Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב המלצות לסדרות טלוויזיה

SmartCoupe

פוסטים מומלצים

לפני 12 שעות, aviaviavi כתב:

בכלל אין קשר בין איכות לבין מספר עונות. תכף תגיד לי שהיפים והאמיצים יותר איכותי מהסמויה כי יש להם 30+ עונות מול 5

הסיבה היחידה להמשיך להפיק סדרה הוא האם יש כסף וזה רווחי.

ראה ערך פיירפליי שזו סדרה מעולה שאפילו לא שרדה יותר מעונה אחת(ומאז הפכה לקאלט)

אחח פיירפליי

התחלתי אותה שוב לא מזמן, פשוט מעולה

והסרט גם כן.

נייתן פיילון שחקן ענק.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני כשעה, פינדר כתב:

אני בדיוק רואה את פיקי בליינדרס.

סדרה מעולה, אבל המסלול שעושה ליזי היצאנית השכונתית, הרבה יותר מופרך משל ג'וליה רוברטס באישה יפה.

ומה לגבי אווה פרון...?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מספיק מכיר את הסיפור של פרון, מעבר לזה שמדובר ביבשת אחרת ובתקופה של 20 שנה מאוחר יותר.

אזהרת ספויילר לפיקי בליינדרס:

בעונה הראשונה ליזי היא הזונה השכונתית. האח הצעיר רוצה להתחתן איתה וכולם נחרדים מהרעיון ומיד מסדרים לו כלה אחרת.

בעונה שאני רואה עכשיו, החמישית, היא כבר נשואה לטומי בכבודו ובעצמו ומנהלת חלק מהחברה המשפחתית.

לא נראה סביר שיקרה היום, בטח לא באנגליה של שנות ה20.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סידרה חדשה שאני ממליץ עליה בחום. כל פרק מפתיע אותך מחדש. בדיוק שאתה חושב שיש את כל הסיבות לחשוד בבן אדם הספציפי פתאום אתה מגלה שיש עוד מישהו עם מניע לא פחות משכנע.
גבירותיי ורבותיי, אני גאה להמליץ על הסידרה "מי הרג את שרה".
3 עונות מרתקות. אני מבטיח שמי שיצפה יהנה ביותר. סידרה מעניינת, מותחת ומרתקת.

עריכה אחרונה על ידי Cerebral Cortex

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעונה ה 4 מתוך 5 של  Queen of the South , שמשחקת על הז'אנר של שובר שורות, בתוספת גיזענות, מאבקי כח, נשים לא ממש יפות ותיבול במעט סקס מיותר.
כמה אפשר לסבך ולפתל עלילה, ספויילר - הדמות הראשית לא יכולה למות, כי יש 5 עונות 😉 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש אהבתי את הסדרה הזו- ממליץ גם :-).

עריכה: ווסטוורלד חזרו כבר עם עונה 4!!... אני ממש גרוע בלעקוב אחרי תחילת עונות חדשות של הסדרות שאהבתי חח.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עונה 4 ולא נפלה ? שוקל לקפוץ חזרה אחרי שראיתי רק את העונה ה2 כי אהובתי the boys נגמרה

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 11.7.2022 בשעה 08:56, Super_T כתב:

אני הייתי מוסיף לשם את THE SHIELD הנפלאה שלא ירדה במאומה מרמתה בכל העונות, כולל הסיום הפסיכי שלה.

סדרה אש. לא מוצא אותה בשום מקום כיום. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 11.7.2022 בשעה 08:02, פינדר כתב:

אני בדיוק רואה את פיקי בליינדרס.

סדרה מעולה, אבל המסלול שעושה ליזי היצאנית השכונתית, הרבה יותר מופרך משל ג'וליה רוברטס באישה יפה.

קרה הרבה בהיסטוריה. במיוחד מאה שנה ויותר אחורה. ולגבי הבחור שכתב על שחורים בתקופה הויקטוריאנית:

א. היו כאלה. 

ב. זה תגובת נגד לכל אנשי השמנת ששיחקו רומאים/יוונים.

תמיד הצחיק אותי ישו או חיילים רומאים בלונדינים…

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחילה לפני כמה שבועות באפל טיוי עונה שלישית ל For all mankind , אחת הסדרות הטובות ביותר שיש לדעתי עכשיו על המרקע.

למי שלא מכיר היא משרטטת מציאות אלטרנטיבית שבה הרוסים הקדימו את האמריקאים בנחיתה על הירח. אחד הדברים שהכי אהבתי שם זה שלא מדובר במדע בידיוני עתידני והסדרה נצמדת ברובה לטכנולוגיה שהיתה אז ולרפרנסים לאירועים ואנשים אמיתיים בהיסטוריה ואיך אירוע אחד שונה היה יכול להשפיע על ההיסטוריה.

מרתק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, garicho כתב:

קרה הרבה בהיסטוריה.

מה זה ״הרבה״, המון.

כמויות של לורדים שחורים...

לפני 12 שעות, garicho כתב:

תמיד הצחיק אותי ישו או חיילים רומאים בלונדינים…

חיילים רומאים בלונדינים היו. ישו הוא דמות סימבולית ולכן תרבויות נהגו לתת לו את המראה האופייני להן.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכלל לא הבנתי את התגובה של גריצ׳ו. גם היוונים וגם הרומאים ידועים ברמה מאוד גבוהה של הפיסול שלהם, הרבה היסטוריונים כמו סווטוניוס הרומאי ואחרים שתיארו את המראה החיצוני. זה לא איזה סוד. 

או שאתה מחסידי ההיסטוריה החדשה, כמו הסידרה של ערוץ היסטורי שעשו מחניבעל סודני?

בסופו של דבר גם האיטלקים של היום, או היוונים לא מאוד שונים, זה לא כמו במצרים שרק לקופטים יש איזשהו קשר למצרים העתיקים ולא הערבים שמאכלסים אותה היום.

וזה לגבי לורדים שחורים באנגליה:

״Learie Constantine became the first black member of the House of Lords on 26 March 1969. ״

עריכה אחרונה על ידי Giant_TA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, Johnathan כתב:

סדרה אש. לא מוצא אותה בשום מקום כיום. 

קיימת להורדה כקובץ מרוכז ענק באתרי הטורנט פה ושם.

• רעיון טוב! 1

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למגובבי הסדרות הישראליות.

מנאייכ עם שלום אסייג - סדרה לא רעה בכלל,אבל מעצבן שה"רעים" מובילים את הסדרה וה"טובים" בפער ניכר מאחורה.

טהרן - חצי כח,העונה הקודמת היתה פסדר,בעונה הזו אני מפהק...עשו מניב סולטן מינימום סופר מרגלת AKA ניקיטה (שגילמה פטה ווילסון,לא השיקוץ השני)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...