Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב המלצות לסדרות טלוויזיה

SmartCoupe

פוסטים מומלצים

בתאריך 3.6.2022 בשעה 19:51, Giant_TA כתב:

בדיוק התחלתי לראות את העונה שלישית של The Boys. הקטע עם הבחור שנהיה קטן מימדים פשוט הזיה 😂

בדרך כלל השרשור הזה לא מכיל ספויילרים, אז אנא אל תספיילר.

בתור אחד שרואה את הסדרה, עדיין לא התחלתי לראות.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 21 דקות, liav12 כתב:

בדרך כלל השרשור הזה לא מכיל ספויילרים, אז אנא אל תספיילר

ספויילר - "מתן מידע לגבי סרט או ספר המסגיר פרט חשוב בעלילה; קלקלן" 

לא היה כאן שום ספויילר, אבל סבבה. תהנה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 3.6.2022 בשעה 19:51, Giant_TA כתב:

בדיוק התחלתי לראות את העונה שלישית של The Boys. הקטע עם הבחור שנהיה קטן מימדים פשוט הזיה 😂

איזה מועיל זה יכול ליהיות לשירשור של הPURETEC.... הייתה מקבל אבחון מדוייק על מצב המנוע 🤣

עריכה אחרונה על ידי hwgeek
  • מצחיק 2

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומות וערב טוב.

יש המלצה לאתר להורדה מיוטיוב ל MP4? רוצים להוריד קצת תוכן לגברת הקטנה.

או תוכנה לוינדוס 7 (מחשב עתיק)

אפליקציות יש למכביר אבל אין כח לנסות אחת אחרי השניה,גם אתרי המרה מנסיוני הדל (ולפני כמה שנים) לא ממש עושים את העבודה (הרבה חלונות\איכות זוועה וכו')

תודה מראש וברכה תבוא על ראשכם.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

בשביל עונה 4 של ST חזרתי לראות את הסדרה, עשיתי RECAP של עונה ראשונה ואז בשבועיים ראיתי את עונות 2 & 3 ובסופש האחרון את עונה 4.

חייב לציין שהיה שווה את זה לגמרי. עונות 2 & 3 היו פושרות לדעתי, לא סבלתי - אבל בהחלט לא מעולות כמו העונה הראשונה.

אבל העונה הרביעית ובמיוחד הפרק האחרון פשוט מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרק האחרון בינתיים 😉

בכלל, מה אתם אומרים על כל אופנת ה"חלקים" בזמן האחרון? גם Better call Saul "נגמרה" וממתינים לסיום ה"אמיתי" שלה אוטוטו. גם ST. אפילו Mission impossible החדש הוא Part 1.

זה אולי רמאות ונועד כדי להשאיר את הצופים מכורים ומצפים, אבל אני ממש אוהב את זה. מחזיר אותי להרגשה שהיתה לי כש 24 פתאום חזרה לעונה נוספת אחרי 4 שנים שהסתיימה סופית. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופנה לא חדשה. שונא אותה כמו ששנאתי אז.

אפשר לעשות זאת בהצלחה רק אם מסיימים את החלק הראשון טוב, אחרת כשחוזרים לאף אחד לא אכפת מהסדרה.

היו כמה סדרות שעשו ככה ונכשלו, אבל השמות לא קופצים לי כרגע לראש.

• אהבתי 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שנתקלתי בזה בפעם הראשונה בסדרה TWD וזה היה די מעיק, אבל עכשיו עם עומס הסדרות שיש זה נותן קצת מרווח נשימה בין סדרות. אבל כן, אם עושים את זה גרוע זה עלול לגרום לחוסר עניין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

לאחרונה, אחרי שנתיים בערך לאחר הקרנת הפרק האחרון נטפליקס רכשה את הסידרה "המאה". אני ממליץ בחום לצפות בה. סידרה מעניינת, מותחת ומרתקת. כל פרק משאיר טעם לצפות בפרק הבא.
צפיתי בכל 6 העונות בעבר ונכון לאתמול, העונה ה 7 והאחרונה אפשרית לצפייה בנטפליקס ביחד כמובן עם יתר העונות.

ממליץ בחום.
תהנו.

עריכה אחרונה על ידי Cerebral Cortex
  • רעיון טוב! 1

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי צופה הדוק מתחילת הסדרה ועד סופה

פתאום ראיתי שיש אותה בנטפליקס וביומיים האחרונים אני רואה את הפרקים מההתחלה.

בעונה שלפני האחרונה קצת איבדתי עניין אבל בעונה האחרונה הדברים התחילו להתחבר ובגדול.

מומלץ בחום.

עריכה אחרונה על ידי phpclub
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדוק (watching religiously), לא הדוק (tight).

רק כדי לוודא שהבנתי את העלילה המאד-מקורית של הסדרה הזאת: הייתה אפוקליפסה גרעינית, השורדים היחידים הם קבוצה של פורעי חוק (שהורשעו בצדק או שלא), כולם בגילאי 25-35, יפי תואר ודוברי אנגלית (מניח שלפחות אחד מהם במבטא בריטי, על תקן האינטליגנט שבחבורה). עכשיו הם נשלחים חזרה לכדור הארץ כדי ליישב מחדש את הקרקע שעדיין מלאה בקרינה, ומגלים שם שלל תופעות לא צפויות שעליהם לשרוד ביחד בסוג של גיבוש מטכ"ל. אני מנחש שלקראת סוף העונה הראשונה נשארו קצת פחות ממאה בחיים, מה שגורם לי לתהות מה הם עשו שם במשך חמש עונות נוספות. וסתם כי אני סקפטי (זה לא הופיע בטריילר), יתכן שאחד מהם בעצם סוכן כפול ועובד נגד האחרים.

עד כאן מדוייק, או שפספסתי משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, Derish כתב:

אדוק (watching religiously), לא הדוק (tight).

I stand corrected.

אם כי, פירוש הדוק הוא "מוצמד בחוזקה למקומו"

ובהחלט הוצמדתי בחוזקה לכסא לראות פרק ועוד פרק ...

לפני 22 דקות, Derish כתב:

רק כדי לוודא שהבנתי את העלילה המאד-מקורית של הסדרה הזאת: הייתה אפוקליפסה גרעינית, השורדים היחידים הם קבוצה של פורעי חוק (שהורשעו בצדק או שלא), כולם בגילאי 25-35, יפי תואר ודוברי אנגלית (מניח שלפחות אחד מהם במבטא בריטי, על תקן האינטליגנט שבחבורה). עכשיו הם נשלחים חזרה לכדור הארץ כדי ליישב מחדש את הקרקע שעדיין מלאה בקרינה, ומגלים שם שלל תופעות לא צפויות שעליהם לשרוד ביחד בסוג של גיבוש מטכ"ל. אני מנחש שלקראת סוף העונה הראשונה נשארו קצת פחות ממאה בחיים, מה שגורם לי לתהות מה הם עשו שם במשך חמש עונות נוספות. וסתם כי אני סקפטי (זה לא הופיע בטריילר), יתכן שאחד מהם בעצם סוכן כפול ועובד נגד האחרים.

עד כאן מדוייק, או שפספסתי משהו?

אם יש משהו שאני לא אוהב לעשות - זה ניתוח יתר.

יש כאן את כל האלמנטים שאמרת, ועוד, חלקם צפויים, חלקם ממש לא

כשאני הולך לראות סדרה, אני מנסה להנות מהסדרה, בלי ניתוח יתר, זה מוציא את כל הכיף.

אם לא כיף לי לראות - עובר הלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול מה שציינת נכון בערך ל2 פרקים הראשונים ואז זה יותר מורכב מזה.

יש עליו. ומורדות אבל זו בהחלט אחלה סידרה.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחת הסדרות הגרועות. התחילה סבבה בפרקים הראשונים ומשם פשוט ירדה לתת רמה. אני קצת בהלם מהתגובות החיוביות כאן 😅. ברבל דה ווי העלילה יותר בוגרת. יש גם נגיעות שמזכירות קצת את השבט. סדרה לבני נוער ששודרה בסוף שנות ה-90 תחילת ה-2000.

עריכה אחרונה על ידי Giant_TA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...