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3217 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...