Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב המלצות לסדרות טלוויזיה

SmartCoupe

פוסטים מומלצים

אני מאוד אהבתי את הסדרה "THE 100", לקראת הסוף דיי הפכה למוזרה ופחות אהבתי, אבל עדיין נהניתי.

לפני שעה, Giant_TA כתב:

אחת הסדרות הגרועות. התחילה סבבה בפרקים הראשונים ומשם פשוט ירדה לתת רמה. אני קצת בהלם מהתגובות החיוביות כאן 😅. ברבל דה ווי העלילה יותר בוגרת. יש גם נגיעות שמזכירות קצת את השבט. סדרה לבני נוער ששודרה בסוף שנות ה-90 תחילת ה-2000.

וואי... הזכרת לי נשכחות!- ממש אהבתי את השבט, זוכר כל פעם חוזר הביתה ומחכה שהשידור יתחיל...

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 3 דקות, bobi כתב:

העונה הראשונה של ה 100 היתה ממש מהנה. את העונה השניה לא שרדתי.

מחזק. אגב זה הולך ונהיה גרוע מעונה לעונה.

אני ואישתי שרדנו עד עונה 4. כשמצטרפים המבוגרים לסיפור, ומתחילים לשזור את התושבים המקומיים בעלילה מבפנים, התחלנו לאבד עניין מהר מאוד..

את העונה הרביעית ראינו ממש בכח מתוך תקווה שאולי זה ישתפר.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, Derish כתב:

אדוק (watching religiously), לא הדוק (tight).

רק כדי לוודא שהבנתי את העלילה המאד-מקורית של הסדרה הזאת: הייתה אפוקליפסה גרעינית, השורדים היחידים הם קבוצה של פורעי חוק (שהורשעו בצדק או שלא), כולם בגילאי 25-35, יפי תואר ודוברי אנגלית (מניח שלפחות אחד מהם במבטא בריטי, על תקן האינטליגנט שבחבורה). עכשיו הם נשלחים חזרה לכדור הארץ כדי ליישב מחדש את הקרקע שעדיין מלאה בקרינה, ומגלים שם שלל תופעות לא צפויות שעליהם לשרוד ביחד בסוג של גיבוש מטכ"ל. אני מנחש שלקראת סוף העונה הראשונה נשארו קצת פחות ממאה בחיים, מה שגורם לי לתהות מה הם עשו שם במשך חמש עונות נוספות. וסתם כי אני סקפטי (זה לא הופיע בטריילר), יתכן שאחד מהם בעצם סוכן כפול ועובד נגד האחרים.

עד כאן מדוייק, או שפספסתי משהו?

פיספסת בגדול. אני ממליץ לך בחום לצפות בסידרה מהפרק הראשון. אם אתה בז'אנר של מדע בדיוני, מתח והתפרתקאות אני מבטיח לך בהן צדקי שלא תתאכזב. מה שכן, אני מקנא בך. יש לך עכשיו את היכולת לצפות בכל העונות מההתחלה ועד הסוף ללא הפסקה. ככה הרצף לא נקטע לך. אני צפיתי בעונה השישית לפני כמעט שנתיים. לכן נאלצתי לצפות בפרק האחרון של העונה השישית שוב בכדי להזכיר לעצמי מה העניין. היה דיבור על לעשות עונה שמינית שהיא תהיה האחרונה בהחלט אבל בסוף הוא כנראה התפשרו על השביעית בתור האחרונה. לפעמים אין מה לעשות וכל המוסיף גורע אז הם העדיפו לפרוש בשיא. סידרה מהממת. אחת הטובות שצפיתי בהן בעשור האחרון.

לפני 8 שעות, Igalz כתב:

מחזק. אגב זה הולך ונהיה גרוע מעונה לעונה.

אני ואישתי שרדנו עד עונה 4. כשמצטרפים המבוגרים לסיפור, ומתחילים לשזור את התושבים המקומיים בעלילה מבפנים, התחלנו לאבד עניין מהר מאוד..

את העונה הרביעית ראינו ממש בכח מתוך תקווה שאולי זה ישתפר.

על טעם וריח אין להתווכח. אני צפיתי עד הפרק האחרון של העונה השביעית והיא הייתה מהממת. כמובן כמו בחיים אי אפשר להיות כל הזמן בעליה יש גם ירידות. כמובן שלא כל פרק הוא מהמם חבל"ז. יש גם משעממים. אממה, עם כל הכבוד ויש כבוד לך ולאשתך, לא פלא שהסידרה שרדה 7 עונות.

לפני 10 שעות, Giant_TA כתב:

אחת הסדרות הגרועות. התחילה סבבה בפרקים הראשונים ומשם פשוט ירדה לתת רמה. אני קצת בהלם מהתגובות החיוביות כאן 😅. ברבל דה ווי העלילה יותר בוגרת. יש גם נגיעות שמזכירות קצת את השבט. סדרה לבני נוער ששודרה בסוף שנות ה-90 תחילת ה-2000.

אם היא סידרה גרועה אז איך זה שהיא שרדה 7 עונות? עולה כסף להפיק סידרה. אף אחד לא יחזיק בכוח סידרה נכשלת ובטח לא עד עונה 7. זה שאתה לא אהבת זה בסדר. גם אני לא אהבתי את הסידרה "החץ" אבל מסתבר שהיא רצה כבר 8 עונות. לא כל אחד אוהב כל דבר וזה בסדר.

לפני 20 שעות, phpclub כתב:

הייתי צופה הדוק מתחילת הסדרה ועד סופה

פתאום ראיתי שיש אותה בנטפליקס וביומיים האחרונים אני רואה את הפרקים מההתחלה.

בעונה שלפני האחרונה קצת איבדתי עניין אבל בעונה האחרונה הדברים התחילו להתחבר ובגדול.

מומלץ בחום.

אני כבר סיימתי בכל הסופ"ש לצפות בכל ה 12 פרקים. תם ונשלם. 

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יחסיי עם ז'אנר המדע הבדיוני מעולם לא התאוששו אחרי העונות האחרונות של גולשים בזמן ואנדרומדה. עם הגיל גם ירד לי קצת החשק לראות אנשים לבנים וחטובים עם שיניים מושלמות בטלוויזיה, ונהיה קשה להתעלם מכך שאיכשהו החוצנים תמיד פולשים רק לארה"ב או שרק היא מצליחה להתמודד איתם בכבוד. I'm getting too old for this shit, ולטלוויזיה באופן כללי.

לאור התיאור של קורטקס, אם הסדרה תגיע לנטפליקס ספרד ואעשה מנוי, אתן לזה צ'אנס. Stay tuned.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצורך (כביכול) לשזור כל סדרה שהיא לסדרה אינסופית של רצפי קונספירציות מוציא את החשק מרוב הסדרות המודרניות, לא משנה באיזה ז'אנר.

בסדרות הטובות יש איזון בין גישה אפיזודית לבין כיווניות, Battlestar Galactica בתור דוגמה נצחית לכך שאפשר לקיים את שתי הגישות יחד, ברוב העונות. Voyager ו-ds9 גם כן מצליחות לא רע בזה, next generation אפיזודית כמעט לגמרי אבל אני מוצא אותה מהנה עד היום, החל מעונה 3.

(גם אני נטשתי את 100 בעונה השנייה, אותה מחלת קונספירציות מעייפת. בני נוער בתור נקודת פתיחה זה בכלל מתכון לצרות, ז'אנר zombie-teen-apocalypse)

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Cerebral Cortex כתב:

אם היא סידרה גרועה אז איך זה שהיא שרדה 7 עונות? עולה כסף להפיק סידרה. אף אחד לא יחזיק בכוח סידרה נכשלת ובטח לא עד עונה 7. זה שאתה לא אהבת זה בסדר. גם אני לא אהבתי את הסידרה "החץ" אבל מסתבר שהיא רצה כבר 8 עונות. לא כל אחד אוהב כל דבר וזה בסדר.

הסיבה(לדעתי האישית) היא שיש שם המון PC. בשנים האחרונות אני שם לב שיש הרבה סדרות פח אשפה, עם רייטינג פח אשפה שממשיכות להפקה של עונה אחרי עונה, וההסבר היחיד שאני מוצא לזה הוא מימון של קידום אג׳נדה.

עריכה אחרונה על ידי Giant_TA
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכלל אין קשר בין איכות לבין מספר עונות. תכף תגיד לי שהיפים והאמיצים יותר איכותי מהסמויה כי יש להם 30+ עונות מול 5

הסיבה היחידה להמשיך להפיק סדרה הוא האם יש כסף וזה רווחי.

ראה ערך פיירפליי שזו סדרה מעולה שאפילו לא שרדה יותר מעונה אחת(ומאז הפכה לקאלט)

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, aviaviavi כתב:

בכלל אין קשר בין איכות לבין מספר עונות. תכף תגיד לי שהיפים והאמיצים יותר איכותי מהסמויה כי יש להם 30+ עונות מול 5

הסיבה היחידה להמשיך להפיק סדרה הוא האם יש כסף וזה רווחי.

ראה ערך פיירפליי שזו סדרה מעולה שאפילו לא שרדה יותר מעונה אחת(ומאז הפכה לקאלט)

היי, לכן רשמתי שיש סדרות שמסתיימות בשיא בכדי לא ליפול. רק היושן במרומים יודע איך הסידרה הארורה הזאת היפים והאמיצים עדיין רצה. לא יאומן כי יסופר. מעל 25 שנים הדראק הזה רץ. על מה כבר אפשר להריץ סידרה כל כך הרבה זמן?

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, Derish כתב:

ם הגיל גם ירד לי קצת החשק לראות אנשים לבנים וחטובים עם שיניים מושלמות בטלוויזיה

עבור לסדרות תקופתיות, עם כושים בתור לורדים אנגליים בתקופה הויקטוריאנית.

• מצחיק 3

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן גם לדעתי מרבית הסדרות שכוללות מספר גדול של עונות עם אותה עלילה נופלות באיזה שלב,
נניח נמלטים - כל הצרות בעולם וכל הניסים בעולם נופלים על אדם אחד?
24 - עונה ראשונה מעולה ואח"כ שוב לטעמי נפילה.
יוצאות דופן הם הסדרות true detective, the bridge שםה מעולות בכל העונות (לטעמי),
או סדרות מאוד ישנות כמו הסופרנוס, או שובר שורות ששם לטעמי הצליחו להחזיק פשוט סדרה מצויינת לאורך זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 15 דקות, llaavvii כתב:

או סדרות מאוד ישנות כמו הסופרנוס, או שובר שורות ששם לטעמי הצליחו להחזיק פשוט סדרה מצויינת לאורך זמן.

ובטר קול סול שאפילו משתפרת מעונה לעונה

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, llaavvii כתב:

אכן גם לדעתי מרבית הסדרות שכוללות מספר גדול של עונות עם אותה עלילה נופלות באיזה שלב,
נניח נמלטים - כל הצרות בעולם וכל הניסים בעולם נופלים על אדם אחד?
24 - עונה ראשונה מעולה ואח"כ שוב לטעמי נפילה.

אני הייתי מוסיף לשם את THE SHIELD הנפלאה שלא ירדה במאומה מרמתה בכל העונות, כולל הסיום הפסיכי שלה.

• אהבתי 4
  • רעיון טוב! 1

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, falou כתב:

עבור לסדרות תקופתיות, עם כושים בתור לורדים אנגליים בתקופה הויקטוריאנית.

אני בדיוק רואה את פיקי בליינדרס.

סדרה מעולה, אבל המסלול שעושה ליזי היצאנית השכונתית, הרבה יותר מופרך משל ג'וליה רוברטס באישה יפה.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...