Jump to content

shachar187

 • הודעות

  1,232
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

ספרו לנו עליכם

 • איזה רכב יש לך?
  סיאט איביזה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של shachar187

נהג שודים

נהג שודים (6/14)

100

מוניטין

 1. היי, אני אשמח לאיזה ייעוץ משפטי קטן באיך להתקדם עם איזה נושא. יש לי שכן ששרט לי את הרכב מס' פעמים, תועד במצלמות אבטחה, מוקלט שיפגע בי וישרוף לי את הרכב. תבעתי אותו בתביעות קטנות על הנזק, לצערי - השופט ניהל את הדיון בצורה מבזה הייתי אומר. לא התעמק בסרטונים, לא רצה לשמוע את ההקלטות, לא הסתכל על ריאיות אחרות, ממש כלום. בא אלי בטענות מדוע לא צירפתי את כל המידע הזה בתביעה מבעוד מועד (למרות שכן הלכתי למזכירות ומסרתי להם DOK עם הכל והם איבדו אותו ולא צירפו לתביעה). לבסוף, ומתוך "התחשבות" בי, החליט למחוק את התביעה וכך לפטור אותי מדמי הוצאות בית המשפט. לנתבע אגב לא היה שום חומר ראייתי, אלא רק צמד המילים "כופר באשמה". במקביל, מתנהלת חקירת משטרה (שנפתחה בשנית) בנושא - הן על הנזק והן על האיומים. אלוהים יודע מתי זה ייגמר ומה קורה עם זה. מעבר לזה שמדובר בנזק של אלפי שקלים, אני לא מוכן לתת לאדם שהורס את רכבי השכונה (אני לא היחיד שנגרם לו נזק) ומהלך אימים על השכנים לצאת מזה כאילו כלום לא קרה. השאלה שלי היא ככה: האם כדאי לתבוע בתביעות קטנות שוב ולדרוש בית משפט אחר? האם אפשר להעביר את זה למחוזות גבוהים יותר? לא אכפת לי שזה יעלה לי. בקיצור, מה האפשרויות שלי?
 2. רוצה לבצע חידוש פנסים ונשארו לי כמה שאלות שאשמח לקבל עליהם מענה. 1. צורת השיוף: בחלק המדריכים התנועה מעגלית, בחלק אורכית, בחלק אנכית, ובחלק פעם אורכית ופעם אנכית בכל החלפה של נייר שיוף. אז מה הדרך הנכונה? 2. עליה במספר השיוף: מעבר עם ניירות של מעל 2500 יתנו לי תוצאה טובה יותר או שיתבררו בעיקר כבזבוז זמן והבדל שלא שמים לב אליו? 3. בעבר קניתי את הערכה של סונקס לחידוש פנסים ונשארה לי המשחת פוליש שלהם, ממליצים לסיים איתה? מחפש משהו שייתן לי פיניש ממש טוב. 4. האם יש המלצה לחומר אחר במקום דילול של לקה וטרפנטין? ראיתי שדילול לא מדויק יוצר בעיות.
 3. @Mr.Hybrid אין לי מושג מה יצאת עלי ככה. מעל 30 שנה שההורים שלי לא קיבלו אף דוח, תו הנכה קיים פחות מעשור. סבבה שמצאת מקום לפרוק עצבים, אבל זה לגמרי מיותר. וכמו שאמרתי, כולה 250 שח. לנסות לערער לא יזיק.
 4. שכחת את שינוי המעלות ברכבת כדי שלנשים לא יהיה קר וגם שמעתי שהיום הציעו להקים איזו אגודה להאכלת חתולים או משהו כזה. וברצינות, הכל נראה מאוד טוב ויפה אבל בוא נחכה שהדברים אשכרה יקרו. פיזור הבטחות זה משהו שכולם טובים בו.
 5. מוצר שהוזמן שלשום מאלי נמצא כבר היום במכס בארץ..מפתיע מאוד. עכשיו מענייו כמה זמן יתקע פה עד שיגיע לסניף דואר.
 6. אני לא מכיר את המושג תקלת מסך שחור. כשעבדתי לפני המון שנים בLG, הייתה תקלה שבה כל המסך שחור אבל יש סאונד. התקלה הייתה בתאורה והיה צריך להחליף. לא משהו בעייתי. תקלה אחרת היא תקלת פאנל וזה אני יודע שיש חברות שלא מכסות באחריות, אבל הסימפטומים אחרים לגמרי. על כל מקרה, תתקשר לסמסונג ותבדוק. ואם לא מכסים, אז תוודא איזו חברה כן מכסה תקלה כזאת לטלוויזיה הבאה שתרכוש.
 7. חניון היכל התרבות היה מלא וחניון נוסף היה סגור. זה אירוע שההורים שלי נסעו אליו, הם לא מתל אביב ולא מרבים להסתובב שם. הגיעו יותר משעה לפני תחילת האירוע ואז הסתבכו עם הוויז (התחיל לשנות להם את הסלול ללא הרף עקב עומסים) והתקשו בכלל למצוא את היכל התרבות. מנקודה זו זה היה מירוץ נגד השעון במציאת חנייה. אין לי תקוות גדולות, במקסימום זה 250 ש"ח.
 8. מדובר על הסקודה. אני לא רואה פה מקום לערעור מבחינת החוק היבש אלא בעיקר הקטע של התו נכה ומחסור בחניה באותו ערב עקב אירוע חברה שאליו הוזמנו.
 9. צריך להבדיל בין בזבזנות ללכלוך החופים. אתה יכול להיות בזבזן ועדיין לקחת את הלכלוך איתך ולא להשאיר אותו על החוף. וגם אם חד"פ היה מחולק בחינם בגלל איזה לובי, לא הלובי אשם בלכלוך אלא אך ורק מי שמלכלך. הלובי אשם בכך שגרם לשימוש מוגבר באותו מוצר כי הפך אותו לזול ונגיש. ואם כבר צריכה מוגברת, הלוואי ויחזרו הימים שמכשיר חשמל היה סוס עבודה ולא מתפרק אחרי 3 שנים ונדרש להחליפו.
 10. המים המטונפים קשורים יותר לתרבות הברברית בארץ. לזרוק לפח זה בגדר המלצה. באשר לעליית המס, אני לא נגד, אבל חושב שזה גם צריך לבוא עם הסברה ותשדירים על הנזק שפלסטיק עושה. משהו כמו ישראל מתייבשת שהיה. לא רק ברמת הלכלוך וזה שהוא לא מתכלה, אלא לאורך כל הנזקים שהוא גורם. פעם ראיתי סרטון על מה שקורה כדי שתהיה לי בבית כפית חד פעמית וזה מה שבעיקר שינה לי את התודעה. לא חובב גלידה גדול האמת, אכלתי שם פעם אחת לא שמתי לב למשהו מיוחד. יודע שיש טירוף סביב הרוטב בייגלה שלהם.
 11. גם ככה יש טרפת גולדה בארץ לא?
 12. אצלי אין את המורכבות הזאת. במקסימום מחבר לפטופ כי אני רואה הרבה שידורי ספורט דרך האינטרנט. אם לפות"ש לא צפויה התעסקות יתרה והתעקשות על הטכנולוגיות הכי מתקדמות, זה אחלה פתרון. אם המקרה שלו דומה לשלך, אז ללא ספק עדיפה זרוע.
 13. דוח חנייה בתל אביב, עבירה לפי סעיף 6 א 2 לחוק עזר. הדוח ניתן בשעה 21:00. אני מצרף תמונות של השילוט במקום, הרכב חנה כמטר אחרי השלט של האזור גרירה. לרכב יש תו נכה. אם אני מבין נכון, מהשלט עם הכיתוב ועד לשלט גרירה מותר לחנות בשעות המותרות, אחרי שלט הגרירה - אסור. ובהינתן ואני צודק, האם תו הנכות הוא חסר משמעות? לא הייתה הפרעה לתנועה או להולכי רגל כמובן. חנו עוד רכבים לאורך כל הרחוב. בנוסף, זה דוח ראשון על פני יותר מ30 שנה של נהיגה.
 14. יש לי בבית גם זרוע וגם צמוד קיר. הזרוע כמובן ממש נוח כי יש גישה לכל החיבורים. ההתקנה של הזרוע די יקרה, זאת הצעת המחיר של ח.י? או שתתקין לבד אם יש לך ידיים טובות שתקנה את המתקן ותביא מישהו שיעשה לך. לדעתי לא יקחו יותר מ100 שקל על העבודה. בטלוויזיה שהיא צמוד קיר, יש לי כבל HDMI שמחובר לטלוויזיה וכבל מאריך לכניסת USB. ככה שאם אני רוצה לחבר התקן נוסף או DOK, אני פשוט שולף את הכבלים ללא כל בעיה.
 15. תראה.. אני לא מתיימר להיות המרפה והמאחה הלאומי. אני כן חושב שהשינוי מתחיל אצלנו (בטח שלא אצל פוליטיקאים) ואני משתדל מאוד לנהל שיחה עניינית ומכבדת. אני מצפה מכל אדם לכבד את האחר, אבל פי כמה כשאותו אדם יוצא בהצהרות שהעם משוסע ומפולג. באחת ההודעות פה אני התנצלתי אם פגעתי במישהו בדברי ולא התבצרתי בעמדתי ואמרתי "אבל גם הם ככה!!"...זה לא יקדם אותנו לשום מקום. סבבה שאתה מאשים את כל העולם ואשתו מחפש תירוצים להודעות שלך, אבל תסתכל כמה שנאה נוטפת מהן. אגב מעלה חור תחת, כדאי לך מאוד לבקר במקום כזה. תפגוש טבע מדהים וגם אנשים טובים. עיינות ענר מאוד מומלץ.
×
×
 • תוכן חדש...