Jump to content

shachar187

 • הודעות

  1,244
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

ספרו לנו עליכם

 • איזה רכב יש לך?
  סיאט איביזה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של shachar187

נהג שודים

נהג שודים (6/14)

108

מוניטין

 1. באמת שזה רק אנחנו שדפוקים בראש ודואגים לרכב בשימוש שלנו וגם לבא אחריו. אתה שלחת את הפונטו לניקוי כדי להכין אותה למסירה ואחרים פשוט מוכרים את הרכב שלהם עם כל הלכלוך שהם עשו. אצלי פנים הרכב נראה כחדש (לא פעם אנשים שנכנסים לראשונה לרכב שואלים איזה שנתון ומופתעים מהתשובה) וזה נראה לי בסיסי שהוא יהיה נקי. אני לא הייתי מסוגל לנהוג ברכב במצב כמו שקיבלת אותו. אגב, מה הבעיה עם הסמלים הכחולים?
 2. אני באופן אישי שומר על הרכב שלי ושוטף אותו בעצמי כשם שאני דואג לשמור על כל מוצר שברשותי. לצערי אני לא יכול לשמור על הרכב מכל משמר והוא חשוף לאנשים שלא יודעים לשמור על רכוש של אחרים אז אני מנסה לצמצם למינימום את הסיכוי לפגיעה.
 3. לחנות על שתי חניות (גם אם אין מצוקת חנייה) זה לחנות כמו ז*ן. ובחזרה לעניינו, אם יש כסף לרכב חדש ורוצים לשמור עליו ללא פגיעות, חושב שכדאי להשקיע עוד כמה אלפים בPPF.
 4. כל מה שאמרת נכון לאחר הקניה. עובדים עליך שזה טיפול ולוקחים ממך 500 שקל על כלום ושום דבר. האמת, שאני לא בטוח שהייתי קונה את הרכב הזה גם אם היה זול משמעותית מהמתחרים רק כי מנסים להשחיל לי אלמנט.
 5. הלכה כחומר מגן אני אשים. העניין שלא בא לי פנס חלבי ולהשתמש בלכה כחומר שיבריק אותו. הזמנתי גם ערכה של m3 שמקבלת אחלה ביקורות. מה שיגיע קודם
 6. הגיע הזמן לחדש את הפנסים אבל לא זורם לי העניין של הלקה, מרגיש לי כמו לעבוד על המערכת. אני רוצה להגיע למצב מבריק בלי זה. הזמנתי סט ניירות מאלי אקספרס וזה מגיע עד 7000. אם אשייף עד 5000 נגיד ולסיום אבצע פוליש ידני עם המשחת פוליש מהערכת חידוש פנסים של סונקס אני צפוי לקבל מראה שקוף ומבריק?
 7. יש לך את TLM Detaling בנווה ימין או bavarian motors workshop שבביקור שם ראיתי שעבדו על רכבים שעולים יותר מהבית שלי אז שם לא ישאלו אותך מה התקציב.
 8. לגבי העניין של לא להעלות אופניים לרכבת, הוא יכול להשתמש באופניים או קורקינט שיתופיים. הוא לא חייב לקחת את שלו. נכון שזה תלוי יעד כי לא בכל הערים יש מודלים שיתופיים, אבל זאת כן אופציה שקיימת.
 9. הכיוון שלו נכון, אבל קשה לשמוע אותו. הוא צריך להעביר את הרעיונות שלו בפחות התנשאות. ושוב, מס גודש ומס חנייה צריך לבוא עם תחבורה ציבורית מתפקדת ועובדת כמו שצריך. אי אפשר רק להטיל מיסים ועדיין להכריח אותנו להשתמש ברכב כי עם אוטובוס נגיע ליעד באיחור של שעתיים.
 10. shachar187

  דאצ'יה ג'וגר,הלהיט הבא?

  חושב שיכול להיות אחלה של דבר אולי לשוק החרדי מרובה הילדים ודל התקציב.
 11. אז בוא ניפטר המאזרחים, זה יפתור המון בעיות. לא רק של חניות.
 12. יצא לי להשתמש בצידנית של איגלו לקמפינג בכנרת. יצאתי בבוקר, הצידנית הכילה בשר, שתייה ומלא קוביות קרח. בבוקר למחרת לא נשאר הרבה קרח, אבל השתייה עדיין הייתה קרה מאוד.
 13. היי, אני אשמח לאיזה ייעוץ משפטי קטן באיך להתקדם עם איזה נושא. יש לי שכן ששרט לי את הרכב מס' פעמים, תועד במצלמות אבטחה, מוקלט שיפגע בי וישרוף לי את הרכב. תבעתי אותו בתביעות קטנות על הנזק, לצערי - השופט ניהל את הדיון בצורה מבזה הייתי אומר. לא התעמק בסרטונים, לא רצה לשמוע את ההקלטות, לא הסתכל על ריאיות אחרות, ממש כלום. בא אלי בטענות מדוע לא צירפתי את כל המידע הזה בתביעה מבעוד מועד (למרות שכן הלכתי למזכירות ומסרתי להם DOK עם הכל והם איבדו אותו ולא צירפו לתביעה). לבסוף, ומתוך "התחשבות" בי, החליט למחוק את התביעה וכך לפטור אותי מדמי הוצאות בית המשפט. לנתבע אגב לא היה שום חומר ראייתי, אלא רק צמד המילים "כופר באשמה". במקביל, מתנהלת חקירת משטרה (שנפתחה בשנית) בנושא - הן על הנזק והן על האיומים. אלוהים יודע מתי זה ייגמר ומה קורה עם זה. מעבר לזה שמדובר בנזק של אלפי שקלים, אני לא מוכן לתת לאדם שהורס את רכבי השכונה (אני לא היחיד שנגרם לו נזק) ומהלך אימים על השכנים לצאת מזה כאילו כלום לא קרה. השאלה שלי היא ככה: האם כדאי לתבוע בתביעות קטנות שוב ולדרוש בית משפט אחר? האם אפשר להעביר את זה למחוזות גבוהים יותר? לא אכפת לי שזה יעלה לי. בקיצור, מה האפשרויות שלי?
×
×
 • תוכן חדש...