Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב המלצות לסדרות טלוויזיה

SmartCoupe

פוסטים מומלצים

מר רובוט סדרה נהדרת. לצערי הגעתי למצב שאני בקצב של השידור בארה"ב ופרק בשבוע משאיר אותי צמא מאוד... במיוחד עם ההתפתחויות האיטיות והמעצבנות של הסדרה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תודה על ההמלצות ל BANSHEE ו PEAKY BLINDERS.

מוריד עכשיו COLONY, INTO THE BADLANDS

וגם BETTER CALL SAUL, עונה שניה יש ב2160P (כמעט 4K) מעניין אם ארגיש בהבדל.

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, שני סופשים מלאים זה לקח לי אבל ראיתי את כל משחקי הכס למעט פרקים 9 ו-10 של עונה 6 שבטח אשלים עד סופו של המחר.

בקצרה, סדרה רחוקה משלמות, רחוקה מאוד, ועדיין אני נותן לה 6/6 בלי להסס.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו שלא אהבתי בPEAKY BLINDERS זה שהם מסיימים פרקים בלי מספיק מתח.

לפעמים נראה שהעונה הייתה יכולה להיגמר באמצע.

כרגע סיימתי את עונה 2, אין את התחושה של "אני חייב לדעת מה יקרה", כאילו הכל פתור..

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Couplings, זו קומדיה שכן תקרע אתכם מצחוק.

באמת קרעה אותי מצחוק...לפני יותר מ-10 שנים, הבריטית המקורית. יש גם אמריקאית עם תסריט אחד לאחד.

אחד הפרקים הטובים יותר בסדרה זה עם הבחורה הישראלית, שבגרסה האמריקאית מגלמת נועה תשבי. לא יודע אם זה היה הראשוניות או הקאסט, אבל לא אהבתי את האמריקאית כמו את הבריטית. (בניגוד ל shameless )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההמלצות ל BANSHEE ו PEAKY BLINDERS.

מוריד עכשיו COLONY, INTO THE BADLANDS

וגם BETTER CALL SAUL, עונה שניה יש ב2160P (כמעט 4K) מעניין אם ארגיש בהבדל.

בכיף תיהנה.

כמו שציינתי INTO THE BADLANDS סידרה קלילה, אקשן וקרבות מגע עשויים טוב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?325510-%D7%92%D7%99%D7%91%D7%95%D7%91-%D7%94%D7%9E%D7%9C%D7%A6%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%A1%D7%93%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%98%D7%9C%D7%95%D7%95%D7%99%D7%96%D7%99%D7%94&p=4971043&highlight=BADLANDS#post4971043

על BANSHEE אין מה לדבר. שווה כל רגע.

4K תרגיש אם יש לך טלוויזיה מתאימה ועין טובה. (מכיר גם כאלו שלא מבדילים בניואנסים קטנים בהבדלי איכות תמונה/סאונד)

כרגע סיימתי את עונה 2, אין את התחושה של "אני חייב לדעת מה יקרה", כאילו הכל פתור..

כן זו הסדרה. ככה היא בנויה וזה היופי שלה. משחק ברמה מאוד גבוה ועלילה שמתפתחת לאט.

מחכה לרגע שהיה לי זמן לעונה 3 שכבר זמינה.

אם אתה רוצה סדרה איכותית ומותחן מורט עצבים? שלא תיתן לך לישון... כי תהיה חייב לראות עוד ועוד פרק - ראה את Luther עם השחקן המשובח Idris Elba. גם עליה כתבתי המלצה חמה בשרשור כאן.

עריכה אחרונה על ידי yogev20
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה סדרה איכותית ומותחן מורט עצבים? שלא תיתן לך לישון... כי תהיה חייב לראות עוד ועוד פרק - ראה את Luther עם השחקן המשובח Idris Elba. גם עליה כתבתי המלצה חמה בשרשור כאן.

מחזק אלפי חיזוקים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק מעדכן שסיימתי את עונה 6 של GOT.

3 דברים יש לי להגיד:

על אריה סטארק אפשר לעשות ספין אוף שיהיה יותר טוב מכל הסדרה הזו ביחד.

גם על טיריון ביחד עם ואריס.

תגידו, ריקון סטארק, ילד פגום? הוא לא שמע על ריצה בזיגזג? זה א' ב' של התחמקות מירי כל נתנייתי יודע.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקו, אתה חדש להוליווד? מתי ראית סרט שבו מישהו שבורח ממשהו רץ בזיגזג? תמיד הם רצים בקו ישר, אפילו כשעומד ליפול עליהם גורד שחקים והברירה היא בין לרוץ הצידה ולהתחמק תוך חמש שניות, או להמשיך לרוץ קדימה ושקומה 37 מתוך 80 תיפול עליך.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואט?

אני בסוף עונה 1 לא יכולתי להתאפק בכלל עד שהפרק הראשון של עונה 2 יסיים לרדת ורצתי לחפש ספויילרים

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עונה 2 של פיקי הייתה לא טובה בעיניי. 1 ו-3 מעולות.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מצליח להפסיק לראות כתום זה השחור החדש בגלל הסצינות של דונה משנות ה70 בקצת אקשן לסבי

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אולי שתיים וחצי כאלו. והיא גם לא משתפרת עם השנים...

הסדרה אגב, טובה מאוד לדעתי ואמנם העונה האחרונה הייתה בינונית לאורכה, היא באמת הסתיימה בבום עם כמה פרקים מעולים, וקליפהנגר מטורף.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...