Jump to content

razmel

אחראי ראשי
 • הודעות

  12,779
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי razmel

 1. razmel

  עובי צבע מינימלי

  צבע של מה? של פח הרכב? של סימון נתיבים בכביש?
 2. לכל אחד מהנושאים ששאלת לגביו יש שרשור פעיל בלינק הדביק שבראש הפורום. אתה מוזמן להקפיץ אם לא מצאת שם תשובות. https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?602174-%D7%A9%D7%A8%D7%A9%D7%95%D7%A8-%D7%A4%D7%A8%D7%95%D7%99%D7%99%D7%A7%D7%98%D7%99%D7%9D-%D7%95%D7%A9%D7%90%D7%9C%D7%95%D7%AA-%D7%A0%D7%A4%D7%95%D7%A6%D7%95%D7%AA
 3. ללמוד דיאגנוסטיקה לא תוכל מהאינטרנט. ללמוד לאתר את התקלה קשה יותר מאשר לתקן אותה.
 4. razmel

  מבחן דרך - אאודי Q8

  אז באיחור אופנתי גם שלי, אגיב: הקטגוריה והסגמנט לא זרים לנו, למרות שאנחנו אוהבים לבחון בעיקר מכוניות ספורטיביות. לגבי הירידה לשטח - לו הרכב היה שלי - לא הייתי קונה אותו למטרה זו, בטח לא עם חתך הצמיגים הנ"ל. אבל קיימים 2 מצבי נהיגה לשטח, ולן התייחסנו אליהם. אתה משווה פה מכוניות מצויינות של טובי היצרנים. הסיבה להעדיף אחת על פני האחרת היא אהבה למותג, מיתוג, סטטוס, תדמיתית וכו'. המתחרות שלה מתמודדות מולה היטב. אף אחת מהסקירות של דניאל ושלי, ואף אחת מהסקירות בפורום אינה ממונמת, ואינה עוברת לאישור יח"צ של מספק המכונית לפני הפרסום. הכתבה הזו אוהדת כי לרכב יתרונות רבים. בכל מקרה זה לא הסגמנט שהייתי בוחר לעצמי, וכל קורא / קונה פוטנציאלי מקבל את חוות הדעת כדי להתחבר למה שחשוב לו יותר.
 5. כל הרכבים הנמכרים בארץ מגיעים עם מערכות בטיחות מקוריות. חגורת בטיחות, כריות אויר, מערכת ABS הן מערכות בטיחות מקוריות בסיסיות חובה.
 6. העסק שלי מפורסם רק במספר אחד. אין הפרדה בין לקוחות וספקים. מתקשרים אליי כל מיני נותני שרותים, שאין לי צורך בהם, וגוזלים אנרגיה וזמן מבוזבז רב. מספר נוסף לא ינתב אותם לשם.
 7. שלום לכולם. אני מקבל הרבה שיחות נכנסות מספקים / נותני שירות / אנשי מכירות בתחום העיסוק שלי. השיחות הללו הן מטרד, גוזלות זמן רב, וכשאינני עונה, זה גוזל זמן רב לחזור למספרים שלא נענו, מי שאני חוזר אליו בממתינה, כשהוא חוזר אליי אני כבר בפגישה, וזה מסורבל ולא נח, וממילא אינני מעוניין בשיחות האלו של אנשי מכירות. יש לי שיחות מלקוחות שאני כן רוצה לחזור אליהן, ואשמח לסנן בין אנשי המכירות לבין לקוחות. הבנתי שיש אפליקציות TRUE CALLER או ME שמססנות / מציגות את המתקשר. אשמח לביקורת עליהן, יתרונות / חסרונות וכל מידע רלוונטי. תודה.
 8. razmel

  התלבטות מכירת רכב

  פרסם את שתיהן בלוח ותמכור את זו שתקבל עליה סכום יותר משתלם, בזמן יותר קצר, ובפחות מאמץ.
 9. ממש לא. אם אתה מחפש המלצה למוסך, כדאי שציין מיקום בארץ של החבר. ותציין אם מדובר בספויילר מקורי, שאין בעיה להתקין במוסך של היבואן, או בספויילר מחנות תחפושות, שבו יזדקק לפחח, כדי שלפחות העבודה תראה רצינית.
 10. כמו שכתבתי - תעלה צילום של תכנית קומת הקרקע עם מפלסים. אם המפלס בתוך המגרש דומה למפלס המדרכה ברחוב (קשה לי להאמין) - העלות נמוכה. אם המפלס בתוך המגרש גבוה ממפלס הרחוב (עד 1.20 בערך) תצטרך קיר תמך בגובה הזה, בין החצר הגבוהה למפלס הנמוך, בו תחנה את המיאטה. האם השביל הזה משרת רק את דירת הגן שלך, או שהוא זיקת הנאה להולכי רגל לתוך הבנין? בכל מקרה עומדות לפניך 2 ברירות: 1. העדיפה - לפנות בשלב הזה ליזם, לבקש ממנו לתמחר את השינוי, כולל רישוי על ידי האדריכל המקורי - "תכנית שינויים". 2. המסובכת - לחכות לסיום הבניה / טופס 4 / גמר / איכלוס, למצוא אחכ מישהו שיהיה עורך הבקשה ויגיש אותה מחדש (הליך בירוקרטי ארוך) עם אשורי שכנים.
 11. זה החבר מאילת או החבר מנווה אטיב? זה ספויילר מקורי של הדגם שלו, או משהו אוניברסלי מחנות תחפושות?
 12. החל מאונו שנת 94 דגם FIRE ידנית, ועד מרצדס G-CLASS ידנית דיזל בהזמנה מיוחדת. עדיין באחריות והוצאות תחזוקה בשלוש שנים הקרובות תהיינה ללא הפתעות.
 13. בוודאי שאפשר. אבל לא כדאי. מומלץ להשתמש רק בשמן בצמיגות שממליץ היצרן, אפילו אם ניתן לשפוך לשם כל נוזל. לא ציינת באיזה יצרן שמן מדובר, אבל אצל כולם - תאריך התפוגה כתוב על המיכל. במכוניות רבות שהשמן בקו התחתון במדיד - התוספת היא ליטר. בדוק בספר הרכב שלך.
 14. מרוויחות 50 אג' לכל הפעלה, בלי קשר למשך החניה, או לתעריף החניה שקובעת הרשות המקומית. זה מופיע באפליקציה.
 15. לפני טופס 4 - כדאי לפנות לעורך הבקשה והמהנדס המקוריים. יהיה קל בהרבה. אחרי טופס 4 - יצטרך למצוא מישהו שיסכים לטפל בבקשה לשינוי חזית / היתר שינויים נפרד. ואין טעם לנסר את הקיר מגובה 20 ס"מ מעל הקרקע הגבוהה (באזור שאינו קיר תמך), שהרי הוא יצטרך גידור למגרש שלו - שלא כל מי שעובר בשביל יראה לו פנימה לסלון, וגם כמעקה בטיחות מגובה החצר הגבוהה אל השביל הנמוך.
 16. אתה צריך לבדוק בתוכניות מה הגובה המתוכנן הסופי בתוך המגרש, ומה באזור שמחוץ לו. אם יש הפרשי גובה (וכנראה שפנים המגרש גבוה יותר) חלקו התחתון של הקיר הוא קיר תמך. בכל מקרה לפי החוק אסור לך לעשות כלום ללא היתר חדש / תכנית שינויים - על ידי עורך הבקשה המקורי של הבנין ובאישור מהנדס השלד של הבנין, כיוון שהבנין עדיין בעבודה, ובשלב זה רק הם רשאים לבקש תכנית שינויים (שינוי חזית). כמו שענו לך לפניי, במצב הסופי יהיה פחות "דרמטי" כיוון שהמפלסי הקרקע הסופיים עדיין מולאו בשני הצדדים כנראה. צלם לפה את תכנית מפלס הקרקע (כולל מפלסי פיתוח ומפלס הרחוב) ותקבל תשובות ברורות.
 17. razmel

  חיובים בכביש 6

  מה הכוונה "אם קיבלתי"? קיבלת או לא? אם לא אז אין בעיה.
 18. לא נראה לי שימצא מוכר שייתן לו אחריות על רכב משנת 2014. פה תמצא מבחן מהנה מאוד על הגיבלי: https://www.carsforum.co.il/cars/%D7%9E%D7%92%D7%96%D7%99%D7%9F-%D7%A8%D7%9B%D7%91/2483/%D7%9E%D7%91%D7%97%D7%A0%D7%99%D7%9D/%D7%9E%D7%91%D7%97%D7%9F-%D7%93%D7%A8%D7%9A---%D7%9E%D7%96%D7%A8%D7%90%D7%98%D7%99-%D7%92%D7%99%D7%91%D7%9C%D7%99
 19. חברים נושאים דברים לזכרו, במפגש השרון בגעש.
 20. מותר לו, אין הגבלה או הפליה של שימוש בסלולרי לפי מקצוע. במהלך שיעור נהיגה אסור לו להשתמש בטלפון, כמו לנהג.
 21. חבר אהוב ואיש יקר. צר לי לשמוע ותנחומי לעדנה ולמשפחה.
×
×
 • תוכן חדש...