Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדבקה לרכב של carsforum-מהי דעתכם?

matanfr
שימו לב! השרשור הזה בן 3173 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

מה היא מדבקת הפורום המועדפת עליך?  

172 הצבעות

1. 1. מה היא מדבקת הפורום המועדפת עליך?

• אופציה 1 - לוגו הפורום
    • אופציה 2 - כיתוב לבן להדבקה על השמשה
    • אופציה 3 - מדבקה שחורה למסגרת המספר

פוסטים מומלצים

חילקו אותן לפני מספר שנים באירוע הגדול באשדוד.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 588
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אלה המדבקות של הפורום הישן, הטוב, זה ש F5 היה מחולל קסמים. אבל המדבקות האלה לא היו מוצלחות, שטיפה אחת וכל המדבקה מתקלפת.

המדבקות דור 3 היו המדבקות האלה שהגיעו בשתי וריאציות, להדבקה מבחוץ והדבקה מבפנים. השמועה מספרת שהמדבקות הללו היו במהדורה מוגבלת ורק הקומבינטורים והמקורבים לצלחת הצליחו להשיג כזאת.

ויותר מזה, מעטפה עם מספר מדבקות שנשלחה לחבר פורום בכיר הגיעה ליעדה... ריקה! :shock:

מאוד מעניין איזה חבר פורום?!?!:shock2:

איתמר רק לך זה יכול לקרות. :-P

בכל מקרה אני רוצה גם מדבקות כאלה כמו שרואים ברכב שאיתמר פרסם, זה ממש יפה , אני בכלל לא מתנגד לאיזה אחת כזאת בהונדה שלי, זה תורם הרבה לאתר ובמיוחד לזהות אנשי פורום אחרים.

אני בעד! לא משנה מה אבל העיקר שיהיה מדבקות יפות.

W520 Alpine. Focal Utopia Mid. Focal utopia tweeter. Focal Utopia Woffer. JBL MS-8. Celestra -DA2K.tru- super billet 6 . 33KX Focal.

by: 2 xs-power

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד מעניין איזה חבר פורום?!?!:shock2:

מצטער מאוד, המקום הראשון בתחרות הסיפורים ההזויים שמור ליוסי פרנקוס.

בכל מקרה, אני בעד חיצונית, סטייל אוטוספורט, רק צנועה יותר עם "מוטיבים" שחברי פורום יוכלו לזהות מרחוק.

סתם סקיצה ששירבטתי על מנת להראות איך הדוגמא כביכול אמורה להיראות על החלון האחורי.

ללא שם.JPG

הבוז לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי כיד לעשות רשימה של מי שרוצה כדי לקבל הערכה של כמות.

וכמובן שאני בפנים!

don't drive faster than your guardian angel can fly

ההונדה סיויק מטוס.

הונדה סיויק שנת 97 אוטומטית,, מאוד מהירה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפנים , 2 מדבקות .

עדיף שיהיו יחסית בולטות לעין ואם כבר אז שחברי הפורום ידביקו אותו המקום ברכב , שנדע איפה לחפש :lol:

על החוק להיות אדפטיבי בהתאם לרוח הזמנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם במכון הרישוי שלי יש מדבקה כזו בכניסה.

קומפיוטסט אזור תעשייה ישן ראשון לציון, מודבקת בעמדת מחשב בדיקת 4 גזים, בנתיב הימני.

"איזה טעם זה?"

"פנקוטה"

"יאללה פנק אותה!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראו עם כל האהבה לקהילה יש מכוניות שפשוט לא ידביקו את זה (כולל אותי למען האמת). הצעה אחת שהציעו פה זאת מסגרת ללוחית רישוי שלפי דעתי תראה נחמדה מאוד. אפשר אפילו לעשות אותה בצבע כסוף (בעיה עם החוק יש?) ולרשום את האותיות בשחור. ככה שמי שלא חלק ממשפחת המרצדס-ב.מ.ו וכו' יוכל לשים אותה בכיף. אפשרות נוספת היא העץ ריח שעשו פה, רעיון מעולה! גם שימושי וגם נחמד מאוד. יש גם את הדברים הקטנים האלה שזה קצת מים עם ריח כאלה עם שלושה מקלות בתוכו ששמים ברכב עם הדבקה קטנה. זה ממש שימושי והרבה שמים את זה ברכב. תשקלו את זה, במידה וכן אני בפנים!

כולם בכפר עם AK ורק אתה עם קפצונים ?

זה לא קצת דפוק ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדבקה סולידית לרכב זה רעיון מעולה. אם מצליחים לארגן מסגרת למספר רישוי - על אחת כמה וכמה.

אני בעניין.

עוד רעיון למנהלים - צרו קשר עם Waze כדי שתהיה אפשרות למשתמשים לבחור אייקון של "חבר קארספורום" לעצמם, כך שנוכל לראות מי סביבנו הוא חבר פורום.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדבקה סולידית

עוד רעיון למנהלים - צרו קשר עם Waze כדי שתהיה אפשרות למשתמשים לבחור אייקון של "חבר קארספורום" לעצמם, כך שנוכל לראות מי סביבנו הוא חבר פורום.

רעיון ענק ! :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3173 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...