Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב המלצות לסדרות טלוויזיה

SmartCoupe

פוסטים מומלצים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 5 שעות, פינדר כתב:

הבן הבוגר (17) שגם ישב איתנו השתעמם ופרש באמצע. אמר שהוא לא אוהב פנטזיה

תמסור לו שיהיה חזק, ושהוא לא לבד. גם אותי הז'אנר הזה משעמם ואני לא מצליח להשאר מרוכז בסרטים הללו.. 

• אהבתי 1

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, ניקו פ. כתב:

סנדמן

הפרק בדיינר היה מעולה, אבל כל נקודות השיא בסדרה היו כל כך גרועות שזה היה מאכזב בטירוף. 

לפני 16 שעות, Nemesis כתב:

לא יודע מה מציק לכם צבע העור או המין של הדמויות.

זה בכלל לא נרשם לי במח מה צבע הדמות.

לרוב זה לא מאוד מפריע, אבל פה זה פשוט סותר את הסיפור. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה אם ההתעלמות מצבע העור הולכת לשני הצדדים?
האם גם סרט על תקופת העבדות בארצות הברית שחקנים של העבדים יהיו לבנים יעבור את מבחן הנאורות?
מה עם שחקנים לבנים בממלכת וואקאנדה בפנתר השחור?

או שאולי אנחנו עדיין לא מספיק מתקדמים ולא הגענו לשלב הזה, כרגע אנחנו עדיין בשלב האפליה המתקנת ורק אחריו נוכל באמת להתעלם ממוצא השחקנים.
עריכה אחרונה על ידי bobi
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, MiniMiz3r כתב:

לרוב זה לא מאוד מפריע, אבל פה זה פשוט סותר את הסיפור. 

סותר איך? אין שום משמעות מיוחדת לצבע העור של הדמות?

לפני 27 דקות, bobi כתב:
השאלה אם ההתעלמות מצבע העור הולכת לשני הצדדים?
האם גם סרט על תקופת העבדות בארצות הברית שחקנים של העבדים יהיו לבנים יעבור את מבחן הנאורות?
מה עם שחקנים לבנים בממלכת וואקאנדה בפנתר השחור?

או שאולי אנחנו עדיין לא מספיק מתקדמים ולא הגענו לשלב הזה, כרגע אנחנו עדיין בשלב האפליה המתקנת ורק אחריו נוכל באמת להתעלם ממוצא השחקנים.

מן הסתם אם תשים שחקן לבן בסרט על מאבק השחורים להשתחרר מהלבנים, זה לא ילך.

אבל אני ממש לא רואה כיצד זה מקביל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, פינדר כתב:

שאל את עצמך כמה הפריעה לך השליטה של גברים לבנים בדמויות הראשיות לאורך עשורים.

התרגלנו למצב מסויים ועכשיו כשמנסים לגוון זה צורם לנו, כי מבחינתנו ה"נורמלי" זה קאסט של גברים לבנים עם כמה דמויות משנה צבעוניות.

אם זו יציריה חדשה אין לי בעיה עם זה. אבל למה לא לצלם עכשיו משהו על מלחמת העולם השניה ולעשות גנרלים גרמנים שחורים? או משהו על לותר קינג בגירסה חדשה איפה שזו אישה לבנה. אונסים את ההיסטוריה בשביל פוליטיקלי קורקט.

מה שבאמת מעלה לי את הסעיף בטרנד הזה, שדוחפים שחקן שחור או אישה גם אם אין התאמה לדמות, או שהשחקן משחק סביר לכל היותר.

Altered Carbon איפה שאתה מתחבר לדמות ואז פתאום עונה שניה בלי קשר. קפטן אמריקה שחור. סאנדמן עם הילדה השחורה שמשחקת פשוט זוועה. Obi-Wan Kenobi שהשחקנית משחקת בצורה פתטית ומאולצת, קשה לבחור מישהי מתאימה? הטורף החדש איפה שהגברים אוטיסטים ורק נערה יכולה לנצח את הצייד הגדול בהיסטוריה שעוד בא מהחלל.

נגיד true detective 3 איפה שמהרשלה עלי משחק משובח(אני אוהב את כל הסרטים איתו), Westworld שהדמויות האהובות עלי זה Bernard Lowe וMaeve Millay. 

בקיצור, הנקודה שלי היא שאם זו יצירה קלאסית לא צריך לעוות אותה, ואם רוצים לשלב שחקנים שחורים או דמויות נשיות כמרכזיות ביותר, אז לפחות לבחור את הקאסט המתאים ולא לדחוף בכוח כי זה מתאים לאג'נדה.

עריכה אחרונה על ידי Giant_TA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו קטן שהצחיק אותי בסידרה "היקרה בעולם"- שימו לב למרפקים של הנסיך הגמד... כולו מצופה בשאריות אבקת הזהב שצבעו איתה את הכורסא שלו...- לא זוכר שראיתי כזו חובבנות בסדרות אחרות - לא יכלו לימרוח לכה לפני שתימנע את זה? 🤣

עריכה אחרונה על ידי hwgeek
  • מצחיק 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, Nemesis כתב:

לא יודע מה מציק לכם צבע העור או המין של הדמויות.

זה תלוי בהקשר. אם עושים אדפטציה לשרלוק הולמס והופכים את ווטסון או מוריארטי לאישה (יותר טוב!) זה יכול להיות נחמד. אם לוקחים את הביוגרפיה של צ׳אקה מלך הזולו ומשחק אותו סיני, זה פוגם. לורד אנגלי שחור - אי אפשר.

כלומר, בכל דבר שהוא תיעוד היסטורי, זה פשוט נראה לא אמין.

אם עושים את זה נכון, עם אדפציה נכונה, יש בזה גליק.

אם לוקחים את ג׳יימס בונד, לדוגמא, דמות ארכיטיפית גברית, ומעבירים אותו להיות אישה, זה לא יכול לעבוד. זה כמו... לא יודע, בחזרה לעתיד. מרטין מקפליי יכול להיות בחורה. הפרופסור חייב להיות גבר. יש לו דפיקויות גבריות קלאסיות. זה כמו להפוך את הזאב בכיפה אדומה לזאבה... זה לא עובד.

אם לוקחים דמות ידועה בסיפור מוכר והופכים אותה למשהו אחר, זה פוגם. דווידה המלכה - לא עובד. טראגריאן שחור (ועוד עם שיער כסוף) - לא עובד. ויקינגית ציפלונה מרימה גרזן ששוקל 10 ק״ג - לא עובד. זה נראה לא קשור ומאולץ וברור מה ״ה-מסר״.

קח לדוגמא את אהובת נפשי, ארקיין. יש שם מלא דמויות נשיות (שהן נשיות פחות או יותר...). חלקן מאוד ״גבריות״. יש שחורות... לא משנה. יש להן יתרונות וחסרונות וכל אחת מהן היא דמות עקבית ואמינה. למעשה, רב העלילה עוסקת בדמויות נשיות חזקות. זה עובד.

איפה זה לא עובד?!

סטאר טרק החדש. יש שם איזו גי׳נג׳ית שמנמונת עם חוסן נפשי של בת 12 וקשיחות של בת 6, שמתפקדת כקצינה. זה כ״כ מטופש, שלא צריך להסביר למה זה הופך את הכל ללא אמין

כשעושים את זה באופן מאולץ, זה חורק.

• אהבתי 3

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע, בחיי שכל הדוגמאות האלה לא היו מטרידות אותי כלל, מבחינתי כל סיפור הוא סיפור בפני עצמו, ואני נהנה ממנו כמו שהוא. 

סטאר טרק החדש, הדמות של הג'ינג'ית מגוחכת כי היא מגוחכת, ולא כי היא אישה ולא גבר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם כבר שמו את זה פה.

סיימתי לראות בדיסני פלוס את העונה הראשונה של Godfather of Harlem סדרה שמבוססת על גנגסטר שחור שפעל בהרלם של שנות ה-60. יש גם דמויות היסטוריות נוספות כמו מלקולם x וגנגסטרים איטלקים מפורסמים.

היה לטעמי מרתק. יש גם עונה שניה ואושרה עונה שלישית שעדיין לא שודרה.

ממליץ בחום למי שמחפש סדרת פשע ועם ריפרופים היסטורים ודמויות אמיתיות.

עריכה אחרונה על ידי bobi
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, Nemesis כתב:

זה בכלל לא נרשם לי במח מה צבע הדמות.

בולשיט. זו הגרסה הישראלית ל "I dont see color"? למה אתם משקרים לעצמכם?

לפני 53 דקות, Nemesis כתב:

סותר איך? אין שום משמעות מיוחדת לצבע העור של הדמות?

אלפים מתוארים כלבנים עם עור בהיר ו... גזענים. עכשיו יש אלפים שחורים.

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, bobi כתב:

לא יודע אם כבר שמו את זה פה.

סיימתי לראות בדיסני פלוס את העונה הראשונה של Godfather of Harlem סדרה שמבוססת על גנגסטר שחור שפעל בהרלם של שנות ה-60. יש גם דמויות היסטוריות נוספות כמו מלקולם x וגנגסטרים איטלקים מפורסמים.

היה לטעמי מרתק. יש גם עונה שניה ואושרה עונה שלישית שעדיין לא שודרה.

ממליץ בחום למי שמחפש סדרת פשע ועם ריפרופים היסטורים ודמויות אמיתיות.

ברגע ששמת תמונה של פורסט וויטאקר בטריילר די קנית אותי. אני מאוד אוהב אותו כשחקן ןתריך ממש להתאמץ כדי להרוס לי דמות שלו. 

לפני שעתיים, MiniMiz3r כתב:

הפרק בדיינר היה מעולה, אבל כל נקודות השיא בסדרה היו כל כך גרועות שזה היה מאכזב בטירוף. 

תשמע הוא התחיל סבבה, אבל אחרי בערך 5 דק הבנת בדיוק מה הולך להיות כל הפרק. בדיוק. ואז אתה יושב 40 דקות וליטרלי צופה בזה קורה. כל דבר קטן בדיוק כמו שצפית. זה גמר אותי באמת שמאוד התאמצתי להיות "על". זוגתי נרדמה איפה שהוא באמצע. 

• רעיון טוב! 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, falou כתב:

טראגריאן שחור (ועוד עם שיער כסוף) - לא עובד

דווקא זה עבד לי ויזואלית רצח, במיוחד לעומת המלך/אח שלו/הילדה שפשוט ויזואלית משהו לא מתאים בהם.

לפחות השחור נראה כמו דמות. אני לא יודע בדיוק להסביר מה - אבל אצלו משהו מתחבר שאצל האחרים לא.

גם ככה אגב לא נצמדים לגמרי לעיניין המראה כי העיניים שלהם לא סגולות.

האלף השחור אולי פחות קשור, כמו גם הגמדה השחורה, אבל האלף השחור נראה דמות. הגמדה פחות.

ו hwgeek, אני איתך לגבי התלבושות - הם התקמצנו איפשהו במקומות הלא נכונים. אולי זה תופס אם רואים ב 720p, אבל לא ב 4K.

image.thumb.png.cbfc4519c662f3223938fee11fac40ba.png

^ אצל פיטר ג'קסון לא היו דברים כאלה... 

אבל דורין עצמו לא הפריע לי.

עריכה אחרונה על ידי David32
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, Mech Morphix כתב:

בולשיט. זו הגרסה הישראלית ל "I dont see color"? למה אתם משקרים לעצמכם?

טוב, אם אתה יודע יותר טוב ממני מה אני מרגיש וחושב יש לי בשבילך כמה מקומות עבודה שמחפשים אותך. 

בכל אופן, ראיתי תחילה את הפרק הראשון. לא הבנתי על איזה אלף שחור אתם מדברים. אתמול בערב ראיתי את הפרק השני ואז שמתי לב אליו. 

באמת קשה לי להבין למה זה בכלל מזיז למישהו. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...